Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KezdőlapKezdőlap  CalendarCalendar  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

You may think I'm ghostin', but the truth is I'm a liar
I sell you what I tell you, but you ain't a fucking buyer


 
belépés
it's bad karma
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
I don't believe in luck

utolsó posztok
I don't play the nicest

Baby Fletcher
12.09.21 21:25

Vendég
12.09.21 11:54

Vendég
27.08.21 14:31

Vendég
07.08.21 11:22

Vendég
15.07.21 8:59

Kim Min-So
23.06.21 21:30

Baby Fletcher
23.06.21 18:40
belépett tagjaink
such a heart breaker
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (21 fő) 21.02.21 12:39-kor volt itt.

 
 you're like my brother

Ryeo Taeyang
thunder bay


Ryeo Taeyang
⋪ ⋫ :
you're like my brother 3fb63dc32ca67b3c0d0c825f0f1b13b5c7a3e1a4
⋪ posts ⋫ :
187
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
thunder bay
⋪ face claim ⋫ :
song kang
⋪ ⋫ :
you're like my brother Fd9f0b9137f61f31153a0b4cc5c6b02a07e3bfe0
⋪ i need ya here ⋫ :
you're like my brother A83a1aa170990a72677f81c615c7968a8bf71646

you're like my brother Empty
Témanyitásyou're like my brother ⋪ ⋫ 02.06.21 12:04

lee && tae
Amint vége az iskolának azonnal hazaindulok, de a helyzet az, hogy mégsem ez történik. Egy ideig csak kocsikáztam, mindenfele, de tényleg, nem volt semmi célom, csak keringtem a város körül, hogy megpróbáljam összeszedni magam, de sehol se találtam meg a helyemet, valahogy sehol sem volt jó. Valahogy mégis egy italbolt mellett kötöttem ki, nem magam miatt, egy barátra van szükségem aki a lelkizésben nem a legjobb, de talán ha viszek neki valamit akkor nem fog elzavarni. Mondjuk olyan még sosem történt, most mégis úgy érzem, hogy tartozom neki, ha ezt az egészet ma rá akarom ma zúdítani, és a nyálas baromságaimat is el kell hallgatnia. Az italbolt az jó alap, egy jó whisky, tudom, hogy nagyon sok van neki otthon, de egy sosem árthat, főleg, ha még meg is issza, részegen néha még elviselhetőbb, mint amúgy, de csak ha lakáson belül marad.
A legdrágábbat megragadom, és amint kifizettem el is indulok vele hozzá, csak remélem, hogy nem a szüleivel találkozom azonnal, nem örülnék neki, mert nagyon aranyosak, és kedvesek, de biztosan meg is kérdeznék, hogy mi a helyzet, amit nem akarok velük megbeszélni most. Egyébként is, a saját szüleimmel nem beszélek meg semmit sem, ciki lenne, ha más szüleivel viszont ilyen remek témáim lennének.
A ház elé leparkolva csakis egy kocsit látok, vagyis egy ember van itthon, pont az akire nekem szükségem van, így kiszállva már kezemben az üveggel becsengetek, és várok egy kicsit, amíg ki nem nyílik az ajtó. Amint ez megtörténik megemel az üveget, hogy azt szúrja ki azonnal, ha elsőre nem is, másodjára biztosan. - Szükségem lenne rád - ennél szebben nem tudom megfogalmazni a dolgot, tényleg így van, egy jó nagy beszélgetésre, és talán fejmosásra van szükségem. - Gondoltam hozok valami vigasz ajándékot, ha már a te válladon tervezem "kisírni" magam - az nem tudom, hogy lesz-e, egy órával ezelőtt még úgy éreztem arra van szükségem, de mintha most nem menne, csak kipanaszkodni akarom magam, és Sky erre nem a legjobb ember.
Vissza az elejére Go down
Lee Jiwoon
thunder bay


Lee Jiwoon
⋪ ⋫ :
you're like my brother Tumblr_pajrkqlu7h1u7epwao1_250
⋪ posts ⋫ :
172
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
Thunder Bay
⋪ face claim ⋫ :
Seo Kang Joon
⋪ ⋫ :
you're like my brother 675e6603b4788f8072ecd4f7d78be2b3
⋪ i need ya here ⋫ :
you're like my brother D339be1dd02b8e1027f872d887578d3328d48a54

you're like my brother Empty
TémanyitásRe: you're like my brother ⋪ ⋫ 02.06.21 20:16



Taeyang & Jiwoon
A suli után volt még egy kis dolgom Ashel, mert hiába mondom neki, hogy a lézerharc baromság, ha nincs hozzá megfelelő pálya, neki szereznie kellett hozzá két fegyvert, hogy legyen mivel szórakoznunk a következő ivós bulin. Ami mondjuk kétnaponta van. Ma pont nem, mert, úgy felbaszott a hülyeségeivel, hogy otthagytam a picsába. Néha megesik, de eddig mindig hazatalált. Nem izgulok különösebben miatta, hiszen már megkaptam a „Seggfej vagy, takarodj a pokolba!” üzenetem, szóval még él és lélegzik. Azóta biztos hazaért már és holnap tarthatunk egy nagy, minden meg van bocsájtva ivászatot. Ma meg, bedobok egy ratyi klasszikus cápás filmet, úgy teszek, mint a nyugdíjasok. Lesek ki a fejemből és szűrt almalevet iszogatok.  Legalábbis így terveztem. De az én terveim általában nem jönnek be, mind úgy szar ahogy van. De aztán a szerencse mellém áll és még jobb lesz minden, mint terveztem. Kivéve ma. Mert ez egy kibaszottul elátkozott nap.
A csengő éles visítása ver fel az álmomból. Egész jó volt a film úgy öt percig, aztán még a csöcsök látványa sem tudott ébren tartani. Kiabálnám, hogy megyek, de kurvára felesleges, innen úgysem hallaná az ajtóban álló. Ha a postás az, megfejelem. Olyan lendülettel vágom ki, hogy a falnak baszódik, de a postás helyett némi pia pislog rám. Már épp mondanám, hogy mi a fasz, hát nincs gyereknap, mikor Taeyang úgy szólal meg, ahogy még soha. Na baszki. Beütött a világvége. Már az arca is arról árulkodik, hogy kibaszott nagy gebasz van és persze rögtön ezer dolog átfut a fejemen. – Gyere! – A fejemmel bólintva invitálom be. Közben, mint valami aggódó nagymama futtatom végig rajta a tekintetem. Törött csont nincs, azt hiszem nem is vérzik sehol, szóval csak nem az a fasztalicska kapta el. – Kösz, de ajándék nélkül is bármikor tiéd a vállam. – Átveszem a piát és sietősen megigazítom a jócskán elfeküdt hajamat. – Azt hiszem, rád is rád férne egy ital. Mi lenne, ha keresnénk két poharat és elmesélnéd, hogy mi történt? – Főleg mert megint úgy érzem magam, mint egy aggódó nagytesó, holott ő a magasabb nálam és korban is azonosak vagyunk. Közben már indulok is a konyha felé, és fél kézzel átkarolva húzom magammal. – Anyámék nem várhatóak hajnal előtt, úgyhogy érezd otthon magad és mond bátran, hogy mi van. – Még mielőtt itt kapok gyomorgörcsöt idegességemben, nem csak a fehér arca miatt, hanem azért is, mert nyíltan azt mondta, hogy szüksége van rám és piát is hozott. Ez nem jó jel.
Szószám: 399
Lesz jobb is...
Vissza az elejére Go down
Ryeo Taeyang
thunder bay


Ryeo Taeyang
⋪ ⋫ :
you're like my brother 3fb63dc32ca67b3c0d0c825f0f1b13b5c7a3e1a4
⋪ posts ⋫ :
187
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
thunder bay
⋪ face claim ⋫ :
song kang
⋪ ⋫ :
you're like my brother Fd9f0b9137f61f31153a0b4cc5c6b02a07e3bfe0
⋪ i need ya here ⋫ :
you're like my brother A83a1aa170990a72677f81c615c7968a8bf71646

you're like my brother Empty
TémanyitásRe: you're like my brother ⋪ ⋫ 03.06.21 16:14

lee && tae
Sosem akartam semmit sem rázúdítani, főleg, mert általában nincs is otthon valahol iszik, nekem meg nem szabad utcára mennem úgy ez holt biztos. A tető olyankor nagyon nagy barátom, csak sajnos az is, amiről könnyű leesni. De ma úgy érzem ezzel nem tudok egyedül megbirkózni, hogy megint össze fogok zuhanni, és az önbántalmazáshoz nyúlni. Persze, megkereshetném Skyt elmondhatnám neki, de ő még rosszabb tanácsok adásában, mint Lee, ő csak másra akar rábeszélni, és nem konkrétan lebeszélni, mint a lány.
Ahogy ajtót nyit a piát látja azonnal meg, éppen ez volt a cél, bár az az ajtókicsapás még meg is lephetett volna, ha ne lenne egy kicsit késő ahhoz, hogy én betoppanjak. Ilyenkor otthon szoktam lenni, és a gépen kipanaszkodni magam, de az ma nem menne. - Tudom, de ez most hosszú lesz, kompenzálásnak hoztam - mondom felé pillantva már befelé a lakásba, hiszen jelet adott rá. Az üveget szerencsére átveszi, most nem menne nekem még az sem, hogy egyáltalán kinyissam neki. - Meglepne, ha erre azt mondanám, hogy oké? - nyelek nagyot, nem tudom, hogy mennyire lenne rendben erre azt mondani, hogy oké, hogy kell az az ital. Sosem gondoltam, hogy az alkohol jó megoldás, de most... - Köszönöm, de csak nem zavarnának ebben - mert kiabálni nem fogok, nem akarok teljesen kiakadni, nem is haragszom, egyszerűen csak úgy érzem hogy elvesztettem, mindent, és ezt nehéz feldolgozni.
- Összevesztünk Hyerimmel, megint csak, de ez most még rosszabb volt, mint korábban. Nem olyan, mint amit meséltem - mint a korábbi, amit meg lehetett oldani pár részeg üzenettel. Ez nem olyan, ez sokkal rosszabb volt, és jóval nagyobb nyomot hagyott bennem. - Szerintem arra a rohadt kirándulásra sem akarok elmenni - túrok hajamba idegesen, nem akarok kiakadni, nincs miért, nem vagyunk jóban, nem kedvel engem, azt is csak hallucináltam amit mondott. Nincs értelme ennek az egész kiakadásomnak. El kellene engednem azt hiszem őt, nem kellene többet rá gondolnom és akkor könnyebb lenne. Remélem nem rontottam el az esti programod - nem tudom mit tervezett, vagy kivel, eléggé szét volt túrva a haja, de az is lehet hogy csak elaludta, bár ilyenkor aludni... Ő? Nem igen hiszem.
Vissza az elejére Go down
Lee Jiwoon
thunder bay


Lee Jiwoon
⋪ ⋫ :
you're like my brother Tumblr_pajrkqlu7h1u7epwao1_250
⋪ posts ⋫ :
172
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
Thunder Bay
⋪ face claim ⋫ :
Seo Kang Joon
⋪ ⋫ :
you're like my brother 675e6603b4788f8072ecd4f7d78be2b3
⋪ i need ya here ⋫ :
you're like my brother D339be1dd02b8e1027f872d887578d3328d48a54

you're like my brother Empty
TémanyitásRe: you're like my brother ⋪ ⋫ 05.06.21 21:38



Taeyang & Jiwoon
Mindenki azt hiszi rólam, hogy a nap 24 órájából 20-on minimum pörgök mint a hülye gyerek, de valójában jóval lustább vagyok, mint azt gondolják. Ráadásul marha hamar megunom a dolgokat, ezért nem jutottam ma sem a film végére. Unalmas volt, úgyhogy bealudtam. Mostanában rákényszerülök az egyedül alvásra, vagy nem is tudom. hozhatnék fel valakit, de bassza meg, senkihez sincs kedvem. Be trottyos vénemberesedtem de nagyon.
A csengő ment ki a nyugodt álom szigorú karmai közül. Mivel még kurva korán van ahhoz. hogy reggelig toljam a szunyát, kicsit sem zavar a fejlemény, azon túl, hogy bazi hangos a csengő én meg kurva kómás. De amint felbaszom az ajtót kurva gyorsan elpárolog a kómás állapotom és kapok egy fasza adrenalinlöketet. Taeyang segítséget kér. Ő, teljesen önként, tőlem és pia van nála. Hát csoda, hogy élből 320 a vérnyomásom? Már kezdem azt hinni, hogy itt van a kibaszott világvége. – Tele a pince, ha annál is hosszabb, akkor tényleg nagy gebasz van. – Mert azért azt még nekem is idő lenne mind bevedelni és valószínűleg túl sem élném, ha már itt tartunk. De persze, megnézném meddig jutok, bármekkora őrültség is. Detoxban még nem ébredtem. – A kérdésed már fel is ér egy okéval. Minden bratyós beszélgetés könnyebb vele. – Tényleg meglep, hogy azonnal a beleegyezésre hajlik, ez is csak megerősíti, hogy rohadtul nincs toppon. Márpedig a vitorlázás óta, különösen befeszülök az ilyen dolgokra. – Talán nem. – Ráhagyom, de tudom, hogy nem igazán szeret megnyílni másoknak, már az is nagy szó, hogy hozzám eljött. A szüleim jelenléte visszafogná, akkor meg aligha jutnék előrébb, márpedig becsavarodok, ha nem nyögi ki, hogy mi a jó Isten történt.
-Az a csaj a sírba visz öregem! – Sóhajtok fel, mert tényleg így van. Kétnaponta kibukik miatta, jót meg nem kap. Mintha a szar és a még szarabb között ugrálgatna. – Mitől volt még szarabb? – Muszáj rákérdeznem, miközben előveszek két poharat, az általa hozott piát bedobom a hűtőbe és kiveszek egy hasonlóan jó minőségű, de már behűtött szépséget. Leülök vele szemben, mindkettőnknek töltök és az egyiket elé tolom. -Ne rohanj ennyire előre, előtte halljam a tényeket. – A kirándulás nincs lefújva, mert kurvára ez az utolsó sulis szilveszter. Megyek és ő is jön, ez biztos. – Nincs programom, egész éjjel ráérek. Úgyhogy ne tarts vissza semmit, zúdítsd rám az egész sztorit. – Aztán kitaláljuk, mi lenne a legjobb. Bár, ha engem kérdez, akkor az apáca helyett kereshetne egy dögös szőke cicababát. Nem is értem, miért van annyira oda érte.

Szószám: 398
Lesz jobb is...
Vissza az elejére Go down
Ryeo Taeyang
thunder bay


Ryeo Taeyang
⋪ ⋫ :
you're like my brother 3fb63dc32ca67b3c0d0c825f0f1b13b5c7a3e1a4
⋪ posts ⋫ :
187
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
thunder bay
⋪ face claim ⋫ :
song kang
⋪ ⋫ :
you're like my brother Fd9f0b9137f61f31153a0b4cc5c6b02a07e3bfe0
⋪ i need ya here ⋫ :
you're like my brother A83a1aa170990a72677f81c615c7968a8bf71646

you're like my brother Empty
TémanyitásRe: you're like my brother ⋪ ⋫ 07.06.21 11:07

lee && tae
Az, hogy én ide jöttem hozzá, valószínűleg akkora nagy meglepetés lesz a számára, mint a volt nőjének az, hogy használnak gyümölcsöket dísznek, és azok nem is ehetőek. Meggondolom jó párszor azt a tényt is, hogy tényleg becsengessek vagy sem, de végül csak ráfekszem, és alig várom, hogy kinyissa az ajtót. Persze az arca mindent elárul amikor kinyitja az ajtót, de nem zavar, tudtam, hogy ez lesz, emiatt is tartom fel azt a szép nagy üveg piát. - Csak nem fog annyi ideig tartani míg kiiszod a pincét - akkor tényleg nagy a baj, mert a sztori az nem olyan hosszú, inkább az a borzalmas, ahogy érzem magam most emiatt. Az első vitánknál azt hittem, hogy utál, azért bunkózik, de a betegszobás eset után kezdtem azt hinni, hogy kedvel, erre... Rühellem ezt a szar érzést. - Ahhoz, hogy könnyebb legyen lehet túl sokat kellene inni - a beszélgetés az talán tényleg könnyebb lesz, és amíg hat az alkohol, addig minden más is, de utána megint jön az a borzalmas érzés, amit most is érzek. Mindig ittas pedig nem lehetek, az nem illene hozzám.
- Ezzel nem vitatkozom, oda visz, de szeretem - és ezen nem fognak a vitzák változtatni, az sem, hogy elzavar, hogy azt mondja nem érdeklem... Egyszerűen nem tudom elengedni, vele el tudok bármit és mindent IS képzelni, és ettől a gondolattól nehéz elszakadni. - Mert az elsőnél még azt hittem utál,  a bunkózása meg ennek a kimutatása. De most... Most azt hittem, hogy legalább barátok vagyunk - és éppen emiatt volt annyira rossz a vita, mert azt hittem kedvel, mégis olyanokat mondott, amikkel ezt a kis gondolatomat lerombolta. - Elmondtam, hogy tetszik nekem, de nem is reagált rá - nyelek nagyot, ahogy ezt kimondom, ez még mindig borzalmas. - Minek menjek? Hogy nézzem őt ahogy boldogan ott van a pasijával? - azt se tudom ők eljönnek-e vagy sem, de nem akarok kockáztatni. - Biztos? Nem akarlak fárasztani a bajaimmal - pillantok le a pohárra amit nem sokkal ezelőtt tolt elém, de meg is emelem, nem tudom ez mennyire jó ötlet. Mégis felé tartom a poharat, nem mondok semmit, ha koccint koccint, ha nem, akkor se baj, a számhoz emelem a poharat és megiszom az egészet egy kisebb fintorral. Ehhez nem lehet szerintem hozzászokni.
Vissza az elejére Go down
Lee Jiwoon
thunder bay


Lee Jiwoon
⋪ ⋫ :
you're like my brother Tumblr_pajrkqlu7h1u7epwao1_250
⋪ posts ⋫ :
172
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
Thunder Bay
⋪ face claim ⋫ :
Seo Kang Joon
⋪ ⋫ :
you're like my brother 675e6603b4788f8072ecd4f7d78be2b3
⋪ i need ya here ⋫ :
you're like my brother D339be1dd02b8e1027f872d887578d3328d48a54

you're like my brother Empty
TémanyitásRe: you're like my brother ⋪ ⋫ 08.06.21 16:00



Taeyang & Jiwoon
- Pár nap alatt sikerülne, de nem hiszem, hogy utána még valaha lábra állnék. -  És azért annyira őrült én sem vagyok, hogy teljesen tönkre tegyem magam. Pörgetem az életet, de betartok egyfajta határt. Igaz, az én határom nagyon ki lett tolva. - Van elég pia ahhoz is, de ennyire csak nem lehet rémes a helyzet. – Mert a haver szájából aligha hallottam még olyat, hogy túl sokat kéne inni. Sőt, általában le vagyok baszva, hogy minek vedelek annyit. Rendesen belém jön az ideg már ettől is. Meghalt valaki, vagy mi a jó Isten van?
- Tényleg ennyire nehéz túllépned rajta? Annyi gyönyörű nő van még, talán hasonlót is találhatsz. – Vagy épp az ellentét, tényleg rengeteg nő közül lehet válogatni, biztos akadna még olyan, aki bejön neki. Ha más nem a zárdában.  Vakarom a fejem, nem tudom hogyan vethetnék véget ennek a kálváriának, ha egyszer ő nem akarja, vagy nem képes túllépni rajta. - Az a csaj, aki éjjel képes veled üzeneteket váltani, kizárt, hogy utál. Hacsak nem azt írta legutóbb, hogy menj a pokolba. – Nem mintha nem szeretném inkább más nők felé terelni. Nincs nagy gondom az apácával azon kívül, hogy megjátssza a szende szüzet, közben meg a suli legnagyobb köcsögével nyomul. De a lényeg, hogy kurvára foglalt. Mégsem tudom azt mondani a képébe, hogy ja, tuti utálja, mert egy, kurva szarul esne neki és kettő, szerintem rohadtul nem ez a helyzet. – Rendesen elé álltál és kimondtad, hogy tetszik? Erre ő? Elsétált? – Mi az, hogy nem is reagált? Akkora bunkó csak nincs az a picsa. Muszáj megemelnem a poharat, pedig nem is engem érint érzelmileg a dolog. Iszok pár kortyot, hát baszki még engem is felhúz a sztori. – Az sem biztos, hogy ott lesznek, de ha mégis, legalább lesz alkalmad beszélni vele. Nem lehet, hogy csak félreértés az egész? – Jobb lenne, ha nem lenne az és szembesülne végre a valósággal. Az a csaj egy átok. De ha az öcskös, aki kurvára nem is fiatalabb, mint én, ragaszkodik hozzá, kutya kötelességem, hogy segítsek neki. – Amennyiben olyan egy boldog pár, mint azok ketten, akkor ez egy nagyon elcseszett világ. – Nulla kémia, egy rakás vita és a faszi szerintem még félre megy néhanap. Ez aztán a nagy szerelem. - Ha nem akarsz beszélni vele, akkor meg bulizunk egy jót együtt! Ez az utolsó gimis szilveszter! – És azt nem lehet kihagyni. – Halál biztos. Te, sohasem fárasztasz! Erre valók a barátok. – Koccintok vele, kiiszom a maradékot a pohárból, majd mindkettőnkét újra töltöm.

Szószám: 400
Lesz jobb is...
Vissza az elejére Go down
Ryeo Taeyang
thunder bay


Ryeo Taeyang
⋪ ⋫ :
you're like my brother 3fb63dc32ca67b3c0d0c825f0f1b13b5c7a3e1a4
⋪ posts ⋫ :
187
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
thunder bay
⋪ face claim ⋫ :
song kang
⋪ ⋫ :
you're like my brother Fd9f0b9137f61f31153a0b4cc5c6b02a07e3bfe0
⋪ i need ya here ⋫ :
you're like my brother A83a1aa170990a72677f81c615c7968a8bf71646

you're like my brother Empty
TémanyitásRe: you're like my brother ⋪ ⋫ 10.06.21 12:40

lee && tae
- Azt nem szeretném, inkább maradjunk ennél az egynél, vagy kettőnél -annyi talán elég lesz, nem tudom. Abban sem vagyok biztos, hogy jó ötlet lesz nekem erre az egészre inni, de nem tudom kezelni a helyzetet. Lee mindig azt mondja, hogy csak inni kell, akkor legyen, iszok, ha szerinte ez jó, csak segítsen. - Hát én már nem tudom - jelenleg semmit sem tudok, de hogy nem fényes a helyzet az rohadtul biztos. Én azt sem értem, hogy sikerült egyáltalán ilyen helyzetbe kerülnünk. Nem beszéltünk évekig, erre padlóra küld egy vita vele. Kell ez nekem? ... Igen kell, szeretem.
- De én nem akarok hasonlót, nem akarok mást, én őt szeretném, nem tudom ezen mit olyan nehéz megérteni - nem értem miért hozza mindig ezt fel, van más. Tudom, hogy van más, de nincs szükségem másra, nem érzek senki iránt olyat, mit iránta. Nem érzem, hogy leakarok feküdni valakivel, nem akarom a karjaim közt tartani, nem akarok vele aludni. Csak Hyenál érzem ezt, és rohadtul unom, hogy mást akar mindig rám sózni. - Nem azt írta. De elküldött most - ilyen lehetett neki, amikor én küldtem el? Nem tudom, fogalmam sincs, de az biztos, hogy nem tetszik nekem ez az egész. Nem értem miért fáj ennyire. De értem, csak azt nem miért nem tudom elengedni, nem akarom, ragaszkodom, mint egy alkesz a piához. Ez lesz a vesztem egyszer érzem. - Igen, erre mintha meg se hallotta volna amit mondtam, pedig nem voltam halk - a vita alatt szinte egy pillanatig sem voltam az, szóval hallania kellett, hogy ezt mondom, nem? - Nem tudom, nem hiszem, nehéz félreérteni, hogy "Neked semmihez sincs jogod" és "Semmi szükségem rád, jobb is ha eltűnsz" - ezek visszhangoznak a fejemben azóta is, amiket mondott, ahogy kiabált velem, hogy azt mondta ugrik az ágyba, ha az a barom fütyül... - Nem tudom... Lehet másmilyenek otthon, és amúgy tényleg egy boldog pár - de mi nem azt látjuk, mi csak azt amit a suliban csinálnak. De a csávó olyan dolgokat művel én... Ha neki ez a boldog párkapcsolat, akkor kisütöm a saját agyam és megeszem vacsorára. - Tudod jól, hogy nem szokásom bulizni, az évfolyam és osztálytársak meg nem nagyon érdekelnek, ezt is tudod - Ceo sleppje meg végkép nem, szóval nem sok kedvem van elmenni oda inni velük, és jól "mulatni". - Köszönöm - motyogom már azután, hogy megtöltötte újra a poharam, és minden várakozás nélkül lehúzom.
Vissza az elejére Go down
Lee Jiwoon
thunder bay


Lee Jiwoon
⋪ ⋫ :
you're like my brother Tumblr_pajrkqlu7h1u7epwao1_250
⋪ posts ⋫ :
172
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
Thunder Bay
⋪ face claim ⋫ :
Seo Kang Joon
⋪ ⋫ :
you're like my brother 675e6603b4788f8072ecd4f7d78be2b3
⋪ i need ya here ⋫ :
you're like my brother D339be1dd02b8e1027f872d887578d3328d48a54

you're like my brother Empty
TémanyitásRe: you're like my brother ⋪ ⋫ 11.06.21 16:34



Taeyang & Jiwoon
- Maradjunk, ha neked így jobb. – De fejben nálam az egy kettő előtt minimum áll egy egyes. Szóval 11-12 már nem olyan rossz, annyitól tisztességesen padlót lehet fogni, ha elég erős az ital, hogy faszán eltompítsa az érzéseket és az érzékeket egyaránt.  – Ezt most, hogy érted? Tényleg annyira szar? – Képes rám hozni a didergős mikropöcsű frászt egy pillanat alatt. Ha ő sem tudja, akkor nekem honnan kéne? Minden esetre, rendesen úgy néz ki, mint aki mászott ki a sírból, olyan fehér.
- Oké, oké.. ne borulj ki, felfogtam! Nem kell más, értem. -Valójában annyira még nem, de ha ő tényleg így érzi akkor ez van. Már nem is tudom mióta próbálkozok más irányba terelni teljesen sikertelenül. – Hány éve is van ez már? Három? - Kurva rég, bár arra nem emlékszem már, hogy mikor kezdte el emlegetni. Talán mert eleinte nem is tűnt fontosnak a dolog. – Nem akarsz mást, vagy nem lehet? Nem tudsz?  – Mert az sem mindegy, hogy csak ennyire ragaszkodik hozzá, vagy ténylegesen nem képes másokhoz úgy viszonyulni, továbblépni. Ha nem tud, akkor tényleg gáz van bassza meg. De valahogy csak megoldjuk. Bár ahhoz kelleni fog az a 10-12 pohár. – Viszont előtte jól kijöttetek, nem? Mégis, hogy küldött el a fenébe? Szó szerint azt mondta, hogy takarodj? Egy kicsit jobban fejtsd ki kérlek! – Harapófogóval próbálom kiszedni belőle az információkat, mert az alapján, amit mond, semmit sem értek. Mintha legutóbb azt mondta volna, hogy ölelkeztek, meg is puszilta mégsem kapott pofást. Most meg elküldte a fenébe. Ki értené ezt? – Hmm.. de ez akkor sem kerek. Kibékültök, megöleled, találkozgattok aztán egy vallomásra még annyit sem mond, hogy: bocs, te nekem nem tetszel? Ennyire bunkó lenne? – Én simán el tudom képzelni róla, de a fene tudja. Hihetetlen, hogy olyan nő zavar össze, akit meg sem akarok dugni. Rohadtul bosszantó. – Ez egy kicsit erős. de amíg nem tudom milyen volt a szövegkörnyezet és mivel bosszantottad fel, addig nem tudom, hogy komoly e vagy sem. De úgy hangzik, mint valami durcás visszavágás egy nőtől, akit nem vittem ágyba. – Muszáj vagyok ilyen hasonlattal élni, mert más épp nem jut eszembe. – A csávó állandóan bulizni jár, olyan hű, de sokat nem lehetnek együtt otthon. Akkor csak nem menne félre. – Mondjuk, én is félremennék, ha egy frigid apáca lenne a párom, de ha Taeyang arra izgul, hát akkor ez van. – De ha ott lesz, talán megbeszélhetitek. Láthatod.. – Érvelek a kirándulás mellett és ismét újra töltöm a poharakat.

Szószám: 397
Lesz jobb is...
Vissza az elejére Go down
Ryeo Taeyang
thunder bay


Ryeo Taeyang
⋪ ⋫ :
you're like my brother 3fb63dc32ca67b3c0d0c825f0f1b13b5c7a3e1a4
⋪ posts ⋫ :
187
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
thunder bay
⋪ face claim ⋫ :
song kang
⋪ ⋫ :
you're like my brother Fd9f0b9137f61f31153a0b4cc5c6b02a07e3bfe0
⋪ i need ya here ⋫ :
you're like my brother A83a1aa170990a72677f81c615c7968a8bf71646

you're like my brother Empty
TémanyitásRe: you're like my brother ⋪ ⋫ 17.06.21 9:24

lee && tae
- Igen, tényleg ennyire szar - bólintok, mintha kitépett volna valamit belőlem, valamit amiről én sem tudtam, hogy ott van, és szükségem lehet rá, most mégis úgy fáj, mintha valami belső szervemet rángatták volna ki. Egy olyat, ami nélkül talán nem is tudnék hosszútávon élni, másikat pedig sose kaphatnék belőle. Talán a szívem tört össze? Fájhat az ennyire? Soha nem éreztem még ilyet, pedig azt hittem már összetört egyszer.
- Dehogy érted... Soha nem fogod megérteni - eddig sem tudta, nem most fog eljutni az agyáig, ebben biztos vagyok, de nem érdekes. Mármint nem mondhatom meg neki, hogy tapasztalja meg ez milyen, mert ha úgy nézzük borzalmasan tud fájni, ezt pedig nem kívánnám neki. Hiába lehet jó, amikor nincs gond, baj mindig van, és ezt még én sem tudom elkerülni. - Nem tudom, talán - fogalmam sincs mi volt az a pillanat amikor tudtam, hogy szeretem, de biztosan annyi körül van. - Nem tudok úgy nézni másokra, nem megy - egyszerűen nem érzem azt, hogy bármi mással szeretnék lenni, és nem cask az ágyban, nem hiszem, hogy meg tudnék csókolni mást, próbáltam, és mindegyik alkalommal azt kívántam bár ne tettem volna, annyira semmilyen volt. Nem lehet ilyen egy csók, nem? - Összevesztünk a hülye pasija miatt, és a vége az volt, hogy azt mondja menjek el - nem tudom ennél jobban elmondani, és hiába csengenek a fülemben szavai, mégsem tudom kimondani, mintha azzal válnának valósággá a szavak, hogy kimondom. - Nem tudom... Nem mondott rá semmit, csak a többire, mintha meg se hallotta volna - lehet csak nem akart megbántani a válaszál? Mert ő nem kedvel engem, de rosszul esett volna, ha ezt elmondja? Persze, rosszul esett volna, de az, hogy nem mondott semmit még rosszabbul. - Te komolyan mindig csak erre tudsz gondolni? - nem hiszem el, hogy mindig mindenre csak ez jut neki eszébe, és semmi értelmes dolog nem. De mindegy, nem ez a fontos, szerintem nem cask durcás visszavágás. - Ceoról beszélgettünk, és nagyon nem egyezett a véleményünk, és utána - nem kifejezés, hogy nem egyezett a véleményünk, a lényeget így is érti majd. Úgy védte, mint egy öt éves az utolsó csokis sütijét az oviban. - Nem tudom... - azt sem, hogy hűséges a pasija, és azt sem, hogy akarom-e látni a bulin. - Nem hiszem, hogy sok értelme lenne találkozni - látni meg a suliban is láthatom.
Vissza az elejére Go down
Lee Jiwoon
thunder bay


Lee Jiwoon
⋪ ⋫ :
you're like my brother Tumblr_pajrkqlu7h1u7epwao1_250
⋪ posts ⋫ :
172
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
Thunder Bay
⋪ face claim ⋫ :
Seo Kang Joon
⋪ ⋫ :
you're like my brother 675e6603b4788f8072ecd4f7d78be2b3
⋪ i need ya here ⋫ :
you're like my brother D339be1dd02b8e1027f872d887578d3328d48a54

you're like my brother Empty
TémanyitásRe: you're like my brother ⋪ ⋫ 17.06.21 20:33



Taeyang & Jiwoon
- Oké, igazad van. Beismerem, nem értem, de elfogadom. Ha neked ez a csaj kell, akkor ez kell. – Jobb esetben, most rázúdítanám a szokásos érveimet és jönnék a jól bejáratott, rengeteg hal úszik a vízben szöveggel, de nem akarom még jobban kiborítani. Ráadásul látom, hogy évek óta ebben a szerelmi pokolban tapicskol, már úgy belesüllyedt, hogy az Atya Úr Isten nem szedi ki onnan. Csak annyit tehetek, hogy kibaszott támogató módon újra töltöm a poharát akárhányszor csak kell. - Az rengeteg idő. – Csak tippeltem, hogy annyi lehet, de tőle hallva azért más. Ennyit várni egy nőre, aki le sem szar, hát emelem kalapom, mert nekem a három hónap sem menne, az holt biztos.  – Baszki haver, te tényleg szarban vagy! – Erre magamnak is töltenem kell, ráadásul egymás után kettőt is. Nyávog már évek óta, de a fasz sem gondolta, hogy ilyen szinten van odáig érte. Arra tippeltem, hogy rápörgött mert nem kaphatta meg, én is voltam már ilyen helyzetben. Aztán jött a bele van habarodva rész, de mára profi szintre vitte az egészet. És most, lesokkolva iszom a kedvenc whiskym és életemben először, kurvára nem tudok mit mondani.– Azzal az abortuszszökevénnyel akkor is csak a baj van, ha épp nincs jelen. De te miért vitáztál a csajjal erről a fasziról? Mármint, oké, bassza a csőröd, ezt vágom. És az ap… Hye? Bevédte? – Majdnem kicsúszott a számon, hogy apáca, verem is képzeletben a vállam, amiért vissza tudtam fogni magam. Tuti, hogy bevédte, mert az a csaj pont olyan kis álszent, mint a manusa. De nem bírom ezt a típust, még akkor sem, ha tökéletes fokhagyma segge van. - Dühös volt ezért küldött el, tiszta sor. – Ez azért még nem a világ vége. Bár gondolom, Taeyang számára az, legalábbis úgy tűnik. Ó, bassza, meg. Túrok a hajamba és töltöm újra mindkettő poharat.
-Várj, vita közben mondtad neki, hogy kedveled? Elment az eszed? – Melyik lány örülne annak, ha vita közben vágnák hozzá, hogy ja, baszod, amúgy bejössz! Hát egyik sem. – Cseppet sem értesz a nőkhöz? – Ezt kár is volt megkérdezni. – Ja, elég sűrűn gondolok a szexre, mint mindenki más. Legalábbis a férfiak zöme. – Mintha ő sose gondolna rá. Bár lehet, hogy nem. Fogalmam sincs már semmiről sem.  – Szóval épp rohadt mérges volt. Te nem szoktál mérgedben olyanokat mondani, amiket később megbánsz? – Faszomért védem azt a csontos apácát? Hát már az én eszem is elvette a bolond csaj.  – Oké, komolyan egyedül hagynál az első nő nélküli szilveszteremen haver?

Szószám: 400
Lesz jobb is...
Vissza az elejére Go down
Ryeo Taeyang
thunder bay


Ryeo Taeyang
⋪ ⋫ :
you're like my brother 3fb63dc32ca67b3c0d0c825f0f1b13b5c7a3e1a4
⋪ posts ⋫ :
187
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
thunder bay
⋪ face claim ⋫ :
song kang
⋪ ⋫ :
you're like my brother Fd9f0b9137f61f31153a0b4cc5c6b02a07e3bfe0
⋪ i need ya here ⋫ :
you're like my brother A83a1aa170990a72677f81c615c7968a8bf71646

you're like my brother Empty
TémanyitásRe: you're like my brother ⋪ ⋫ 18.06.21 9:17

lee && tae
- Tényleg elfogadod, vagy csak úgy, ahogy eddig? - mert ez azért rohadtul nem mindegy. Neki nem szokása ezeket csak úgy elfogadni, nem véletlen vannak gondjaink minden olyan beszélgetéssel, aminek köze van Hyehoz. De most is hozzá jöttem, nem volt más, akihez fordulhattam volna, és félek, hogyha egyedül maradtam volna sokkal rosszabb vége lenne a dolognak, mint ahogy azt korábban terveztük. - Az nem kifejezés... Nem vagyok normális, igaz? - húzom el a számat, biztosan nem vagyok az, mert ennyi ideje megállás nélkül szeretem, minden kis gond ellenére, és eddig nem hittem, hogy a szívem összetörhető. - Ha ez a te felfogásodban ezt jelenti akkor is - eddig is tudtam, hogy nem jó ez a helyzet, mármint szar volt mindig is, de talán egy kis reménysugár mindig azt súgta, hogy tartsak még ki. De most itt az év vége, ő elküldött, és nem tudom mit tehetnék. Talán a tíz éves találkozóig kéne csak kihúznom, Ceo orra alá dörgölni, hogy pusztuljon meg élek, aztán meghalni. Talán ez lehetne az én új "életcélom". - Megkérdezte, hogy szerintem igazad lehetnek-e a pletykák amiket róla mondanak. Én meg elmondtam a véleményemet, amiből vita lett, és bármit mondtam arról a faszkalapról védte - nem akartam kimondani, de kicsúszott, mint ahogy a pia csúszott le korábban, idegesen nehezebb visszafognom a nyelvemet. - Megeshet, de nem is ez a lényeg... -  én is elküldtem az első alkalommal, de nem éreztem olyan erősnek, bár akkor is ment a dobálózás az erős szavakkal. De most tényleg úgy tűnt, hogy komolyan gondolja, és nem csak úgy mondja.
- Kicsúszott, nem akartam elmondani neki - de dühös voltam, és elmondtam neki mindent, szó szerint mindent. - Azt is elmondtam, hogy egyszer majdnem betörtem a pasija orrát - ezt talán még neki sem mondtam, de mindegy, ha már őszinteségi rohamom van a mai napon mindent IS elmondok. Lesz ami lesz, ennél rosszabb semmi sem lehet már. - Nem tűnt még fel, hogy nem? - bár tudom milyennek kellene lennie a dolgoknak, nem tudom úgy csinálni, csak a szám nagy ha őt kell kioktatni. - Remek... - vagyis én lehet nem is vagyok férfi, bár ha olyan bunkónak kellene lennem, mint egyesek, inkább leszek egy cserepes növény. - De kurva sokszor - mint ahogy most is, és lehúzom az italt amit korábban töltött, mar nem kicsit. - Úgyis szerzel valakit ott - vonom meg a vállam nincs rám szüksége.
Vissza az elejére Go down
Lee Jiwoon
thunder bay


Lee Jiwoon
⋪ ⋫ :
you're like my brother Tumblr_pajrkqlu7h1u7epwao1_250
⋪ posts ⋫ :
172
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
Thunder Bay
⋪ face claim ⋫ :
Seo Kang Joon
⋪ ⋫ :
you're like my brother 675e6603b4788f8072ecd4f7d78be2b3
⋪ i need ya here ⋫ :
you're like my brother D339be1dd02b8e1027f872d887578d3328d48a54

you're like my brother Empty
TémanyitásRe: you're like my brother ⋪ ⋫ 19.06.21 18:11



Taeyang & Jiwoon
- Jobban, mint ahogy eddig. Így okés? Nem nyaggatlak más csajokkal – legalábbis megpróbálom visszafogni magam ezen a téren, mert látom, hogy jobban széthullott, mint anyám első betonpogácsája, amit jobb dolgunk nem lévén, a falhoz basztunk gyerekkorunkban. - Több okból sem vagy normális, de ne izgulj, én sem vagyok az. A normálisokat amúgy is túlértékelik! De, 3 év egy csajra akkor is húzós, ha viszonzott a dolog. – Hazudhatnék a képébe ahogyan jólesik, de tudjuk, hogy úgysem teszem meg. Eleve rühellem a hazugságokat, ráadásul kurvára semmi értelme az egésznek. - Pontosan azt. Ez a csaj már nem visz a sírba, önként belefeküdtél. – Bár az önként kicsit erős, mert én is tudom milyen baszottul szar, mikor elragadnak az érzések és rohadtul nem tudsz küzdeni ellenük. Olyan szopatós ez a szerelem téma. De rühellem bakker!
Csak a szemöldököm ugrik meg épp egy cseppet, mikor faszkalapnak hívja a csótányt. Mostanság úgy látom tombolnak benne az érzelmek. Mondanám, hogy a hormonok, de annak annyi jelét láttam, mint egy szökőárnak a sivatag közepén. – Francért kérdez tőled ilyeneket? Teljesen eszetlen az a bige? – Frankón felbasz a csaj anélkül, hogy beszéltem volna vele. Mintha benzint öntene egy vérző sebbe, aztán meggyújtaná. Morgok és töltöm újra a poharakat, ez már a sokadik kör és gyanítom, hogy a haveromnak eddig mindez fel sem tűnt. - Nem hiszem el, hogy van olyan nő ezen a bolygón, aki tényleg szereti és védelmezi azt a palit.– Hacsak nem teljesen zakkant a csaj és az abnormális börtöntölteléknek valóra gerjed. Még az is lehet. - Akkor, mi a lényeg? – Emelem én is a poharam, mert erre azért nem elég csak hébe-hóba kortyolgatni. Ez van olyan kemény téma, mint a masszív tökön verés.
- Oké, ezt megértem. De figyelt is rád, vagy ő is épp szitkokat baszott a fejedhez? – Mert ilyen vallomást még én is megnéztem volna. Ugyan a kis csajról azt sem tudom elképzelni, hogy kiabálna, bár szemétkedni hallottam már párszor.– Hogy mi van? Mikor mentél te Ceonak? – Esik le az állam, de hirtelen. Ezt a sztorit azt hiszem, nem hallottam még. - De, eléggé feltűnt. Te mézzel fogsz legyet. – Amit észre sem vesz, így kárba megy a méz meg a légy is. - Na látod. Ő is mérges volt, semmi sincs veszve. – Töltöm újra a poharát már megint, ha már olyan szépen kiürítette, miközben biztatom. - Nem nőzök a kiránduláson, ígérem! A tiéd leszek éjjel nappal, ha jössz. Amúgy sincs kedvem a kis hisztérikákhoz. - Ilyen ígéretet, még életemben nem tettem palinak, remélem a tesó értékeli.

Szószám: 400
Lesz jobb is...
Vissza az elejére Go down
Ryeo Taeyang
thunder bay


Ryeo Taeyang
⋪ ⋫ :
you're like my brother 3fb63dc32ca67b3c0d0c825f0f1b13b5c7a3e1a4
⋪ posts ⋫ :
187
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
thunder bay
⋪ face claim ⋫ :
song kang
⋪ ⋫ :
you're like my brother Fd9f0b9137f61f31153a0b4cc5c6b02a07e3bfe0
⋪ i need ya here ⋫ :
you're like my brother A83a1aa170990a72677f81c615c7968a8bf71646

you're like my brother Empty
TémanyitásRe: you're like my brother ⋪ ⋫ 23.06.21 10:09

lee && tae
- Oké, de akkor tényleg ne! Csak ma ne, kérlek - a többi napon mondjuk, hogy el tudom viselni, a mai nem az a nap, amikor nekem erre szükségem lenne. Ma szerintem még elengedni, és elviselni sem tudnám, így inkább jó lenne ezt elkerülni egy kicsit. - Szerintem nem húzós, te vagy csak a hosszabb kapcsolatok ellen. Megunod, vagy mi? - nem támadás, csak nem értem, nekem ez nem is tűnik olyan sok időnek, nem is éreztem annak, csak most, hogy megbeszéltük mennyi ideje van ez. Viszonzottnál biztosan nem húzós, mert én az egész életemet vele képzelem el, nem mással, így én sokkal többet gondolkozom, mint 3 év. - Szívesen feküdnék egyben - vakkantom vissza akaratlanul, de meg is bánom szinte azonnal, és legyintek, hogy ne vegye komolyan, csak mérges vagyok. Féligazság, most tényleg nem akarok egy sírba feküdni, de voltak mér olyan pillanatok.
- Most mi van? - nem értem azt a meglepett fejet, nem mondtam semmi olyat, ami ennyire meglephette volna szerintem. Vagy csak már nem tudom mit beszélek. - Nem tudom minek kérdezte, ha ennyire nem érdekelte, hogy mit mondok - mert azzal, hogy annyira védte megmutatta, hogy mondhatok akármit, ő akkor is úgy fogja gondolni, hogy a pasija nem olyan, és csak én látom őt egy szörnyetegnek. Még Belle se menne hozzá ehhez a szörnyhöz, nincs az a stockholm-szindróma, ami elég erős lenne ehhez. - Hát pedig látod... - azt, hogy szereti azt nem tudom, mármint eddig nem éreztem úgy, hogy mekkora nagy szerelem lenne, de a védés az biztos, nem is kicsit teszi. - Nem tudom mi a lényeg, azt se tudom miről volt szó - ami még engem is meglep, és a poharamra pillantok ami már megint csak üres, azt se tudom eddig mennyit ittam.
- Mindkettő? Talán... Mert sok mindenre reagált, csak arra nem - én legalábbis így észleltem, az egy dolog, hogy sok mindent máshogy reagált le, mint hittem. - Még az első év végén - nem tudom miért nem meséltem neki, nem tartottam nagyon lényegesnek. - Azzal nem lehet? - hogy jött egyáltalán ez ide? Nem kellenek nekem legyek... - Dehogynem! Nem hiszem, hogy a vitákat szeretné, velem meg csak vita van mindig - és nem értem miért csak azt, hogy van, mindig. - Meggondolom akkor, de csak ha tényleg nem nőzöl - mert akkor megy a halál oda, ahol még bajba is kerülhetek, mert mertem vitatkozni valaki nőjével.
Vissza az elejére Go down
Lee Jiwoon
thunder bay


Lee Jiwoon
⋪ ⋫ :
you're like my brother Tumblr_pajrkqlu7h1u7epwao1_250
⋪ posts ⋫ :
172
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
Thunder Bay
⋪ face claim ⋫ :
Seo Kang Joon
⋪ ⋫ :
you're like my brother 675e6603b4788f8072ecd4f7d78be2b3
⋪ i need ya here ⋫ :
you're like my brother D339be1dd02b8e1027f872d887578d3328d48a54

you're like my brother Empty
TémanyitásRe: you're like my brother ⋪ ⋫ 23.06.21 16:26



Taeyang & Jiwoon
- Nem foglak nőkkel basztatni, tesó becsületszó! - Emelem magasra a kezem, mint a kiscserkészek. Ha neki ettől lesz jobb, akkor visszafogom a faszságaimat. Egyébként sem mentem velük semmire sem.  – Ja, általában megunom egy idő után, vagy mint Cherry, ő unt meg engem. Szóval, mindig van valami. - Az egy év a rekordom és még én is soknak találom. Eltunyultam, mint a cukrászda mellett lakó öregasszonyok. - Ne beszélj baromságokat! – Csattanok rá, de csak finoman. Nem kell neki, hogy még én is a pofájába másszak. Bár ezért a megjegyzésért megtenném.
- Káromkodsz. Nem rám, valaki másra. – Közlöm a tényeket, tőle ez kibaszott ritka. Szokott, de csak olyan lazán. Most meg itt forrong nekem és faszkalapnak hívja a csávót. – Amúgy tényleg az. – Ez is egy tény, meg az is, hogy ha arról a csajról van szó, hajlamos kifordulni magából.– Bizonyára érdekelte, csak nem tetszett neki, amit mondtál. – Vagy egy pszichopata ribanc, aki imádja kikészíteni azokat a fickókat, akik odáig vannak érte. Ezt sem tartom kizártnak, akkor illene Ceohoz. - Egészen biztos, hogy nem értettél félre valamit? – Mégis csak arról a nyomorék szemétládáról van szó. Minek védené bárki is? A csaj tényleg debil. Közben szorgosan töltögetem a piát és mindketten pusztítjuk is rendesen. - A lényeg, hogy van még mit inni! – Mutatok a most már teli pohárra.
- Nem tudom haver. – Vakargatom a tarkómat, ez a sztori minden irányból sántít, tuti, hogy valamelyikük teljesen zakkant. Csak azt nem tudom még, hogy melyikük. – Mármint, az üzenetes és az ölelkezős sztoriból az jött le, hogy bír téged. Aztán most ez. A nők tényleg bonyolultak, de ez egy kicsit sok. Nem ment el a füled mellett a válasz a nagy kiabálásban? – Már én is kezdek belezavarodni ebbe a sztoriba. - Baszki, és el sem mesélted? Mond a részleteket!– Egy bunyós sztorit nem szabad eltitkolnia előlem. Még életemben nem láttam annyira mérgesnek, hogy odacsapjon. - Ez csak annyit jelent, hogy te túl kedves vagy a nőkhöz, ezért ragadnak rád. De, akit te akarsz, az nem az a ragadós típus. Ő nem légy, inkább olyan, mint egy fekete özvegy, vagy egy sáska. Szex után leharapja a fejed a picsába és véged.- Legalábbis szerintem ilyen az a csaj aki el tudja viselni azt a faszit.  - De minek vitázna veled, ha nem érdekelnéd? Akkor otthagyott volna a picsába. Ha nem szereti a vitákat, akkor mégis miért tehette nagyokos? – Iszok pár kortyot, még életemben nem agyaltam olyan nőn, akit nem akartam megfektetni. - Nem nőzök, már megígértem. Az újévi csókom is a tiéd lehet.

Szószám: 400
Lesz jobb is...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



you're like my brother Empty
TémanyitásRe: you're like my brother ⋪ ⋫

Vissza az elejére Go down
 
you're like my brother
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Like a big brother ~
»  My step brother, Han

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Thunder Bay városa :: villámjáték-
Ugrás: