Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KezdőlapKezdőlap  CalendarCalendar  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

You may think I'm ghostin', but the truth is I'm a liar
I sell you what I tell you, but you ain't a fucking buyer


 
belépés
it's bad karma
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
I don't believe in luck

utolsó posztok
I don't play the nicest

Baby Fletcher
12.09.21 21:25

Vendég
12.09.21 11:54

Vendég
27.08.21 14:31

Vendég
07.08.21 11:22

Vendég
15.07.21 8:59

Kim Min-So
23.06.21 21:30

Baby Fletcher
23.06.21 18:40
belépett tagjaink
such a heart breaker
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (21 fő) 21.02.21 12:39-kor volt itt.

 
 Old friends meet again...

Shin Hyerim
thunder bay


Shin Hyerim
⋪ ⋫ :
Old friends meet again... HeftyObviousHerculesbeetle-size_restricted
⋪ posts ⋫ :
131
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
Thunder Bay
⋪ face claim ⋫ :
Kim So-hyun
⋪ ⋫ :
Old friends meet again... 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f42445537435952766e6e6a4e78673d3d2d3738373634383638352e313563643461643837376463623266333934383431393039303834322e676966
⋪ i need ya here ⋫ :
Old friends meet again... A7279bbf934ff1b9e636905eb4342b6d22440361

Old friends meet again... Empty
TémanyitásOld friends meet again... ⋪ ⋫ 22.05.21 11:20


▲_______▲

Maxine & Hyerim

Old friends meet again... Dcc3ab29609a4f1b54585cb795aebd8dc7ee7130




"Az igaz barátoknál mindegy, mennyi ideig leszel távol, és az sem számít, hányszor lökitek el egymástól a másikat, úgy is ott leszel, amikor szükség van rád."


Mostanában nagyon sok olyan nap van, mikor nem akarok előbújni a szobámból. A hétvégék például mind ilyenek. Mert ezek azok a napok, amikor Ceo kettesben akar találkozni. A suliban jó, ott rengetegen vesznek körbe, még utána is, hiszen többnyire ott vannak a barátai a közelébe. De a hétvégék, azokat csak akkor szeretem, ha valami miatt nem ér rá. Ráadásul most, megpecsételi a kedvem az is, ami Tae és köztem történt. Nem vagyok nyugodt, mint általában, sokkal nehezebben viselem az apró kirohanásait. Ő pedig azt hiszem, tudja, hogy valami nincs rendben.
Vele szemben ülök egy kis kávéház teraszán, és igazán vissza kell fognom magam, hogy a jeges csodát, ami a poharamban van éppen, ne öntsem az arcába. Tudom, hogy nem tehetem meg, de nagyon nehéz türtőztetni magam az után, hogy ráordít a mellettünk lévő asztalnál helyet foglaló fiúra. Pedig csak egyetlen egy alkalommal pillantott felénk, akkor is inkább Ceo folyamatos morgása lehetett az oka és nem én. Ujjaimmal annyira szorítom a kávémban lévő szívószálat, hogy teljesen tönkremegy, de észre sem veszem. A feszültség szinte kézzel tapintható, de épp csak hidegháború van. Nem szeretem a konfliktusokat, nagyon nem, de mellette megtanultam túlélni őket. Már nem sírok minden alkalommal, amikor kiabál, csak megpróbálom kiüríteni a fejem és csendben megvárni a tombolás végét. Ritka alkalmakkor pedig, felveszem a kesztyűt. Ez is pont egy ilyen alkalom.
- Nem történt semmi, kérlek, hagyd abba! – Nyomatékosan, lassan beszélek, de a szokásosnál határozottabban. Ehhez most igazán nincs kedvem, sőt az egész buta naphoz nincs, mert csak az jár a fejemben, hogy Tae mennyire mérges rám.  Közben a szomszéd asztal elfoglalója inkább távozik. Megértem, én is azt tenném a helyében, de Ceo új célpontot talál, amint a pincér fiú mosolyogva elém tesz egy szelet süteményt. Én rendeltem, de elment az étvágyam, a pincér pedig az újabb féltékenységi roham kereszttűzébe kerül. És jön a szokásos szöveg. Úgy viselkedek, mint egy kurva. De már a szó hallatán is fülig pirulok. Ilyen egy örömlány, tényleg? De persze folytatja. Egy rendes barátnő nem viselkedik így…bla…bla…bla.. Már annyiszor hallottam ezt a szöveget, hogy olyan számomra, mint egy reklám a tévében. – Mégis mit tettem? Ránéztem egyetlen pillanatra, mint ezer másik ember egy nap! Ez akkora baj? – Állom a tekintetét, de iszonyúan nehéz nem meghunyászkodni és most is hagyom az egészet, mint oly sokszor. Mert nem érdekel, egy cseppet sem, hogy épp mi a problémája. Viszont van bennem egy csomó feszültség, ami ki szeretne törni. Nem megy, ez most tényleg nem és mikor rákérdez, hogy a kis köcsög miatt van e, elegem lesz az egészből. - Fejezd be végre! Elegem van belőled! – Mert nem emlegetheti így és épp semmi köze sincs a fiúnak ahhoz, hogy Ceo mennyire elviselhetetlen. Vagyis van, de nem úgy, ahogy a barátom gondolja. Felállok és isten bizony, életemben először nyakon önteném, ha nem állna meg mellettünk hirtelen egy ismerős arc. – Maxine? – Pislogok rá és hirtelen nem tudom, hogy a dühöm, vagy a meglepettségem nagyobb, de ösztönösen megölelem a lányt, ami nálam nagy szó. Nem szeretem, ha mások megérintenek. Már nem. Régen ezzel sem volt problémám, de Ceo annyiszor balhézott miatta, hogy az agyamba égett a tiltás. És még most is morog, bár némileg halkabban, mint eddig, hiába vetek rá egy könyörgő, legalább most fejezd be pillantást. – Ő … -sóhajtok figyelmetlenségemben ezzel olajat öntve a tűzre – a barátom. – Szégyellem magam Xinie előtt, nem kellett volna látnia a vitát. Már, ha lehet vitának nevezni Ceo szóáradatai mellett az apró kis mondataimat. Bemutatnám a fiúnak is a régi barátnőmet, de olyan dühösen ugrik fel, hogy elborul a széke. Már megint mi rosszat tettem?

Szószám:585 Kicsit bénus, bocsi.  Embarassed
Vissza az elejére Go down
Maxine Laconte
stonewall


Maxine Laconte
⋪ posts ⋫ :
214
⋪ age ⋫ :
20
⋪ your place ⋫ :
thunder bay
⋪ face claim ⋫ :
casimere jollette
⋪ i need ya here ⋫ :

Old friends meet again... Empty
TémanyitásRe: Old friends meet again... ⋪ ⋫ 22.05.21 12:58


Hye & Xinie
Az extra hosszú tejeskávém már réges-régen teljesen kihűlt mégsem vagyok képes elszakadni a telefonomtól, sem pedig a mosolytól, ami azóta ül az arcomon rendületlenül, amióta jobban megismertem Bastient. Már azért az érdekes házibuliért is hálát adok, mert aznap éjszaka két olyan személy is az életem részesévé vált, akik nélkül ma már el sem tudnám képzelni a napjaimat. Akkor este ugyanis nemcsak a családom gyarapodott egy meg nem született taggal, hanem a szerelmi életem is végre kiteljesedett, igaz, mindkét pillanat csak egy kicsit később, hónapok múltán történt meg, de ettől függetlenül nagyon is megérte rájuk várnom.
Persze, ahogy sorban eszembe jutnak a barátaim, a régen látott ismerősök is felrémlenek a gondolataimban. Bár a lányokat már elég régóta ismerem, azért a tánciskolában is volt egy-két barátnőm, akikkel a kapcsolatunk nem élte túl a balettet. Egyedül egy lány volt, van, akire ma is szívesen emlékszek vissza: Hyerim. Még általános iskolás korunkban találkoztunk a táncteremben és egészen sokáig szinte a húgomként tekintettem rá. Kis ártatlan lány volt, akit minden gonosz, de legalábbis undok ember sikeresen ki tudott pécézni magának, én pedig - magam is meglepve - önként és dalolva avanzsáltam minden egyes alkalommal a megmentő nővérjelöltjévé. Egy idő után azért szerencsére kinőtte a szerencsétlen kislány szerepét és egészen a középiskoláig már egy cserfes tinédzserrel tartottam a kapcsolatot, aztán... Egyszercsak otthagyta a tánciskolát, majd elmaradtak a beszélgetések, nem jelent meg a találkozókon sem: lényegében teljesen megszűnt a barátságunk.
Azóta nem is hallottam felőle, most viszont, ahogy az egyik távolabbi asztaltól eljut hozzám egy lány kissé aggódó hangja, mintha csak őt hallanám, majd látnám magam előtt, amint arra tekintek. Olyan erős késztetést érzek, hogy megnézzem magamnak a terem másik végében zajló helyzetet, hogy elköszönök Bastientől egy üzenetben, majd a majdnem érintetlen pohár kávémat megfogva, elkezdek a hangos asztal irányába sétálni.
Amint odaérek, meg sem kell szólalnom, a lány egyből a nyakamba borul, én pedig mosolyogva ölelem magamhoz a régen látott ismerőst egészen addig, amíg be nem mutat a srácnak, akinek a feje talán már nem is lehetne vörösebb, mint amilyen most, ahogy kirúgva maga alól a széket, felugrik az asztaltól. - Rendkívül örülök a találkozásnak - mondom ironikusan, mert már első látásra sem szimpatikus a barát. - Talán van valami probléma? - kérdezem a lánytól, de helyette a srác kezd el majdhogynem kiabálni. Nem is igazán értem az idegessége okát és a szavaiból is csak annyit tudok kivenni, hogy Hyerim megint  nem úgy viselkedik, mint ahogy kellene. - Már megbocsáss, de kinek képzeled te magad, hogy így beszélj egy lánnyal, aki nem mellesleg a barátnőd? - fojtom bele a szót, amikor Hyerimet egy útszéli cafkához hasonlítja. - Ahogy én látom a helyzetet, - nézek végig rajta, amikor a pincért is felhozza, mint példát a megcsalásra - te még egy pattanásos kisfiú vagy, akinek csak a szája nagy - és jelzés értékűen a nadrágjára nézek.
Vissza az elejére Go down
Shin Hyerim
thunder bay


Shin Hyerim
⋪ ⋫ :
Old friends meet again... HeftyObviousHerculesbeetle-size_restricted
⋪ posts ⋫ :
131
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
Thunder Bay
⋪ face claim ⋫ :
Kim So-hyun
⋪ ⋫ :
Old friends meet again... 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f42445537435952766e6e6a4e78673d3d2d3738373634383638352e313563643461643837376463623266333934383431393039303834322e676966
⋪ i need ya here ⋫ :
Old friends meet again... A7279bbf934ff1b9e636905eb4342b6d22440361

Old friends meet again... Empty
TémanyitásRe: Old friends meet again... ⋪ ⋫ 23.05.21 10:55


▲_______▲

Maxine & Hyerim

Old friends meet again... Dcc3ab29609a4f1b54585cb795aebd8dc7ee7130




"Az igaz barátoknál mindegy, mennyi ideig leszel távol, és az sem számít, hányszor lökitek el egymástól a másikat, úgy is ott leszel, amikor szükség van rád."


Néha, mikor Ceo hosszan oktat ki azzal a megalázó stílusával, csak kizárom hangját a fejemből és arra az egy jelenetre gondolok ott a fánál. Ez mindig megnyugtat, de most, a vitánk után nem segít mert csak arra tudok koncentrálni, hogy mennyire mérges volt, milyen iszonyatosan haragudhat rám. A fiúm meg csak mondja és mondja és mondja… Szétszakad a fejem, mégis hosszan tűrök, mielőtt először megszólalnék. Tudom, hogy nem bosszanthatom fel túlságosan, mert abból semmi jó nem származna. Őszintén, néha kicsit megijeszt, pedig tudom, vagy legalábbis tudni vélem, hogy engem sohasem bántana. Legalábbis nem fizikailag.
Mikor már épp elszakadna a cérna, mert a türelmem ugyan végtelennek tűnhet olykor, kicsit sem az, egy ismerős arcot pillantok meg. Ceo nem annyira örül az új társaságnak, de Xiniet olyan rég láttam utoljára és épp annyira össze vagyok zavarodva, hogy észre sem veszem a növekvő dühét, miközben megölelem a régi barátot. - Szia! Úgy örülök, hogy látlak! – Késve köszönök, ami elég illetlen, de ez most egy szokatlan pillanat. Kínosnak érzem, hogy pont egy ilyen szituációba csöppent bele és azt is, hogy a fiú nem képes leállni, hiába küldök felé könyörgő pillantásokat.
- Nem, nincs semmi baj! – Próbálom megelőzni a vihart, mert a balerina elég heves tud lenni és csak olaj volna ő is Ceo kirohanásaira. De már késő, ismét felemeli a hangját és olyan mocskosul beszél, hogy legszívesebben elsüllyednék. Tudom, nem kellene szégyellni a saját páromat és legbelül emiatt is ostorozom magam, mert attól még, hogy nem szeretem, tisztelnem kellene. – Ne Xinine! – Súgom a karjánál megragadva, mert tudom, hogy ez a taktika nem válik be. Hiába szól be neki, csak azt éri el, hogy keres valakit, akin levezetheti a dühét és jeges rémület jár át arra a gondolatra, hogy Tae lesz az. – Ceo kérlek, nem teszek semmit. Nem csallak meg, tudod jól, hogy semmi ilyesmi eszembe sem jut. – De most azt hiszem mindketten tudjuk, hogy ez nem igaz, néha azért vannak hasonló gondolataim, de nem tenném meg. Túl nyuszi vagyok ahhoz. Szó szót követ, majd végül a széket arrébb rúgva távozik.
- Sajnálom, hogy ezt látnod kellett. – Nézek szégyenkezve a barátnőmre, miközben a széket tolom a helyére, amin a fiúm pillanatnyi mérgét töltötte ki. - Ráérsz? – Mert mindennek ellenére, jól esne beszélni valakivel, akiben mindig is bíztam. Sajnálom, hogy évekkel ezelőtt megszakadt a kapcsolatunk, de azok után, ami a partneremmel történt, nem kockáztathattam. Bár Ceo lányokat nem szokott bántani tudtommal, a fontosabb embereket mégis mind kizártam az életemből, hogy ne sérülhessenek meg. – Csak egy pillanat! Leülsz? – Tolom el magam elől a tortaszeletet ami a nagyobb vitát kiváltotta és a telefont előkapva írok Skynak, hogy figyelmeztessem. Még ha nem is vagyunk jóban, ő az egyetlen, akit ilyesmire kérhetek. Tae aligha írna most vissza, vagy venné figyelembe a szavaimat, ha neki szólnék.
- Olyan rég találkoztunk. Mesélj, mi újság veled? – Szeretnék rákérdezni, hogy táncol e még, de a tánc szót sem ejtettem ki a számon évek óta, ahogy a balettet sem. Azt hiszem, egyetlen hobbim sem maradt azon kívül, hogy próbálom túlélni Ceo mellett. Ezt lehet hobbinak hívni? – Még mindig nagyon csinos vagy! – Csak egy halvány mosolyra telik, de ez legalább őszinte. Közben pedig, iszonyatosan aggódok. Vajon most mit tesz majd Ceo?

Szószám:520 Kicsit bénus, bocsi.  Embarassed
Vissza az elejére Go down
Maxine Laconte
stonewall


Maxine Laconte
⋪ posts ⋫ :
214
⋪ age ⋫ :
20
⋪ your place ⋫ :
thunder bay
⋪ face claim ⋫ :
casimere jollette
⋪ i need ya here ⋫ :

Old friends meet again... Empty
TémanyitásRe: Old friends meet again... ⋪ ⋫ 24.05.21 12:12


Hye & Xinie
- Hát, én nem így látom... Soha sem voltam egy könnyen felidegesíthető lány, de, amit ez az idióta megenged a régen nem látott barátnőmmel szemben, rendesen felmérgel és nem is bírok megálljt parancsolni magamnak, amikor meghallom a szavakat, amikkel Hyet akarja minősíteni a... barátja. Még a lány könyörgése sem hat meg kellőképpen, a legszívesebben gondolkodás nélkül elküldeném a srácot melegebb éghajlatra, pláne a válaszára, amivel nemhogy megbánná az előbb elhangzott mondatokat, hanem még rá is tesz egy nagy lapáttal mindenre. Azért tényleg van bőr a képén, rendesen. - Már ne is haragudj Hye, de egyszerűen nem tudok elmenni az mellett, hogy hogy beszél veled ez a... - keresem a megfelelő jelzőt a gyerekre, de nem találom: viszont olyan lehetőségek ugranak be, hogy lehet nem lenne a legjobb azokon szólítani a srácot, pláne, hogy csak egyre ingerültebbé válik. Inkább végighallgatom a lányt, ahogy azt bizonygatja a barátjának, hogy nem fogja megcsalni, nekem pedig ismételten elönti az agyamat a vörös köd. - Most komolyan Hye? Te vagy a legártatlanabb ember a világon, akit csak ismerek és mégis szükségét érzed, hogy magyarázkodj ennek az idiótának? - kérdezem meglepődve. - Te meg - fordulok a sráchoz, akinek már megint egy fokkal vörösebbé válik a feje - jobban tennéd, ha nem kérdőjeleznéd meg a barátnődet. Nem hiába van együtt veled, bár őszintén nem értem, hogy miért nem dobott már ki az első szemetesbe - mosolygok rá gúnyosan a srácra. Mert így első látásra és hallásra tényleg odavaló lenne a sok mocsok közé.
Aztán végül szó nélkül lelép és a kínos csendben csak ketten maradunk a lánnyal. - Hát, nem egy teljesen átlagos találkozás a miénk, - vonom meg a vállaimat - de azért örülök, hogy megint látlak. Túlságosan régen volt már, amikor utoljára találkoztunk az tánciskolában. Akkor egyszercsak csapot-papot maga mögött hagyott és eltűnt az életemből meg mindenki máséból is, ahogy hallottam. - Persze! Úgyis kell rendelnem egy másik kávét, ez már teljesen kihűlt - foglalok helyet az asztalnál, majd amíg várom, hogy teljesen rám figyeljen, én is dobok egy üzenetet Bastiennek, hogy valószínűleg csak később tudunk majd találkozni. Most úgy érzem, hogy Hyenak nagy szüksége van rám, bár a körülményeket még egyelőre nem teljesen értem. De azt igen, hogy egy ilyen kapcsolat nem egészséges senki számára sem és, ha az az újdonsült szerepem az életében, hogy erre rávezessem, örömmel fogom megtenni.
- Igen, egy kicsit... eltűntél - igyekszem a lehető legfinomabban és kedvesen fogalmazni, hogy ne bántsam meg, de az igazság... az igazság. - Velem minden rendben van, csak a szokásos, tudod: iskola, tánc, család és barátok - a szerelmet meg egyelőre inkább nem említem azok után, hogy az előbb láttam egy kis részletet a párkapcsolatából. - Pont, mint te - dobom vissza a bókját, mert Hye számomra mindig is egy különleges szépség volt, de talán ő ezt soha sem hitte el nekem és senki másnak sem. - De inkább te mesélj: mi a helyzet veled? Annyira régen nem láttalak már, hogy azt hittem soha nem is foglak többé... Viszont nagyon örülök annak, hogy ez egyáltalán nem így alakult, mégha az előbbi helyzet egy kicsit... abszurd is volt. De ez csak azt bizonyította számomra, hogy történjen bármi velünk, még mindig előszeretettel védem meg a kis ázsiai lányt, akit már általános iskolában a meg nem született húgommá fogadtam.
Vissza az elejére Go down
Shin Hyerim
thunder bay


Shin Hyerim
⋪ ⋫ :
Old friends meet again... HeftyObviousHerculesbeetle-size_restricted
⋪ posts ⋫ :
131
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
Thunder Bay
⋪ face claim ⋫ :
Kim So-hyun
⋪ ⋫ :
Old friends meet again... 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f42445537435952766e6e6a4e78673d3d2d3738373634383638352e313563643461643837376463623266333934383431393039303834322e676966
⋪ i need ya here ⋫ :
Old friends meet again... A7279bbf934ff1b9e636905eb4342b6d22440361

Old friends meet again... Empty
TémanyitásRe: Old friends meet again... ⋪ ⋫ 26.05.21 15:50


▲_______▲

Maxine & Hyerim

Old friends meet again... Dcc3ab29609a4f1b54585cb795aebd8dc7ee7130




"Az igaz barátoknál mindegy, mennyi ideig leszel távol, és az sem számít, hányszor lökitek el egymástól a másikat, úgy is ott leszel, amikor szükség van rád."


- Tényleg nincs baj. – Suttogom, de Ceo most sem bír magával még ebben a pár pillanatban sem.  Szégyen, harag, megbánás, félelem, csak pár érzés, amely egyre többször látogat meg mikor vele vagyok. Fojtogat az igazi, kirobbanó vita heve. Egyszerre félek és vágyom arra, hogy kiadhassam az összes dühömet. De nem tehetem, mert, ha feldühítem, ha igazán magamra haragítom, akkor másokon áll bosszút. És én azt nem tudom elviselni, főleg akkor nem, ha Tae a célpont. Úgyhogy meghúzom magam most is, mint minden egyes alkalommal, mikor a haragot látom izzani a tekintetében. Egy valamit jól tudok, szinte szégyentelenül könyörögni. Ha jobb napja van, olykor enged nekem.
– Hagyd, nem gondolja komolyan! Csak, butaságot csináltam, nincs semmi baj. – A barátnőmet és a fiúmat is nyugtatni próbálom, de sem szavaim, sem könyörgő tekintetem nem ér el nagy sikereket. A kellemetlen szituációt csak tetőzik az idegenek felénk irányuló figyelme. Én nem szeretem az ilyen helyzeteket, ettől egyszerűen görcsbe rándul a gyomrom és mivel máshogy képtelen vagyok kifejezni az érzelmeimet, csak ledermedek és nagyon igyekszem nem sírni. Mert a könnyeimet nem láthatják. Az nem fér bele a tökéletes kis képzeletvilágba, amit magunk köré építettünk. Vagyis azt hiszem, nem is igazán mi építettük. Csak az emberek, akik ránk nézve egy aranyos párt látnak. – Igen, mert tudnia kell, hogy nem tettem semmit. Hű vagyok és nem tennék olyat, ami bántaná. – Xiniehez beszélek, de Ceot nézem. Ő az, akit igazából le akarok nyugtatni. Tényleg nem tennék olyat, amivel bántanám, mert rettentően félek a következményektől. De azzal is tisztában vagyok, hogy szemrebbenés nélkül hazudnék. Mindig azt teszem, bármennyire is szégyellem magam a dolog miatt. És azt hiszem, hogy ezt már ő is tudja egy ideje.
- Maxine, kérlek! – Furcsán ejtem ki a lány nevét, talán még ő is meglepődik rajta. Ahogy nő Ceo dühe, bennem csak a félelem sötét elegye pulzál egyre jobban. Szokásomhoz híven ökölbe szorítom a kezeimet, hagyom, hogy körmeim felsértsék a bőrt, a fájdalom jó dolog, visszafog. A barátnőm semmit sem ért. „Nem hiába van együtt veled.” Szavai hatására megvillan az a rémisztő tekintet, amely rám mered. A barátom és én, mindketten tudjuk azt is, hogy ez sem ilyen egyszerű a valóságban. A kuka viszont jó opciónak hangzik, még ha durvának is tartom. Bárcsak lenne egy hatalmas, zárható, fémből készült darabom. De azt hiszem, még akkor sem volnék elég bátor ahhoz, hogy kidobjam.
Meglep, hogy a fiú olyan gyorsan távozik és nem vág egy csokor válogatott szitokszót a balerinához. Bár a szék felrúgása is egy olyan dolog, amitől akaratlanul összerezzenek. Mindig azt mondom, hogy nem félek tőle, sosem bántana. Ahogy most is ilyesmiket mantrázok a fejemben. – Ne haragudj, ő egy kicsit túl heves. – Finoman fogalmazok, mintha csak lekerekíteném a sarkokat, de hiába, ha így is tele van apró szálkákkal. Mégsem akarom, hogy a régi barátnőm teljes valójában lássa a dolgokat. Mert ő nem ilyennek ismer és valahogy szeretném, ha a régi énemre emlékeztetne. Arra, aki nem félt meginni egy kávét, aki bátran leülhetett bármelyik padba és aki addig bámulhatta a fiút, aki tetszik neki, ameddig csak akarta. – Meghívlak, a találkozásunk örömére! – Felveszem az álmosolyom, azt, amit csak egy ember ismer fel mindig. Még apámnak sem sikerült rájönnie, hogy mikor játszom meg magam. Ebben jó vagyok, négy éve mást sem teszek, csak tökélyre fejlesztem a látszatot. Alatta pedig, rohad minden. De az a fiú tudja, aki miatt most sebesen írok és imádkozom, hogy Sky megértse mit szeretnék.
- Igen, volt pár különleges tényező…a partneremmel. -Ami igaz is, hiszen már nem táncolhat többé, de ez inkább Ceo hibája és nem a véletlené. Ráadásul nem csak ez az oka annak, hogy nem mentem vissza többé és a régi ismerősöket sem kerestem. Mindenkinek jobb, ha távol maradok. – Ennek örülök, te mindig nagyon jó voltál benne. -Célzok, de a szót nem merem kimondani. Tánc, szerintem azóta a dolog óta nem említettem. Mióta Rick… szerettem azzal a fura fiúval gyakorolni, olyan szép mozdulatai voltak és annyira imádta az egészet. Mindig előcsalta a lelkesedésem, de már nem teszi. Soha többé. Mert ő sem táncolhat már, hiszen járni is csak sántítva tud.
Ahogy visszadobja a bókom akaratlanul is elpirulok. Még ha lánytól is jön, nem igazán tudok mit kezdeni vele. Sose tudtam és nem is kaptam túl sokat. nem is érdemlem meg. Valahogy mindig úgy éreztem magam, mint a rút kiskacsa egy csomó gyönyörű hattyú között. – Nos, a barátommal már találkoztál. – Sóhajtok lesütve a tekintetem. Nem igazán akarok beszélni róla, mert szégyellem az egész történetet és mert ez… szóval kiderülne, hogy nem is vagyok annyira jó ember, mint aminek gondolt. - Apám jól van és jajj, képzeld – most először csillan fel a tekintetem – megnősült, lett egy mostohabátyám. – Amit még mindig olyan jól esik kimondani. Nekem, tényleg van egy bátyám. És talán épp ez a pillanat, mikor egymásra mosolyogva rájövök, hogy mennyire hiányzott az elmúlt évek alatt az én legjobban szeretett balerinám. - Annyira hiányoztál, most mégis, mintha egyetlen nap sem telt volna el azóta. - Mert vele beszélni olyan könnyű, mint talán senki mással.

Szószám:799 Kicsit bénus, bocsi.  Embarassed
Vissza az elejére Go down
Maxine Laconte
stonewall


Maxine Laconte
⋪ posts ⋫ :
214
⋪ age ⋫ :
20
⋪ your place ⋫ :
thunder bay
⋪ face claim ⋫ :
casimere jollette
⋪ i need ya here ⋫ :

Old friends meet again... Empty
TémanyitásRe: Old friends meet again... ⋪ ⋫ 30.05.21 11:15


Hye & Xinie
Kicsit értetlenül nézek a lányra: nem nagyon értem, ami éppen a szemeim előtt zajlik le. Nem elég, hogy Hyerim már cseppet sem hasonlít a tánciskolában megismert cserfes kislányra, de a barátjával látva egyáltalán nem tűnik egészségesnek a kapcsolatuk, első látásra és hallásra sem. Éppen ezért sem vagyok képes visszafogni magam és az érzéseim, amikor meghallom a srác szájából fröcsögni a kicsit sem kedves szavakat és mondatokat. Hát kinek képzeli ez az ember magát, de tényleg? Egyáltalán milyen jogon és hogyan beszélhet így a barátnőjével? Egyszerűen nem értem... Ahogyan azt sem, hogy a lány ahelyett, hogy kiállna maga mellett és helyretenné a fiút, inkább tovább tűri ezt a kellemetlen helyzetet. - Kétlem, hogy bármi rosszat tettél volna - intézek egy erőteljes jelentéssel bíró pillantást Hyerim felé, hogy érezze: egy szavát sem hiszem el, mert azért csak ismerem. Vagy legalábbis ismertem egyszer régen... Lényegtelen, mert akkor sem lennék képes elhinni, hogy pont ő lenne az a lány, aki okot adna egy ilyen kínos szituáció kialakulására. Mondjuk, azt sem tudtam róla soha sem elképzelni, hogy egyszer majd összeáll egy ekkora vérbeli tahóval, de az élet képes meglepetéseket okozni. És nem mindig csak pozitívakat. - És ezt nem képes magától felfogni? Esetleg valami baj van a fejével és a gondolkodásával? - kérdezek vissza: még finom voltam és nőies, mert a legszívesebben Hyerim folyamatos kérlelése ellenére is a srác fejéhez vágnám a kihűlt tejeskávés poharat. De aztán végül a gyerek jobb belátásra tér, annyiban legalábbis, hogy fogja magát és elhagyja a kávézót: ez már egy piros pont neki a sok fekete mellé, amit az elmúlt percekben nálam szerzett és végre-valahára kettesben maradunk a régóta nem látott barátnőmmel.
- Én nem haragszom, rád meg pláne nem - igyekszem megnyugtatni a lányt, holott a barátja miatt még mindig forr a vérem elég rendesen. - Csak nem teljesen értem, hogy mi is történt itt másodpercekkel ezelőtt - mert azért ilyen egyszerűen nem tudom meg nem történtnek nyilvánítani a veszekedést. A meghívást viszont elfogadom: kelleni fog még egy kávé a lelki nyugalmam érdekében, az már egyszer biztos.
- Tényező? Mit értesz ezalatt? - érdeklődöm kíváncsian. Tényleg fogalmam sincs arról, hogy miért tűnt el egyik pillanatról a másikra az életemből, plusz a tánciskolából is, most viszont talán eljött az ideje annak, hogy megtudjam az okot, ami miatt már évek óta nem találkoztunk egymással. Őszintén: nagyon is érdekelne, mert egészen addig, amíg egyik nap már el sem jött gyakorolni, egész jó barátnők voltunk. Aztán egyszercsak megszakadt a kapcsolat, amit a mai napig nem igazán tudok hova tenni. Szóval örülnék, ha végre választ adna a kérdésre, ami azóta is foglalkoztat, ha rá gondolok, ami azért a táncpróbákon elég gyakran megesik. - Hát, tudod, a tánc az életem - mosolyodok el, mint mindig, ha valaki a balettet említi.
Ahogy a barátját említi csak sután bólintok: lehet nem lenne jó még jobban belemenni ebbe az egészbe, ami a kapcsolatát érinti, így inkább a családjáról mondottakra kezdek el koncentrálni. - Na, ez nagyon jó hír! Meg sem kérdezném, mert látom, hogy őszintén örülsz neki vagy inkább nekik, de azért mégiscsak megteszem: és milyen testvériesedni? - mert mindig is érdekelt, hogy milyen lehet, ha az ember nem egykeként éli az életét. - Te is nagyon hiányoztál, Hye! - és egy pillanatra megszorítom az asztalon lévő kezét, elmosolyodva. - Azért remélem mostmár nem fogsz eltűnni - teszem még hozzá, mert hirtelen egyáltalán nem tudom, hogy mire is számítsak a jövőben vele kapcsolatban. - Esetleg megadhatnád a telefonszámodat, hogy legközelebb ne tudj olyan könnyen kámforrá válni - nevetek fel, hogy érezze a szavaim humoros oldalát, de azért némi komolyság is rejlik bennük.
Vissza az elejére Go down
Shin Hyerim
thunder bay


Shin Hyerim
⋪ ⋫ :
Old friends meet again... HeftyObviousHerculesbeetle-size_restricted
⋪ posts ⋫ :
131
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
Thunder Bay
⋪ face claim ⋫ :
Kim So-hyun
⋪ ⋫ :
Old friends meet again... 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f42445537435952766e6e6a4e78673d3d2d3738373634383638352e313563643461643837376463623266333934383431393039303834322e676966
⋪ i need ya here ⋫ :
Old friends meet again... A7279bbf934ff1b9e636905eb4342b6d22440361

Old friends meet again... Empty
TémanyitásRe: Old friends meet again... ⋪ ⋫ 31.05.21 12:35


▲_______▲

Maxine & Hyerim

Old friends meet again... Dcc3ab29609a4f1b54585cb795aebd8dc7ee7130




"Az igaz barátoknál mindegy, mennyi ideig leszel távol, és az sem számít, hányszor lökitek el egymástól a másikat, úgy is ott leszel, amikor szükség van rád."


Még pár nappal ezelőtt, az ágyból sem tudtam kikelni, annyira megviselt az egész vita, ami Tae és köztem történt. De összekapartam magam, legalábbis látszólag ezt tettem. Mert bár már nem olyan duzzadtak a szemeim a sírástól és a vastag smink eltünteti hófehér arcom is, attól még belül, a lelkemben viharok dúlnak. Ezért sem viselem jól Ceo kirohanásait. Máskor sokkal nyugodtabb vagyok, máskor még ennyire sem szólok vissza és máskor, sokkal jobban tudom védeni minden rossz lépése ellenére.  De most, egyszerűen nem megy, hiába próbálkozom. Már csak arra vágyom, hogy megszabadulhassak tőle, de ez nem ilyen egyszerű. Semmi sem ilyen egyszerű.
Mindig is kerültem a kényes szituációkat, de a barátom mellett, lassan meg kellett volna szoknom az ilyen helyzeteket, mint például a mostani. Régi barátnőm szeme láttára rendez jelenetet és nem kell a lány zavarodott tekintetébe néznem ahhoz, hogy tudjam, nem érti miért történik ez. Én sem értem, fogalmam sincs, hogyan jutottunk idáig, hogy miért jöttem össze vele. már ezerszer megbántam minden egyes rossz döntésemet, de mégsem tudok kiszabadulni a csapdából. - Pedig tettem. – Pirulok el a vallomásom miatt. Nem most és nem a pincérrel, de tettem, azt hiszem. Vagy inkább éreztem és ez talán a tetteknél is sokkal rosszabb. Pont ezért ilyen ingatag a kapcsolatunk. Mindketten tudjuk már az igazságot, csak egyikünk sem képes elfogadni. Vagyis, én csak félek a következményektől. – Csak túlzottan szeret engem – birtokolni legalábbis biztosan nagyon szeret – ezért viselkedik így. Nincs semmi baj, én megértem őt. – Győzködöm Xiniet, Ceo szeme előtt, de én sem hiszem el egyetlen szavamat sem. Talán a birtoklási vágya igaz, de hogy szeret e, az már erősen kérdéses az pedig, hogy megértem őt, egyáltalán nem igaz.  Kérleléseim mégis sikerrel járnak valahogy, mert Ceo tőle szokatlan módon, a helyzethez mérten elég nyugodtan távozik és legalább ennyivel megkönnyebbülök. Ha nem csak Tae járna a fejemben, azt mondhatnám, hogy elég jó ez a nap. Ritkán enged a barátom ilyen könnyen el egy vitát. – Tényleg sajnálom! – Hogy látnia kellett egy régi barátnak ezt, hogy belekeveredett, hogy nem vagyok már olyan, mint régen és azt is, hogy egykor csak úgy eltűntem. – A kapcsolatunk nagyon bonyolult és ő, egyes helyzeteket nehezen kezel. – Bár kikívánkozik belőlem egy hatalmas panaszáradat a régi kedves tekintet látványától, de elnyomom magamban a késztetést. Nem indíthatunk így ennyi év után. És Ceo, nos, annyira nem is érdekel, hogy már megint miért olyan, amilyen.
- Emlékszel Rickre? – Sokáig volt a partnerem, szépen kiegészítettük egymást és ő mindig annyira biztatott, ha valami nehezen ment. – Ő már nem … szóval, történt egy kis baleset és fel kellett adnia a táncot. – Az utolsó szót suttogva ejtem ki, még a hangom is megremeg. Mintha azzal, hogy abbahagytam, ezt a szót is kizártam volna az életemből, Rick pedig, velem tette ugyanezt. Miattam sántult le, ezért én sem érdemlem meg, hogy táncolhassak, soha többé. De ez még nem minden. A teljes igazságost azonban nem merem felfedni, mert azzal teljesen lerombolnám a rólam alkotott képet. Igen, összejöttem egy agresszív fiúval és attól féltem, hogy mindenkit bántani fog, aki közel áll hozzám.  Így volt, de nem mondhatom, hogy ezért tűntem el. – Azóta én sem táncolok már. – Kevés, magyarázatnak biztosan az, de nem tudom mit mondhatnék még az igazságon kívül. – Még mindig felragyog az arcod, amikor megemlíted. – Mosolygok rá, bár ebbe a mosolyba is sok fájdalom vegyül. Ő tényleg mindig imádta a táncot. Én talán csak egyvalamiért rajongok hasonlóképp, vagy inkább valakiért. Minden mást el tudtam engedi Ceo kedvéért.
- Nem igazán tudom, Han elég furcsa fiú. Azt hiszem nem kedvel igazán, de ezen talán még változtathatok. – Ebben a témában sokkal nyitottabb vagyok, könnyedebben beszélek, mégis egész lényem átjárja valami láthatatlan feszültség és szomorúság, ami átszivárog az álcámon is. Pedig nagyon próbálok olyannak látszani, mint aki igazán jól van. Ezért is erőltetek magamra mosolyt és viszonozom a kézszorítást. – Nem fogok. – Szégyentől vörös arccal pillantok le az asztalra. Nem akartam én megbántani, csak megvédeni attól az őrülettől, amiben élek. – Persze, mondhatom? – Lediktálom a számom, már úgyis mindegy, Ceo legkésőbb a tanév végén a múlté lesz már, nagyon remélem. – Nem készített ki a tánc? – Félve teszem fel a kérdést, mert tudom, hogy milyen az a világ és azt is, hogy egy táncos nem beszél a fájdalmairól. Mégis, kicsit úgy érzem, hogy ezt kell tennem. – Nem kell válaszolnod, ha nem szeretnél. - Semmi sem kötelező, de örömmel meghallgatnám úgy ahogy régen.

Szószám:709 Kicsit bénus, bocsi.  Embarassed
Vissza az elejére Go down
Maxine Laconte
stonewall


Maxine Laconte
⋪ posts ⋫ :
214
⋪ age ⋫ :
20
⋪ your place ⋫ :
thunder bay
⋪ face claim ⋫ :
casimere jollette
⋪ i need ya here ⋫ :

Old friends meet again... Empty
TémanyitásRe: Old friends meet again... ⋪ ⋫ 01.06.21 10:58


Hye & Xinie
Talán tényleg hagynom kellene az egészet és nem foglalkozni tovább a kapcsolatával, ami nemhogy egészségesnek nem tűnik, de még normális viszonynak sem. Elég csak ránéznem mindkettőjük arcára: a barátén az agresszió, a lányén pedig az emiatti aggódás tükröződik; az enyémen pedig valószínűleg a kétkedés, amit Hyerim szavai csak egyre tovább fokoznak. - Igen, persze - legyintek az elismerésére. Egy szavát sem hiszem el a barátnőmnek, mondjon bármit is, mert a csillogás hiánya, amit a szemeiben látok, teljesen más dologról árulkodik. - A szeretet és a másik félen való uralkodás egyáltalán nem ugyanaz - és nem is a lány tekintetét keresem, amikor kimondom az erőteljes szavakat, hanem a barátjáét, mert remélem, hogy érzékelni fogja a hangomban jelenlévő határozottságot és vele együtt azt, hogy én nem félek tőle: ahogyan Hyerimnek sem kellene, ha már egyszer a barátnője.
Nem is értem, hogy miért kér tőlem bocsánatot: a barátjának kellett volna tőle, de inkább fogta magát és egyszerűen csak elmenekült a probléma elől. Tipikus férfi megoldás... - Mit értesz az alatt, hogy bonyolult? - érdeklődök és megpróbálok tapintatos maradni annak ellenére is, hogy pont egy olyan témában kezdünk elmerülni, amiről valószínűleg egy ember sem beszélne szívesen a régen látott barátnőjével. De hátha Hyerim bízik bennem annyira, hogy megossza velem, hogy milyen is a férfival való kapcsolata, én pedig tudok neki segíteni pár tanáccsal annak az érdekében, hogy visszataláljon a régi önmagához: a lányhoz, akivel nem egyszer csavarogtuk körbe a várost a táncpróbák után.
Csak bólintok egyet válaszképpen: emlékszem a táncpartnerére, szerencsére az arcmemóriámmal nincs probléma, a nevekkel kapcsolatban viszont ezt már nem mondhatom el. Csendben hallgatom végig, amíg Rickről beszél és egyszerűen megint nem tudom megállni, hogy ne kérdezzek rá a monológja alatt végig engem foglalkoztató kérdést. - És ehhez a balesethez nincs véletlen köze a barátodnak? Megeshet, hogy nem fogok a lánytól választ kapni a feltevésre, de igazából a megtagadás is egyfajta visszajelzés a részéről, ezért az arcát nézve várom, hogy egyszercsak megszólaljon, mielőtt visszatérnénk a tánc témakörére. - Mert még mindig odáig meg vissza vagyok érte - nevetem el magam a balettel kapcsolatban. Talán soha sem lesz ez másként, viszont mostanában azért már akadt egy elég komoly vetélytársa a táncnak az életemben Bastien személyében, éppen ezért már nem látom annyira konkrétan magam előtt a célt, amit gyermekkorom óta dédelgetek magamban. - Te nem tervezel visszatérni már? - ejtek meg egy szintén óvatos kérdést felé.
A családjáról viszont már kicsit nyíltabban beszél, ami egy kedves mosolyt csal az arcomra, amíg hallgatom. - Ezt a pozitív hozzáállást hiányoltam már tőled - mert erre az egy pillanatra most ismételten olyan lánnyá válik, mint régen volt. - De igazad van, szinte mindenen lehet változtatni, ha tényleg akarja az ember. És szorítok is neked, hogy sikerüljön megnyerned őt magadnak! Óvatos mosollyal bólintok mindkét reakciójára és a mobiltelefonomba írom a telefonszámát. - Mostantól nem fogod megúszni, hogy ne írjak rád majdnem minden egyes nap, biztosítékképpen - nevetem el magam, de azért ismételten vegyül a hangomba némi komolyság.
Ahogyan a kérdése megválaszolására is elkomolyodok egy kicsit. - Szívesen válaszolok - mosolyodok el halványan, mert tudom, hogy úgysem fogok első alkalommal mindent töviről hegyire elárulni neki, ahogyan ő sem osztotta meg a teljes igazságot velem a kapcsolatáról. Talán túlságosan régen találkoztunk már és ahhoz, hogy újra felelevenítsük a régi barátságunkat, dolgozni kell még rajta valamennyit. - Azt nem állítom, hogy mindig a legjobb formámat nyújtom a próbákon és az előadásokon, de igyekszem és azon vagyok, hogy ez így is maradjon - írom finoman körbe a fájdalommal és a gyógyszerekkel való kapcsolatomat, amiről rajtam és Bastienen kívül senki sem tud semmit...
Vissza az elejére Go down
Shin Hyerim
thunder bay


Shin Hyerim
⋪ ⋫ :
Old friends meet again... HeftyObviousHerculesbeetle-size_restricted
⋪ posts ⋫ :
131
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
Thunder Bay
⋪ face claim ⋫ :
Kim So-hyun
⋪ ⋫ :
Old friends meet again... 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f42445537435952766e6e6a4e78673d3d2d3738373634383638352e313563643461643837376463623266333934383431393039303834322e676966
⋪ i need ya here ⋫ :
Old friends meet again... A7279bbf934ff1b9e636905eb4342b6d22440361

Old friends meet again... Empty
TémanyitásRe: Old friends meet again... ⋪ ⋫ 03.06.21 18:15


▲_______▲

Maxine & Hyerim

Old friends meet again... Dcc3ab29609a4f1b54585cb795aebd8dc7ee7130




"Az igaz barátoknál mindegy, mennyi ideig leszel távol, és az sem számít, hányszor lökitek el egymástól a másikat, úgy is ott leszel, amikor szükség van rád."


Vannak olyan helyzetek, amik elől legszívesebben elmenekülnék. Én nem vagyok hangos vagy erős lelkű ember, nem szeretek szembe szállni másokkal és igazán utálom a konfliktust. Ennek ellenére, az elmúlt évek alatt magamra erőltettem egy maszkot, ami segít mindezt elrejteni. Amitől nem tűnik úgy, hogy félek a hangos szavaktól, ami mögül bátran visszaszólok néha és olykor még egészen gonosz dolgokat is mások fejéhez vágok. Általában képes vagyok rá, de ez nem egy olyan nap. A gondolataim máshol járnak és ha megfeszülök sem tudom kezelni, ami most történik. Mintha egy ringben állnék. Régi jó barátnőm a piros sarokban, a fiú, akivel legszívesebben most azonnal szakítanék a kékben. A mérkőzés elindult és én nem értem, hogy mit keresek a ringben. Nem akarok itt lenni!
Látom, hogy Xinie nem hisz nekem és elszégyellem magam a hazugság miatt.  Ennyire nem lennék ma ura önmagamnak? Máskor mindig olyan jól el tudom hitetni másokkal, hogy minden tökéletes. De most nyoma sincs annak a tökélynek. Csak romok vannak, s rajtuk egy kártyavár. – Ő csak erős személyiség, de nem uralkodik rajtam. – Súgom, bár Ceot nézi, hozzá intézi szavait. Jobb is így, mert hangom sem olyan erős, mint kellene és attól tartok, az arcom még több mindent elárulna. Tulajdonképpen pont azt csinálja, uralkodik és én hagyom neki, mert így könnyebb. Főleg most, hogy már semmi sem maradt igazán, amiért harcolhatnék.
Ceo távozása egyszerre tesz feszülté és mégis, kissé feloldódok. - Nem igazán harmonikus a kapcsolatunk. - A lehető legfinomabban fogalmazok, mert ki mondana olyat, hogy egyáltalán nem szereti a párját? Pedig így van, de a szakítás egy ideig szóba sem jöhet. A tanév végéig semmiképp.  Annyira kikívánkozik belőlem minden, de közben félek is elmondani. Hiszen a teljes igazságot senki sem tudja. Ez az én titkom. – Nem vagyunk szokványos pár, mert én nem tudok úgy viszonyulni hozzá, ahogy ő szeretné. – Próbáltam, rengetegszer, de egyszerűen nem megy. Ahogy múlik az idő, úgy válik egyre lehetetlenebbé a dolog. Lassan csak az undor marad, bármennyire csúnya már maga a szó is.
Várható volt, hogy szóba jön közöttünk a tánc, hiszen anélkül meg sem ismertük volna egymást. Csakhogy én, már régóta nem táncolok, nem is gondolok már rá. - Honnan tudod? – Úgy kérdezi, mintha már tudná is a választ, vagy csak remekül rátapintott a dolgok lényegére. De, Ceonak mindig, mindenhez köze van. – Tudod, régebben eljártunk kisebb fellépésekre. Rick nagyon szerette ezeket, de az egyik alkalommal Ceoval összeverekedtek. – Valójában Ceo ugrott a fiúra és ütötte, ahol csak érte, mert a tánc közben szerinte Rick illetlenül fogott meg és még meg is ölelt. – Feldöntöttek egy nagyobb díszletet és Rick lába alászorult. Megműtötték, de nem táncolhat többé. Valójában, az egyik lábára sánta maradt. - Próbálom visszapislogni a könnyeimet, nem sírhatok előtte úgy, mint régen, már nem vagyok kicsi, beszédhibás lány a tánciskolában. - Ez látszik is rajtad. Te azért születtél, hogy táncolj. Egy nap, nagyszerű prímabalerina leszel! – Mert senki másról nem tudom ezt elképzelni azok közül, akiket a hosszú évek alatt megismertem a tánciskolában, de róla igen. Mert annyira imádja, amit csinál, olyan rettentően sok kitartás van benne. – Nem, én nem fogok többé komolyan táncolni. – Ezt már a baleset napján tudtam, s amikor kiderült, hogy maradandó Rick sérülése, meg is fogadtam magamban, hogy ezzel vezeklek a bűnért, azért, mert Ceot a táncpartneremre szabadítottam. Egykor imádtam táncolni, most pedig, még nézni is fáj.
Sokkal könnyebb a családról beszélnem, hiszen mindig is fontos volt számomra, azóta pedig, hogy újabb tagokkal bővült, talán még fontosabb. – Épp, elég nehéz napjaim vannak, de szoktam pozitív is lenni. - Csak nem akkor, mikor Tae utál engem, olyankor egyszerűen nem mennek úgy a dolgok, ahogy szeretném, csak összecsapnak a hullámok a fejem felett és úgy érzem, lassan megfulladok, de még ez ellen sem tiltakozok. Már nincs hozzá erőm. – Köszönöm! Ha nem is akarja, most már a bátyám, muszáj lesz egyszer elfogadnia. – És persze teszek is azért, hogy így legyen. Minden áldott nap próbálkozok. Vagyis csak próbálkoztam, egészen a vitáig. Azóta pedig, már csak létezem a térben. - Örülni fogok, ha rám írsz. Hiányoznak a régi beszélgetéseink, de Ceoval vigyázz kérlek. Ő, nagyon durva dolgokra képes. A barátai pedig, talán még rosszabbak. Vigyázz magadra, jó? Ne bosszantsd fel kérlek. – Már így is eléggé mérgesen távozott és félek attól, hogy visszajön. Nem akarom, hogy Xinie is Tae sorsára jusson. Nem akarom, hogy Ceo miattam bántson másokat. Csak nyugalmat szeretnék, egy olyan világot, ahol beszélhetek úgy a barátnőmmel, hogy közben nem kell ilyen dolgoktól tartanom.
- Senki sem képes örökké a legjobb formáját nyújtani, te is tudod. Csak kergetjük az álmot, azt az illúziót, amit a nézők látnak egy táncosról. De a kecses mozgás és a könnyed ugrások mögött, ők nem látják a sok fájdalmat, csalódást és kétségbeesést. – Hangom halk, de határozott. Nem is tudom mikor beszéltem már ilyesmiről. A balett egy kegyetlen világ, ahol túlélni nem egyszerű. Valahol belül, még ha hiányzik is, nem bánom, hogy nem csinálhatom már. – Csak ne feledd, hogy az egészséged mennyire fontos. A határaidat, ha ki is tolod, próbáld meg nem átlépni. Mert a tánc véget ér egyszer, de utána is vár még majd az élet. – Csak egy kéretlen jó tanács egy régi baráttól. Én legalábbis, ezt tapasztaltam. Van élet a balett után, volt legalábbis, amíg azt hittem, hogy van remény.

Szószám:850 Kicsit bénus, bocsi.  Embarassed
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



Old friends meet again... Empty
TémanyitásRe: Old friends meet again... ⋪ ⋫

Vissza az elejére Go down
 
Old friends meet again...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» True friends are like diamonds, precious and rare

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Thunder Bay városa :: Belváros-
Ugrás: