Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KezdőlapKezdőlap  CalendarCalendar  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

You may think I'm ghostin', but the truth is I'm a liar
I sell you what I tell you, but you ain't a fucking buyer


 
belépés
it's bad karma
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
I don't believe in luck

utolsó posztok
I don't play the nicest

Baby Fletcher
12.09.21 21:25

Vendég
12.09.21 11:54

Vendég
27.08.21 14:31

Vendég
07.08.21 11:22

Vendég
15.07.21 8:59

Kim Min-So
23.06.21 21:30

Baby Fletcher
23.06.21 18:40
belépett tagjaink
such a heart breaker
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (21 fő) 21.02.21 12:39-kor volt itt.

 
 life ruiner but maybe something else too

Ryeo Taeyang
thunder bay


Ryeo Taeyang
⋪ ⋫ :
life ruiner but maybe something else too 3fb63dc32ca67b3c0d0c825f0f1b13b5c7a3e1a4
⋪ posts ⋫ :
187
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
thunder bay
⋪ face claim ⋫ :
song kang
⋪ ⋫ :
life ruiner but maybe something else too Fd9f0b9137f61f31153a0b4cc5c6b02a07e3bfe0
⋪ i need ya here ⋫ :
life ruiner but maybe something else too A83a1aa170990a72677f81c615c7968a8bf71646

life ruiner but maybe something else too Empty
Témanyitáslife ruiner but maybe something else too ⋪ ⋫ 13.03.21 17:38

valami csodásnév
18 ⋪ ⋫ thunder bay diák (negyedik évfolyam)

Te vagy az élő példa arra, hogy miért nem engedhetek magamhoz senkit sem közel. Megkedveltelek, és beengedtelek a magánszférámba, aminek az lett a vége, hogy első évfolyam második felétől minden nap agyalást kapok. A pasid az aki úgy döntött, hogy megérdemlem a verést, csak azért mert hozzáértem a karodhoz. Nem hiszem, hogy ez lett volna az igazi indok, mert a haverjai megtehetik ezt, láttam nem egyszer, és nem értelek. Miért vagy egy ilyen barommal? Értem én, hogy az embereket vonzzák a rosszfiúk, de én téged nem ilyennek ismertelek meg. Egy aranyos, mosolygós vidám lánynak, aki szeretett mindenki hasába lyukat beszélni. Most pedig bunkó vagy, belekötsz az emberekbe, és még a sajátos kis szókimondó éned is gonoszan hat. Nem tudom mi lett veled, de lehet jobb is ha nem próbálom meg kideríteni. Sajnálom, hogy így alakultak a dolgok kettőnk között, pedig tényleg elérted, hogy közel engedjelek magamhoz. Sokat tanultam ebből.

Kim So-hyun
A történet az úgy ennyi lenne, de bővíthető minden tekintetben, és bármi is lehet még itt Very Happy Hogy a drága hölgyemény miért is marad a sráccal azt rád bízom, de szívesen ötletelek is abból sosincs hiány:3 a személyisége szeretném ha maradna, ettől függetlenül lehet benne csavar, hogy miért is viselkedik már úgy, ahogy, én kíváncsian várok minden kis csavart amit dobhat a sztorin. Hogy a jövőben milyen kapcsolatuk lesz, azt szeretem közösen megbeszélni, vgay a játéktéren alakítani, de nem titkolt szándékom, hogy esetleg megint jóban legyenek, onnan pedig bármi lehet, Tae amolyan első crushja ő volt az biztos *-* A pb egyáltalán nem adott, az lesz akit csak szeretnél, nem szükséges ázsiai pb-nek sem lennie, teljesen rád bízom, csak annyit kérnék, hogy beszéljük át azért neked milyen ötleteid vannak :3 a nevet és éppen ilyen módon rád bízom, légy kreatív, lepj meg  Wink nagyon várlak, ha megérkeznél egy pm-el mindenképpen dobj meg, és az et egy részében említve is vagy  olvad
Vissza az elejére Go down
 
life ruiner but maybe something else too
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Life is about timing

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakter részleg :: keresett karakterek :: elkelt karakterek-
Ugrás: