Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KezdőlapKezdőlap  CalendarCalendar  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

You may think I'm ghostin', but the truth is I'm a liar
I sell you what I tell you, but you ain't a fucking buyer


 
belépés
it's bad karma
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
I don't believe in luck

utolsó posztok
I don't play the nicest

Baby Fletcher
12.09.21 21:25

Vendég
12.09.21 11:54

Vendég
27.08.21 14:31

Vendég
07.08.21 11:22

Vendég
15.07.21 8:59

Kim Min-So
23.06.21 21:30

Baby Fletcher
23.06.21 18:40
belépett tagjaink
such a heart breaker
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (21 fő) 21.02.21 12:39-kor volt itt.

 
 wild night just as you

Baby Fletcher
stonewall


Baby Fletcher
⋪ ⋫ :
wild night just as you 48ce4bf71cd57eff07661dc8280393115d43e1b5
⋪ posts ⋫ :
287
⋪ age ⋫ :
20
⋪ your place ⋫ :
thunder bay
⋪ face claim ⋫ :
abigail cowen
⋪ ⋫ :
wild night just as you 94049d362173d310d56613e0dff4d494eefb774c
⋪ i need ya here ⋫ :
wild night just as you Tumblr_og8l9fIVOE1tpi24go5_400

wild night just as you Empty
Témanyitáswild night just as you ⋪ ⋫ 24.02.21 17:35

valami szép
17-20 ⋪ ⋫ tanáron kívül bármi

Emlékszel a karácsonyi partira? Remélem igen, mert az én emlékeim egy kicsit zavarosak. Arra emlékszem, hogy baromi jó volt, nagyon sokat ittam és ott egy kicsit közelebbi kapcsolatba kerültem veled. Nem kérdeztem a neved, te se az enyémet, de amikor iszok nem is sokszor érdekel, így esett meg, hogy amikor az egyik szobába beestünk, és másnap nem voltál már ott, akkor nem tudtam kit keressek. Megakartalak keresni? Persze, hiszen olyan jó éjszakám még sosem volt senkivel, így tudni szeretném ki is vagy, és milyen is vagy. Remélem azért még egymásba futunk valamikor.

alexa demie
Ennyi lenne a sztori. Ugyan később szeretném, ha ténylegesen megtalálnák egymást, akár valami cikis szituban is, de kíváncsi lennék mit hozhatnak ki ők egymásból *-* igazából nem szükséges új karakternek lenned, a pb azért van ott, hogy ne legyen üres. Akár már jelenlévő tag is lehetsz, akinek egy ilyen plotra szüksége van, vagy csak belefér :3 A neme is teljesen mindegy, amelyik neked jobban tetszik annak a nemnek a tagja leszel :3 a sztori ugyan nagyon alap, de biztos vagyok benne, hogy ebből sok mindent ki lehet hozni, hogyha te is szeretnéd, érdekes játékokat biztosan ígérhetek neked részemről  *-* ha itt vagy dobj meg egy pm-el és szívesen ötletelek a továbbiakban is közösen  uuuu
Vissza az elejére Go down
 
wild night just as you
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jax & Dom || Wild night at the club
» not a bit of an ordinary night
» Marry the night

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakter részleg :: keresett karakterek :: elkelt karakterek-
Ugrás: