Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KezdőlapKezdőlap  CalendarCalendar  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

You may think I'm ghostin', but the truth is I'm a liar
I sell you what I tell you, but you ain't a fucking buyer


 
belépés
it's bad karma
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
I don't believe in luck

utolsó posztok
I don't play the nicest

Baby Fletcher
12.09.21 21:25

Vendég
12.09.21 11:54

Vendég
27.08.21 14:31

Vendég
07.08.21 11:22

Vendég
15.07.21 8:59

Kim Min-So
23.06.21 21:30

Baby Fletcher
23.06.21 18:40
belépett tagjaink
such a heart breaker
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (21 fő) 21.02.21 12:39-kor volt itt.

 
 Life is about timing

Shin Hyerim
thunder bay


Shin Hyerim
⋪ ⋫ :
Life is about timing HeftyObviousHerculesbeetle-size_restricted
⋪ posts ⋫ :
131
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
Thunder Bay
⋪ face claim ⋫ :
Kim So-hyun
⋪ ⋫ :
Life is about timing 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f42445537435952766e6e6a4e78673d3d2d3738373634383638352e313563643461643837376463623266333934383431393039303834322e676966
⋪ i need ya here ⋫ :
Life is about timing A7279bbf934ff1b9e636905eb4342b6d22440361

Life is about timing Empty
TémanyitásLife is about timing ⋪ ⋫ 22.05.21 14:31


▲________▲

Bastien & Hyerim



Hideg téli nap a karácsony és az újév között. Ilyenkor a legcsendesebb a város. Még csak délután öt óra van, de már a lámpák gyér fénye világítja be az utca sötétjét. Nem szeretek ilyenkor idekint szaladgálni, de fel kellett adnom egy csomagot a bácsikámnak és apa nem tudott elvinni a postára. Azt hittem, hogy ilyen korán még nem lehet probléma, hiába vezet el az út az egyik rossz hírű pub mellett. Odafelé minden nyugis is volt, de most, ahogy visszafelé lépkedek, már van pár férfi az ajtó előtt és a hangokból ítélve, nem szomjasak. Ösztönösen megyek át az út túloldalára és húzom feljebb a kabátom cipzárját, mintha ez eltüntetne az idegen szemek elől. A hó apró pelyhekben szállingózik, arcomba fagyos szél fúj összekuszálva a tincseimet. Sapkát elfelejtettem hozni, annyira siettem, hogy még az esti forgalmasabb időszak előtt hazaérjek. És ez sikerült is volna, ha nem áll iszonyatosan hosszú sor a postán. Megszaporázom a lépteimet, kis lábaim rohamtempóban érintik újra és újra a néhol jeges talajt. Majdnem megcsúszok, de sikerül megkapaszkodnom. Ekkor pillantom meg először a hangos társaságot. Fiúk, talán egy vagy két évvel lehetnek idősebbek nálam és mivel egyikük sem ismerős, azt hiszem, nem az én iskolámba járnak, ami csak még ijesztőbbé teszi őket. Elgondolkodok azon, hogy mégis visszamegyek a másik oldalra, de ott meg idősebb férfiak vannak és végül úgy döntök, hogy maradok. Biztosan észre sem vesznek majd. Hangos kacagással közelednek, mint mindig az ilyen helyzetekben megremeg a gyomrom, de fejben nyugtatom magam. Nem lesz semmi baj. Biztosan nem.
Mégis ahogy elhaladok mellettük, kapok pár kéretlen bókot és azt hiszem pár olyan szót is, amit nem illik lányoknak mondani. Fülig pirulok a szexuális ajánlatra, de egy pillanatra sem állok meg egészen addig, amíg a csoportból kivált három fiú körbe nem vesz. A hangokból ítélve a többiek tovább haladnak és igen jól szórakoznak a dolgon. Az én torkomat viszont jeges félelem szorongatja. – Add vissza! – Kiáltom, mikor az egyikük kitépi a táskát a kezemből, de amint felém nyúl inkább hátra ugrok. Legyen az övé, ha annyira akarja. De egy másik a kabátom cipzárjához ér, miközben olyan ocsmányul beszél, hogy még én is elszégyellem magam tőle. Újabb lépést teszek hátra, ekkor a harmadik társuk mellkasának csapódok, aki kezével szorosan átöleli a derekam és alkoholgőzös leheletével suttog a fülembe. – Ne érj hozzám! – Már nem tudok kiáltani, a félelem annyira magával ragad, hogy csak fagyos suttogás hagyja el a számat. Ceo mindig figyel, mindig mindent tud, de amikor a legnagyobb szükségem volna rá, akkor pont nincs a közelben. Legördül egy könnycsepp az arcomon, próbálom kirántani magam a szorításból, de nem megy, a másik pedig lerántja a cipzárom és úgy méreget, mintha bolti áru lennék. Felsikoltok, vagy talán csak képzelem, hogy azt teszem, mikor az egyik az arcbőrömhöz ér és amikor meg akarom ütni, rászorít a karomra.
Ebben a pillanatban hirtelen szabadulok ki a szorító kezek közül és hátra pillantva csak annyit látok, hogy egy idegen súlyos csapást mér a részeg fiúra. Iszonyatosan hálás vagyok, de a másik kettő, máris reagál a dologra. Az egyik a kezem után nyúl, a másik pedig a fiú felé veti magát. – Vigyázz, mögötted! – Kiáltom és csak nézem a jelenetet könnyektől fátyolos tekintettel. Ugye nem sodortam bajba valakit?


Szószám:529 Lesz jobb is.

Vissza az elejére Go down
Bastien Blanchet
stonewall


Bastien Blanchet
⋪ ⋫ :
Life is about timing Original
⋪ posts ⋫ :
50
⋪ age ⋫ :
21
⋪ face claim ⋫ :
Thomas Doherty
⋪ ⋫ :
Life is about timing 14d7be2e2bddb7af933088749497

Life is about timing Empty
TémanyitásRe: Life is about timing ⋪ ⋫ 02.06.21 15:02

Hye + Bas
747⋪ ⋫ csapj oda neki



Téli szünet. Máskor nagyon örülök annak, hogy végre szünet van és nem kell iskolába mennem. Azt csinálhatnék, amit akarok. Síelni a haverokkal vagy minden este bulizni és csajozni. De én most nem élvezem a szünetet. Nincs kedvem ilyenekhez, hiszen most van egy éve, hogy szakítottunk a barátnőmmel. Minden gondolatom körülötte forog. Nem tudok másra gondolni csak rá és arra, hogy mit ronthattam el. Hogy szúrhattam el ennyire, hogy lecserélt a bátyámra. A bátyámra, aki most egyben a gyámom is, hisz apánk börtönben van. Mondanom sem kell, hogy milyen a hangulat otthon, mióta az exemmel kavar. Nem vagyunk túl jóban, de megbántam, hogy annyira megvertem akkor. Teljesen eluralkodott rajtam a düh és rajta vezettem le. Azót egy kicsit javult a viszonyunk, de még mindig elég feszült a hangulat. Ő nagyon próbálkozik javítani a helyzeten. Tudja, hogy szeretek kipróbálni különböző sportokat, ezért karácsony és újév között elhatározta, hogy elvisz baseballozni, ha már apánk sosem tanított meg. Ez nem az én sportom, de ez se rossz a feszültség levezetésére. Az biztos, hogy nem fogok jelentkezni az iskolai csapatba, de a fiammal majd szívesen játszok. Már ha lesz, egyelőre lehetetlennek tűnik, hogy kapcsolatban legyek valakivel, mert az exem nem akar visszafogadni, én meg nem akarok más lányt. Tényleg nem tudom kiverni a fejemből és ez a tesós programon is ismét előjött. Vitával ért véget a játék, ezért nem hagyomm, hogy ő vigyen haza. Miután átöltözök az utcai ruhámba, a hátamra kapomm a táskám és elrohanok. Nem rögtön haza, hisz nem akarok vele még találkozni. Hova mehetnék? Mi segítene most? Nem szoktam inni, de egy pohár alkohol most jól jönne. Út közben megpillantok egy pubot. Tökéletes. Betérek és rendelek valami erőset. A pár napos borostámnak köszönhetően nem kérik el a személyimet, mert ilyenkor elhiszik, hogy nagykorú vagyok. Egész gyorsan eltelik az idő, pedig csak egy pohárral fogyasztok, de a pultos lány végighallgatja az egész életem. Eleinte mintha flörtölni próbált volna velem, ha nem lenne szerelmi bánatom, talán fel is tudtam volna szedni, de a több órás önsajnáltatás után már nem fog többet hozzám szólni, ebben biztos vagyok. A kedvem nem lett sokkal jobb, mintha hiányozna még valami, de elindulok hazafelé. Nem haladok sokat és egy különös dologra leszek figyelmes. Három srác körbe vesz egy kis, törékeny lányt. Ez rosszul kezdődik. Pedig a srácok nem tűnnek olyan tipikus erőszakos alakoknak. Inkább csak pár középiskolás züllött fiatal, akik szívtak valamit amitől jó ötletnek tűnik elkapni egy lányt az utcán. Az én lelkiismeretem ezt viszont nem hagyja megtörténni. Egy percig se gondolkozok, mikor látom, hogy kezdik vetkőztetni, úgyhogy megindulok feléjük. A pulcsim kapucniját felveszem, nem tudom miért. Talán olyan akarok lenni, mint Batman és harc helyett inkább félelmet akarok kelteni a másikban, de a srácok annyira el vannak foglalva a lánnyal, hogy fel sem tűnik nekik, hogy közeledek. Szerencsére még nálam van a tesós programról a baseball felszerelés, úgyhogy menet közben hátranyúlok és a táskából kiálló nyelet megragadva kihúzom belőle az ütőt. Két kézzel markolom és egy nagy lendítéssel kiütöm a srácot, aki lefogta a lányt. Háromból egy már nem fog gondot okozni, mert elég nagyot kapott, de igazából nem is ezen agyalok, hanem az érzésen, ami elönt. Mintha megkönnyebbülnék. Jól esett. De még nem ért véget.
- Mi? - hirtelen nem tudom miről van szó, de ahogy megfordulok, hirtelen megérzem az egyik srác öklét az arcomon. Az ütés miatt elejtem az ütőm és hátrébb lépek. Érzem, hogy felrepedt a szám, de csak letörlöm róla a vért és megrázom a fejem. A kezeimet ökölbe szorítom és az arcomhoz közell húzva felveszem az alapállást. Még jó, hogy a középsikola első évében jártam bokszolni is. Ismét megpróbál megütni, de most ki tudok térni előle és én húzok be neki egyet. Ez kibillenti őt, nem szabad hagynom, hogy ismét legyen lehetősége neki támadni, szóval megragadom a fejét és a tédemre húzom. Vele sem lesz már gondunk, de az utolsó hátulról meglök és a földön kötök ki. Ezt kihasználja az ellenfelem és gyomron rúg egyszer. A következő rúgásnál elkapom az egyik lábát, a másikat meg kirúgom alóla. Már elfogyott az erőm, de itt a lehetőségünk a menekülésre. Az adrenalin hatására az utolsó energiámat felhasználva felállok a földről.
- El kell futnunk! - lihegem a lánynak miközben felveszem a táskáját a földről. - Gyere! - megragadom a kezét és elkezdek futni. Futás közben megszédülök, ezért egy újabb sikátorba térek be. - Nem haragszol meg, ha én most egy kicsit... - vigyorogva kérdezném, de nem jutok a végére, hanem eldőlök. Nem érzem egyik részemet sem és mintha egy pillanatra foltokon kívül nem is látnék mást. Szerencsére egy szemeteszsákra esek.


Vissza az elejére Go down
Shin Hyerim
thunder bay


Shin Hyerim
⋪ ⋫ :
Life is about timing HeftyObviousHerculesbeetle-size_restricted
⋪ posts ⋫ :
131
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
Thunder Bay
⋪ face claim ⋫ :
Kim So-hyun
⋪ ⋫ :
Life is about timing 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f42445537435952766e6e6a4e78673d3d2d3738373634383638352e313563643461643837376463623266333934383431393039303834322e676966
⋪ i need ya here ⋫ :
Life is about timing A7279bbf934ff1b9e636905eb4342b6d22440361

Life is about timing Empty
TémanyitásRe: Life is about timing ⋪ ⋫ 05.06.21 10:12


▲________▲

Bastien & Hyerim



Már harmadéves vagyok, nem kellene félnem az ilyen helyzetekben. Más lányok bátran masíroznak végig az utcán és azt is tudják, hogyan kell kezelni a kéretlen érdeklődést. De én sohasem voltam igazán népszerű a fiúk között, Ceo az első barátom, fogalmam sincs, hogyan kezeljek egy olyan helyzetet, amikor megszólítanak. Általában egész egyszerűen csak elszaladok, ha tudok, vagy addig állok lesütött szemmel, amíg unalmasnak vagy bolondnak nem gondolnak. Mert a nagy szám, amivel az iskolában riasztom el az embereket olykor egy-egy beszólással, csak az álcám része. Az egy biztonságos közeg, tudom, hogy nem bánthatnak, ezért néha odaszúrok. Mostanában egyre többször, hogy senki se akarjon közel kerülni hozzám, főleg a fiúk ne. A barátom azt nem szereti és mindig csak a baj van belőle. Nem akarok mások fejére bajt hozni, főleg nem rá. Tae már így is túl sokat szenved miattam és hiába mentem el a legvégsőkig, Ceo megállíthatatlan. Csak visszafogni tudom olykor, de ez is több a semminél. Most viszont, mikor végre még én is szükségesnek érzem a nyers erőt, a barátom persze nincs sehol.
A hó aprócska pelyhekben szállingózik tovább és ugyan úgy, mint a külvilág, a szívem és a lelkem is lefagy egy pillanat alatt. Nem a téli időjárás miatt, hanem a félelemtől. Úgy áll körém három idegen, alkoholszagú fiú, mint ahogy a hiénák cserkészik be a szétmarcangolni kívánt tetemet. Nem ismerem őket és nem is szeretném. Próbálok kitérni, de egyik irányból sem engednek tovább. Kétségbeesésem pillanatról pillanatra egyre nagyobb, főleg miután kezei közé zár az egyik. Gyűlölöm az idegen érintéseket, de ezúttal semmit sem tehetek ellene. Csak a könnyeim erednek el, amik hiába potyognak, nem segítenek a helyzetemen. Ezeket az ismeretleneket egyáltalán nem érdekli, hogy traumát okoznak másoknak. Már hangom sincs, a félelem elveszi, ezért vad kiáltásom is csupán fagyos suttogás. Annyi minden átfut a fejemen egy pillanat alatt. Mi lesz most? Mit akarhatnak tőlem? Mit tehetnék ellenük? És mikor már minden remény odaveszni látszik, Tae szomorú arca villan be. Minden olyan gyorsan történik, talán a másodpercek tört részei alatt.
Hirtelen szabadulok ki a szorító kezek közül, először fel sem fogom, hogy mi történt. Egy idegen, kapucnis fiú mért brutális ütést az egyik támadómra, méghozzá egy ütővel. Pislogni sincs időm, mert az egyik megragadja a kezem, a másik pedig neki ront. Próbálom figyelmeztetni, de túl késő és most határozottan felsikoltok mikor az arcát erős csapás éri. De hamar rádöbbenek arra is, hogy nem kell túlzottan félteni, legalábbis úgy tűnik, hogy elbír a fiúkkal. Mire észbe kapok, már a karomnál fogva húz én pedig csak rohanok utána egészen a sikátorig. – Ha te? – Pislogok még mindig könnyes szemekkel a szavába vágva, majd hangos sikkantás hagyja el az ajkamat amikor eldől, mint egy hatalmas fa. – Ugye jól vagy? – Lépek mellé és csak a sokkhatásnak tudható be ez a buta kérdés, hiszen nyilvánvalóan nincs jól. Mellé guggolva, csupán két újjal nyúlok a kapucnihoz és még lélegezni is elfelejtek, miközben arrébb húzom, hogy lássam az arcát. Még lélegzik, tehát él és úgy tűnik a támadóim sem követtek, hiszen már utolértek volna. – Hahó! Hallasz engem? Ugye hallasz? – Eléggé kétségbeesett a hangom, hiszen miattam történt ez vele. – Tudok segíteni valamiben? Bármiben? – Az a buta akcentusom is kijön a rémület miatt, amitől már nem csak ideges vagyok, de szégyenkezem is. Közben a szomszéd boltból kilépő lány siet a segítségemre, gyorsan vázolom neki a történteket, majd megint a fekvő fiúhoz fordulok. – Nina itt lesz veled, elszaladok vízért. – És ha attól sem lesz jobban, kihívom a mentőket. Fogadom meg futás közben. Pillanatokkal később vissza is érek és megköszönöm az idegennek ezt a kis segítséget. Nem mertem volna egyedül hagyni itt és nyilvánvalóan nem bírnám el, hiszen hatalmas. Pár csepp vizet öntök a kezemre és csak egészen óvatosan fröcskölök egy keveset az arcára, hogy észhez térjen, de ne fázzon meg. – Most már jobb egy kicsit? – Aggódva pillantok rá, ugye nem kell mentőket hívnom? Vagy mégis? Mérlegelem, hogy Nina segítségével elbírnánk e, de ahhoz eleve át kellene ölelnem és a fiúk megérintése nem igazán a kedvencem. Viszont segített, szóval megtenném, de nem hiszem, hogy legalább egy kávézóig kitartanánk, ezért muszáj megvárnom, amíg egy kicsit magához nem tér. – Sajnálom és nagyon szépen köszönöm a segítséget. A szememben te vagy az év hőse! – Könnyebb ilyeneket mondani, ha a másik még nincs teljesen észnél, így kevésbé vagyok zavarban, de szeretném, ha tudná, hogy iszonyatosan hálás vagyok.


Szószám:712 Lesz jobb is.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Life is about timing Empty
TémanyitásRe: Life is about timing ⋪ ⋫

Vissza az elejére Go down
 
Life is about timing
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» life ruiner but maybe something else too

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Thunder Bay városa :: Más idõk-
Ugrás: