Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KezdőlapKezdőlap  CalendarCalendar  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

You may think I'm ghostin', but the truth is I'm a liar
I sell you what I tell you, but you ain't a fucking buyer


 
belépés
it's bad karma
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
I don't believe in luck

utolsó posztok
I don't play the nicest

Baby Fletcher
12.09.21 21:25

Vendég
12.09.21 11:54

Vendég
27.08.21 14:31

Vendég
07.08.21 11:22

Vendég
15.07.21 8:59

Kim Min-So
23.06.21 21:30

Baby Fletcher
23.06.21 18:40
belépett tagjaink
such a heart breaker
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (21 fő) 21.02.21 12:39-kor volt itt.

 
 Marry the night

Taylor Layne
stonewall


Taylor Layne
⋪ ⋫ :
Marry the night Tumblr_inline_pprao5OyvX1ts1epz_400
⋪ posts ⋫ :
143
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
Thunder B
⋪ face claim ⋫ :
Olivia Culpo
⋪ ⋫ :
Marry the night Tumblr_inline_ppr1hitrIJ1ts1epz_400

Marry the night Empty
TémanyitásMarry the night ⋪ ⋫ 20.04.21 23:44


Lee x Tay
“At first it seems so sweet, then you wake up next to a monster."

Nem tervezett ez a ma este, sőt eléggé valószínűnek tartom, hogy totálisan rossz helyre jöttem, mert egy teremtett lelket sem ismerek itt. Bár oké, néha Carlát nem érdeklik az ilyen részletek, hát bárhol képes percek alatt valami random ismeretséget összesütni. Velem ellentétben aki hajlamos félszeg, retardált mosollyal ácsorogni akár órákig úgy, hogy nem szól senkihez sem. Pedig már dolgozom az ügyön. Amikor meglátom a zenekart felmenetelni a színpadra már nem csak félig, hanem egészen biztos vagyok benne, hogy elkavarodtam a címekkel. Vagy mégsem, csak korán értem ide. Akkor végtére is csak várakoznom kell. Szétüzizem, hogy ideértem, kapok vissza 3 kedvelést, tehát úton vannak. Mindent értek.
Másfél órával és négy vodkával később már nem igazán, viszont az oldalsó kanossza járást csak egy vak nem szúrná ki. Szcéna mindenhol van, a bulikban pedig elég feltűnő, már ha nem vagy tök vaksi. Random időközönként ugyanaz az arc tűnik el 3-4 emberrel. Ránézek a telefonomra. Még mindig semmi, a fenét ebbe a tetvészkedésbe örökké. Kiszúrok egy csajt akit ismerek a Thunderből, hát kénytelen vagyok előkapni a nagyon is társasági énemet, ha már a zene mindent és mindenkit túlharsog körülöttem. Vele megyek ki, tehát jól jeleztek a szenzoraim. Ez nem az én körzetem, pályám...mindegy hogyan nevezzük. Olyan gyorsan mutat be és sorol el legalább hat nevet a kis félreeső részen, hogy időm sincs felfogni. Csak az összetekert bankjegy landol nálam és a behívás. Megfogadtam, rohadtul megfogadtam újévkor, hogy idén a mindenem az igen lesz és aki nemet mond, annak a szájába érkezem térddel. Legalább 5 szempár kereszttüzében hajolok előre. Annyira rövid, annyira semmis az idő. - Ó, jesszusom..ez mi? - a szívem felver kétezerre, kicsúszik a látási fókuszom és az agyamba mintha gőzt fújnának fel. Mintha mindjárt lerobbanna a fejem a nyakamról. Ez a gőz azonban visszaáramlik belém, melegséget fecskendez belém egészen az ujjbegyeimig. Átkapcsol teljesen. Amikor kézen fognak és a tömegbe húznak, nem is én ugrálok velük, biztosan valaki más. Egy rohadtul, nagyon durván boldog valaki más. És nem tudom ez meddig tart...egy percig, ötig, vagy egy óráig, mert olyan mintha nem is lennénk, mintha nem lenne a test sem, semmi csak a felhők és ez a hihetetlen energia amit valahová ki kell adni, különben benned marad és szétrobbant a helyiség falai között.
Amíg le nem lövik a zenét. Amíg nem kezdődik ez az eszeveszett rohangálás. - Úúú, fussunk baaszkii! - mert ez mindig ugyanazt jelenti. Zseblámpák, zsaruk..razzia. Karon ragadom a srácot, menjünk, fussunk! Törjük a falakat. Befékezek az egyik sarkon, muszáj nevetnem. - Ne haragudj, fogalmam sincs hol a kijárat! Fogalmam sincs... - nevetek tovább.
Vissza az elejére Go down
Lee Jiwoon
thunder bay


Lee Jiwoon
⋪ ⋫ :
Marry the night Tumblr_pajrkqlu7h1u7epwao1_250
⋪ posts ⋫ :
172
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
Thunder Bay
⋪ face claim ⋫ :
Seo Kang Joon
⋪ ⋫ :
Marry the night 675e6603b4788f8072ecd4f7d78be2b3
⋪ i need ya here ⋫ :
Marry the night D339be1dd02b8e1027f872d887578d3328d48a54

Marry the night Empty
TémanyitásRe: Marry the night ⋪ ⋫ 22.04.21 14:33



Tay & Lee
Már hetek óta hallgatom, hogy mekkora buli lesz ma este, mennyire jó kis ivászat a koncert előtt, hogy aztán beállva tomboljuk szét magunkat.  Ritkán csinálnak ilyet a Thunder Bay méltán jó hírnévvel rendelkező diákjai, nem úgy, mint a mellettem önmagát mutogató Cherry. Nem is tudom, minek hoztam magammal, vagyis de, túl sok jó dolgot csiripelt a fülembe tegnap éjjel. Bassza meg elgyengültem, ezért most órákon át hallgathatom az irritáló nevetését. Eredetileg négyen indultunk el, de valahogy eltűnnek és feltűnnek emberek a csoportban. Mire elérjük az első helyszínt, már baromira azt sem tudom, hogy ki az a tag, aki a másik oldalamon sétál, egy kibebaszott acélbetétesben. Játssza a nagymenőt, de van füve, szóval nincs okom belekötni, azon kívül, hogy azért érzek egy kis késztetést arra, hogy szájba térdeljek. De elfojtom, nem vagyok barbár, legalábbis nagy általánosságban nem.  
Olyan lebujban iszunk, ahol a tisztaságszint mínuszban van. Ha nem azon lennék, hogy szétküldjem magam vélhetően a cipőm sem tenném le arra székre, amin épp ülök. Furcsa képet mutathat egy csapat, anyagilag jócskán eleresztett fiatal egy ilyen helyen, de amint kikerül pár apróság az asztalra, már senkit sem érdekel. Megy az üzérkedés, mindennel is, ami illegálisan beszerezhető. Épp, hogy csak embercsempészet nem folyik, de gazdát cserél ez-meg az. Jó két óra megy el így, meg pár üveg alkohol, mire valaki, aki persze nem én vagyok, nagy józanságában rájön, hogy lekéstük a koncert elejét. Mintha számítana.
A zene hangos, a fények villognak és már megint nem tudom ki áll mellettem, de legalább olyan dögös, mint a nőm, a jobb napjain. Tolok még ezt azt, a biztonság kedvéért, ahogy nagyjából mindenki más is a körön belül, pedig valahol mélyen érzem már, hogy sok lesz. De a hangulat adott, valahogy minden élénk és hívogató. A zene üvölt a nők egymást taposva rázzák szét magukat. Még egy melltartó is lekerül, aminek hatására igazi ováció megy végbe a hátsó sorokban. Nem is szeretem ezt a bandát, rakás szar az egész, de a szívem úgy ver, hogy a betompult elmém is fel, felsikolt időnként. Vigyorogva elkapok egy random kezet, húzom magammal. Cherry az, vagy mégsem? Már nem számít. Beleveszek a pillanatba, a kibaszott ködös, energiatöltetbe ami felrázza minden porcikámat.
Hirtelen rántanak ki a mámorból, futunk. Apró kéz rángat egyre messzebb, a nyílt színpadrész felé. Befordulunk, semmit sem értek. -Az ellenkező irányba! – Vele nevetek, de már közelednek a fények. - Baszki, zsaruk! -Most én kulcsolom át vékony kezét és rángatom magammal egy magas kerítésig. – A süti odaát van! – Nézek a nőre, jelezve, hogy marhára át kellene másznunk. Vagy ez, vagy apám megint jöhet értem a sittre, aminek nem fog örülni. – Csillagfény, megtisztelne azzal, hogy útitársam lesz a vad éjszakában? – Röhögve fogom meg a kerítést, rázkódok össze, mint akit jól megbaszott az áram és terülök el. Mikor élesednek a hangok akkor ülök fel, ennek már az ezred százaléka se tréfa.
- Most aztán tényleg szarban vagyunk – röhögök – de a kerítés rendben van. Mássz előre, elkaplak, ha kell! – És közben szemügyre veszem a formás valagad is, ha már itt vagyok.

Szószám:sok
Lesz jobb is...
Vissza az elejére Go down
Taylor Layne
stonewall


Taylor Layne
⋪ ⋫ :
Marry the night Tumblr_inline_pprao5OyvX1ts1epz_400
⋪ posts ⋫ :
143
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
Thunder B
⋪ face claim ⋫ :
Olivia Culpo
⋪ ⋫ :
Marry the night Tumblr_inline_ppr1hitrIJ1ts1epz_400

Marry the night Empty
TémanyitásRe: Marry the night ⋪ ⋫ 24.04.21 20:15


Lee x Tay
“At first it seems so sweet, then you wake up next to a monster."

Annyira könnyűnek érzem magam, mintha semmiből sem állnék és meg sem zavarnám a levegő részecskéit a jelenlétemmel. A mozgás fel sem tűnik, sőt olyan mintha két ugrással elérhetném a plafonon lévő lámpákat, mintha kicseszettül supergirl lehetnék ma és azt tehetném meg amit csak akarok. Mintha egyszerre lélegeznék és vesznék el a tömeggel és a tömegben. Felszabadító, baromira felszabadító.
Amíg fel nem bolydul az egész mint egy roppant szorgos hangyacsapat..kivéve, hogy azokban van kontroll, itt meg nincsen. Mégis nevetek az egészen, hiszen vicces..viccesen kaotikus, de nem vagyok betonból és nem tudok ellen sem állni, egyszerűen elsodródom az egésszel. Úgy kapok az első kéz után, mintha legalábbis az menthetne meg a tömegtől. Mert a Zsaruk-Zsaruk skandálás a fülembe kígyózik és csak a nyájösztön miatt indulok meg kifelé. Befordulva a sarkon már viszont összezavarodik a fejem. Most merre az arra? A hangra felpislogok, tényleg hát hoztam magammal. "Hoztam".
- De onnan jöttünk! - nevetek, még mindig minden annyira könnyű - Azok.. - ennek az infónak biztos le kellene érnie, vagyis jelentenie kellene valami nagyon fontosat..valami fajsúlyosat, ijesztőt...csak épp nem jön. - Micsináljuuunk? - kérdezem vigyorgós kiabálással, bár a tömeg hangján nem tudok túltenni. - Ó,hé! - próbálom felvenni a ritmusát, a hátát nézve meg megfejteni bármit abból, hogy ki is ő, de nem annyira érdekel. Kint még a szám is eltátom a kerítést látva. Most ugye nem azt gondolja, hogy? - Úgy érted... - hát hacsak nincs nála egy lángvágó, akkor minimum úgy érti..vagyis gondolom. Még mindig pislogok. - Egészen örömmel, uram! - majdnem aggódva nézek, hogy tán áramos a kerítés, de valahonnan én tudom, hogy nem mert már voltam itt többször és lógtam is be többször.
- Lépjünk meg.. - fogalmam sincs a nevéről, de ha ő Csillagfénynek hívott... - Holdfény úr! - nevetek, aztán harapok az ajkamba. Jesszus-basszus! Na jó.. - De tényleg kapjál el ha gáz van! - veszek egy nagy levegőt és elindulok felfelé, még mindig mintha kicsit fólián keresztül jönne minden, az is, hogy megérintem a vasat és elindulok felfelé. Csak a tetejére koncentrálok, nem is érdekel semmi más. - Oooooóó.. - átlendítem a lábam, majdnem sikerül le is dőlnöm a tetején. - Szerintem itt kéne egy kis help Houston! - markolom a kerítés tetejét mint aki seprűn készül lovagolni, vagy arra vár, hogy kinyíljon az egész. - Tiszta Jurassic Park..
Vissza az elejére Go down
Lee Jiwoon
thunder bay


Lee Jiwoon
⋪ ⋫ :
Marry the night Tumblr_pajrkqlu7h1u7epwao1_250
⋪ posts ⋫ :
172
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
Thunder Bay
⋪ face claim ⋫ :
Seo Kang Joon
⋪ ⋫ :
Marry the night 675e6603b4788f8072ecd4f7d78be2b3
⋪ i need ya here ⋫ :
Marry the night D339be1dd02b8e1027f872d887578d3328d48a54

Marry the night Empty
TémanyitásRe: Marry the night ⋪ ⋫ 26.04.21 0:50



Tay & Lee
A legjobb történetek mindig úgy kezdődnek, hogy: egyszer amikor elszálltam. Azt hiszem, nekem mostanában kurva sok ilyen sztorim van és talán már ideje volna behúzni a kéziféket, de azért annyira nem vagyok rendes ember, hogy meg is tegyem. Inkább elragadtatottan figyelem a színpompás világot, a villózó fényeket. Együtt mozgok, hullámzok a tömeggel, ordítok, de nem is hallom. Aztán nevetek, hangosan, hátra vetett fejjel. Repülök, a színek a hangokkal keverednek, mind olyan selymes, édes, hívogató. Bele akarok feküdni, elmerülni. Ízlelni, érezni mindent és aztán elveszni, hirtelen, teljes valómmal beleveszni a mindenségbe.
Zsaruk! A szó, mely mindent tönkre tesz én mégis csak érzek, az egész világot, valami selymet. Nem csupán egy apró kezet. Kiszakít, vissza a kusza valóságba. Menekülünk, mi ketten, olybá tűnik a világ ellen, hiszen mindenki más a másik irányba rohan. Nevetünk, nem értem.
- Mert mögöttünk volt a kijárat. MÖGÖTTÜNK! – Majd megfulladok a röhögéstől, elmenekültünk a kijárat elől. Biztos nagyon üldözött az ódon vaskapu, aprócska kovácsoltvas lábacskáin. -Meneküljüüüüüüüünk me megrááááááááág! – A nő kiabálására muszáj ugyan abban a stílusban reagálnom. Jön a kapu meg a zsaruk, rohannunk kell. Már fogom is a kezét és húzom magam után az egyetlen helyig, ahol csak nehézségek árán tudunk kijutni. Mert az oldalsó kapu számomra nem opció. - Úgy hát! Megmásszuk! – Vigyorgok a szép, nagy akadályt szemlélve. Én biza úgy át vágódok ezen, mint hízott disznó az ólkapun, az már egyszer biztos. Vagy inkább, mint a kerge mókus a karácsonyfán, harmadik nekifutásra. - Ó, számomra öröm kisasszony! – Már csak egy cilinder hiányzik a fejemről és akár lehetnék egy fehér úr is, a Mansfield parkból, ha nem lennék történetesen baromira ázsiai. - Ne félj, ez az úr itt, azonnal a hátsód után kap, ha gáz van! – Lehet, hogy akkor is, ha nincs gáz. Csak nehogy másmilyen gáz legyen. Ettől a gondolattól úgy elkezdek röhögni, hogy a könnyem is kifolyik. – Gázzal gyorsabb lenne! – Megindulok utána, de bazira kóvályog a fejem és nem látok az elcseszett röhögéstől, csak színes köröket. Várjunk, ez lehet, hogy nem is a nevetéstől van. Pislogok a kerítésen lógó nő felé, hát elfogyott a gáz, és úgy tűnik, hogy nem egy pókember a csaj. - Nyugi, már jön a lovagod, teliholdra emlékeztető hátsóval! – Cibálom fel a lecsusszanó gatyámat, majd latba vetve mászási képességemet, a nő segítségére sietek. Pozícióba próbálom helyezni, miközben a zsaruk már mögöttünk kiabálnak. – Várom a dínókat! – Vigyorogva ugrok le a túloldalon és nyújtom felé mindkét kezem. – Ugorj Csillagfény, elkaplak! – Biztató mosolyt küldök felé. – Siess, mert fognunk kell egy taxit, mielőtt körbejárják az istenverte helyet! – Kiabálok a sötét kerítés felé, mint valami zakkant pasas, aki macskákkal beszélget.  

Szószám420
Lesz jobb is...
Vissza az elejére Go down
Taylor Layne
stonewall


Taylor Layne
⋪ ⋫ :
Marry the night Tumblr_inline_pprao5OyvX1ts1epz_400
⋪ posts ⋫ :
143
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
Thunder B
⋪ face claim ⋫ :
Olivia Culpo
⋪ ⋫ :
Marry the night Tumblr_inline_ppr1hitrIJ1ts1epz_400

Marry the night Empty
TémanyitásRe: Marry the night ⋪ ⋫ 27.04.21 11:25


Lee x Tay
“At first it seems so sweet, then you wake up next to a monster."

- Ó! - nézek rá úgy, mint egy kisgyerek aki meghallotta, hogy a Télapó valójában anyucit döngeti az ágy alatt és kurvára nem azért jött, hogy nekem ajándékot hozzon. A kifelé igyekvő tömeg fel sem tűnt, sőt semmi sem tűnt fel. - Baszki! - és ez lehetne egy olyan pillanatban amikor hirtelen minden elcsendesedik, a sok kifelé igyekvő alak mozdulatlanná válik míg én kimondom ezt az egy szót, amiből kirobban a nevetés is. Lehet sokat néztem a Titanicot, abban is mindig tömeggel visszafelé szaladtak a hősök. Nem mintha ez a hely tervezne elsüllyedni, de akár meg is tehetné. - MIII? - kiabálok vissza, mintha a Titanicra ráemelnénk egy szintet, mondjuk valami tengeri szörnyet vagy egy óriási cápát amit egyébként szép halálnemnek tekintenék, ugyanis a leglenyűgözőbb állatnak tartom ezen a világon és legalább konzervként lecsúszhatnék a torkán, tovább éltetve őt.
A gondolat elúszik, sehol egy uszony, sőt más sem. Mi vagyunk és a kapuk, a zsarupara meg az én csodálkozó arckifejezésem. Tényleg át akarunk mi most itt mászni? - Oh baszki, még jó, hogy nadrágban vagyok. - bár jelen állapotomban az se érdekelne talán ha nem így lenne, max reggel nézegetnék, hogy mitől nézek ki úgy, mint akit megvertek a játszótéren. - Jaa ezt már sokszor hallottam...a nagy pillanatokban meg az urak eltűnnek... - tényleg kezd kicsit Jurassic Park feelingem lenni, amúgy is mindig el akartam jutni oda ahol forgatták, vagy valami kalandparkba ami hasonlatos hozzá. Csak valahogy ez a fenti lét nem sikerül túlságosan jóra, mert mintha a kezem akarna a lábammá válni vagy fordítva és leginkább úgy érzem magam, mint egy instabil alkoholista pók, aki rossz hálóba keveredett. Hát segítséget kérek a becézgetős úrtól. Felnevetek.
- Nem mondták még, hogy a gatyát csak a nagy pillanatoknál kell ledobni? - bár valamilyen szinten ez is nagy pillanat, el is képzelem a zseblámpázós zsarukat, ahogy szembesülnek a seggével amint ideérnek. Mert tuti ideérnek, olyan mintha nem is telnének a percek. Próbálok nem leborulni, vagy őt lelökni míg segít feltornázni magam és a végtagjaimat is helyes szögbe mozdítani. - Ezeknél a dínóknál bilincs van meg sokkoló. - simán leelőz mászásban és mire áttornászom magam a tetejénél, úgy érzem magam mint valami szefós macsek aki fennragadt a kerítés tetején, de lejönni meg nem akaródzik neki. - Hülye vagy, Holdfény úr?! Nem akarlak kiütni... - mert innen tuti lecsókolná a térdem, aztán vonszolhatnám le a betonról. Jesszus, basszus! Elkezdek lefelé mászni valamennyit. - Jó, oké...akkor engedem magam és levehetsz.. - és így is teszek, elég vicc lehet, hogy lógok lefelé mint egy áldozati bárányka a vágóhídon. - Jómindjártbasszus! - taxik, hát szerinte azok csak ide teremnek fürtökben, hogy csak válogatni kelljen? - Akkor háromra Holdfény úr! 1...2..3.. - és elengedem a kezem, igaz ha nem lennének csukva a szemeim akkor talán nem frászolnék akkorát, hogy mi van ha nem kap el, meg mi van ha amúgy felakadok, vagy véletlen lerúgom..szóval legyen ügyes! - Baszkiiiii - mégis nevetek mint valami gyerek akit apa most szed le a körhintáról.
Vissza az elejére Go down
Lee Jiwoon
thunder bay


Lee Jiwoon
⋪ ⋫ :
Marry the night Tumblr_pajrkqlu7h1u7epwao1_250
⋪ posts ⋫ :
172
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
Thunder Bay
⋪ face claim ⋫ :
Seo Kang Joon
⋪ ⋫ :
Marry the night 675e6603b4788f8072ecd4f7d78be2b3
⋪ i need ya here ⋫ :
Marry the night D339be1dd02b8e1027f872d887578d3328d48a54

Marry the night Empty
TémanyitásRe: Marry the night ⋪ ⋫ 28.04.21 21:22



Tay & Lee
- Szerintem szoknyában sokkal jobb lenne! Tudod, a szellőzés miatt! – Nem is azért, hogy még jobb látvány táruljon elém, miközben felfelé igyekszik a kerítésen Miss. antipókembernő. Nem, mert én egy igazi úriember vagyok, aki épp próbálja elkapni a lila kis bogarat, ami vagy nem létezik, vagy kurvára át tud hatolni az emberek bőrén. Arra tippelek, hogy ez egy mutánsbogár. De mivel sárga, lehet mustárbogár is, fene tudja.
- A nagy pillanatokban ez az úr biztosan nem fog eltűnni! Ott leszek a kibaszott közepén és nagyobb leszek a pillanatnál is. – Fogalmam sincs miről beszélek, de jócskán megmosolyogtat a téma. Kicsit talán belezavarodtam mindenbe is, de még a saját lábamon állok és tudom, hogy át kell jutnunk a túloldalra, úgyhogy nem lehet nagy gond. Hacsak nem az, hogy a zsaruk kurva gyorsan tudnak futni. Ezt meg mikor tanulták?  Gyorsan a nő megmentésére sietek megvillantva gömbölyded testrészem a zaklatóink felé, hátha bevilágítja őket a sötét éjszakában. - Úgy éreztem, hogy ez egy elég nagy pillanat! Vagy tévedek? Már rég neked is le kellett volna dobni, csak gátol a mászásban, visszahúz a plusz súly! -  Olyan megcáfolhatatlan érvbombával állok elő, amire még az üknagyapám is büszke lenne a halálos ágyán. Még így sem próbáltam nőről ruhát leimádkozni, de ebben a fura, cseppfolyós világban teljesen rendjén valónak tűnik a dolog. – Azt hiszem, hogy a zsaruk fogták a Seggman jelem! – Röhögve segítek a bajba jutott kisasszonyt valahogy feltornázni egy kellően jó pozícióba úgy, hogy közben ne essek fejjel a túloldalra. Mondjuk az legalább gyors lenne.  – A bilincseket bírom, irtó szexi, de a sokkolót még nem próbáltam. Nem most kéne elkezdenem, ugye? – Tőle várom a választ mert lényegében az sem tűnik annyira rossz ötletnek, hogy letolt gatyával megvárom az első rendőr nénit aki szétsokkol majd. Bár a legtöbb nagy darab, mint egy medve, ha rám ül, eltörhet a farokcsontom. Ezt mégse kellene megkockáztatni. – Nem szexelek rendőrökkel, én aztán biztos nem! – Kiáltom a sötétségbe, mintha közérdekű hírről lenne szó és már ugrok is le a fránya kerítésről.
- Nem fogsz kiütni Csillagfény, csak gyengéden a karjaimba siklasz én meg úgy ölellek majd, mint kamionos az utolsó babkonzervet! – Hiába minden, mert nem hallgat rám a nyúzott kismacsek, nekiáll itt lefelé araszolni én meg hülye pózokba vágva magam ugrálok alatta, hogy elkaphassam, amikor leesik. – Oké, csak lazulj el és csapunk egy Dirty dancinget itt helyben! – Teszek is egy fasszentos táncmozdulatot, de azért sikerül elkapnom a szépséget. – Kibaszottkirályvagyoooooook! De fáj a zacsim. – Sírnom kellene tulajdonképpen, de úgy röhögök a nővel a karomban, hogy potyognak a könnyeim.  – Hát kinyírtad a zsákom, Frodónak befellegzett! – Elengedem, hogy jó két percen át egyik lábamról a másikra ugrálva regenerálódjak, mert az bazi sokat segít. Közben meg kiszúrom, hogy egy kopasz pislog felénk a kerítés túloldaláról. – Hú bazdmeg! – Kapok a nő keze után és rohanok ész nélkül, amíg meg nem látok pár kocsit. -Á… egy taxiiiiiiii! – Rángatom magammal és feltépve az ajtót, be is pattanok a járgány hátsó ülésére. – Csapj a lovak közé! – Dobok előre némi papírfecnit, ami talán belépő volt egyszer, miközben a fószer hangosan magyaráz. – Hát indulj már el, jönnek a rémek baszod! – Közben a mellettem ülőre pillantok. – Van apród? Nem működik a fosőr. – Ezzel újabb röhögőgörcs veszi kezdetét. Fosőőőőr. - Hová menjünk? Olyan kajás vagyok…

Szószám 525
Lesz jobb is...
Vissza az elejére Go down
Taylor Layne
stonewall


Taylor Layne
⋪ ⋫ :
Marry the night Tumblr_inline_pprao5OyvX1ts1epz_400
⋪ posts ⋫ :
143
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
Thunder B
⋪ face claim ⋫ :
Olivia Culpo
⋪ ⋫ :
Marry the night Tumblr_inline_ppr1hitrIJ1ts1epz_400

Marry the night Empty
TémanyitásRe: Marry the night ⋪ ⋫ 29.04.21 22:16


Lee x Tay
“At first it seems so sweet, then you wake up next to a monster."

- És biztos hoznád is a csodakencéket, hogy ne úgy nézzen ki mindkét combom mintha megrugostak volna, ugye? - tényleg, tök jó, hogy nadrágban jöttem. Mondjuk az idő nem is indokolná a másik válfajt, maximum talán egy szép harisnyával amit meg szintén nem áldoznék fel egy kerítés kedvéért, akkor inkább a zsaruk vagy a tető, vagy nem tudom Pókember.
- Ezt a dumát gyakoroltad valamelyik tükör előtt? - nevetve mászom, még jó, hogy nem jönnek utánunk a dinoszauruszok, vélhetően nem várná meg a Rex amíg kiröhögöm magam és felakadok a kerítés tetején, mint egy kapálózó konzerv.
- Goondolod a nadrágom a fajsúlyos?! - annyira nevetek, bár nem mondom elég hatásos szöveg, talán ha élet-halál helyzetes szőke nős filmet forgatnánk ezt most el is hinném. Mint abban a filmben, a szigetesben. Lehet beneveznék, csak még nem tudom miként. És ez nem tudom hogyan jutott egyáltalán az eszembe.
- Tényleg! Mindjárt szó szerint is megfogják! - kapaszkodom a kerítés tetején és elém is ugrik a kép róla, ahogy megjelenik a srác seggének világító voltja mint egy zseblámpa és a zsaruk követve a fényt végül azt megfogva rántják le innen. - Ööö határozottan nem kellene. - megrázom a fejem, mert ha szitakötőset akar játszani akkor a minimum, hogy segítenem kéne neki. - Nincs nálam a Robin jelmezem, úgyhogy kapkodd kezed-lábad. - mondjuk elég röhejesek is lennénk úgy, vagy hát ki tudja. Álarcos hősökként ma éjjel tuti megmentenénk ezt a várost mindentől. Is. - Pedig legalább tudnál kapaszkodni a kerítésben is közben. - röhögök fel, de mikor meg már odafent kapaszkodom és be kéne mérni az esési/ugrási szöget, nincs kedvem nevetni. Sőt, csak szorosabban markolom a kapu tetejét.
- Ahaa, vagy lezúzlak mint nagyi a betörőt... - fintorgok, egyik kerítésen mászásom sem sikerült még túl fényesen, sem wc-be beugrásom ha már itt tartunk és ide már lógtam be a budiablakon keresztül is anno, ott is egy hanyatt esés lett az eredménye, mondjuk legalább a hülye pasim másik ablakon ment be. Fél-kellemetlen volt az egész este, de túléltük és élmény lett. - Abban benne lennék..dee ... - elengedem magam és tökre, rohadtul, iszonyatosan arra számítok, hogy ellép és nem fog meg..mégis megteszi, bár tuti nem kényelmes a találkozásunk. Legalábbis neki biztosan nem az. - Bocsiiiiiiiiiiiiiiiiii, ne haraguuuudj! - muszáj röhögnöm, hát hogy mondhat valaki közben ilyen hülyeségeket?? - Frodo ma már nem hagyja el a megyét! - kapaszkodom a vállába, hogy ne akarjak se hátast se delfinest dobni mondjuk a vállán keresztül. Lecsusszanok a földre és próbálom átvizsgálni, hogy vajon hány helyen szakítottam szét a farmeremet, mire elránt és majdnem a betonon kell végighúznia. - Miii? - döbbenten pislognék hátrafelé, ha tudnék. - Taxi? - nem is látom a hajamtól csak a már nyíló ajtót és az emlegetett nadrágos seggét és bemászom a hátsó ülésre. - Taposs a pedálba! Bombariadó van odabent és mindjárt mindenki kirohan! - kiabálok én is, mire felfogom Holdfény úr kérdését, apró? Ööö... - Lehet akad.. - túrok a táskámba ami kb. Mary Poppins szőnyegtáskájához hasonló és úgy érzem el tudnék benne veszni. Találok pár negyeddollárost és kihalászom. - Add oda neki! - nyomom a srác kezébe, engem eltakar egy ülés. Nem tudom a pasi mit magyaráz nekünk. - Valahová messzire! - láttunk már autós üldözéseket, mi van ha mindjárt levillognak minket innen a fenébe? Zsong minden tagom az izgatottságtól. - A sztrádánál van egy tök jó kajálda! - ja valahol a város legszélén van egy. - Naa vigyen odaa! Tökre fizetünk! - előveszem a legszebb mosolyom, vagy vélhetően legszebb mosolyom, lehet úgy nézek ki mint egy fél zombi. - Szerinted követnek? - pislogok hátrafelé.
Vissza az elejére Go down
Lee Jiwoon
thunder bay


Lee Jiwoon
⋪ ⋫ :
Marry the night Tumblr_pajrkqlu7h1u7epwao1_250
⋪ posts ⋫ :
172
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
Thunder Bay
⋪ face claim ⋫ :
Seo Kang Joon
⋪ ⋫ :
Marry the night 675e6603b4788f8072ecd4f7d78be2b3
⋪ i need ya here ⋫ :
Marry the night D339be1dd02b8e1027f872d887578d3328d48a54

Marry the night Empty
TémanyitásRe: Marry the night ⋪ ⋫ 30.04.21 23:06



Tay & Lee
- Úgy bekennélek, mintha nem lenne holnap! Fehéren világítanál utána minimum annyira, mint a japán gésák! – Vigyorgok a saját kétértelmű megjegyzésemen. Azt nem mondtam mivel kenegetném, de ne legyek már ennyire perverz így az első menekülésünk alkalmával, mert az nem úriemberhez méltó. Bár itt épp egy olyat sem látok. Mert én már el is képzeltem vagy egy tucatszor ezt a kenegetéses dolgot, azt fogy az éjjeli napkrém, mint vérhold idején a tampon.
- Persze, hatásosabb, ha közben kacsingatok – ahogy most is, de a sötétben biztos kurva sokat lát belőlem, legalábbis biztos nem annyit, amennyit a zsaruk, mert a nem túl tejfehér, inkább narancsos vonulatú valagam rendesen világít az éjszakában.
- Biztos vagyok abban, hogy jó sok féle súlyos az a nadrág, de fajsúlyos az ezer százalék! Csak nézd ahogy lóg, hát húzza lefelé a gravitésön! – Nem bírok ma este magammal és mondhatnám, hogy mindez csak a drog hatása, de alapvetően sem vagyok sokkal normálisabb. Aztán lehet, hogy mégis becukroztam, és már nem is tudom, milyen az olyan, amilyen én vagyok.  De vagyok! Azt hiszem, mert mászok felfelé a kerítésen.
- Remélem egy dögös szőke fogja összetaperolni a farpofám, aztán majd seggbeszélgetünk! – Majdnem leesek a röhögéstől, de sikerül valamilyen csoda folytán fent maradnom a kissé labilis kerítésen. Ha jól megráznám, lehullana a csaj, mint egy szép kis szilva, mert mikor leesik biztosan belilul. Én szeretem a szilvát! Ha megharapnám, vajon szilva ízű lenne?
- Biztos nem? – Pedig egy kis sokkolós rendőrszex nem lehet annyira rossz. – Pedig te lennél minden idők legszexibb Robinja! Sose buktam a pasikra, de egy ilyen Robinra rámozdulnék. De baszki, akkor átesnél a köcsög kerítésen. Ez nem jó ötlet, asszem nem puha odaát az érkezési terület. – Miután segítettem neki, szemmel be is mérem a pontot és egy képzeletbeli x-et cirkantok oda, mielőtt ugranék.
- Fasza nagydarab betörő vagyok nagyi, zúzáááááááále! – Kiabálok, mint egy idióta, aki most szabadult a zártosztályról. De persze ott még sose jártam. MÉG! De, ami késik, az ugye nem múlik én meg minden buli alkalmával pengeélen táncolgatom a köcsögtangót a sorssal. És a tánc véget ér egy jókora zacsi sokkal. – Nem ilyen sokkolásra gondoltam! Nem ilyenre! – Ugrálok össze vissza, tényleg lezúzott a vénasszony bassza meg. – Frodo meghalt az egész megyével együtt, már Gandalfba is csak hálni jár a lélek! – Célzok magamra, arra az időseket megszégyenítően sajgó testemre. Már csak egy olyan szakáll kéne, aztán lehetnék kici, koreai, occó Gandalfocka.
Képszakadás földindulás. Egy rendőrrel szemezek, tök kopasz, de mégis nőnek tűnik. - Főznél inkább vacsorát te büdös banya! – Megdobom egy faággal, majd a nő karját megragadva futok az életemért. Ha ez elkap, medvepörkölt lesz belőlem. – Igen! Ez egy taaaaaaxiiii! – Amint bevágódunk egymás szavába vágva üvöltünk a pasival, aki valami olyasmit magyaráz, hogy ez az ő kocsija. – Gratulálok ember! Megvetted a taxit? Mekkora király vagy már! – Szarrá dicsérem, minden féle cuccot kiszórva a zsebemből fizetség gyanánt, még egy gumival is fejbe dobom. Miután a csaj ad egy kis aprót, azt is a fejéhez vágom egy laza csuklómozdulattal. – Induljál máááááán el! – Berozsdásodott az agytekervénye vagy mi a picsa. Nem működik. Rázom az ülést, mint majom a fát, s bár banán nem esik le, a motor felbőg. – Hallottad nagy fehér ember, irány a sztráda! Szerintem Jim vagy, olyan Jim fejed van. Ugye? – Nézek a nőre, hogy megerősítse ezt az észrevételem, mert a sofőr, tutira egy Jim.
- Követnek? Hol? Kik? Mekkora a mellméretük? – Rátapadok a hátsó üvegre, orrom felgyűrődik mint a malacoké és mivel jó hideg az ablak, hát megnyalom. Jó, tetszik, finom. - Mit eszünk? Olyan éhes vagyok? Miért nincs egy színes tollú bárányunk? Hamburger! Szereted? Én szeretem. Bárányburgert együnk! Kettőt, nem négyet. Nyomkodunk bele krumplit is. – Fosom a szót, közben éhezek, mint egy kivert palotapincsi a macskaimádó Egyiptom közepén. De végre megáll a járgány és szinte kirepülök belőle. – Merre van a zabaaa! – Pattogok a sofőr melletti ablaknál és a farzsebemből kihalászott bankókkal dobálom, amitől elég mérgesnek tűnik. – Hé Csillagfény! Ez azt mondja nem taxis! -Pislogok a nőre a kurva sztráda kellős közepén. – Kurvára el lettünk rabolva! - Esik le a sötét köd egy újabb darabkája a fejemre. El kell tűnnünk innen kurva gyorsan!

Szószám 666
Lesz jobb is...
Vissza az elejére Go down
Taylor Layne
stonewall


Taylor Layne
⋪ ⋫ :
Marry the night Tumblr_inline_pprao5OyvX1ts1epz_400
⋪ posts ⋫ :
143
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
Thunder B
⋪ face claim ⋫ :
Olivia Culpo
⋪ ⋫ :
Marry the night Tumblr_inline_ppr1hitrIJ1ts1epz_400

Marry the night Empty
TémanyitásRe: Marry the night ⋪ ⋫ 07.05.21 13:40


Lee x Tay
“At first it seems so sweet, then you wake up next to a monster."

- Öhh ez azért elég furán hangzik így... - felnevetek, lehet nem is szánta kétértelműnek csak az én agyam dolgozik tök furcsán, hát az esély mondjuk erre megvan, de arra is, hogy valóban ilyennek szánta. Ebbe a fura helyzetbe végül is...tökéletesen belefér, lévén kerítést mászunk a zsaruk elől. És ha lebukta, anyám minimum a gimi végéig nyomkövetőt fog rám rakatni, vagy átpakoltat gyagyás magántanulói státuszba.
- Nem mintha látszana ha csinálod.. - nevetek, lassan már fájni kezdenek a hasizmaim és így koncentrálni sem tudok megfelelően. Elengedem a kerítést azért, hogy egy rövid beintésre fussa még. - Nem is lóg rajtam a nadráág, rosszul látod! - ebben tökre biztos vagyok, hát nem is tudom mit lát ő amit nem kellene. - Amúgy se tudnám levenni, nem vagyok akrobata és akkor maradna a cipőm is itt a földön...és az bizonyíííték! - ha katonai menetfelszerelésben lennénk, hát inkább megdöglenék a súlytól de nem hagynék hátra semmit.
- Tuti nem lesz se dögös, se szőke...de ha bevilágít a seggedbe már úgysem fog számítani. - nagyon nevetek, annyira élénkké válik a fejemben a jelenet, hogy meg kell állnom és sírnom a dolgon egy kicsit. Ez a srác bolond, tuti bolond...lehet én is bolond vagyok..vagy mi vagyunk normálisak és a világ bolondult meg.
- Észben tartom a következő Halloween alkalmával a Robin dolgot... - azért kedves, hogy bókol meg minden még ha éppen én fenn is szerencsétlenkedek egy acéldarab tetején ő meg nem és jellemzően hülyeségekről beszélünk, de na..a bókok minden lánynak jól tudnak esni..még ha kamuk is vagy valami. Nem számít. - De csak akkor ha leszel mellettem a Batman, akkor teljesen vállalható. - rákacsintanék ha látnám, vagy ő látna végül is mindegy, de biztos fun lennea dolog. - Szerzünk egy Batmobilt úúúúgyis mindig akartam benne ülni! És majd megmentjük a várost a hülye zsaruktól! - most szuperhős pózba is vágnám magam, de az egyenlő a leborulással. - ÍÍÍÍjjjáááá - felkiáltással pedig leérkezem mint a hiroshimai bomba lényegében, szerencsére nem a földre és nem fejjel, viszont számára nagyon érzékeny pontra. Én szóltam előre...hogy ebből lezúziusz lesz. - Legközelebb irányíts akkoooor... - nevetek, mármint nem akarom kiröhögni de muszáj, hát hogy ugrál már, mint a részeg féllábú pingvinke... - Azért ne túlozz, nem tapostam meg, csak véletlen teljes súllyal ráérkeztem és kicsit aláemeltem lábbal... - neem ez így sem hangzik túl jól. - Majd feltámadnak hidd el...de most nincs nálam jég lehűteni..bár a kerítés biztos hideg. - ráharapok a számra, de felnevetek, mit kapna a rendőr ha meglátná ahogy előveszi és a csőnél hűti, úristen...
Elrángatódom és csak a Robin reflexeknek vagy nem tudom miknek köszönhető, hogy nem hason húz végig a betonon mint a filmeken szokás. - A legjobbkooor! - el se hiszem, hogy pont most jött ide taxi ami ráadásul nem is foglalt és már huppanhatunk is befelé. Hát mennyire jó! - Baró én is vennék magamnak taxit, úgyis fizetnének hogy nincs rá engedélyem! - nevetek, pedig már túlmagyarázzuk egymást és mi is fizetünk, biztos elindult már valamiféle óra meg minden. Lehet már éjszakai zsebbe dolgozás a menő nála is. Hirtelen viszont ahogy felemlegetjük a kaját én is éhes leszek valami tocsogós husis kajára, mint általában mindiig ha valamit beveszek/felszívok/lenyelek. Fura ez... - Szerintem Bob. Nem vagy Bob? - mindig Bobnak hívják a taxisofőröket basszus, ő is lehetne Bob. - Vagy legyen Jimboo! - nevetek, hát rögtön el is kereszteljük itt. - Úúú én olyan nagy sajtos hambit fogok enni extra baconnel! - ahh már rá is izgulok egészen a dologra - És igyunk banánshake-et! - imádom a shake-et és élek meg halok érte. - Tudja a tök! De nem követnek ugye? - feltérdelek az ülésen és próbálok kilátni hátra, de nem látom, hogy jönnének a szirénák meg minden. Vélhetően legalábbis. Jöhetnek mondjuk helikopterrel is meg ilyenek...brrr..
- Mi van? - nézek hátra - Nem is taxis? ÁÁÁÁÁ akkor elrabolnaak! Álljon meg Jimbooo! Kiszállunk!! - remélem be is nyomja a satuféket és én már pattanok is ki a sötétbe. - Gyere már Holdfény, a végén kiszedik a vesédet valami ósdi kádban! - kirángatom őt is a kocsiból és én húzom magam után, minél messzebb Jimbo horror taxijától. Mire már elfogy a levegőm megállok lihegni. - Basszus mi van ma itt? - még körbe se nézek, vagyis most már igen. - Hol vagyunk egyáltalán? - előveszem a lemerült telefonom - Ajjmár, gps-t gps-t! - az majd megmutatja merre menjünk - Vajon merre hozott a hentes? Nem hallom a sztrádát még! - a térdeimre támaszkodom, hát nem tűnt ennyinek ez a futás, aztán ki tudja, lehet már a városból is kijöttünk.
Vissza az elejére Go down
Lee Jiwoon
thunder bay


Lee Jiwoon
⋪ ⋫ :
Marry the night Tumblr_pajrkqlu7h1u7epwao1_250
⋪ posts ⋫ :
172
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
Thunder Bay
⋪ face claim ⋫ :
Seo Kang Joon
⋪ ⋫ :
Marry the night 675e6603b4788f8072ecd4f7d78be2b3
⋪ i need ya here ⋫ :
Marry the night D339be1dd02b8e1027f872d887578d3328d48a54

Marry the night Empty
TémanyitásRe: Marry the night ⋪ ⋫ 10.05.21 9:53



Tay & Lee
- De lóg! lent lifeg a szára, nem fent, tehát lóg. Bár az igaz, hogy a fenekeden szépen simul ebben a pózban, elég jó a szabása. Mászásra tervezték! – Szabókat megszégyenítően nyilatkozok ama anyagról, mely a lány testén éppen nadrág funkciót tölt be, szépen simulva itt ott kerekded hátsórészére. – Pedig megnéznélek, hogy tolsz odafent egy spárgát, majd hátra szaltóban, hogy dobod le az a gatyát – továbbá azt is, hogy mi van alatta, mert hát na, ha már lehet, nem hagynám ki. A baj csak az, hogy olyan kurva sötét van, hogy a részletek belevesznek a homályba. – Ne aggódj a cipő miatt, hozom utánad! Hősiesen felkapom és szaladok vele az éjszakában. – Mert a hősök ugyebár cipőket szoktak megmenteni, mi mást. A legnagyobb gond, hogy nagyon is látom az értelmét a dolognak.
- Muszáj így beletaposni a fantáziaképembe? – Duzzogok a kerítésen lógva. – Nekem kell a szexi szőke, de ha az nincs, jöhet barna, vagy fekete is. Ne túl sovány, olyan csöcsös segges szexi példány. Énekelnék neki innen egy szerelmi lírát. – Ha tudnám mi az a líra, vagy ismernék egyet is, de hát ez nem igazán van meg. Persze, ki állhatna az utamba? Spontán költök egyet. – Ó, rendőrnő! Te csöcsös faros Istennő. Világítsál a hátsómra, Holdfény herceg elkap gyorsba. – Dúdolászok hol röhögve, hol inkább már fuldokolva. Igaz, semmiféle lírához nincsen még egy halvány köze sem, de nekem bejön. Olyan kis dallamos. Biztos tetszeni fog a rendőrnek is, aki ha így haladok, előbb ideér minthogy átjutnánk a kerítésen.
- Mindenképp használd ki az adottságaidat. Született Robinna vagy! – Nőiesítem a nevet, mert azért ez így egy kicsit kevésbé tűnik langyinak a fejemben. Mert Robin hátsóját nézni egy kerítésen, azért kurvára nem hangzik annyira jól, ettől függetlenül, ha ilyen segge lenne, azt is meglesném bassza meg. De nincs sok időm a nézelődésre, el kell érnem a csúcsot, úgyhogy áthelyezem a nézőpontom egy érdekesebbnek tűnő pontra és tovább mászok. Csak azt nem tudom, hogy miért van állatfejeket formázó vattacukorárus a túloldalon. Lehet, hogy úgy beálltam, már képzelődök is? – Bármikor örömmel leszek a Batmen-ed. – naná, hogy lennék. Hát mekkora királyság lenne már úgy szaladgálni a városban. Gotham, most megvédelek, mint a szart! Kibekúrt jó Batmen lennék, még kerítésre mászni is tudok. – Ezaaaaaaaaaaaaz! -Üvöltök, mint akit nyúznak. – Batmobil, hát az nekünk naaaaaaaaaagyon kell! Zúzunk vele össze vissza és írtjuk a sünöket! Sünmalacok vigyázzatok! Jön Seggman a zsarumészáros! – Már a túloldalról kiabálva adom mindezt elő, ha ezt nem hallották a minket üldözők, akkor rohadtul semmit.  Közben pedig, egy még hangosabb kiáltással a lány is megérkezik a karjaimba. Milyen romantikus pillanat lenne, ha a golyóim nem akarnának épp leszakadni a becsapódás hatására. – Az ezredest hatástalanították. Vészriadó! Vészriadó! – Adok ki robothangokat, mintha csak a központ nyöszörögne a rádióban, továbbítva a sajnálatos üzenetet.
- Én irányítottalak, mondtam, hogy zúzzzáááááále és te megtetted. Nagyon jól ment. – De bassza meg itt ugrálok egyik lábamról a másikra hátha ettől hamarabb elmúlik a zsáknyilallás. Itt halok meg helyben. Ezredes, ne hagyj el, nem tudok élni nélküled! - Ja, ez sokkal jobban hangzik, mint a lezúzás. Bár egy kicsit tényleg jobb az aláemeléses dolog. – Perverz vigyoromba ezúttal egy jó adag fájdalom vegyül. Ilyen lehet, a halál is. Kegyetlenül fájdalmas érzés a dákómban! – Szóval csapjam ki a kerítésre? – Vonom fel a szemöldököm és komolyan jó ötletnek hangzik a dolog. A kerítés hideg, jót tenne neki. - Leskelődni akarsz, mi? – Máris vele együtt röhögök, birka módon el is felejtve az előző marha jó ötletet. Pedig azt aztán imádták volna a zsaruk. Mennyi is jár közszeméremsértésért?
Az események zajlanak, mint a filmekben a gyors jelenetváltások, nagyjából úgy élem meg a dolgokat, kisebb képszakadásokkal. De van taxink és mi lehetne jobb egy taxinál? Bevágódok, mintha kötelező foglalkozás lenne a taxitúra és útitársammal kiélvezem az éjszaka összevisszaságát. – Ezaaz! Hát vegyünk egy taxit! Egy nagy, fényes taxit és keressünk pééénzt! – Villan fel ismét egy kurva jó ötlet. Hát ma még megváltom a világot. - Ember, nem adod el a taxid? Van nálam vagy, huhh, de sok pénz! – Annyi már csak elég lesz erre a kis fekete taxikára. Érdekel a taxi, de közben hihetetlenül zabás is vagyok. Kéne valami ehető, bármi vagy akármi, esetleg csak valamicske.
- Nem, ő határozottan nem egy Bob, ő Jim. – Rázom a búrám és kibaszottul szédülök ettől, ezért tovább csinálom, mint kellene.  – Ezaaz! Hát Jimbóóó! Ő a lehető leghatározottabban egy Jimbó! – Örülök magunknak, zsenik vagyunk. Senki sem találta volna ki egy ismeretlen taxis nevét, de mi ezt is megoldottuk. Jimbó mától a kedvenc taxisom!
- Ahhh, banánshake! Akarom! És tripla husis hambit, kurva sok krumplival. Krumpli hegyeket. – Csorog a nyálam, most már rá az üvegre, mert lesem, nem követnek e. De a kormány emberei sehol sincsenek. Szerintem már rég megy a seggvilágítás a kerítésnél, csak mi szerencsére lemaradtunk róla. – Nem, ezek lemaradtak. – Vagy tényleg nem szexisek és a kövér valaguk nem jutott át a kerítésen, ezért az üldözésünk meghiúsult. Így már nem is bánom annyira, hogy nem szexis rendőrnőt kaptam.
- El, mint a szar! Ez a perverz állat simán lecsapott ránk! Mocskos kandisznó! – Visítok, vihogok, tovább dobálom a bankókkal. - A pokolra jutsz te szervkereskedő! – Mélyül el a hangom, hogy végül aztán felüvöltsek. – Minket sohasem kapsz el! – Hagyom, hogy maga után rángasson a lány. – De hát a sztráda közepén állunk! – Röhögök hangosan, fél szemmel az áltaxist figyelve a sötétben, aki épp kiszáll a járgányból. -Bassza meg, ez követ minket! Futááááááás! – Ragadom meg a nő kezét, de nem az út hosszán kezdek el futni, hanem az üres sztrádán keresztbe, majd alig pár pillanat múlva megállok és pislogva nézek fel a villogó fényekre. Baszki, ez a kajálda. – Hát mennyit rohantunk? – Nézek a nőre, elvesztettem az időt! Nincs meg a kurva időm!

Szószám 919
Lesz jobb is...
Vissza az elejére Go down
Taylor Layne
stonewall


Taylor Layne
⋪ ⋫ :
Marry the night Tumblr_inline_pprao5OyvX1ts1epz_400
⋪ posts ⋫ :
143
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
Thunder B
⋪ face claim ⋫ :
Olivia Culpo
⋪ ⋫ :
Marry the night Tumblr_inline_ppr1hitrIJ1ts1epz_400

Marry the night Empty
TémanyitásRe: Marry the night ⋪ ⋫ 16.05.21 23:55


Lee x Tay
“At first it seems so sweet, then you wake up next to a monster."

- Ilyen helyzetben nem annyira.. - lihegek kettőt míg mászásban vagyok - illő, a fenekemet - húzom magam felfelé a hülye kerítésen - emlegetni. De azért kösz. - nyilván a mai napba az ilyenek kellenek, vagy férnek bele. Az agyam egyre azt harsogja, hogy le fognak minket rángatni erről a kerítésről és elnyel a Pokol legmélyebb bugyra, aztán a 30. születésnapomig szobafogságban leszek és George Michael dalokat kell majd hallgatnom. Ennél fogva valami random okból dúdolni is kezdem a Freedomot tőle. A dúdolásból meg halk éneklés lesz és mintha egy rossz videóban lennénk a 90-es évekből...és akkor tényleg dobnom kéne egy spárgát odafent. - Ismered a dalt? Énekeld veleeem! - hát énekelem, nem mintha így nem hallana minket élő és holt aki errefelé jön, de hát ez egy menekülős videó...a VH1 Classicon tök sok ilyesmit forgattak régen. - Szorgos kis manó vagy, még a cipőimet is hoznád..gondolom a nadrágom is. - nevetek, elképzelni is brilliáns és egy vidibe tök sok minden belefér. Csak valahogy a cipőmet nem sikerül lerúgni egy elegáns sasszé keretében, úgyhogy marad mindkettő a lábamon és hálás vagyok, hogy nem taknyálok le a kerítésről. - Még igényeid is vannak? Cööööh... - elcüncögöm a végét - de csak ha én meg táncolhatok egy latin félistennel a naplementében! - akinek véletlen sincs kék szeme, egyáltalán nem lehet olyan. És nem lehet tetoválása, egy milliméteres sem.
- Ez eléggé trubadúr amúgy, tudtad, hogy amúgy tök perverz verseket írtak? - na most meg kibújik belőlem az irodalmár, pedig csak valami zupás dolgozatra kellett. Erre ugranak be. - NEM NEM, George Michael videó kell! Ne cseszd el rendőrlány pornóval! - rázom a fejem, hát ne már. Ő töri szét az én fantáziaképeimet.
- Oké, beszerzek egy jelmezt..miindenképp, pláne ha már ilyen Batman-em lett! - vigyorgok mire mindketten felérünk. A videó hangjai is kezdenek elhalkulni a fejemben, kicsit szakadós a dolog. Mert a Batman filmzenéje megy a fejemben, keverve egy kis Mission Impossible feelinggel. Kár, hogy nincs nálunk olyan menő szerelés. - De kajak, mi lennénk akik fenntartják a város züllött örömeit a zsaruk ellen heheeej! - diadalmas felkiáltásomban majdnem dobok egy orrost lefelé, aztán meg mégsem jön össze, hmm rettenet ügyes vagyok! Díjat ide! Ezt mondjuk róla már nem igazán mondhatom el a leérkezés után és sajnos muszáj vagyok röhögni. Nem rajta, csak egy kicsit mégis. - Tudod..a Robinna lábak elég irányíthatatlanok olykor. - vágok egy nagyonbocsi arcot. Hát én figyelmeztettem!! - Igen? Szóval megvédhetem a züllött városunkat pár jól irányzott rúgással? - átdobom a hajam a vállam felett egy győzedelmi mosollyal. - Örülök ha élvezted. - felröhögök, hát nem pont olyan arcot vág mint aki élvezte volna a szitut, de hát ami jut azzal dolgozunk..vagy lehet nem így volt a béna mondatok könyvében, a fasz se tudja. - Csak egy kicsit jobb? - nocsak, a végén kiderül, hogy tényleg tetszett neki. Meglepődnék..bár hallottam már ilyesmiről. - Hát most miért hagyjam ki a műsort? Hmm? - elnevetem magam, az biztos, hogy életre szóló élmény lenne. Valószínűleg a zsaruk is úgy ledermednének mint a szar. Lehet, hogy én is. - Ha lenne nálam kamera, fel is venném az attrakciót. - mondom elismerően, mármint amíg el nem rohanunk a taxihoz mert a zsaruk gyorsak voltak. - Zsíír, de valami batmobilabb külsejű taxi dukálna. Dupla tarifa baszki! - mekkora zseniális ötlet - Mi lehetnénk a Baxi. - nézek rá úgy mintha legalábbis pezsgőt várnék rögtön a számba, konfettit a hajamba és három érmet a nyakamba. - Hát persze, hogy Jimboo! Csak nézz rá, tök Jimbos arcéle van..meg hangjaa! - vigyorgok mint a hülye. - Nekem a duplás is megfelel..báármi csak ehető legyen! És uhhh banánshake! - megsimogatom a hasam - Már nagggyon várom, tapossunk bele Jimboo éhen fogunk halni! - ütögetem meg az ülés támláját.
Mindezt azért, hogy magába szippantson az elraboltak pánikja. Minden bajom van hirtelen és csak azért nem rúgom lábbal az ajtót, mert faszán ki tudom nyitni. Még jó, hogy állunk valamiért. - Ki innen!! - annyira sürgök, izgulok és minden bajom van, hogy alig tudom Batmant kirángatni magam után. - Mi? - hát fussuuuunk, szaladok utána mintha üldöznének minket a zombik. Nem is egy, hanem egy egész csorda. Biztos azért vannak kevesen az úton és azért gázolnak el majdnem csak ketten két percen belül. - Háthh nekem több kilométernek tűnik! - de nem követ minket látszólag senki. - Nézd már, a kajálda!! - pislogok úgy a béna cégérre mintha legalábbis elénk varázsolódott volna. - Nyomás be! - húzom magam után, mintha azzal nyernénk meg a versenyt, hogy beérünk oda. Sietek is és rajtunk kívül nyúzott meg félig részeg arcok néznek vissza a pincérnőre üveges tekintettel. Bevágódom egy asztalhoz. - Banánshake, dupla sajtburger és krumpli! - vigyorgok a pincérre aki olyan unott arcot vág mint az állat, monokli van a szeme alatt, vagy csak úgy látom. Nem tudom. Azt mondja megégette a hajsütővassal. - És innen hogy jutunk haza, Batman? - nézek a srácra kérdőn, és így fényben legalább már ki tudom venni a vonásait is. Vagyis próbálom.
Vissza az elejére Go down
Lee Jiwoon
thunder bay


Lee Jiwoon
⋪ ⋫ :
Marry the night Tumblr_pajrkqlu7h1u7epwao1_250
⋪ posts ⋫ :
172
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
Thunder Bay
⋪ face claim ⋫ :
Seo Kang Joon
⋪ ⋫ :
Marry the night 675e6603b4788f8072ecd4f7d78be2b3
⋪ i need ya here ⋫ :
Marry the night D339be1dd02b8e1027f872d887578d3328d48a54

Marry the night Empty
TémanyitásRe: Marry the night ⋪ ⋫ 19.05.21 13:34



Tay & Lee
- Igazán nincs mit! A szépet dicsérni kell, helytől és alkalomtól függetlenül. És az ott, hát nem rossz, bár kurva sötét van és mondjuk úgy, hogy csak körvonalakat látok. De na, egész szép kis körvonalad van! – De lehet, hogy már azt is csak beképzeltem, mert lássuk be, kevés csajnak van neon színben világító sziluett a feneke körül. A kerítés is furcsa, mintha enyhén mozogna, olyan fullos kis csípőmozgásos macának tűnik, aki rázza magát valami lágy dallamra. Kurva jó, mintha a vidámparkban lógnék valami izén. Közben a lány felől már jön is a zene és lássuk be, rohadt jó kis kerítésbuli kerekedik az egészből. - Naná, hogy ismerem! – Kurva szar, mély és egy kicsit sem ritmusos hangon kezdem el tolni az egészet, néhol idióta szavakkal kipótolva azokat a részeket, amikre már nem is emlékszem. Ha erre nem figyelnek fel a zsaruk, akkor semmire sem. – Még téged is ha muszáj! Én manó vagyok, te meg a magnóm, csodás hangszórókkal. Vállra kaplak, letolom a gatyám a térdemig, aztán nyomom a menő stílt a gangon. – Mint valami csóró negyedből szökött gettópalánta, aki játssza a nagy rappert és random nyikorgásra vakerál összevissza. Hát szerintem, pont jó lennék rappernek, mert kurva magas és széles vállú fekete csóka vagyok, vastag aranyláncokkal a nyakamban. Ja! Vagy…. - Leszek én a kici, nem kínai, occó sárga rapper. – Kiálltok fel prüszkölve a röhögéstől. – Még szép, hogy vannak igényeim, kinek nincsenek? Álmaimban a kis hableánynak is csak azért nő lába, hogy széttehesse nekem! – Reális gondolat ez kérem szépen, mert mégis mi másért mászna ki a pocsojából az a csecses vörös, ha nem ezért? – A nap már rég lement, de ha vársz holnapig baszki én szerzek neked egy latint! – Mi sem egyszerűbb ennél, csak rendelek egyet a latin félistenek webshopjából, ott biztos van pár, szépen polcokra rendezve, kiegészítőkkel.
- Írjak én is perverz verseket? - Pislogok, de az nem volna jó, mert a végén még azért is lecsuknak majd. Márpedig nem igazán vágyom arra, hogy a sitten töltsem az éjszakát, valami büdös, részeg csöves mellett. – Minek nekünk George Michael? – Már semmit sem értek, csak játszom a nem túl menő laza srácot, aki épp a kerítésen lóg. - Daloljál Csillagfény! – Nincs is jobb egy élő magnónál, kivéve a rendest, mert az ki tudom kapcsolni, ha meguntam.
- Akkor nekem is találnom kell egy fasza Batman jelmezt! – Kiabálom, de aztán hirtelen gondolkodóra vált az arcberendezésem. – Hol kaphatóak a legjobb jelmezek? – Olyan, ami passzol és tényleg brutál menő. Ne úgy nézzen már ki, mint a másodikos kiskölykök farsangi jelmeze. A fejemben már elő is villan a kép, Batman és Robinna a világ ellen, de aztán oda pofátlankodik egy másik is. - Inkább Joker leszeeeeeeek! – Üvöltöm, mert az még Batmannél is királyabb és szabadabb és őrültebb és….és én kurvára fánkot akarok enni. - És kajakra elzüllök és kikészítem az összes egyenruhás sünt. – Mert ez tényleg nem lenne rossz buli. – De lenyúlhatjuk azért a batmobilt! – Mert az kell, hát már, hogy a rákba ne kéne! A züllött örömökért még így is küzdhet majd, sőőőőőőőőt, közben még idiótán is kinézhet. Ez a nagy ötlet! Az a világmegváltó féle!
De a nagy tervekből perceken belül golyóaprító gyalázat lett.  – Ja, bár azt hiszem, te azért élvezed a férfiak kínzását! – Mert pont olyan arcot vág, mintha azt mondaná, bocsi, de megérdemelted baszki! És én még csak haragudni sem tudok miatta, bár ez valószínűleg inkább a drogok hatása és nem a lányé. Főleg mert kurvára nem ismerem, még a nevét sem tudom és talán meg kellene kérdeznem, de a Csillagfénynél úgysem lehet jobb. Szóval, inkább passzolom.  – Tőlem aztán az egész univerzumot is megvédheted! – Vigyorgok, bármit, csak tartsd jó távol a lábaidat tőlem, mert ez azért baromira szar érzés volt. – Azt hiszem, hogy nem vagyok annyira jó mazochista, mint amilyennek tűnök! – Nyögök, mert na, a perverz gondolatok az aláemelésről nem nyomják el a lüktetést. Ide mentő kell!
- Túl sok testrészemet kamerázták már pucéran ahhoz, hogy erről is kidobjak egy felvételt. Tudod, valahol mindig meg kell állni, a határok fontosak és a hideg kerítésen amúgy sem mutatna jól. – Mert melyik férfi akarná pont úgy mutogatni, mikor nem teljes pompájában tündököl? Ehhez hasonló gondolatok suhannak az elmémben, de valahogy mindig visszatérek a fánkhoz. Kezdem azt hinni, hogy az a legjobb kaja a világon. Hatalmas csokis fánkokat akarok! De hiába, mert épp a zsaruk elől loholunk, szerencsésen leintve egy taxit.
- Szerintem azt elvitte a köcsög Batman! – Mert hol máshol lehetne a batmobil, ha nem épp annál a nyúzott képű, fekete ruhás baromnál. – Baxi! -Pislogok. – Baszki, Baaaaxi! Hát ez mekkora ötlet, muszáj lenyúlnunk a batmobilt, anélkül már nem tudnék élni! Dupla tarifa. Meggazdagszunk! – Úgy mondja, mintha most épp nyomorban élne. Ez egy működő vállalkozásnak tűnik, bárhogy is nézi.  – Ja, Jim… Jimbo… Mr. Jim Jimbóóó! Igazad van, más nem lehet. – Kivéve, ha nőnek született és átoperáltatta magát, mert akkor biztosan Janice, pont olyan homloka és orrlyuka van, mint egy Janicenek.  
- Banánshake.. – Lefagy, jó hogy a nyála nem csöpög a ruhájára, de képzeletben már vígan úszkál a hűs italban. – Igen taposs beleeee! Kell a döglött cocahús és a banánshake fürdő! – Természetesen úgy rángatom a vezetőülés székét, mint egy hülye gyerek az állatkerti rácsokat, vagy épp, mint egy majom.
Hirtelen teljes a káosz és a pánik is. Fusson ki merre lát, elrabolt a rút taxis. Rohanok, mint egy elmebeteg a sötét úton keresztbe, mert máshogy nem lehet elmenekülni a fura taxis elől. – Atya ég, megmenekültüüüüünk! – A nagy semmitől, de végül is sikerült és éhes sem halhatunk már, hacsak el nem foglalták a zombik ezt az étkezdét az idő alatt, amíg mi csak rohantunk az éjszakában. Hagyom, hogy a lány berángasson, de igazán húznia sem kell. Csillagfénnyel szembe vágom le magam. – Ugyan azt, amit ő, de két burgert és szerezz nekem fánkot! – Azt hiszem, nincs fánk az étlapon, de ez egy cseppet sem érdekel. – Húzzál már fánkééért! – Kiabálok a monoklis csávóval, majd hátra dőlve nézek a lányra. – Majd hívunk valakit, aki hazavisz vagy lestoppolunk egy sorozatgyilkos kamionost! – Hát nem hangzik remekül? Még sosem utaztam sorozatgyilkossal.

Szószám 978
Lesz jobb is...
Vissza az elejére Go down
Taylor Layne
stonewall


Taylor Layne
⋪ ⋫ :
Marry the night Tumblr_inline_pprao5OyvX1ts1epz_400
⋪ posts ⋫ :
143
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
Thunder B
⋪ face claim ⋫ :
Olivia Culpo
⋪ ⋫ :
Marry the night Tumblr_inline_ppr1hitrIJ1ts1epz_400

Marry the night Empty
TémanyitásRe: Marry the night ⋪ ⋫ 25.05.21 17:00


Lee x Tay
“At first it seems so sweet, then you wake up next to a monster."

- Határozottan találnod kell, hát milyen bénán néznénk már ki...Batman jelmez nélkül csak Bruce Wayne-ként...ejjh... - még a fejem is csóválom azon aggódva, hogy amúgy kurvára nem tudom, hogy Robin egyébként civilben ki a fene és akármennyire is próbálom erőltetni az agyam, egyszerűen egy nagy névkártya kavalkádként forognak benne a valaha hallott - olvasott - látott - ismert nevek. Nincs nevem Robinhoz, hát ez gecire elkeserítő. - Amúgy a legjobbak a neten. Vagy a város szélén abban a boszorkányos boltban. Nah ott aztán mindent lehet kapni, még a nagymamám hamvait is árulná a néni, aki frankóra boszorkány. Mert  legalább 200 éves az biztos. - bólogatok komoly arccal, sőt már egész halkan mondom neki, nehogy megidézzük ide a nénit mert hát én...talán túlélném a nagy egyetemes nőiségben, de ő srác..és tutira nem élné túl a találkozást. Jó Robinaként meg meg kell védenem az ilyesmiktől. Úgyhogy el is döntöm Bruce-man vagy ki, hogy megvédelek a boszorkányoktól ma! Ez a küldetésem! - Várjál, de ha Joker leszel akkor én nem lehetek Robin...ők ellenfelek. De adnék amúgy egy Harley Quinn jelmezt! - és amúgy is rossznak sokkal jobb lenni mint jónak, meg hát ha máshonnan nézzük oké Joker egy gengszter, de mellette meg brilliáns elme és hát Batman csak azért nyer mindig mert a képregényekben így van. - Kell a ráknak a Batmobil, Jokernek sokkal királyabb kocsijai vannak, ne viccelj! - most orrba is koppintanám csak hát az túl sok tervezést és összefüggőbb mozdulatokat kívánna és jelenleg nem nagyon mennek az ilyenek.
- Oucs, nem amúgy...és mondtam, hogy vigyázz... - nevetek, hogy lehet fájdalom közben ilyen arcot vágni? Mintha nem is fájna meg semmi. Már állva megfeszítem a bicepszem, na nem mintha szétpattanna rajta a kabátkám, de azért a tudat ott van. - Én simán megvédem! Mondanám, hogy úgy mint a Holdtündér de kicsit furán festenék mini rakott szoknyában és térdcsizmában mint álruhás igazságosztó... - hümmögök, Harley-n legalább van nadrág és nem mindenki a bugyiját stíröli. - Akkor legközelebb vigyázz mit kívánsz. - rákacsintok és fogalmam sincs hogy jutunk el Batmantől a kertítésre simítandó farkáig, de igazából teljesen mindegy. - Értem én, persze. A helyedben én sem raknám oda. - nagyon igyekszem elnyomni a nevetést, rettentően. Mert az a jelenet aztán megérné a youtube nézettség csúcsát. Persze a zsaru arcával együtt, akkor lenne a tökéletes.
- Ez lehetne a névjegykártyánkon is amúgy...Eltévedtem! Baszki! Call the Baxi! - francért nem a reklámiparban tevékenykedünk, mások egy valag pénzt kaszálnának be ilyen ötletekkel. - Ha lenne ilyen Potteres képességünk, hogy megtaláljuk az út szélén ragadt ittas fiatalokat, virágozna a bolt! - mondjuk erre még lehetne is esély - Nem Batmobiiiil, nekünk a Jokeres kell!!!! - kiabálok bele ugyanolyan elragadtatott hévvel. - Jim Jimboo? Tökéletes! - simán megfejtettük az álruhás kamutaxis identitását, rejtély megoldva Watson! Csak a régi Holmes dolgokban nem rabolnak, minket meg igen és tökre adrenalintól felpakolva szaladunk valamerre, tuti rengeteg km-t mert úgy lihegünk mint akik a saját haláluk elől szaladtak. És tényleg.
Bent már megnyugtató az olajos bacon szag keveredve némi kávéval és a baltaarcú nő aki pincérként van bejegyezve. Tutira van két gyereke, a pasija mint látjuk veri...és itt gályázik mert nem elég dögös a vetkőzéshez. Na EZT nem akarnám. - Én csak banánshake-et kérek. - pedig tökre eljátszom a citromos szelet gondolatával. Mert ilyen helyeken mindig KELL, hogy legyen citromos szelet. Alapkellék. - Akkor Mike Myers legyen, a többieket lefoglalja a fegyver, nem tudnak vezetni. De jól hangzik. - nézem meg őt egy kicsit jobban fénynél. Eddig valahogy kimaradt az arca. Hmm. - De a zsaruk nem követtek! - és ehhez pezsgő dukálna minimum - Kár, hogy nincs pezsgőnk, erre kéne koccintani. És jaa, abszolút hívunk valakit. Ha már Jim Jimboo is csak egy rossz emberrabló volt. Pedig jó sok pénzt adtál neki, kitette a váltságdíjat! - hacsak nem egy raklap buszjegy volt az, amit mondjuk kétlek. A két shake-et közben kihozzák. Olyan elánnal kapom be azt a szívószálat, mintha egy hete nem ittam volna egyáltalán semmit. - ÚÚÚÚÚ, hát mennyeiiiii! - erre volt most szükségem. Hideg banános trutymó. A legeslegjobb. - Hé, nyújtsd ide a karod! - veszem ki a táskámból a filcet, mert tudja a halál miért, hónapok óta hurcolok magammal három darabot. Ha nyújtja, ráírom nagybetűkkel, hogy BAXI és egy nem túl szép Joker fej karikatúrát is kap. - Így tutira nem felejted el! - nevetek és nyújtom a saját karom a filccel együtt - Írjál valamit! - mosolygok rá, bár a nevéről kurvára fogalmam sincs, lehet nem is igazi és ez az egész szitu sem igazi. De azért írja csak.
Vissza az elejére Go down
Lee Jiwoon
thunder bay


Lee Jiwoon
⋪ ⋫ :
Marry the night Tumblr_pajrkqlu7h1u7epwao1_250
⋪ posts ⋫ :
172
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
Thunder Bay
⋪ face claim ⋫ :
Seo Kang Joon
⋪ ⋫ :
Marry the night 675e6603b4788f8072ecd4f7d78be2b3
⋪ i need ya here ⋫ :
Marry the night D339be1dd02b8e1027f872d887578d3328d48a54

Marry the night Empty
TémanyitásRe: Marry the night ⋪ ⋫ 27.05.21 15:34



Tay & Lee
- Hé! szerintem irtó sármos Bruce Wayne lennék! A legjobb a ki valaha volt. Csak nézz rám! – Röhögök, mert azért arra a fickóra még sötétben sem hasonlítok 100 kilóméteres távolságból sem. Nagyjából azon kívül, hogy ténylegesen mindketten hímneműnek születtünk, semmi közös sincs bennünk. Ami részemről nem akkora baj, én jobban csípem a Vasembert. – Az a gáz, hogy fogalmam sincs, hogy Robinna ki volna civilben. Úgyhogy nincs mit tenni, ki kell találnunk! – A világ az így működik, ha nem tudsz valamit, akkor a hasadra csapsz és kitalálod. Onnantól fogva, már az lesz a valóság. Legalábbis jelenleg ezt mondja egy vékonyka kis hang a fejemben. – Minden vágyam, hogy megvegyem nagyanyád hamvait a jelmezem mellé egy 200 éves boszorkánytól, aki a város szélén héderel. – Na de most tényleg, én kurvára el akarok menni abba a boltba! Mert, ha ilyesmik vannak ott, akkor a jó ég tudja, hogy miket áshatnák még elő. Hamvakra pont nem vágyom, de egy kitömött vakond, marha jól jönne. Hogy mihez? Azt még nem találtam ki, de valamire biztosan jó lenne. – Kell egy kitömött vakond! És a neve – kiálltok fel körbe nézve, de kurva sötét van és csak a kerítést látom – keríííítééééés lesz! – Jó név ez egy kitömött jószágnak, úgyse fogja magához hívni senki sem. Maximum én, de olyan állapotban már mindegy mit kiabálok. – Menjünk el a nyanyához! – Súgom, mert hajt a vérem, nekem, az most már nagyon kell! De hogy minek suttogok, azt én sem tudom. Nehogy meghallják a kísértetek.
- Dehogy várok! – Vágok a szavába. Hogy várnék már bármire is, mikor a seggünkben vannak a sünök? Menni kell, menekülni hetedhét határon át, az üveghegyeken is túlra. Remélem teli üvegek lesznek, de csak amíg odaérek. – Nem akarsz az ellenfelem lenni, Csillagfény? Pedig lézerkardokkal szétcsatázhatnánk a várost! – Teljesen lényegtelen, hogy az egy másik történet része, az agyamban tökéletesen passzolna a jelenethez egy lézerkard háború. – Harley Quinn szuper dögös! – mindjárt megjött a kedvem Robinna lecseréléséhez egy pillanat alatt. Faszi névre hallgató jó kislány, vagy egy dögös őrült picsa? Az utóbbit választanám elvitelre. Na köszi, puszi! Mert jónak lenni uncsi. kell a vadság, az őrület, a hangzavar és kurva sok szex, hogy az élet élvezhető legyen. – De kell a Batmobil is! Mert mi utáljuk Batmant és ki akarunk baszni vele! Kell a kocsija, abban fogok, spontán habpartit tartani, utána meg összetörjük vele a főtéri szobrot, mert az kurva ronda! – Állok elő rögtön egy igen Pazar tervvel és Isten óvja a várost, ha csak egyetlen hasonló kocsit is meglátok, lenyúlom azonnal.
- Én vigyáztam – csak nem a golyóimra, hanem rá. Hát ezért kell nekem a kínok kínját kiállnom pár pillanatig. - Nem tudom ki az a holdtündér, de kurvára megvettél a rakott szoknyával és a térdcsizmával! Legyél az! – Gyorsan változnak itt a dolgok, minden ötödik percben valaki más lesz én meg azt sem tudom, hogy most ki vagyok. Vagy kivagyok? Mindegy, de a rakott szoknya szexis, ez vitathatatlan tény. Miért nem hord azt a világ összes 20 év alatti nője? Nekem szükségem van egy rakottszoknyavilágra! Persze csak a kitömött vakond után, de akkor azonnal.
Mire észbe kapok, már majdnem a kerítésen őgyeleg a dárdám és még értelmet is látok benne. Szerencsés véletlen, hogy épp aranyhal memóriával áldott meg a mai drogocska.
- Ez az ötlet kuuuuurva jóóó! Megcsináljuk, muszáj! hirdetünk meg minden. Én majd eltévedek és hívom. Amúgy tudod a számukat? – Nézek rá pislogva, kezemben a mobilommal. Itt már nincs ok és okozat, csak egy nagy zagyva információhalmaz a fejemben, ami olykor kidobál dolgokat a számon át. – Ja, akkor nekem sem kellene telefonálnom, mert asszem bebasztam. De ez még nem biztos! – Mert semmi sem támasztja alá azon kívül, hogy…. Mi is volt az, ami támasztotta? Megrázom a fejem, de elveszik az információfonal. Baszki, most mi van?
- Ketten vagyunk, mindkettő járgány IS kell! Meg egy csomó tartalék, mert aligha lennék most jó sofőr. Jimbó is jobb lenne nálam. – Röhögök, de ez a Jimmbóbimbó gyerek, totál pszichopata. Mit rabolgat el minket fényes este? És ezen a tényen elképedve már menekülünk is, jó cikkcakkos masírozással minél távolabb. De az üveghegyek nincsenek itt basszus, valaki megitta mindet! Meg fogunk halni! Ha nem az őrült taxis miatt, akkor szomjan.
- Szerinted ez most nő vagy pali, vagy ufó? Mert nem mindegy kinek kell vele flörtölnie a fánkomért! Mert kell a fánk, tudod. Zsaruk…fánk, van valami összefüggés, érzem a kisujjam jobb sarkának csücskében.  – De az az ogre aligha fog nekem fánkot szerezni, amitől ideges leszek. – Ó, Mike Myers egy igazi klasszikus! Ki ne akarna vele kocsikázni? – Mondjuk vélhetően erre a kérdésre akadna pár millió jelentkező, de én baszottul benne vagyok. – Ja, szerintem a zsaruk találtak egy fánkost közelebb is! - Bassza az agyam a fánk, mi az, hogy nincs? – Tényleeeg! – Pislogok a nőre majd az ogre után kiálltok. – Szépségem, pezsgő nincs raktárok? Vagy bármi más alkohol, esetleg köhögés elleni szirup? – Már konkrétan bármi jó lenne. A nő további szavaira csak élénken bólogatok. Ja, Jimbó elvitte a lóvét és hívunk még valakit. – Majd Ash hazavisz, ha nem kurva piás ő is! – Röhögök, mert lássuk be, ritka nagy pillanat az, ha józan állapotban látom éjfél után.
Közben megérkezik a kaja és teljesen surmó módon kezdem el falni. – Ez, millió csillagos! – Hát sokkal jobb, mint azok a tányéron lévő koszfoltok, amiket anyám ételnek hív a felkapott éttermekben. És már nyújtom is a karom, szemlélve a művet. Amint végzett átveszem a filcet, ráírom, hogy BAXI, majd alá a telefonszámom, hogy megtaláljon, ha én nem találnám magam és végül egy perverz kis csöcsös nyuszit is kap, rendőrsapkában. – Tökéletes! – Nézem a művem, majd a nőre pislogok megerősítést várva két újabb falat között.

Szószám:909
Lesz jobb is...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Marry the night Empty
TémanyitásRe: Marry the night ⋪ ⋫

Vissza az elejére Go down
 
Marry the night
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» wild night just as you
» not a bit of an ordinary night
» Jax & Dom || Wild night at the club

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Thunder Bay városa :: Külváros-
Ugrás: