Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KezdőlapKezdőlap  CalendarCalendar  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

You may think I'm ghostin', but the truth is I'm a liar
I sell you what I tell you, but you ain't a fucking buyer


 
belépés
it's bad karma
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
I don't believe in luck

utolsó posztok
I don't play the nicest

Baby Fletcher
12.09.21 21:25

Vendég
12.09.21 11:54

Vendég
27.08.21 14:31

Vendég
07.08.21 11:22

Vendég
15.07.21 8:59

Kim Min-So
23.06.21 21:30

Baby Fletcher
23.06.21 18:40
belépett tagjaink
such a heart breaker
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (21 fő) 21.02.21 12:39-kor volt itt.

 
 dear sister

Baby Fletcher
stonewall


Baby Fletcher
⋪ ⋫ :
dear sister 48ce4bf71cd57eff07661dc8280393115d43e1b5
⋪ posts ⋫ :
287
⋪ age ⋫ :
20
⋪ your place ⋫ :
thunder bay
⋪ face claim ⋫ :
abigail cowen
⋪ ⋫ :
dear sister 94049d362173d310d56613e0dff4d494eefb774c
⋪ i need ya here ⋫ :
dear sister Tumblr_og8l9fIVOE1tpi24go5_400

dear sister Empty
Témanyitásdear sister ⋪ ⋫ 21.02.21 10:41

valami szép fletcher / vagy más
16 ⋪ ⋫ thunder bay student

Alig hat éves voltam amikor utoljára láttalak. A szüleink nem éppen a legjobbak voltak, anyánk alkoholista volt, így a gyámügy megjelent nálunk, és természetesen gond lett belőle. Apánk bizonyítottan nem tudott eltartani két gyereke, és mivel te voltál a fiatalabb úgy beszélték meg hogy te kerülsz állami gondozásba. Apám lemondott rólad, anyánknak meg nem volt joga ezek után feletted. Így történhetett meg, hogy nevelőotthonba kerültél, onnan pedig nevelőszülőkhöz. Kaptál egy családot, ahol elölről kezdheted, ahol az lehetsz aki akarsz. Én úgy hallottam, hogy jó helyen vagy, de nem tudom, hogy így van-e. Nem találkoztunk azóta, és bár hiányzol, nem tudom hol vagy, és nem tudlak megkeresni. Lehet már nem is emlékszel rám, hiszen pici voltál te is, az emlékek számomra is igen homályosak. Találkozhatunk még újra?

madelaine petsch
Ennyit szeretnék ha maradna, meg még azt, hogy Thunder Baybe jön tanulni, azt viszont az userre bízom, hogy az emlékei miatt, vagy azért mert jó az iskola. A név rád van bízva, ahogy az is, hogy felvette-e a nevelőszülők vezetéknevét vagy sem. A pb nincs kőbe vésve, a kérésem csak a vöröses, vagy eperszőke haj lenne, hogy azért meglegyen a hasonlóság :3 nagyon várlak, ígérem mellettem unatkozni nem fogsz :3
Vissza az elejére Go down
 
dear sister
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» My lovely sister
» my beautiful sister
» My lovely sister friend...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakter részleg :: keresett karakterek :: elkelt karakterek-
Ugrás: