Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KezdőlapKezdőlap  CalendarCalendar  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

You may think I'm ghostin', but the truth is I'm a liar
I sell you what I tell you, but you ain't a fucking buyer


 
belépés
it's bad karma
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
I don't believe in luck

utolsó posztok
I don't play the nicest

Baby Fletcher
12.09.21 21:25

Vendég
12.09.21 11:54

Vendég
27.08.21 14:31

Vendég
07.08.21 11:22

Vendég
15.07.21 8:59

Kim Min-So
23.06.21 21:30

Baby Fletcher
23.06.21 18:40
belépett tagjaink
such a heart breaker
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (21 fő) 21.02.21 12:39-kor volt itt.

 
 my beautiful sister

Baby Fletcher
stonewall


Baby Fletcher
⋪ ⋫ :
my beautiful sister  48ce4bf71cd57eff07661dc8280393115d43e1b5
⋪ posts ⋫ :
287
⋪ age ⋫ :
20
⋪ your place ⋫ :
thunder bay
⋪ face claim ⋫ :
abigail cowen
⋪ ⋫ :
my beautiful sister  94049d362173d310d56613e0dff4d494eefb774c
⋪ i need ya here ⋫ :
my beautiful sister  Tumblr_og8l9fIVOE1tpi24go5_400

my beautiful sister  Empty
Témanyitásmy beautiful sister ⋪ ⋫ 24.05.21 13:57

peach vezetéknév
16 ⋪ ⋫ thunder bay student

Hosszú évek teltek el, amióta nem láttalak, pontosabban tíz év és jó pár hónap. A szüleink nem tudtak gondoskodni rólunk, anyánk egy alkoholista, apánk meg alkalmi munkákból élt, ami két gyerek nevelésére nem lett volna elég. Emiatt meghoztak egy döntést, egy igen erős döntést, aminek az lett a vége, hogy én apámmal maradtam, téged viszont elvittek. Én úgy tudtam egész gyerekkoromban, hogy ez mind azért kellett, mert ha együtt kerülünk állami gondozásba akkor külön fogadnak majd minket örökbe, de így majd egyszer talán találkozhatunk újra, és neked lesz egy jó életed. Nagyon remélem, hogy ténylegesen jó életed lett, mert nekem semmi nem volt a gyerekkoromban jó. Áldom az eget, hogy te kiszabadultál ebből a világból, amit apával kaphattam, és mindig is abban reménykedtem, hogy majd egyszer megkereslek, amint nem függök a mérgező környezetemtől. Ez előbb megtörtént 2019 vége volt az az alkalom, amikor újra találkoztunk méghozzá a Thunder Bayben (van erről egy elkezdett játék is), ahova te jársz. Kiderült, hogy mindvégig itt voltál, de én nem igen jártam a városnak azon a felén, te pedig a másik fele nem néztél lehet a múlt miatt, lehet mert haragudtál rám. A szüleim látogattak téged, ők tudták, hogy itt vagy, csak én nem, és most hatalmasat csalódtam mindkettőben. Benned nem csalódtam sohasem, csak szeretném helyrehozni a kapcsolatunkat. Szerinted menni fog valaha?

maggie geha
egyszer már volt "gazdája" ennek a karakternek, neve is ezért van, illetve az első hirdetése óta a sztori is alakult. A peach, mint név  szeretném ha megmaradna, mert nagyon sok helyen lett így emlegetve, de lehet akár valami becenév is, vagy nevet váltott amikor az új szülőkhöz került, de Baby jelenleg is ezt a nevet használja. A pofi cserélhető, csak legyen hasonló kaliberű, legalább hajszínre. A sztorijuk a későbbiekben úgy alakul, ahogy megbeszéljük, előre semmit sem szeretek megszabni, jobb megbeszélés alapján. Ha itt vagyok dobj meg egy pm-el, minden másban szabadkezet adok szív
Vissza az elejére Go down
 
my beautiful sister
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» dear sister
» My lovely sister
» My lovely sister friend...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakter részleg :: keresett karakterek-
Ugrás: