Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KezdőlapKezdőlap  CalendarCalendar  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

You may think I'm ghostin', but the truth is I'm a liar
I sell you what I tell you, but you ain't a fucking buyer


 
belépés
it's bad karma
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
I don't believe in luck

utolsó posztok
I don't play the nicest

Baby Fletcher
12.09.21 21:25

Vendég
12.09.21 11:54

Vendég
27.08.21 14:31

Vendég
07.08.21 11:22

Vendég
15.07.21 8:59

Kim Min-So
23.06.21 21:30

Baby Fletcher
23.06.21 18:40
belépett tagjaink
such a heart breaker
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (21 fő) 21.02.21 12:39-kor volt itt.

 
 Daisey & Lee || a little party never killed...

Daisey M. Davenport
inactive


Daisey M. Davenport
⋪ ⋫ :
Daisey & Lee || a little party never killed... 86aad4835e4b83413ea3c81d59c43a0942f77a08_00
⋪ posts ⋫ :
7
⋪ your place ⋫ :
Thunder Bay
⋪ face claim ⋫ :
Sabrina Carpenter
⋪ ⋫ :
Daisey & Lee || a little party never killed... Original
⋪ i need ya here ⋫ :
Daisey & Lee || a little party never killed... Tumblr_nwzk4kIPJJ1skcw00o6_250

Daisey & Lee || a little party never killed... Empty
TémanyitásDaisey & Lee || a little party never killed... ⋪ ⋫ 18.05.21 23:00

Lee + Daisey
758
zene
nem a legjobb, de sokszeretettel  *-*
Az éves jótékonysági bál nem maradhat ki a mi életünkből se. Már egy hete csak erről szól minden, és anyu is kimondottan lelkes, ellenben apámmal, aki a tömérdek munkája mellé, nem kívánja még ezt is, de a nőnek lehetetlen nemet mondani, ugye.
Én elvagyok vele, nem élvezem különösebben, de azt se tudom teljes vállszélességel állítani, hogy a falra megyek tőle. A báltól nem, a terem mindig pazarul van feldíszítve, a zene is jó, a kajáról meg nem is beszélve.
- Tök jól nézel ki. Szelfi? – nyitok be Codyhoz, akit teljesen megváltoztat az öltöny, meg hogy a haja is normálisan áll. Egyedül az arca árulkodik, hogy ő az, amiről lerí, hogy pontosan hová is kíván. Ahogy elsétál mellettem, még lök is egyet rajtam a vállával, innen sejtem, hogy nem békélt meg. De az Istenért nem akarja elhinni, hogy csak azért szóltam a lánynak, hogy nehogy felüljön a bunkó srác vonatjára, és végül is elhozza…. Akkor miért kell megint engem utálni? Kezdem azt hinni, tényleg már az is zavarja, hogy levegőt veszek. És nem tudom azt mondani, nem fáj, hisz most is rá van írva az arcomra, amit persze nem lát, hisz még csak vissza se néz, úgy megy le.
- Meadow, nem hiszlek el… még el se készültél? – ragad meg egyből anyám, és a szobámba navigál. Ott pedig az állványon lóg az a ruha, ami miatt nem készülődök lázasan. Persze eszembe sincs kétségbe vonni Lee anyukáját, de mióta a kezembe nyomta, még egyszer se volt rajtam. Én…. nem vagyok modell alkat. Van rajtam kis felesleg a KFCnek köszönhetően, és darázsderekam sincs. Kinyúlt pulcsi, bő nadrág. Ez vagyok én, ez is voltam, és köszönöm szépen, tök jól éreztem magam.
Viszont most újra feszengeni kezdek, mikor anyu ellentmondást nem tűrve, ül le az ágyamra, és tudom, addig nem fog kimenni, míg szót nem fogadok.
- Szerinted én ilyen lány vagyok, anya? – sóhajtva mutatok a gyönyörű ruhára, és még mindig abban a hitben vagyok, ezt a ruhát nem is nekem szánták. Hisz Lee anyuja jobban ismer, mint a sajátom. Neki meséltem el a minap is, hogy a barátnőim milyen szépen kicikiztek egy konferencia beszélgetésben, csak mert elfelejtették, bevettek.
Nem is értem, mit képzel…
Most is a fülemben cseng, és rám tör a sírhatnék, mert a szememben Camilla mindig támogat. Életemben először tapasztalom ezt, hogy a lányok barátsága nem is nekem, csak az életemnek szól, és fogalmam sincs, mit kezdjek ezzel.
- Nem, de ez nem is jelenti azt, hogy nem lehetsz. Teljesen felesleges rejtegetned magad. Csak mert úgy nézel ki, mint egy egészséges lány? Nem sanyargatod magad, nincs beesve az arcod, sőt minimális sminkkel tettek csodát. Hidd el, sok korodbeli irigykedve néz, szóval bújj bele, és húzd ki magad… öt perced van – és bár jól esnek a szavak valamelyest, tudom, hogy csak az anyai kötelesség mondatja ezt vele.

- Nem.
- Gyerünk, ne akard, hogy én cibáljalak ki – anyunak fogy a türelme, de csak megmakacsolom magam, és tüntetőleg összefonom a kezeim a mellkasom előtt.
- De nézz már ki, mindenki sötétben van, még te is – én pedig úgy érzem, velem most csúnyán kibabráltak, és eszembe sincs felvenni a labdát.
- Rendben, maradj és gondolkodj el azon, holnap hány embertől kell bocsánatot kérned…. kezdheted az apáddal – szál ki elégedettséggel az arcán, amit én persze nem látok, mert belém döfte a tőrét. Apu. Látom, hogy kényszeredetten mosolyog, hogy nehezen, de a kezét nyújtja, mert neki is fontos, hogy jó véleménnyel legyenek rólunk, ahogy anyának is.
- Igazuk van… mindenkinek… beszari vagy – és persze a testvérem pont most dönt úgy, hogy megtörje a napok óta tartó csendet, időt sem hagyva nekem, hogy reagáljak, kiszáll és elő is kerül az elbűvölő énje.
Most is, ahogy mindig, eszembe jut, hogy engem tuti örökbe fogadtak, egyszerűen nekem semmi nem megy ilyen könnyen. Nem tudok előrántani egy maszkot, felvenni és egész este tündökölni benne, ahogy ők. Én olyan vagyok, hogy az arcomra van írva minden. Ha szomorú vagyok, ha vidám, ha elönt a zavar… és nem tudom, bennem hol van az a gomb, ami mindezt meggátolja.
Csak akkor szállok ki, mikor látom beszállingózni az embereket. Egyből apuhoz ügyetlenkedek a magassarkúban, és gyorsan belekarolok, mielőtt elesnék. Ő az én támaszom.
- Jó estét – köszönök szépen Lee szüleinek, majd elszakadva aputól, egyből Lee mellé masírozok, hogy nagy mosollyal az arcomon, mérjem őt végig.
- Irtó jól nézel ki, ugye tudod? Tudod hát – forgatom meg a szemem egyből, ezzel nevetést kicsalva a társaságból. Aztán a tekintetem a jelenlévőkön szalad végig… keresve Őt. Újra rám tör a feszültség, mert egyszerűen nem akarom, hogy így lásson, sőt senki, a zavarom pedig már-már kézzel tapintható.

Vissza az elejére Go down
Lee Jiwoon
thunder bay


Lee Jiwoon
⋪ ⋫ :
Daisey & Lee || a little party never killed... Tumblr_pajrkqlu7h1u7epwao1_250
⋪ posts ⋫ :
172
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
Thunder Bay
⋪ face claim ⋫ :
Seo Kang Joon
⋪ ⋫ :
Daisey & Lee || a little party never killed... 675e6603b4788f8072ecd4f7d78be2b3
⋪ i need ya here ⋫ :
Daisey & Lee || a little party never killed... D339be1dd02b8e1027f872d887578d3328d48a54

Daisey & Lee || a little party never killed... Empty
TémanyitásRe: Daisey & Lee || a little party never killed... ⋪ ⋫ 19.05.21 20:52



Daisey & Lee
Ó helló, éves jótékonysági bál, amit úgy igazán utálok! Márpedig minden áldott évben tiszteletemet kell tennem, hála az én jó édes anyukámnak. Most is, alig múlt hajnali 10 óra, igen, ez számomra még hajnal az éjjeli buli után, de már 3-om üzenetet küldött és kétszer hívott, hogy keljek fel. Csak azért nem rángat ki ő maga az ágyból, mert tudja, hogy általában nem vagyok egyedül. Most viszont igen, de ezt hülye lennék elárulni. Így is alig aludtam pár órát, még mindig a tegnap esti ruhámban vagyok és azt hiszem, kijózanodnom sem sikerült. De legalább hazataláltam és ez egy kibaszott nagy pozitívuma a napnak.  Úgyhogy nincs mit tenni, lerúgom magamról a gatyát, magamra rángatom a paplant és alszok még pár órát.

Délután 3-om óra, a telefonomon gyakorlatilag csak anyámtól vannak üzenetek és nem fogadott hívások. Egyik hangulatkeltőbb mint a másik. Azt hiszem berágott, vagy legalábbis bedurcázott, amiért nem kísértem el valami szalvétahattyúért. – Az meg mi a rák? – Pislogok a plafont szemlélve és így pörgetem az üzeneteket. Azt sikerül leszűrnöm a dologból, hogy szarban leszek, ha nem kapom most már gyorsan össze magam. De valahogy túl kényelmes az ágyam, a fürdő messze van és nem érdekelnek a bálok. Semmilyen bál. Mert ez azért egy űberratyi elfoglaltság. Arról szól, hogy kinek van nagyobb gyémánt a fülében. Ja, jótékonyság! Bár a szexi ruhákat csípem. A második legfontosabb dolog az ékszerek után a dögös ruhák. Ha igazán hozzám illő barátnőt akarnék, akkor a bálokon kéne válogatnom. Gyönyörűek, gazdagok és befolyásosak. De mind baromira unalmas. Táskákról meg aranyékszerekről csacsognak egyfolytában, nem bírom én az ilyeneket. Most mégis kimászok az ágyból és fintorogva lépkedek a fürdő felé, hogy rituálisan feláldozzam magam. Tusolás, borotválkozás, séró belő, öltöny fel. Nagyjából fél órán át keresem a kedvenc órám, de közben találok egy idegen mobilt. Nem tudom kié, annyira nem is érdekel. Ledobom az éjjeliszekrényre, majd érte jön a gazdája, ha akar. És igen, elő kerül az óra is, meglepő módon az alsógatyás fiúkból, de legalább megvan.

Ki sem lépek a szobából, de anyám szembe rohan velem, mint egy karcsú, koreai tank és olyan szitokszavak hagyják el a száját a saját anyanyelvén, hogy jobbnak látom most nem tovább hergelni. Megpróbálok kisomfordálni, de oldalról kapok egy adag parfümöt az öltönyömre, az arcomra és a számba is. – Kösz, de tényleg! – Apám a háttérből néz, ez egy olyan pillanat, mikor találkozik a tekintetünk és mindketten azt gondoljuk, hogy egy őrült házisárkánnyal kell együtt élnünk.  Közben egy igazán ronda csokornyakkendőt tuszkol rám a házisárkány. Ma este, tutira megdöglök.

Órákkal később, már teljesen kinyalva állok egy csoport hasonszőrű között. Van pár kósza szerencsétlen, aki még élvezi is az ilyesmit. Nagyjából a fél sulim jelen van és aki csak teheti, megpróbál befűzni egy hozzá illő csajt. Csak mi állunk itt páran egy csokorba szedve és álmodozunk egy vad partiról, amin most épp szétcsaphatnánk magunkat. Mert ez itt, a lagymatag zenével és a nem túl erős pezsgőkkel olyan, mint egy ovibuli. Rendes szórakozásra vágyom, a kis vörösre és némi whiskyre. Erre ezt kapom.  Csak akkor mosolyodok el, mikor Daisey egy káprázatos ruhában libben be. Atya ég! Anyám őt is jól elkapta.
- Naná, mindig tudom! – Vigyorgok, pedig ma aztán tényleg lenyalt tehén fejű dzsigolónak érzem magam. És ezt a haverok nevetése is megerősíti, ezért vetek rájuk egy épp ennyire szarul festetek, tekintetet. Mire visszafordulok, tagadhatatlanul kiszúrom azt a nézést, amit csak egyetlen embernek tartogat. – Ott van! – Bólintok fejemmel a terem túlsó vége felé, ahol az általa keresett személy épp az apjával beszélget. – Mély levegő hugi – bár mindenki tudja, hogy nem a húgom, ez azért elég egyértelmű, de olyan régóta ismerem már. – Káprázatosan festesz! Le fogod nyűgözni! – Biztatom, de látom rajta a feszültséget. – Mit szólnál egy csepp, de tényleg csak egy csepp italhoz? Erő, bátorság, anyai harag? – Mert ezt kínálom egy pohárka pezsgő által, amit azonnal szerzek is mindkettőnknek, de úgy helyezkedek, hogy anyáink csak a hátamat lássák. - Nos? – kortyolok az italba, mint valami démoni csábító, aki a lelkét kéri épp a pohár tartalmáért, de persze erről szó sincs.
- Hogy vettek rá erre a ruhára? – Ez érdekel éppenséggel a legjobban, mert hogy engem megzsarol anyám, mikor olyanja van, az egy dolog, de őt, csak nem. Közben szabad kezemmel engedek némi vodkát a bólés tálba, csak, hogy a fiatalabbak, akik nem ihatnak pezsgőt, szintén jól érezzék magukat. – Pssszt! – Mutatom a poharat tartó kezemmel és megeresztek egy cinkos kacsintást.  Ebből így már csak lesz buli, de a zenével még kezdenem kell valamit. – Mit gondolsz, milyen zene lenne jó egy frankó, pörgős bulira? – Azt hiszem, hogy mondanom sem kell mit akarok, már tudja a lány, hogy spontán rombolás következik, de úgy, hogy a szülők meg ne tudják. Közben a szép kis csokornyakkendőm épp egy vázába tuszkolom bele. Ez sem kell már.

Szószám:778
Lesz jobb is...
Vissza az elejére Go down
 
Daisey & Lee || a little party never killed...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Daisey M. Davenport
» locked in the library || Tae & Daisey

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Thunder Bay városa :: Belváros-
Ugrás: