Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KezdőlapKezdőlap  CalendarCalendar  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

You may think I'm ghostin', but the truth is I'm a liar
I sell you what I tell you, but you ain't a fucking buyer


 
belépés
it's bad karma
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
I don't believe in luck

utolsó posztok
I don't play the nicest

Baby Fletcher
12.09.21 21:25

Vendég
12.09.21 11:54

Vendég
27.08.21 14:31

Vendég
07.08.21 11:22

Vendég
15.07.21 8:59

Kim Min-So
23.06.21 21:30

Baby Fletcher
23.06.21 18:40
belépett tagjaink
such a heart breaker
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (21 fő) 21.02.21 12:39-kor volt itt.

 
 My lovely sister friend...

Vendég
Vendég


avatar

My lovely sister friend... Empty
TémanyitásMy lovely sister friend... ⋪ ⋫ 15.03.21 17:18

Amit Szeretnél
27 éves ⋪ ⋫ outsiders

Kedves Thea! Te vagy az én drágalátos húgomnak(Arizona Stonedigger) a barátnője, nekem fogalmam sincs, hogyan ismerkedtetek össze és hol, legfőképpen minek az okán? Számomra úgy tűnik, hogy benned értékes segítőre lelt, gyakran mentek vásárolni, lazulni és miegymás. Gyakran látlak nálunk, s gyakran találkozik a tekintetünk. Van mikor sikerül pár szót váltanunk egymással, de legtöbbször mész vissza a húgomhoz. Talán nincs meg benned a bátorság, hogy közelemben légy? Nem tudhatom, nem vagyok gondolatolvasó. Nem tudom, hogy húgom mennyit árult el neked, az én titkosnak hitt kapcsolatomról, hogy a másik szobában egy fiatal diákkal hentergek, mikor korrepetálás van. Talán elítélsz amiatt? Vagy pont arra ösztönöz, hogy merjél lépni és a képembe mondani, hogy nem helyes? Húgom ismerheti a drága érzéseid, hogy belém vagy szerelmesedve?
Amit rólad kell tudni, hogy óvónő vagy s szereted a gyerekeket, s szeretsz velük foglalkozni. Túl vagy egy nehezebb hosszabb kapcsolaton. Mióta engem megláttál, belém vagy zúgva, s szeretnél tőlem egy esélyt, egy randit. S ki tudja, hogy mi összeillünk? S vajon még mi mindent rejtesz magadban? Ki vagy?

Anelia Moor
Hello! A húgom és én mindenképpen várunk téged, hogy színesítsd a mindennapjainkat. !!! Akár lehetsz meglevő karakter, lényeg idősebb legyél !!! A játéktéren szeretném, ha eldőlne a mi kapcsolatunk. Ha nem, akkor nem, de ha igen, valószínűleg Tom felesége leszel idővel. Amit még megszabnék, s örülnék neki, ha aktív játékos lennél, s nem tűnnél el pár hónap múlva. Fontos szerepről van szó. Ha megérkezel hozzánk, akkor mindenképpen írj nekem vagy a húgomnak. Ha szeretnél valamit módosítani a karakteren, akkor bátran megteheted csak jelezd felénk.
Vissza az elejére Go down
 
My lovely sister friend...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» My lovely sister
» dear sister
» my beautiful sister
» Crazy rich friend

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakter részleg :: keresett karakterek :: elkelt karakterek-
Ugrás: