Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KezdőlapKezdőlap  CalendarCalendar  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

You may think I'm ghostin', but the truth is I'm a liar
I sell you what I tell you, but you ain't a fucking buyer


 
belépés
it's bad karma
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
I don't believe in luck

utolsó posztok
I don't play the nicest

Baby Fletcher
12.09.21 21:25

Vendég
12.09.21 11:54

Vendég
27.08.21 14:31

Vendég
07.08.21 11:22

Vendég
15.07.21 8:59

Kim Min-So
23.06.21 21:30

Baby Fletcher
23.06.21 18:40
belépett tagjaink
such a heart breaker
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (21 fő) 21.02.21 12:39-kor volt itt.

 
 Crazy rich friend

Lee Jiwoon
thunder bay


Lee Jiwoon
⋪ ⋫ :
Crazy rich friend Tumblr_pajrkqlu7h1u7epwao1_250
⋪ posts ⋫ :
172
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
Thunder Bay
⋪ face claim ⋫ :
Seo Kang Joon
⋪ ⋫ :
Crazy rich friend 675e6603b4788f8072ecd4f7d78be2b3
⋪ i need ya here ⋫ :
Crazy rich friend D339be1dd02b8e1027f872d887578d3328d48a54

Crazy rich friend Empty
TémanyitásCrazy rich friend ⋪ ⋫ 01.05.21 20:32

Ashley Akármi
17-18 ⋪ ⋫ thunder bay high students

Ash, te drága. Mit mondhatnék rólad, azon túl, hogy általános iskolás korom óta a szomszédom vagy? Már annyi mindent megéltünk együtt, a faházas játékoktól kezdve egészen az első bulikig. Engem hánytál le először részegen és te nevettél a leghangosabban, mikor felgyújtottam a szekeret az unokabátyámék alatt. Remek barátok vagyunk, de sokat húzzuk egymás agyát. Néha inkább ellenségeknek látszunk, talán egy kicsit azok is vagyunk, még saját magunknak is. De nem lenne jó a buli, szívatások nélkül. Milyen nap lenne az, ahol nem kérdezem meg, hogy odáig vagy e már értem? Imádom nézni azt a hülye arcot, amit erre a kérdésre vágsz. Mondanám, hogy okosabb és érettebb vagy nálam, de szerencsére kurvára nem. Ha te nem lennél, nem tudom kivel élném meg a legőrültebb pillanataimat. Ráadásul, minden hülyeségünk ellenére, ha kell, azért csak ott állunk egymás mellett a szarban. Te nem az vagy, aki kihúz engem a bajból, hanem az, aki ott ül majd mellettem a nagy kupac szar közepén is. És tudod mit? Nincs is annál jobb, mint amikor együtt tomboljuk végig az éjszakát. Azt hiszem, hogy mindent tudok rólad, hogy én ismerlek a világon a legjobban. Fogalmam sincs arról, hogy épp te okozod majd a legnagyobb meglepetést.

Jessica Alexander
Lee úgy tudja, hogy Ash, a saját neméhez vonzódik. Épp ezért tudtak olyan jó barátok maradni hosszú éveken át úgy, hogy soha semmi sem volt köztük. Csakhogy a lány hazudott, valójában biszex és egykor gyengéd érzelmeket táplálta a fiú iránt, aki volt akkora marha, hogy ezt észre sem vette. Hogy ne romoljon meg gyerekkori barátságuk és a közelében maradhasson, Ash egy ilyen komoly hazugsággal állt elő. Csakhogy azóta jó pár év eltelt és egyre nehezebb tartania a látszatot. Mára érzései barátsággá szelídültek, de nehezen tűri meg Lee oldalán a konkurenciát, mert a fiú hajlamos megfeledkezni róla a nők miatt. Ezért a gyilkos nézését és az éles nyelvét sokszor használja, ha úgy adódik.

Lee és közte sohasem volt és nem is lesz szerelmi viszony. Nem egy csóró valaki, hiszen a gazdagabb környéken él. Az avihoz nem ragaszkodok, de mindenképpen olyan legyen, aki passzol a karakterhez. Szeretném, ha szórakozott, szabad szellemű ember lenne, aki nincs ellene semmi jónak. Minden más úgy alakítható, ahogy csak szeretnéd a jellemmel együtt.

Nagyon várlak, és ha itt vagy mindenképpen dobj meg egy pm-el.   uuuu
Vissza az elejére Go down
 
Crazy rich friend
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Those lazy, crazy afternoons (B&T)
» My lovely sister friend...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakter részleg :: keresett karakterek-
Ugrás: