Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KezdőlapKezdőlap  CalendarCalendar  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

You may think I'm ghostin', but the truth is I'm a liar
I sell you what I tell you, but you ain't a fucking buyer


 
belépés
it's bad karma
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
I don't believe in luck

utolsó posztok
I don't play the nicest

Baby Fletcher
12.09.21 21:25

Vendég
12.09.21 11:54

Vendég
27.08.21 14:31

Vendég
07.08.21 11:22

Vendég
15.07.21 8:59

Kim Min-So
23.06.21 21:30

Baby Fletcher
23.06.21 18:40
belépett tagjaink
such a heart breaker
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (21 fő) 21.02.21 12:39-kor volt itt.

 
 My lovely sister

Vendég
Vendég


avatar

My lovely sister Empty
TémanyitásMy lovely sister ⋪ ⋫ 25.02.21 21:38

Arlyne  Stonedigger
17 éves ⋪ ⋫ Thunder Bay High Students

MFiatalabb húgom vagy, amivel nincs semmi gond. Sokkal inkább az a legnagyobb gond, hogy pár éve meghaltak a szüleink egy balesetben, s természetesen egy lakásban vagyunk. Nem igazán meséltél még, hogy miként élted át anya és apa halálát, ez a kérdés mindig ott lebeg előttem, amikor szóba elegyedünk. Én jóval idősebb vagyok nálad, s mint idősebb testvérnek azt érzem, hogy vigyáznom kell rád. Próbállak óvni, félteni a nagy betűs élettől, pedig elég nagy lány vagy már. A saját tapasztalataimat fordítom ellened, miközben te a másik nem képviselője vagy. Fogalmam sincs, hogy milyen nehézségekkel jár a női lét. Miattad lettem jó szakács, mert te még nem sajátítottad el ezeket a háziasszonyos képességet. Persze házimunkák terén mondjuk a mosás, s vasalás ötös. Igen, ilyen a mi életünk, s még mi mennyi apró és váratlan fog megtörténni közöttünk?

Dove Cameron
Pb tekintetében nem vagyok szigorú, így ha találsz valami mást az enyémtől, akkor bátran hozd. Teljesen mindegy, hogy  barna, szőke , vörös vagy fekete. Arlyne jelleme tekintetében teljesen szabad kezet adok, végül is te fogod alakítani nem pedig én.
Szívesen látnám minél hamarabb, hiszen életem egy meghatározó figurája, akiért tudok élni, aki célt ad jelen pillanatban életemnek. Ha megérkeztél kedves Arlyne, akkor mindenképpen küldj egy személyes üzentet, s bátran kérdezhetsz, bármit.
Vissza az elejére Go down
 
My lovely sister
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» My lovely sister friend...
» dear sister
» my beautiful sister

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakter részleg :: keresett karakterek :: elkelt karakterek-
Ugrás: