Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KezdőlapKezdőlap  CalendarCalendar  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

You may think I'm ghostin', but the truth is I'm a liar
I sell you what I tell you, but you ain't a fucking buyer


 
belépés
it's bad karma
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
I don't believe in luck

utolsó posztok
I don't play the nicest

Baby Fletcher
12.09.21 21:25

Vendég
12.09.21 11:54

Vendég
27.08.21 14:31

Vendég
07.08.21 11:22

Vendég
15.07.21 8:59

Kim Min-So
23.06.21 21:30

Baby Fletcher
23.06.21 18:40
belépett tagjaink
such a heart breaker
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (21 fő) 21.02.21 12:39-kor volt itt.

 
 my boys

Daisey M. Davenport
inactive


Daisey M. Davenport
⋪ ⋫ :
my boys 86aad4835e4b83413ea3c81d59c43a0942f77a08_00
⋪ posts ⋫ :
7
⋪ your place ⋫ :
Thunder Bay
⋪ face claim ⋫ :
Sabrina Carpenter
⋪ ⋫ :
my boys Original
⋪ i need ya here ⋫ :
my boys Tumblr_nwzk4kIPJJ1skcw00o6_250

my boys Empty
Témanyitásmy boys ⋪ ⋫ 18.05.21 23:51

CsodálatosNeved
17-18 ⋪ ⋫ Thunder Bay

"A folyosó egy pontjára mutat. A sok ember közül kiszúrok valakit… és egyszerűen semmi. Lemeredve bámulok, szerintem pislogni is elfelejtek, az agyam egyszerűen lefagy… semmi… kikapcsol, nem hallok semmit, nem látok mást rajta kívül. Aztán megérzem az illatát… nagyot nyelek, mert ennyire jó illatot sose éreztem még. Markáns, és van benne valami, ami vonz."

"Már tenném az utolsó lépéseket, hogy még a csillagokat is lekönyörögjem az égről, mikor egy kéz visszahúz. Hátra fordulva, szerintem levegőt is elfelejtek venni, ahogy Vele találom szembe magam.
- Nesze – nyom a kezembe pár jegyet, mire szemeim elkerekednek.
- Mi? De miért? – makogok, mert hát nem így terveztem, nem is itt terveztem az első személyes kontaktust köztünk, még csak naplemente meg szivárvány sincs. És akkor most kellene elmondanom, hogy két éve már, hogy rajta kívül mást nem látok, és olyan illata van, hogy az még álmomban is kísért?
- Mióta megnyitottak, vergődsz azért a plüssért, már rossz nézni – vállat von és el is megy."


Két éve már, hogy beléd estem, és te erről valószínűleg még csak nem is tudsz. Csak a csajt látod, aki Lee haverod körül zsong, sokszor idegesítően vigyorogva, akivel hiába próbálsz beszélgetni, mert vagy elszalad, vagy csak magok valamit, mint egy degenerált. Na igen, nehéz beszélni a jelenlétedben, kérlek szépen. De ezt te másképp látod, hisz tudod, hogy ki vagyok, és hogy kik a szüleim. Anyum juttatta a bátyád börtönbe annak ellenére, hogy a szüleid szinte az összes pénzüket arra tették fel, hogy ez ne fordulhasson elő. Ez persze itt hétpecsétes titok, hisz ha kitudódik, téged jobb esetben áthelyeznek, amiről még csak hallani se akarsz.
Azt hiszed, minden azért van, mert én tisztában vagyok az eseményekkel, és nagyon rá akarsz jönni, mennyire, de egyszerűen nem könnyítem meg a dolgod.

rád bízva
Van itt kicsi részlet az et-mből, meg egy alap, ami teljesen rugalmas. A PB-t szintén rád bízom, abszolút kedvelem a koreaiakat is, ha úgy érzed, ők közelebb állnak hozzád.
Sőt a karakterek további útját is a játéktérre bíznám, hisz Daisey életében először érdeklődik a másik nem iránt, fogalma sincs, mit kell tenni, vagy hogyan, úgyhogy nagyon bénácska szegény.





Cody Moises Davenport
16 ⋪ ⋫ Thunder Bay

"Látom Codyt, fortyog a dühtől, csak a falat nézi, rám se tekint, mikor a suli ápolója köti be a csuklóm.
- Nem tört el, csak meghúzódott, legközelebb keress lágyabb célpontot egy falnál – ütögeti meg a vállam, miközben serényen bólogatok. Nem mondtunk igazat, de van egy sandú gyanúm, a nő ezzel tisztában van, mert kilépve, s magunkra hagyva minket, még elcsípem azt a halvány mosolyt az arcán.
- Most mi lesz? Hozzám se szólsz? – töröm meg a csendet, ahogy rájövök, ő erre nem lesz hajlandó.
- Senki nem kérte, hogy védj meg! – szembe fordul velem, szemei szikrákat szórnak, igazából most jövök csak rá, mit is tettem vele, hirtelen felindulásból. Megszégyenítettem, csak mert nem bírtam elhallgatni, ahogy az a másodikas cikizi. A középsuli első hete… szép bemutatkozás, mondhatom.
- Sajnálom, de figyelj már… holnapra el is felejtik….
- Menj a francba – össze is szorítom a szemem, s csak akkor nyitom ki, mikor hallom az ajtó hangos csapódását. Akkor viszont vége… eltörik a mécses, mert tudom, ezzel a húzásommal sem javítottam a kapcsolatunkon."


Kezdhetném azzal, hogy nem tudom, hol romlott el, de mi sose voltunk jóban. Hiába vagyunk ikrek, nálunk a telepátia annyiban merül ki, hogy mindig tudod, mikor dobok feléd valamit, így könnyűszerrel ki is tudod azt kerülni.
Veszekszünk. Sokat. Irritállak, pedig csak segíteni akarok neked. Utálod, hogy beleavatkozok a nő ügyeidbe, hogy megvédelek, ha arról van szó, hogy létezem, de attól még testvérek vagyunk, és mindig van egy pont, amikor számíthatunk egymásra.

Shawn Mendes
Itt is él, hogy a PB csak javaslat ^^
Gyere Bro, szedjünk szét mindent *-* Ja igen, te vagy az idősebb.
Vissza az elejére Go down
 
my boys
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakter részleg :: keresett karakterek-
Ugrás: