Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KezdőlapKezdőlap  CalendarCalendar  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

You may think I'm ghostin', but the truth is I'm a liar
I sell you what I tell you, but you ain't a fucking buyer


 
belépés
it's bad karma
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
I don't believe in luck

utolsó posztok
I don't play the nicest

Baby Fletcher
12.09.21 21:25

Vendég
12.09.21 11:54

Vendég
27.08.21 14:31

Vendég
07.08.21 11:22

Vendég
15.07.21 8:59

Kim Min-So
23.06.21 21:30

Baby Fletcher
23.06.21 18:40
belépett tagjaink
such a heart breaker
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (21 fő) 21.02.21 12:39-kor volt itt.

 
 talk that talk

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Lee Jiwoon
thunder bay


Lee Jiwoon
⋪ ⋫ :
talk that talk  - Page 2 Tumblr_pajrkqlu7h1u7epwao1_250
⋪ posts ⋫ :
172
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
Thunder Bay
⋪ face claim ⋫ :
Seo Kang Joon
⋪ ⋫ :
talk that talk  - Page 2 675e6603b4788f8072ecd4f7d78be2b3
⋪ i need ya here ⋫ :
talk that talk  - Page 2 D339be1dd02b8e1027f872d887578d3328d48a54

talk that talk  - Page 2 Empty
TémanyitásRe: talk that talk ⋪ ⋫ 27.05.21 0:20



Baby & Lee
- Ha szeretnéd. – Vonom meg a vállam, de őszintén, még egy nő sem kért ilyet. Ez az én asztalom, én tolok eléjük szerződést és teljes szabálylistát ők pedig vagy elfogadják, vagy mehetnek a picsába.  Szóval ez a helyzet most elég fura. - Hozzam a gépem, hogy hivatalos legyen? – Mert a zsebkendőre írt pontok sehol sem állják meg a helyüket. – Ezek szerint, szeretnél még belőlem egy keveset? – Kaján vigyor ül ki az arcomra. Ha a szex és a bosszú miatt is kell, akkor nyilván mindkettőnek lesz még szerepe. – És van elképzelésed is, hogyan szeretnéd? – Mert azért egy ilyet nem öt perc összedobni. Nem csak felírom a lap közepére, hogy ígérem, nem leszek hisztis és dugok veled. Az azért kicsit soványka szerződés lenne.
- Igaz, hiszen lesz rá szerződés! – Miért hangzik ez most olyan keserűen a számból? Magam sem értem. Jó dolog, ha vannak szabályok, ha tudjuk, hogy mi a határ. Így nincsenek érzelmi hisztériák, de mégis. Egy szerződés a vörössel, nem tudom, valahogy nem hangzik olyan pazarul. – Van, hogy tévedek! – tarkómat vakarva röhögök a csók után, lássuk be, ez semelyikünkön sem segített, legalábbis nem úgy, ahogy kellett volna. De legalább jó volt.
- A lényeg, hogy érthető volt a dolog. Még ha érdekes is a hasonlat. – Nem tudom, hogy mások, hogy szokták az ilyesmit elmagyarázni, de nekem egyszerűen nem jutott jobb az eszembe. Lehet, hogy már túl késő van az ilyesmihez, nem fog úgy az agyam, ahogyan kellene.
Figyelem ahogy rendet tesz maga után a nő. Na ez is egy olyan új dolog, ami nem szokott előfordulni a környezetemben. Mármint Cherry távolról sem közelítette volna meg a konyhát, nemhogy elrendezze főzés után. Kicsit, mintha egy alternatív világban lennék. - Pár csókra, de nem akarok a depressziós hangulatod útjába állni, úgyhogy csak egy 3-om másodperces puszit kapsz! – Ajkaimat a szájára nyomom, majd vigyorogva lépek el mellette. – Lejárt az idő, fantasztikus 3-om másodperc volt! – De persze, jöhet még valami vidító lötty is a borospincéből. – Vörös, vagy fehér? -Keresem elő a pince kulcsát, mert vagyunk olyan sznobok, hogy derogál a konyhába tartani a rohadt üvegeket. – Nem, ha megmondod melyik a kedvenced, átkutatom neked a pincét érte! – Főleg azok után, hogy ő főzte a vacsorám. Illik valamivel viszonozni, bár általában már módszerekhez folyamodok. – De ha te szeretnél választani, velem tarthatsz! – Őszintén, sose voltam nagy boros. A whiskyt szeretem leginkább, de mindent megiszok, ha muszáj. Szóval a bulikon extra szarul járnak velem. Igazi piapusztító vagyok, főleg, ha csak azzal kell beérnem.

Szószám:400
Lesz jobb is...
Vissza az elejére Go down
Baby Fletcher
stonewall


Baby Fletcher
⋪ ⋫ :
talk that talk  - Page 2 48ce4bf71cd57eff07661dc8280393115d43e1b5
⋪ posts ⋫ :
287
⋪ age ⋫ :
20
⋪ your place ⋫ :
thunder bay
⋪ face claim ⋫ :
abigail cowen
⋪ ⋫ :
talk that talk  - Page 2 94049d362173d310d56613e0dff4d494eefb774c
⋪ i need ya here ⋫ :
talk that talk  - Page 2 Tumblr_og8l9fIVOE1tpi24go5_400

talk that talk  - Page 2 Empty
TémanyitásRe: talk that talk ⋪ ⋫ 27.05.21 14:33

lee + baby
391 ⋪ ⋫ baby, baby ⋪ ⋫ bénus bocsi zacskóstej
- Hűha, nem gondoltam volna, hogy ennyire komolyan gondolod ezt... - valahogy nem érzem, hogy ehhez konkrét papírozott szerződés kellene. Mármint, hol vagyunk, a szürke ötven árnyalata újra játszásában? Lehet kicsit erősnek találom ezt a dolgot, de a fene se tudja. Lehet az jobban kötné a kezem, de nem hiszem, hogy erre lenne szükségem. - Szeretnék. Miért, te nem? - pislantok felé, szerintem elég egyértelmű, hogy nem volt ellenemre a szituáció, se a mostani, se a korábbi, és szívesen töltenék el vele még egy kis időt.  - Nem igazán tudom ezek, hoyg működnek - konkrétan fogalmam sincs, de ha ő ennyire mondja, akkor biztosan jobban árt ehhez, mint én, bár még mindig kicsit erősnek érzem ezt a bizonyos konkrét szerződést. Mibe kevertem magam?
- Ez a szerződés kicsit erősen hangzik, nem? - vonom fel szemöldökeimet, nem tudom, hogy csak nekem tűnik olyannak, vagy másnak is az lenne-e, de most igazán azt érzem, hogy nem lesz egy olyan szórakoztató dolog. Az már úgy egy kissé kötelességnek hangzik, ami nem biztos, hogy a legjobb egy ilyen "kapcsolatban".  - Lehet csak rosszul csináltuk, és meg kéne próbálni újra - most én húzom őt magamhoz tarkójánál fogva, és csókot nyomok ajkaira, nem igen fogom vissza magam, de kicsit úgy érzem, hogy erre most szükségem van.
Csak bólintok arra, hogy érthető volt, még emésztgetem magamban a hasonlatot mondjuk egy kicsit. Mármint, tényleg tök logikus hasonlat, és érthető is, de ettől függetlenül kicsit úgy érzem a megfogalmazása olyan hétköznapi.
Nem tudok válaszolni a megjegyzésére, mert megkapom azt a három másodperces puszit, ami egyébként aranyos, de ennyire nem vagyok a padlón azért. - Nincs depressziós hangulatom, inkább csak nincs jó kedvem, de ez nem depresszió - volt, nagyon nem ilyen volt, csak lehangolt vagyok jelenleg, amit még helyre lehet hozni.  - Fehér - bár mindkettőt imádom igazából nem lő mellé egyikkel sem szerintem.  - Nem igazán van kedvencem - semmivel sem tudja elrontani, mert borból mindenféle jöhet. Meg másból is.  Mindent megiszok válogatás nélkül, bár a vodka az amire inkább ugrok.  - Szívesen lemegyek veled, de választani lehet nem fogok tudni - nevetek halkan, nem vagyok én olyan jó a borok ismeretében.  - Mi lenne, ha inkább, meglepnél? - de odalépek hozzá és megfogom a kezét, hogy vezessen amerre menni kell. Elég érdekesen alakul eddig ez az este, de az biztos, hogy a kaja legalább tuti finom lesz.

Vissza az elejére Go down
Lee Jiwoon
thunder bay


Lee Jiwoon
⋪ ⋫ :
talk that talk  - Page 2 Tumblr_pajrkqlu7h1u7epwao1_250
⋪ posts ⋫ :
172
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
Thunder Bay
⋪ face claim ⋫ :
Seo Kang Joon
⋪ ⋫ :
talk that talk  - Page 2 675e6603b4788f8072ecd4f7d78be2b3
⋪ i need ya here ⋫ :
talk that talk  - Page 2 D339be1dd02b8e1027f872d887578d3328d48a54

talk that talk  - Page 2 Empty
TémanyitásRe: talk that talk ⋪ ⋫ 27.05.21 18:31



Baby & Lee
- Akkor mit gondoltál? Ha elmondod mit szeretnél, megegyezhetünk. – De amíg fogalmam sincs mit ért ő szerződés alatt, addig muszáj vagyok a saját tapasztalataimra építeni. Márpedig én vaskos, mindenre kiterjedőket szoktam írni. – Csak szóban? – Az nem szerződés, maximum megegyezés, de mivel eleve nem akartam ilyet írni, nem gond az sem. – Úgy nézek ki, aki nem szeretné? Mert baromira akarom. – Ha lehetne most rögtön, itt helyben. Úgyis csak egy kis semmiség takarja azt a gyönyörű hófehér testét. Szeplőinek gondolatára enyhe bizsergés fut végig rajtam. Rendesen ki lehetek éhezve, ha ilyen hatással van rám, mert ma még csak egy szál füves cigit sem szívtam. – Várj, mutatok egyet! - Ezzel el is sietek a szobámba, majd visszatérek egy vaskos, fehér, hivatalos papírköteggel, amin még az ügyvédi pecsét is ott díszeleg. – Ez Cherryé! Annyi pontot szegett meg a félrekúrással, hogy épp egy vagyonnal tartozik nekem. – Ezért is jár vissza könyörögni és kuncsorogni. Nem hajtom be rajta, mert az teljesen tönkre tenné a családját, de bármikor megtehetném és talán egyszer még jól jön. – Gyakorlatilag kapcsolati szerződés, házasuló felek sokszor írnak ilyet. – Nem annyira ritka ez, csak a mi korosztályunknál. De, akinek sok pénze van és ribikkel szeret mulatni, annak nem árt.
- Nem muszáj, ha nem szeretnéd. Hagyhatjuk az egészet, vagy megegyezhetünk szóban pár egyszerű dologról. – Végül is ebben az egészben a pénz nem játszik, tehát teljesen mindegy, hogy lesz e szerződés, vagy sem. Csak a macera van vele és utána mit hajthatnék be? Semmit sem.
- Az újra az új kedvenc szavam. – Hagyom, hogy most ő húzzon magához és úgy irányítsa a csókot, ahogy jólesik neki. De mivel nem fogja vissza magát, félúton azt hiszem elsodor a szenvedély heve. Innen már nincs is messze a másik véglet, az a bizonyos 3-om másodperces puszi. – Hmmm… akkor tennünk kell valamit az ügy érdekében. Nem hagyhatom, hogy egy gyönyörű nő, búslakodjon mellettem. -Főleg azért nem, mert fura módon kurvára zavar, hogy nem mosolyog végre. – A bármilyen fehér bor egy eléggé teljesíthető kívánságnak tűnik. – Nyújtom felé a kezem, mikor azt mondja elkísér. - Ne aggódj, választok én, ha kell. Ráadásul nem csak bor van odalent. – Kézen fogva kísérem a pince felé. Apám is szeret inni, szóval mindig akad itthon jó pár üveg whisky és tömény is. Inkább anyám a boros. A lépcsőnél felkapcsolom a lámpát. - Lefelé aztán balra. – Engedem magam elé, de szorosan a nyomában vagyok, hogy ismét kézen foghassam, ha leérünk a hatalmas italtároló részbe.

Szószám:395
Lesz jobb is...
Vissza az elejére Go down
Baby Fletcher
stonewall


Baby Fletcher
⋪ ⋫ :
talk that talk  - Page 2 48ce4bf71cd57eff07661dc8280393115d43e1b5
⋪ posts ⋫ :
287
⋪ age ⋫ :
20
⋪ your place ⋫ :
thunder bay
⋪ face claim ⋫ :
abigail cowen
⋪ ⋫ :
talk that talk  - Page 2 94049d362173d310d56613e0dff4d494eefb774c
⋪ i need ya here ⋫ :
talk that talk  - Page 2 Tumblr_og8l9fIVOE1tpi24go5_400

talk that talk  - Page 2 Empty
TémanyitásRe: talk that talk ⋪ ⋫ 28.05.21 14:28

lee + baby
378 ⋪ ⋫ baby, baby ⋪ ⋫ bénus bocsi zacskóstej
- Aha. Mármint, én hiszek a szavadban, szóval szerintem lepapírozni nem szükséges - részemről legalábbis nem szükséges, mindig tartom a szavamat. A szerződés papíron erősen hangzik, még jó, hogy nem vérszerződést kötünk, ha az lenne igazán durva szerintem. Nem olyan fontos a papír. - Komolyan? - számomra ez egy kicsit meglepő, mármint persze, baromi jó volt vele, és érthető, hogy én vele is szeretném, de nem tudom. Annyi más nőre mehetne rá, mert most éppen szabad, aztán tessék. Valahogy jól esik ezt tudni. - Jézusom! - pislogok nagyon meglepetten mikor visszatér a papírhalommal, és nem tudom hirtelen mit is kezdjek vele. Én szerintem el se olvasnék egy ilyet, elunnám az életem. - Szóval írtatok egy ilyet, és most ő tartozik neked? Wow... Én nekem ez nem kell - én nem is tudom, hogy tudnék visszafizetni bármit is, max anyám alkoholját tudnám odaadni, ha megszegnék valamit. - Értem, de nem akartad elvenni, nem? - komolyan kíváncsi vagyok erre az egészre, mert érdekes, de nekem nem kellene.
- Nekem bőven elég szóban is, szavahihetőnek tűnsz, én meg csak nem tudok hazudni, olyankor kényszercselekvéseket teszek - most ezzel nagy dolgot árulok el, tudom, de hát miért ne. Tördelem az ujjaim, a hajamat kezdem basztatni, vakarom az orrom, olyan, mintha zavarban lennék, csak mégsem.
A hosszú csókot egy rövidebb követi, én pedig már azt sem tudom, hogy hol a fejem szinte, pedig nem igen történt még annyira semmi sem, hogy elveszíthessem. Lehet csak az emlékek hatása, nem tudom. - Ne haragudj, összeszedem magam mindjárt - mosolygok egy picit, nem az igazi, de nem is kamu mosoly, inkább csak egy köszi az igyekezetet mosoly. Sosem próbált senki se felvidítani, csak a lányok, de előttük meg mindig rohadt erősnek igyekszem mutatni magam, vagy csak félvállról veszem a dolgokat. - Köszönöm, hogy választasz nekem egyet - meg azt is, hogy ennyire aranyosan próbálkozik, de tényleg. Jól esik. Kezét fogom, amint elindulunk lefelé a pincébe. Kissé klisés, mint egy rossz horrorban, lemennek a borospincébe, és majd szépen meg is halnak. Sosem gondoltam még arra, hogy ideje lenne meghalni, de lehet most már kellene. - Meg fog enni valami, és azért küldesz előre? - pillantok rá hátra, de megemberelem magam, jó mély lélegzetet veszek, és lesétálok, és amint a talpam az egyenest éri el is fordulok balra, ahogy mondta.

Vissza az elejére Go down
Lee Jiwoon
thunder bay


Lee Jiwoon
⋪ ⋫ :
talk that talk  - Page 2 Tumblr_pajrkqlu7h1u7epwao1_250
⋪ posts ⋫ :
172
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
Thunder Bay
⋪ face claim ⋫ :
Seo Kang Joon
⋪ ⋫ :
talk that talk  - Page 2 675e6603b4788f8072ecd4f7d78be2b3
⋪ i need ya here ⋫ :
talk that talk  - Page 2 D339be1dd02b8e1027f872d887578d3328d48a54

talk that talk  - Page 2 Empty
TémanyitásRe: talk that talk ⋪ ⋫ 28.05.21 20:52



Baby & Lee
- Veled, szerintem sem szükséges. – Eleve nem volt tervben, hiszen a kapcsolatunkban, ha lehet ezt az egész dolgot annak nevezni, nem játszik szerepet a pénz. Így pedig, nincs is értelme szerződést kötni. Ráadásul a lány, nem olyan, mint azok, akikkel ilyesmit szoktam csinálni. Vagy ha mégis, akkor neki adom az idei Oscart. – Ennél komolyabb nem is lehetnék. – Még a kérdés is hülyeség. Nem csak szeretném, ölni tudnék azért, hogy megint az enyém legyen és kábultan a nevemet nyögje. Ami meglepő, hiszen többnyire lelohad a nagy kíváncsiság miután megvolt a csaj, de most, apám, mintha felpörgetett volna. Benyomta a kívánd a vörös gombot, úgyhogy nincs megállás. Ennek örömére elé is vágom Cherry szerződését, hátha lesokkolom annyira, hogy a karomba ájuljon. De a terv kudarcba fullad. – Nem, én írtam egy ilyet, ő meg aláírta. De igen, épp ő tartozik nekem egy kisebb lakás árával. – Vigyorgok, mert számomra ez olyan, mintha biztosítást kötöttem volna az üzletre és most nyert ügyem van. – Nem, neked tényleg nem kell. – Mert nem akarom, hogy a fizetett szeretőm legyen, ő pedig, azt hiszem nem is tart igényt semmi ilyesmire. És bevallom, ettől csak még jobban tetszik a nő.
- Atya ég, dehogy! De szexért szerződést kötni nem túl legális, szóval csak így lehet megoldani. – Elvenni, előbb kötném fel magam a suli előtti tölgyfára meztelenül, minthogy elvegyek egy ilyen ribancot és egy életre a nyakamon maradjon. – Még járni sem akartam vele, nemhogy elvenni. – Még a feltételezés is olyan, mint egy igazi sértés.
- Miféle kényszer cselekvéseket? – Ragadom ki a lényeget a mondandójából. Mert azért azt bármikor jó lehet tudni, hogy mikor hazudik. És vajon hazugság közben is olyan dögös, mint amikor zavarban van? Nem tudom mi van velem. Ez most komoly? Még a gondolataim is ótvarak lettek mára.
Minden csók vele új élmény, mintha mindig egy kicsit más lenne, de legalább annyira jó, mint az előző. Nem is tudom, olyan összetett, akár egy drog. Ha megkóstoltad akarod, újra és újra amíg bele nem pusztulsz. - Egy pillanatig sem haragudtam Szépségem. Csak, jobban szeretem azt a gyönyörű mosolyod. – Mert kedvesnek és őszintének lenni olykor nem bűn. És ha állandóan azt hiszi, hogy csak a testére hajtok, úgy eltűnik majd, mint a sivatag közepéről a délibáb. – Elég válogatós vagyok, a választás a kisujjamban van. – Pont a hülyeség mellett ücsörög. Kézen fogva indulunk el, de magam elé engedem a lépcsőn. – Ha valami megesz téged ma este, az csak én lehetek! Egyébként, csak a csodás feneked akartam megcsodálni.

Szószám:400
Lesz jobb is...
Vissza az elejére Go down
Baby Fletcher
stonewall


Baby Fletcher
⋪ ⋫ :
talk that talk  - Page 2 48ce4bf71cd57eff07661dc8280393115d43e1b5
⋪ posts ⋫ :
287
⋪ age ⋫ :
20
⋪ your place ⋫ :
thunder bay
⋪ face claim ⋫ :
abigail cowen
⋪ ⋫ :
talk that talk  - Page 2 94049d362173d310d56613e0dff4d494eefb774c
⋪ i need ya here ⋫ :
talk that talk  - Page 2 Tumblr_og8l9fIVOE1tpi24go5_400

talk that talk  - Page 2 Empty
TémanyitásRe: talk that talk ⋪ ⋫ 29.05.21 11:11

lee + baby
400 ⋪ ⋫ baby, baby ⋪ ⋫ bénus bocsi zacskóstej
- Na és miért nem? -nem tudom, hogy azért van-e, mert sose kértem tőle pénzt, azért, mert nem használom őt ki, vagy azért, mert elhiszi, ha azt mondom, hogy nem teszem meg. Fogalmam sincs, de valahogy az első opciókra gondolok, mintsem az utolsóra. - Ezt jó hallani - mosolyodom el lepillantva a lábaimra, mert egyszerűen jól esik, hogy annyi elutasítás után baszki van valaki, aki azt mondja, hogy szeretné velem. Nem tudom, hogy amiatt esik-e annyival jobban, mert annyira vonzódom hozzá amennyire, vagy mástól is jól esne ez, de az elsőre tippelek, mert másnak valószínűleg rohadtul nemet mondok. Elcsavarta a fejem, neki nem tudtam, és azóta sem akarok. A szerződésre azért nagyon pislogok, mi az isten, ez kicsit erős, bár nem tudom, lehet logikus is, ha belegondolok egy kicsit. - Miért érzem úgy, hogy azzal jó sokáig fog? - bár nem értem ezt a pénzben megegyezünk a szexért dolgot, de elég sokat költhetett rá. Azért nyugtat a tény, hogy szerinte nekem nem kell ilyen, mert egy picit megijedtem ettől.
- Mondjuk gondolhattam volna - de hát ilyen szerződést sem láttam még, nálunk nem igen voltak ilyenek, de lehet nem is lett volna mire. - Hát pedig kicsit arra hajaz a csak vele fekszel le dolog - gondolkozom el egy pár pillanatra, bár most valami ilyesmi megbeszélésére készülünk mi is, de nem járunk, szóval lehet hülyeségeket beszélek.
- Igen látványosakat - nevetek fel halkan, de amibe belekezdek azt meg is mutatom neki. - A hajammal játszok, bármilyen formában - ragadok meg egy tincset, és az ujjam köré tekerem, majd lessen leengedem. - Tördelem az ujjaim... - megemelem, hogy lássa, hogy összefonom ujjaim és óvatosan tördelgetem, mintha csak kiakarnám roppantani. - És dadogok, azt megmutatni nem tudom, de észrevehető az is - ez csak pár példa, hogy értse mire is gondolok, és mik azok a kis jelek, amik árulkodóak.
- Igyekszem összeszedni magam - jól esik nagyon is, hogy ennyire aranyos, így rá is mosolygok egy picit, nem árthat, csak kicsit béna. - Akkor jó emberre bíztam - pillantok rá, én borzalmas vagyok a választásban, de igen hamar le is indulunk a pincébe, én meg előre. - Ühüm persze... Bár ha a fenekemről van szó talán elhiszem - a bulin is szívesen nézte tudom, így el tudom hinni neki, hogy semmi se fog megenni max ő. Megyek arra amerre mondta, de picit meg is állok, mert sokkol, hogy ez is mekkora, és mennyi bor van.

Vissza az elejére Go down
Lee Jiwoon
thunder bay


Lee Jiwoon
⋪ ⋫ :
talk that talk  - Page 2 Tumblr_pajrkqlu7h1u7epwao1_250
⋪ posts ⋫ :
172
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
Thunder Bay
⋪ face claim ⋫ :
Seo Kang Joon
⋪ ⋫ :
talk that talk  - Page 2 675e6603b4788f8072ecd4f7d78be2b3
⋪ i need ya here ⋫ :
talk that talk  - Page 2 D339be1dd02b8e1027f872d887578d3328d48a54

talk that talk  - Page 2 Empty
TémanyitásRe: talk that talk ⋪ ⋫ 29.05.21 15:54



Baby & Lee
- Először is, mert pénzről szó sem volt köztünk a szexel kapcsolatban. Ráadásul te nem az a fajta lány vagy, akivel ilyesmiket szokás kötni. – Mert ilyet csak azokkal a nőkkel kell kötni, akik nyilván valóan megbízhatatlanok. Persze már a szerető dolognál is megbukik az egész, hiszen a kis vörös nem az. Bár lefeküdtünk egyszer, attól nem igazán válik azzá. Mert közben összeköt minket a bosszú is és megvallom, nem rossz a társasága akkor sem, ha épp nem nyúlkálhatok kedvemre. – Mi az, amit mindenképp „szabályba” iktatnál? – Csak hogy legyen egy kiindulópont, a többi pedig majd jön magától. Szóbeli megegyezés, érdekes. Mintha ezt nem lehetne megszegni.
- Nem voltam egészen egyértelmű? – Már azzal is, hogy elrohantam érte. Hogy képes vagyok a konyhában beszélgetni vele a háló helyett. Attól tartok talán nem is csak szexet akarok tőle. Lehetnek szexbarátok az emberek? Vagy valami hasonló.
De már az asztalon hever Cherry szerződése, a lány pedig úgy nézegeti, mintha az ördögtől való cucc volna. – Feltételezem, egész életében. Ha csak nem fűz be egy gazdag palit, sose lesz elég pénze, hogy kifizesse a tartozását. – Ami igazából nem zavar, mert kurvára nincs szükségem a pénzére. Viszont, egyszer még jól jöhet, ezért megtartom, még ha a szekrény alján is kell hevernie a következő 20 évben. – Baby, ebben nincs olyan, hogy csak vele fekszem le. Ez a kikötés csak rá érvényes! – Hülye lettem volna megköti a saját kezem, mikor még fizetek is a nőnek. Cherry bezzeg, voltaképp már az édes hármasokkal is megszegett pár pontot, de mivel egész jó volt, nem róttam fel neki.
- Mutasd! – Vigyorogva figyelem a bemutatót, kurva édes ez a csaj. - Ugye tudod, hogy most teljesen kiadtad magad nekem? Mostantól tudni fogom, ha hazudsz! – Sajnálom, hogy a dadogásról le kell most mondanom, mert azt is meghallgattam volna.
A pince felé menet, ki nem hagynám azt a popsiszemlét és ha már úgy szóba jön, be is vallom. – El is hiheted, mert aljas módon vonzza a férfiak tekintetét. Szörnyű, hogy én is az áldozatául estem! – Panaszkodok, de közben vigyorogva lépkedek utána. – A fehérek bal oldalon vannak, de leghátul van tömény is pár üveggel, ha az jobban esne. – Lépek mellé, majd rápillantva várom, hogy mit is szeretne igazán. – Siessünk, mert megfázol! – Mondom, mégis én vagyok az, aki a combjait bámulja ahelyett, hogy elindulnék. És mikor észbe kapok, akkor sem jutok a melleknél tovább. Szerintem ezek az elvonási tünetek. – Bocs, túl szexi vagy! -Mosolyogva lépek előre, nehogy a kezem is elkalandozzon.

Szószám:400
Lesz jobb is...
Vissza az elejére Go down
Baby Fletcher
stonewall


Baby Fletcher
⋪ ⋫ :
talk that talk  - Page 2 48ce4bf71cd57eff07661dc8280393115d43e1b5
⋪ posts ⋫ :
287
⋪ age ⋫ :
20
⋪ your place ⋫ :
thunder bay
⋪ face claim ⋫ :
abigail cowen
⋪ ⋫ :
talk that talk  - Page 2 94049d362173d310d56613e0dff4d494eefb774c
⋪ i need ya here ⋫ :
talk that talk  - Page 2 Tumblr_og8l9fIVOE1tpi24go5_400

talk that talk  - Page 2 Empty
TémanyitásRe: talk that talk ⋪ ⋫ 29.05.21 23:23

lee + baby
384 ⋪ ⋫ baby, baby ⋪ ⋫ bénus bocsi zacskóstej
- Soha nem lennék képes pénzt elfogadni szexért... sőt semmiért sem - ami nem konkrétan munka, a szex nem az, ahogy az se lenne, hogy ide-oda kísérgetek valakit, mint az escortja. Vannak ezek a melók, de én valahogy nem tudnék meglenni velük, nem érezném kiérdemeltnek a pénzem. - Nem fekszünk össze mással amíg ez a dolog tart? - ami köztünk van, akármi is legyen az, már csak azért sem lenne rossz, mert ha nem látnak minket senki mással, vagy nem jut el hozzájuk az infó iylenről akkor hihetőbb. Na nem mintha ne érdemelne Oscart a korábbi alakításáért, de lehet ez így jó lenne.
- Inkább csak nem merem elhinni - számomra annyira fura ez az egész, mármint, nagyon jó lenne elhinni, csak annyira rosszat kaptam ez alatt az egy év alatt, hogy már semmiben sem merek reménykedni. Csak hatott rám az, hogy félrement, el sem hiszem.
- Még az is lehet, egyikük sem túl hűséges - így akár mindketten megint mehetnek amerre akarnak, és akkor Cherry még bepróbálkozhat egy vén fószernál aki talán egy kis térdelés után még segítene is neki kifizetni a tartozását Leenek. - Jaaa, hogy rád nem vonatkozott csak rá! Mondjuk baszki, logikus - most, hogy így jobban belegondolok igazából tényleg van abban logika, hogy saját magát nem kötötte le egy szerződéssel. Bár én ezzel amit mondtam kicsit megkötöm, de tényleg jobb lenne a szövetségünk miatt is.
- Igen tudom, de valószínűleg hazugságon nem igen fogsz rajtakapni - nem szokásom hazudni, nagyon utálom azt tenni, és ha ritkán valamiért kell, akkor is annyira szerencsétlen vagyok benne. Nem bánom, hogy elmondtam neki, legalább sose tehetem meg vele.
- Ugyan már, nem bánod te azt annyira - ahogy én sem, hogy megnézi a hátsómat, sőt, még valami kis büszkeségfélével tölt is el, hogy ennyire érdekli. Bólogatok szavaira, nem válaszolok azonnal, de mikor azt mondja, hogy megfázok látom, hogy tekintete elkalandozik nem is kicsit. Kicsit megköszörülöm a torkom, de végül csak felnevetek halkan. - Sajnálom, hozzá kell szoknod - csak sikerült egy kicsit jobb kedvre derítenie, így annyira nem bánom, hogy végül tényleg eljöttem. - Igazából bármelyik jöhet. Neked melyikhez lenne kedved? - érdekel, hogy mit inna, le se veszem róla a tekintetemet, számít a véleménye, és ha már ápolgatja a lelkemet, akkor ez a minimum. Na nem mintha nem tennék meg akár mást is, ha úgy adódik.

Vissza az elejére Go down
Lee Jiwoon
thunder bay


Lee Jiwoon
⋪ ⋫ :
talk that talk  - Page 2 Tumblr_pajrkqlu7h1u7epwao1_250
⋪ posts ⋫ :
172
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
Thunder Bay
⋪ face claim ⋫ :
Seo Kang Joon
⋪ ⋫ :
talk that talk  - Page 2 675e6603b4788f8072ecd4f7d78be2b3
⋪ i need ya here ⋫ :
talk that talk  - Page 2 D339be1dd02b8e1027f872d887578d3328d48a54

talk that talk  - Page 2 Empty
TémanyitásRe: talk that talk ⋪ ⋫ 31.05.21 10:53



Baby & Lee
- Semmiért? – Vonom fel vigyorogva a szemöldököm, persze mindketten tudjuk, hogy szexuális dolgokra célzott. Hangszíne alapján úgy vélem, hogy kissé elítéli az ilyen nőket, de ez nem igazán érdekel. Az a gondolat viszont eléggé tetszik, hogy csupán a vágy miatt akart engem semmi másért. De persze itt van még a bosszú dolog is. Van hátsó szándéka? Lehet, de nem a pénz ez. – Csak bosszú miatt? – Mert persze, hamar fuccsba menne a terv, ha híre menne, hogy az egyikünk más felé kacsingat, miközben játsszuk a nagy szerelmest. – Vagy a szex miatt is? – Ugyanazt a kérdést teszem fel, amit nemrég a szerződéssel kapcsolatban is. Mert nem mindegy, hogy csak valami „üzleti” dolog miatt akarja, mert ott azért mindig akadnak kiskapuk, vagy valami más miatt. Mondjuk, nem igazán lenne ellenemre a tudat, hogy nem lehet másé amíg tart ez az egész. Birtokló személyiség vagyok, egy pillanatig sem tagadom. Csak hinni nehéz ilyen téren a nőknek.
– Ha akarod, számtalanszor bizonyíthatom, hogy akarlak! – Mert ez egy percig sem kérdéses. Épp annyira, mint legutóbb, vagy talán még annál is jobban. Másra sem tudok gondolni azóta, csak arra, hogy milyen volt a karjaimban tartani. Bassza meg, kibaszottul élveztem.
- Chucknak esélytelen megtartania azt a nőt. Erre a fejemet tenném. Kevés ő hosszú távon Cherrynek és nem csak anyagilag. – Mert annak a nőnek vadság kell, olyan, amit épp ésszel nem bír az ember, csak szétütve. Szerencsére, nekem alapjáraton szokásom és még a szex is megy közben, úgyhogy nem volt gond. De évekig, a fene sem bírná. - Persze, hogy nem. Hülye lennék megkötni a saját kezeimet egy olyan nő miatt. – Úgy hangzik, mintha vérbeli seggfej lennék és ez talán igaz is. De legalább egy őszinte seggfej vagyok.
- Szóval te amolyan igazmondó lány vagy. Akkor is, ha kellemetlen dolgokról van szó? – Mert az, hogy én többnyire igazat mondok, egy dolog. A legtöbb ember érzéseire szarok rá jó magasról. Azok pedig, akik számítanak, kurva kevesen vannak. De nekik meg épp ezért nem hazudok.
- Tényleg nem bánom. Elnézegetném egész nap. – Kurva jó segge van ez tény, én meg piszkosul be vagyok indulva rá, szóval, nem nagyon van bánni valóm. Sőt, a teste többi része is legalább ennyire leköt, ezért el is kalandozik a tekintetem rendesen. – Hozzá tudnék szokni! – Vigyorodom el, bár már háttal a nőnek, miközben az alkoholok között válogatok.  – Én a whiskyt szeretem igazán. -De bármi mást is megiszok, ha kell. - Mit szólnál ehhez? – Emelek le a polcról egy régi, méreg drága fehérbort.

Szószám:400
Lesz jobb is...
Vissza az elejére Go down
Baby Fletcher
stonewall


Baby Fletcher
⋪ ⋫ :
talk that talk  - Page 2 48ce4bf71cd57eff07661dc8280393115d43e1b5
⋪ posts ⋫ :
287
⋪ age ⋫ :
20
⋪ your place ⋫ :
thunder bay
⋪ face claim ⋫ :
abigail cowen
⋪ ⋫ :
talk that talk  - Page 2 94049d362173d310d56613e0dff4d494eefb774c
⋪ i need ya here ⋫ :
talk that talk  - Page 2 Tumblr_og8l9fIVOE1tpi24go5_400

talk that talk  - Page 2 Empty
TémanyitásRe: talk that talk ⋪ ⋫ 31.05.21 13:13

lee + baby
392 ⋪ ⋫ baby, baby ⋪ ⋫ bénus bocsi zacskóstej
- Semmiért... Még csak azért sem, hogy kísérgetek valakit, és kellék vagyok a bálokon, és jótékonysági estéken - igaz, az nem olyan, mintha a szexért kapna valaki pénzt, de akkor is ott van, hogy nem tesz semmit sem azért, hogy legyen pénze. Mosolyog ide-oda, mint egy igen boldog pár vagy bármi. Nem mintha nem menne, ezt tapasztaltuk, de pénzért nem, zavarna, hogy semmit se tettem érte. - Is-is. A bosszú miatt praktikus lenne, ha nem történne meg, de én is nyugodtabb lennék, ha biztos lehetnék abban, hogy véletlen se kapok el tőled semmit - mert hát a fene se tudja mindenkivel védekezik-e vagy sem, mert rendben van, hogy gyógyszert szedek, és terhes nem lehetek, de betegségeket sem akarok. Emellett valahogy nem bánnám, ha úgymond csak az enyém lenne, az jó érzés.
- Egyszer csak elhinném - és ellenemre sem lenne, de nem hiszem, hogy pár alkalommal lefekszünk segítene elhitetni ezt velem. Rontani semmin sem rontana az viszont biztos.
- Na ezt viszont nem nehéz elhinnem - tényleg kevés lesz, nem is értem miből gondolta Chad, hogy lehet esélye, Cherry meg egy idióta, egy ilyen pasit azért a balfaszért dobni... Lehetetlen lenne, azt se tudom mire gondolt. Mármint egyszer kipróbálta, és utána úgy döntött, hogy neki Chad kell, mintha bármivel többet adhatna neki, mint Lee. - Egy ribanc miatt? És van olyan akiért képes lennél? - puszta kíváncsiság, érdeklődés, csak nem lehet szimplán egy seggfej, mert most annak tűnt.
- Ühüm, muszáj, ha hazugságon kapnak az kellemetlenebb - engem pedig nem nehéz azon kapni, ha valaki picit is figyel, túl sok jele van annak.
- Azért annyira csak nem érdekes - nevetek fel halkan, csak nem lehet olyan érdekes a hátsófelem, hogy egész nap elnézegesse, bár mást is néz, ahogy látom. - Hát még egy ideig boldogítalak szóval van rá időd - hogy meddig az kérdéses, de biztosan még itt leszek egy ideig, valószínűleg amíg meg nem un, de ez benne van a pakliban az eleje óta. - Nekem az is jó, ha azt szeretnél inni - nem válogatok igazán a piák között, jöhet ami van általában. - Nem igen értek hozzá, de jól néz ki - nézem meg amit a kezében tart, szép színe van. Annyit tudok a borokról, hogy minél öregebb annál finomabb. - Ha szerinted jó lehet hiszek neked -mosolygok rá, most már kezd kicsit tényleg "normálisabb" lenni a kedvem, ha jobb nem is.

Vissza az elejére Go down
Lee Jiwoon
thunder bay


Lee Jiwoon
⋪ ⋫ :
talk that talk  - Page 2 Tumblr_pajrkqlu7h1u7epwao1_250
⋪ posts ⋫ :
172
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
Thunder Bay
⋪ face claim ⋫ :
Seo Kang Joon
⋪ ⋫ :
talk that talk  - Page 2 675e6603b4788f8072ecd4f7d78be2b3
⋪ i need ya here ⋫ :
talk that talk  - Page 2 D339be1dd02b8e1027f872d887578d3328d48a54

talk that talk  - Page 2 Empty
TémanyitásRe: talk that talk ⋪ ⋫ 31.05.21 17:16



Baby & Lee
- Tetszik ez a hozzáállás! – Talán pont azért, mert ilyen lánnyal ritkán találkozik az ember. Vagy túl szűziesek, mint a kis apáca, vagy kurva nagy ribancok, mint Cherry. De ritka az a nő, akiben van egy kis erkölcs, de mégis bevállalós. Pedig minden férfi ilyenre vágyik. Egy igazi nő kurva az ágyban, szakácsnő a konyhában, és úrinő a társaságban! Bár ezt a típust nagyítóval kell keresni a sivatag homokszemei között. – Mindig használok gumit. Kivéve veled, mart, kurvára elvetted az eszem. – Ez sem olyan dolog, amit letagadna. Még részegen is figyel a védekezésre általában, de most valahogy annyira akarta a nőt, hogy még a világáról is megfeledkezett. – De igazad van, legyen, ha te is tartani tudod. – Mert szerződés nélkül ugyan nem várhatom el, de mégis olyan érzésem van, hogy ez jár nekem. – De azt nem tudom, hogy mit jelentene az a rész, hogy amíg ez a dolog tart. A bosszúra gondoltál? – Csak, hogy tisztán lássam, mert abban az esetben, ha szigorúan addig él minden köztünk, én is úgy állok a dolgokhoz.
- Remélhetőleg, amíg még lehet. – Mert a fene tudja, hogy mi lesz ebből az egész bosszúállós, valami szexbarátok féle dologból.  Ilyen „kapcsolatban” még én sem voltam sohasem. Mármint, ha ezt egyáltalán lehet annak hívni.
- Pontosan, egy ribanc miatt soha. – Mert ahhoz igazán hülyének kellene lennem. – Biztos, hogy van, mármint, veled is épp most tettem valami hasonlót. De szerintem bárkivel megeshet, hogy találkozik azzal, akiért mindenre hajlandó lenne. – Ha a haveromnak sikerült, akkor csak nem lehet olyan kurva ritka a dolog. Mármint, még a hugi is talált valakit, akitől eldobja az agyát. Csak én kerülöm el az ilyesmit, mintha tehetségem lenne hozzá.
- Hazudni én sem szoktam - de ha muszáj, kicsit ferdítek. Mint amikor azt mondom anyámnak, hogy csak három pohár italt ittam, de valójában volt az 13 is.
- Számomra eléggé az. – Egy szép női segg nézegetése egy egész jó programnak tűnik ebben a pillanatban. Talán be kéne iktatnom, mint különleges hobbit. – Ki is élvezem ezt az időt! – Mert eléggé véges és nem nagyon tudom, hogy meddig fog tartani, de azt igen, hogy szép emlék marad. – Akkor legyen ez!  Így legalább nem itatlak le. – Épp, nem áll szándékában kihasználni a lány gyenge pillanatait, csak fel szeretné vidítani. Ami azért szokatlan tőlem. – Viszont, te megrészegíthetnél kicsit mielőtt felmegyünk. Mert ami a pincében történik, az ott is marad. – Súgom lassan átölelve, mielőtt forró csókot lopnék a boros polcok árnyai között. Hmm.. de vágytam már erre.

Szószám:400
Lesz jobb is...
Vissza az elejére Go down
Baby Fletcher
stonewall


Baby Fletcher
⋪ ⋫ :
talk that talk  - Page 2 48ce4bf71cd57eff07661dc8280393115d43e1b5
⋪ posts ⋫ :
287
⋪ age ⋫ :
20
⋪ your place ⋫ :
thunder bay
⋪ face claim ⋫ :
abigail cowen
⋪ ⋫ :
talk that talk  - Page 2 94049d362173d310d56613e0dff4d494eefb774c
⋪ i need ya here ⋫ :
talk that talk  - Page 2 Tumblr_og8l9fIVOE1tpi24go5_400

talk that talk  - Page 2 Empty
TémanyitásRe: talk that talk ⋪ ⋫ 31.05.21 18:00

lee + baby
391 ⋪ ⋫ baby, baby ⋪ ⋫ bénus bocsi zacskóstej
- Pont elég látod egy kivétel is, ha elcsavarja a fejedet - nevetek fel halkan, persze, hogy pont én vagyok az akivel véletlenül nem használt óvszert, de ha huzamosabb ideig akarjuk ezt csinálni, akkor talán okosabb lenne minden ilyen alkalmat kikerülni. A fene se tudja kivel mi lehet, én nem akarok semmit, hogy aztán még azt is hallgathassam. - Tartani tudom, nem mondtam volna, ha nem lenne így - sosem "csalnék" meg snekit sem, valahogy az nagyon nem fekszik nekem, semmilyen értelemben nem tenném. Chad után meg végkép nem, az egy idióta barom, de legyen boldog azzal amilye van. - Hát ha csak addig szeretnéd - de elgondolkozom egy kicsit, hogy mi lehetne ez, mármint mégsem tarthat ez a végtelenségig, vagyis nem tudom, bármi megtörténhet, amitől kicsit félek is. - Mit szólnál ahhoz, ha ez addig tartana amíg mindketten jól érezzük magunkat benne? Ha más unatkozunk, vagy már nincs meg a varázsa a dolognak akkor meg megyünk amerre akarunk. Vagy ne adj isten beleszerünk valakikbe - barátság extrákkal talán, de hát annyira hű de nagy barátok nem vagyunk, csak élvezem a társaságát, még egy jó ideig szeretném is.
- Remélhetőleg - értek ebben vele egyet, nem tudom, hogy pontosan, hogy fogunk alakulni, mi lesz köztünk, de csak el fogom hinni.
- Nem tudom, hogy akarok-e olyan találkozást valakivel, vagy sem - van egy olyan érzésem, hogy a szerelem egy borzalmas dolog... Mármint elhiszem, hogy tud jó is lenni, és milyen rohadt boldog valaki, ha már minden sínen van, de mire oda eljut valaki, addig egy borzalmas, fájdalmas szellemvasútra tudok csak asszociálni. Nem tudom, hogy ez egy olyan dolog-e, ami hiányzik az életemből, vagy sem.
- Kegyes hazugság? Csak mert én igazán azt sem - bár ha jobban belegondolok... - Egyetlen hazugság van úgymond, amit begyakoroltam gyerekkorom óta - amióta megy, azóta senki se tudja a nevem, csak a hivatalos személyek akiknek muszáj.
- Miért, ha mást innánk addig adagolnád míg ki nem ütsz? - vonja fel szemöldökeit, de egy kicsit kuncog a gondolatra, valahogy tőle még ez sem hangzik annyira furcsán, pedig lehet komolyan gondolta. - Ez olyan hely, mint Vegas? - mosolygok rá, ahogy közel húz magához, már át is karolom nyakát, és húzom én is magamhoz amennyire csak tudom a csókban elveszve egy fél pillanatig. Hiányzott, még engem is meglep, hogy mennyire, mert eddig fel sem tűnt, hogy tényleg ekkora hatással volt rám.

Vissza az elejére Go down
Lee Jiwoon
thunder bay


Lee Jiwoon
⋪ ⋫ :
talk that talk  - Page 2 Tumblr_pajrkqlu7h1u7epwao1_250
⋪ posts ⋫ :
172
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
Thunder Bay
⋪ face claim ⋫ :
Seo Kang Joon
⋪ ⋫ :
talk that talk  - Page 2 675e6603b4788f8072ecd4f7d78be2b3
⋪ i need ya here ⋫ :
talk that talk  - Page 2 D339be1dd02b8e1027f872d887578d3328d48a54

talk that talk  - Page 2 Empty
TémanyitásRe: talk that talk ⋪ ⋫ 02.06.21 19:39



Baby & Lee
- De ha jól gondolom, te szedsz bogyót, különben már hisztérikus, „Úr isten, lehet, hogy terhes vagyok”, üvöltésbe kezdtél volna. És ez ugyan nem véd a nemi betegségektől, de kötve hiszem, hogy lenne ilyesmid. Túl ápolt vagy, már rájöttél volna, ha a barom átadott volna valamit. – Messzemenő következtetéseket vonok le csupán abból, hogy ránézek. Elfogult vagyok valószínűleg, mert amúgy bejön a csaj. – De téged zavar a dolog, ugye? – Meg kell jegyeznem, hogy legyen nálam gumi, ha a kis vörössel találkozok. Ne csak öt, az nem biztos, hogy elég lenne. – Akkor legyen így. Nem fekszünk le mással amíg tart a dolog. – De azt még mindig nem tudom, hogy mit ért a dolog alatt. Talán a bosszút? És az mégis meddig tart? Fogalmam sincs semmiről sem, de tetszik a gondolat, hogy nem fekszik le mással mostanság. Én meg, ha elégszer megkapom amire vágyok, egyáltalán nem ugrálok zöldebb mezőkre. Mert általában sok különbség amúgy sincs köztük.  - És mi van, ha nem csak addig szeretném? – Vonom fel a szemöldököm, mert a fene se tudja mi lesz még itt, de eddig nagyon is elégedett vagyok a dolgokkal. Főleg a nővel, szóval, talán túl gyorsan vége lesz ennek az egész bosszú dolognak.  – Jó, de van egy feltételem. Bárki akar másfelé kacsintgatni, nem bassza át a másikat. Őszintén előállunk a dologgal és hiszti nélkül megy mindenki a maga útján. – Mert kurvára utálom, ha átbasznak.  Azt nehezen viselem és ezért akaszt ki Cherry is.  
- Ezt én sem tudom. Nincs jó tapasztalatom, ráadásul elnézve az egyik haveromat, inkább nem. Bazira nagy szerencsétlenség olyan nőt szeretni, aki nem viszonozza. Aztán lehet, hogy a viszonzott dolog még ennél is szarabb. – A szerelem pozitív oldalához még nem volt szerencsém, de a negatív az rendesen megvolt és nem csak nekem, hanem a közeli barátoknak is. Ilyen ismeretekkel felszerelkezve, még szép, hogy tartok az egésztől. Előbb eszek ciánt, minthogy szembe fussak a nagy Ő vel, aztán meg pofán verjen az üvegajtó.
- Attól függ, hogy milyen – mert van az a dolog, amit nem szívesen vágnék olyanok képébe, aki fontos nekem – de ha lehetséges, inkább elkerülném. – Nincs jobb az őszinteségnél. – És szabad tudni, hogy mi az? Mert, ha valaki ilyet mond, azonnal beindul az ember kíváncsiságradarja. – A nő arcát nézve várom a válaszát.
- Lehet. – Ki tudja, egy csókért akár a poharát is újra tölteném párszor. – Ez a hely annál is jobb! – Húzom magamhoz egy buja csókra, de kezeim most úriemberként viselkednek, hiába vonzz annyira a kerek feneke.

Szószám:400
Lesz jobb is...
Vissza az elejére Go down
Baby Fletcher
stonewall


Baby Fletcher
⋪ ⋫ :
talk that talk  - Page 2 48ce4bf71cd57eff07661dc8280393115d43e1b5
⋪ posts ⋫ :
287
⋪ age ⋫ :
20
⋪ your place ⋫ :
thunder bay
⋪ face claim ⋫ :
abigail cowen
⋪ ⋫ :
talk that talk  - Page 2 94049d362173d310d56613e0dff4d494eefb774c
⋪ i need ya here ⋫ :
talk that talk  - Page 2 Tumblr_og8l9fIVOE1tpi24go5_400

talk that talk  - Page 2 Empty
TémanyitásRe: talk that talk ⋪ ⋫ 04.06.21 11:55

lee + baby
398 ⋪ ⋫ baby, baby ⋪ ⋫ bénus bocsi zacskóstej
- Igen, szedek, de ha nem szednék akkor se üvöltöznék hisztérikusan - nem is értem ezt, miért csinálnám pont ezt... Nagyából tudom mikor van az az időpont amikor megeshet egyáltalán, hogy teherbe esek, nincs az a hónap minden napján, bár biztos megeshet akkor is, de nagyon kicsi az esélye szerintem. - Az, hogy velem nem használsz az nem - de ha csak velem van akkor nincs is baj, mert tőlem nem kap el semmit, és terhes sem leszek. Ha viszont mással van miközben velem, és úgy nem... Na ez nem lenne jó. - Rendben, tartani fogom magam ehhez - na nem mintha most annyira vágynék arra, hogy találjak magamnak valakit, aki ki tudja milyen ember lenne. Nincs szükségem még egy olyanra, mint Chad, de egy szerelmes majomra sem, aki csak az idegeimre menne, mert szerintem én képtelen vagyok arra, hogy szeressek valakit. - Akkor ki kell találnunk valamit, mert én nem csak addig szeretném - most legalábbis így érzek, ezért is vetem fel a másik ötletet, ami eszembe jut, ami lehet nem a legjobb megoldás, mert még megégethetem magam, de mégis... - Oké, ez teljesíthető részemről. Szépen megbeszéljük majd azt is, mint ezt - vagyis senki sem megy semerre másfele, amíg azt nem mondjuk, hogy ennyi volt. - Azért még egy kérdésem lenne ehhez. A kacsintgatásba beletartozik az is, ha esetleg te vagy én elmegyünk valakivel randira, vagy az még nem, csak akkor ha alakul is valami? - mert ha nincs randi akkor valószínűleg nem is találunk mást, bár nem tudom ő mennyire szokott randizni, de le akarom tisztázni.
- A viszonzott cask nem lehet olyan rossz... Bár egy ideig biztosan viszonzatlan minden szerelem, nem hiszem, hogy van olyan, hogy valakik egyszerre szeretnek a másikba - szerintem az túl nagy hirtelen lenne, és nem hinném, hogy létezik olyan, hogy szerelem első látásra. Az olyan varázslatosan hangzik, hogy nem lehet igaz. Vonzódni sem lehet valakihez cask azért, mert jól néz ki, én képtelen vagyok rá, nekem a személyiségre van szükségem még ahhoz is.
Bólogatva konstatálom amit mond, a kegyes hazugságot sem árt kerülni. - Nem olyan nagy cucc ez, a nevem sose mondom el senkinek. Mármint tényleg Babynek hívnak, de nem teljesen - nem tudom szebben megfogalmazni az én kis hazugságom, amit begyakoroltam az évek alatt.
- Igen? Mennyivel? - nem tudom megállni, ahogy azt sem, hogy ne karoljam át nyakát a csók alatt, túlságosan is jó érzés még mindig ez vele.

Vissza az elejére Go down
Lee Jiwoon
thunder bay


Lee Jiwoon
⋪ ⋫ :
talk that talk  - Page 2 Tumblr_pajrkqlu7h1u7epwao1_250
⋪ posts ⋫ :
172
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
Thunder Bay
⋪ face claim ⋫ :
Seo Kang Joon
⋪ ⋫ :
talk that talk  - Page 2 675e6603b4788f8072ecd4f7d78be2b3
⋪ i need ya here ⋫ :
talk that talk  - Page 2 D339be1dd02b8e1027f872d887578d3328d48a54

talk that talk  - Page 2 Empty
TémanyitásRe: talk that talk ⋪ ⋫ 05.06.21 21:13



Baby & Lee
- Jó tudni. Mindkét infó igen hasznos, bár az első kizárja a másodikat – mert, ha bogyót szed, aligha csúszhat be egy kóbor terhesség jobb esetben. De persze, láttunk már rosszabbakat is, amikor becsúszott. Hála az égnek, nem én jártam így, csak egy ismerős. Ő kurvára megszívta és én mégsem voltam elég óvatos, mert a vörös elvette az eszem. Jobban kellene figyelnem az ilyen dolgokra. – Biztos? Mert bevállalom, ha csak ezen múlik, de be kell ismernem, hogy nélküle azért mérföldekkel jobb. – Úgy beszélgetünk a gumihasználatról, mint mások az időjárásról és ez rohadtul tetszik. Mármint, nem tűnik ribanc alkatnak, normálisnak mondható kapcsolata volt, de hajlamos néha ilyen szabadon kifejezni magát. Ez kurvára bejön. - Én is tartani fogom magam az egyezséghez. – Mondom ezt úgy, mintha egy nemzetközi szerződést írtam volna alá 2000 Bugatti leszállításáról. Vérkomoly vagyok, mert ha van amiben nem ismerek tréfát, az pont ez. Remélem, hogy bízhatok benne, mert Cherry után, nyilván kiakasztana még egy felszarvazás. -Persze, az ilyen fontos dolgokat megbeszéljük és elfogadjuk, ha a másiknak elege van az egészből. – Nincsenek valódi érzelmek, ne legyenek hisztik sem. Mindenki azt tesz, amit akar és közben baromi jól érezzük magunkat, ez a cél. Legalábbis azt hiszem, hogy ez az. - A randi belefér, de, ha elkezd alakulni valami az már nem. Szex nincs, amíg el nem mondjuk egymásnak, hogy mi a szitu. Így azt hiszem elég tisztességes. – Bár a csók részt nem hozom fel, mert azt magam sem tudom eldönteni, hogy belefér vagy sem. Az a megcsalás előszobája, már az, de még azért valahogy elmegy. Vagy nem is tudom.
- Fogalmam sincs, de egyikre sem vágyom jelenleg. Elég nekem, ami van, így nem is érhet nagyobb csalódás azon kívül, hogy reggel üres a kedvenc műzlis dobozom. Már azt is nehezen dolgozza fel a kis szívem. – A szerelem egy nagy szar. Legalábbis ilyen tapasztalatokkal rendelkezem, tehát nem is kívánok magamnak ilyen kínokat. Azt sem tudom, volna e olyan nő a világon, aki hosszú távon el tudna viselni, viszont azt igen, hogy olyan nincs, akiért teljesen meg tudnék változni.
- És a bosszú szövetségesed sem tudhatja meg, hogy milyen csodás névvel ajándékoztak meg a szüleid? – Igazán szépen kérdezem, mert tényleg kíváncsi vagyok. Nem sok név becézhető Babynek az biztos, de a fene akarja felcsapni a névtárat. Van egyáltalán ilyen?
- Megmutatnám, de akkor odaégne a vacsora! – Vigyorgok a csók után, miközben másra sem vágyom, csak arra, hogy meztelen testét simíthassam a csupán díszként beállított hatalmas boroshordókra döntve.  

Szószám:398
Lesz jobb is...
Vissza az elejére Go down
Baby Fletcher
stonewall


Baby Fletcher
⋪ ⋫ :
talk that talk  - Page 2 48ce4bf71cd57eff07661dc8280393115d43e1b5
⋪ posts ⋫ :
287
⋪ age ⋫ :
20
⋪ your place ⋫ :
thunder bay
⋪ face claim ⋫ :
abigail cowen
⋪ ⋫ :
talk that talk  - Page 2 94049d362173d310d56613e0dff4d494eefb774c
⋪ i need ya here ⋫ :
talk that talk  - Page 2 Tumblr_og8l9fIVOE1tpi24go5_400

talk that talk  - Page 2 Empty
TémanyitásRe: talk that talk ⋪ ⋫ 06.06.21 16:58

lee + baby
386 ⋪ ⋫ baby, baby ⋪ ⋫ bénus bocsi zacskóstej
- Nem szokásom hisztizni ok nélkül - ha éppen piros betűs napok vannak igazán akkor sem szokásom hisztizni. Olyankor nagyon éhes vagyok, és nasizni akarok, de hisztizni nem igen szoktam, bár a túlérzékenység játszik, de ha nem triggerelnek, akkor nem számít, mert nyugodt vagyok. - Biztos, persze, én is jobb szeretem nélküle - sokkal kényelmesebb anélkül, és még élvezetesebb is. Lehet csak a saját perverzióm, de valahogy jól esik érezni azt, hogy mennyire tudja élvezni a partnerem. Annak örülök, hogy belemegy ebbe a dologba ő is, valahogy jól esik csak a tudat is, hogy nem lesz mással, de ettől függetlenül érzem egy kicsit, hogy lehet nem kellene teljesen megbíznom benne. Mármint, nem tudom, Chadről is azt hittem nem tenné meg, most róla is, ha azonnal elhiszem... A fene se tudja. Csak remélni merem, hogy tényleg nem fogja megtenni, legalábbis szó nélkül nem, és nem cseszi át a fejem. - Természetesen ez így fair, hogy megbeszéljük azt, ha már nem kielégítő számunkra a dolog - fogalmam sincs miért így fogalmazom meg, nem hiszem, hogy nem lenne az, de ha valaki másra vágyik, akkor nincs értelme folytatni a dolgokat együtt. Még akkor is, ha ez csak olyan extrás barátság. - Oké, és a csók? Csak mert az már a valami alakul kategória, de szex még nem, bár tudjuk mi lehet néhány csókból... - tapasztaltam, hogyha ő csókol meg, akkor kicsit nehéz neki nemet mondani. Én nekem sem ment, pedig kellett volna, bár nem bánom, azt sem, ahogy alakult.
- Jaj szegény, melyik az a müzli ami ennyire tönkreteszi a kis lelkedet? - nevetek halkan, annyira kis hülye tud lenni, ennél már csak az lett volna a szebb, hogyha azt mondja emiatt lett rossz az egész gyerekkora. Bár ehhez hasonlítani a szerelmet... Nem tudom, szerintem nem olyan rossz, hogyha egyszer sikerül zöldágra vergődni a másikkal. Én mondjuk szeretném elkerülni, de úgy tudom ez nem szeretet kérdése.
- Nem olyan csodás az - legyintek egyet, de el kell gondolkoznom ezen, visszaélni nagyon nem hiszem, hogy tudna vele, ez csak egy név, aminek szerintem csak számomra van olyan jelentősége. - Babylon - nyögöm ki végül arra jutva, hogy miért ne, csak ne kürtölje szét.
- Baszki a kaja! Elveszed az eszem, látod! - lehet, hogy már lejárt az idő, és eddig fel se tűnt neki hogy elég jól lehet már érezni a vacsora illatát.

Vissza az elejére Go down
Lee Jiwoon
thunder bay


Lee Jiwoon
⋪ ⋫ :
talk that talk  - Page 2 Tumblr_pajrkqlu7h1u7epwao1_250
⋪ posts ⋫ :
172
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
Thunder Bay
⋪ face claim ⋫ :
Seo Kang Joon
⋪ ⋫ :
talk that talk  - Page 2 675e6603b4788f8072ecd4f7d78be2b3
⋪ i need ya here ⋫ :
talk that talk  - Page 2 D339be1dd02b8e1027f872d887578d3328d48a54

talk that talk  - Page 2 Empty
TémanyitásRe: talk that talk ⋪ ⋫ 08.06.21 9:57



Baby & Lee
- Tulajdonképpen abban az esetben ok az lenne – de attól még baszottul idegesítő a hiszti és rohadtul nem old meg semmit sem. Na de én meg állandóan káromkodok és az sem old meg sok mindent azon kívül, hogy jólesik egy cseppet levezetni vele a feszültséget. Márpedig nekem erre szükségem van, mert, ha megint elborul az agyam, mehetek a picsába a sittre. - Ezzel a beszélgetéssel csak annyit értünk el, hogy most még jobban akarlak baszki. -Csúszik ki a számon, nem mintha akkora gond lenne, mert általában minden faszságot mások fejéhez vágok, ami épp eszembe jut. De hát na, tény, hogy nagyon bejön a gumi nélküli szex és az is, hogy Cherryvel nem igazán mertem bevállalni a szerződés ellenére sem. De a vörös más. Meg nem mondanám, hogy igazán miben, de még azt is szinte elhiszem, hogy tényleg nem feküdne le mással amíg az egyezség tart. Persze azért egy kis kétely még akad, a tapasztalataim után, ezen aligha lehet csodálkozni.  – De, amikor megbeszéljük, ne mond, hogy nem kielégítő. Az tönkre tenné az egómat egy hétre. – Egyetlen férfi sem szeretne olyat hallani, hogy nem elég kielégítő vele a nőnek. Ez sértőbb, mintha azt mondaná, hogy egy kibaszott seggfej vagyok. Ezt szokták mondani, annyira nem hat meg. De a nem kielégítő, na az olyasmi, amit nem akarok egy nőtől hallani. Aztán megeshet, hogy olykor tényleg nem vagyok az. De ez a tudat meg még rosszabb. – Nem is tudom, a csók tud nagyon semmilyen lenni, de olyan is, amiből egyenes út az ágy. – Például mikor őt csókoltam, tudtam, hogy kell nekem bármi áron még aznap éjjel. – Te mit gondolsz erről? Neked belefér a csók, vagy az már túl sok? – Nem kell mindenben nekem dönteni, természetesen lehet beleszólása, hiszen ez egy egyezség, még akkor is, ha nem teljesen hivatalos. - A Nestlé Lion természetesen, annál nincs finomabb! – Úgy beszélek róla, mintha valami kincs lenne, aminek a kifogyása felér egy kisebb világkatasztrófával.
- Majd én eldöntöm, hogy az e vagy sem. – Most már igazán érdekel a valódi neve, bármi is legyen az. Fejemben végig futnak a B betűs női nevek, de a Barbaránál nincs jobb tippem, az meg nem illene hozzá. – Babylon …. hmmm.. tetszik, olyan különleges, mint te! – Ez eszembe nem jutott volna, de határozottan illik az előttem álló gyönyörű tűztündérhez. Mint valami mesebeli fantasy alak és bár pornóban szoktam gondolkozni, ő nem illene egészen oda.
- Imádom elvenni az eszed! – De már fogom is a kezét és sietek a konyha felé.

Szószám:400
Lesz jobb is...
Vissza az elejére Go down
Baby Fletcher
stonewall


Baby Fletcher
⋪ ⋫ :
talk that talk  - Page 2 48ce4bf71cd57eff07661dc8280393115d43e1b5
⋪ posts ⋫ :
287
⋪ age ⋫ :
20
⋪ your place ⋫ :
thunder bay
⋪ face claim ⋫ :
abigail cowen
⋪ ⋫ :
talk that talk  - Page 2 94049d362173d310d56613e0dff4d494eefb774c
⋪ i need ya here ⋫ :
talk that talk  - Page 2 Tumblr_og8l9fIVOE1tpi24go5_400

talk that talk  - Page 2 Empty
TémanyitásRe: talk that talk ⋪ ⋫ 11.06.21 16:11

lee + baby
392 ⋪ ⋫ baby, baby ⋪ ⋫ bénus bocsi zacskóstej
- De értelme nem lenne, mert nem old meg semmit - nem fog eltűnni a gyerek, ha elég hangosan hisztizek, ha csak nem vagdosom mellé magam a földhöz, vagy ilyenek. Vannak módszerek, bár az abortusz valahogy nem hangzik szimpatikusan, pedig azt sem tudom, hogy csinálják pontosan. - Akkor miről beszélgessünk? Arról milyen hűvös esti idő van? - nevetek halkan, bár nem mondom, hogy nem gondolkoztam ugyanezen én is, de nem tudom, nem érzem magam elég jól ahhoz. Persze, nem fáj semmim, és lehetne ettől függetlenül, de azt sem szeretném, ha nem élvezné, mert nem vagyok teljesen mindenben partner. Egy tengeri csillaggal senkise szeretne dugni. - Bocsánat, ígérem nem fogok olyat mondani. Nem akarom lerombolni az egód, maximum egy-két napra - persze erről szó sincs, nem fogok ilyet mondani, még nekem is halál lenne, ha valaki ezt mondaná a "szakításkor". Ezt nem hiszem, hogy lehetne akkor annak nevezni, mert nem vagyunk együtt, csak barátok vagyunk, akik olykor lefekszenek. Ez a barátság dolog se tudom mennyire lehet erős egy ilyen helyzetben. Nem hiszem, hogy hozzám szaladna a gondjaival, ahogy én sem hiszem, de azért jól esett egy kicsit beszélni róla az előbb. Ahogy a csókról vélekedik akaratlanul is eszembe jut az az első csók, aminek elvileg csak abban volt fontossága, hogy belemegy a bosszúba vagy sem, de ott helyben is letérdeltem volna ha azt kéri.
- Inkább nem, túl sok mindent hoz magával egy csók, ölelés, összesimulás, falhoz nyomás... - nem folyttaom, mert ezzel is csak a mi csókunk írtam, le a sztoriban csak a fal volt ajtó, de a lényeg ugyanaz. - Én cini minises vagyok, de a lion is finom - jobb szeretem az édesebb dolgokat, az nem annyira az, de a töltött is nagyon finom mindkettőből.
- Valahogy a te szádból nem hangzik olyan borzalmasan, de köszönöm - döntöm el oldalra a fejemet, tényleg nem olyan rossz ha tőle hallom, de más olyan nem is tudom, hogy ejti, felszokott állni a szőr a hátamon, ha valami hivatali cucc van, vagy anyám mondja.
- Azt észrevettem - mosolyodom el erre, de amint felmegyünk szerzek is valamit amivel ki tudom venni a forró tepsit a sütőből, szépen megsült, még engem is meglep, azt hittem már megégettük. - Szerintem egy picit azért még várnod kellene vele, elég forró - az nem kifejezés még szedni se biztos, hogy lehetne szépen, így inkább meg sem próbálom.

Vissza az elejére Go down
Lee Jiwoon
thunder bay


Lee Jiwoon
⋪ ⋫ :
talk that talk  - Page 2 Tumblr_pajrkqlu7h1u7epwao1_250
⋪ posts ⋫ :
172
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
Thunder Bay
⋪ face claim ⋫ :
Seo Kang Joon
⋪ ⋫ :
talk that talk  - Page 2 675e6603b4788f8072ecd4f7d78be2b3
⋪ i need ya here ⋫ :
talk that talk  - Page 2 D339be1dd02b8e1027f872d887578d3328d48a54

talk that talk  - Page 2 Empty
TémanyitásRe: talk that talk ⋪ ⋫ 17.06.21 21:59



Baby & Lee
- Lehet, de talán levezet némi feszültséget. Mondjuk erre jobb a szex, mint a hiszti. – Az más tészta, hogy olyan esetben, ha egy nő azzal állna elő, hogy terhes tőlem, a halál sem akarná megfektetni. Bár… kétszer nem csap be ugyan oda a villám azt hiszem. Faszom, hogy ilyeneken is elgondolkodok. Mint valami mániákus perverz. – Hát, nem biztos, hogy lelohasztana, ha az estéről beszélnél, vagy az időről, vagy a kutyatápokról, amíg mindent ilyen szexin ejtesz ki. – Nem tudok leállni, ez a csaj kihozza belőlem az állatot, aki mást sem akar, csak vad szexet látástól vakulásig. Pedig ebben tudom magam kontrollálni. Én mindig tudom. Most valahogy mégsem, pedig ennek nincs itt az ideje. – Egy két napra? Ez nem hangzik valami biztatóan tündérke. Légy kegyes velem, hisz látod mennyire megbűvöltél. – Vicceskedőre veszem a figurát, de tényleg kurva szarul esne egy olyan kijelentés, vagy bármiféle célzás arra. Inkább szidja az anyámat, vagy mondja, hogy retardált vagyok. Nagyjából bármi jobb az egó gyalázásnál. De talán, csak Cherry miatt gondolom így, mélyebben megsértette a büszkeségem, mint hittem. Rohadt ribi!
- Jó, akkor a csók is tilos! Menjünk biztosra. – Mert arról, amit a csaj a csókról mondott, a mi elsőnk jut az eszembe. Bassza meg de szexi volt. Azóta százszor megbántam, hogy épp nem volta „szexeljünk a mosógépen” hangulatban, mert az tuti eszméletlen lett volna.
– Az sem rossz, de az állatok királya verhetetlen, még a műzliben is. – Bár egy vad cicus lekörözné, egy olyan kis vörös cicus, aki épp az orrom előtt van. De szeretném megsimogatni nagyjából mindenütt. Annak ellenére is, hogy tudom, épp most nincs olyan hangulatban. Fogd vissza magad Jiwoon!
- Borzalmasan? Meg vagy te veszve. Még a neved is irtó szexi és gyönyörű, akárcsak te. – Tényleg tetszik a neve, ahogyan a teste, a haja a szeplői, a karcsú lábai… basszus, megint elkalandoztam! nem hiszem el, hogy nem bírok magammal a vörös mellett. Hiszen ez csak egy csaj! Egy a milliárdból!
Visszafogom magam és inkább a vacsorára terelem a szót és már sietek is fel a konyhába a nő kezét fogva. – Akkor mivel üssük el az időt, amíg kihűl? – Támaszkodom a pultnak és onnan követem minden mozdulatát a tekintetemmel. – Mi lenne, ha választanánk egy jó filmet, amit megnézhetünk vacsi után? – Csak fel kéne dobnom valahogy a hangulatát, mert erős késztetést érzek rá, fene tudja miért. Még a szex nélküli estére és az alvásra is hajlandóságot érzek. Lehet, hogy Tae megfertőzött azzal a nyomorult nőimádatával. Szerintem halálos!

Szószám:396
Lesz jobb is...
Vissza az elejére Go down
Baby Fletcher
stonewall


Baby Fletcher
⋪ ⋫ :
talk that talk  - Page 2 48ce4bf71cd57eff07661dc8280393115d43e1b5
⋪ posts ⋫ :
287
⋪ age ⋫ :
20
⋪ your place ⋫ :
thunder bay
⋪ face claim ⋫ :
abigail cowen
⋪ ⋫ :
talk that talk  - Page 2 94049d362173d310d56613e0dff4d494eefb774c
⋪ i need ya here ⋫ :
talk that talk  - Page 2 Tumblr_og8l9fIVOE1tpi24go5_400

talk that talk  - Page 2 Empty
TémanyitásRe: talk that talk ⋪ ⋫ 20.06.21 19:52

lee + baby
395 ⋪ ⋫ baby, baby ⋪ ⋫ bénus bocsi zacskóstej
- A szex mindenképpen jobb, mint a hiszti - a hiszti max az egyik emberen segít a másik ugyanúgy szar helyzetben van, de a szex mindkét félnek jó, és talán még megoldhatja a hiszti tárgyát is. Bár terhességi kérdésben nem annyira. Hogy is van az? Mennyi ideig lehet szexelni a gyerekkel? Én mondjuk félnék, hogy baja lesz, szóval lehet nem mennék abba bele. Persze csak ha már pocakos az ember. A halál akar gyereket... - Ne haragudj, nem tudom, hogy lehetne lelohasztóan beszélni bármiről is - fogalmam sincs az milyen lehet, eddig direktbe nem próbálkoztam ilyenekkel, aztán mégis annak tartott a saját pasim. Amúgy ez nagyon rossz eléggé nagy gondom van amúgyis az önbizalommal, erre beközli, hogy ma nincs kedve hozzám. Hát az eszemet eldobtam. Aztán tessék, itt áll velem szemben, egy jóval jobb pasi, aki szerint még a kutyatápokról is szexin beszélnék. - Oké, legyen, még egy két napról sincs szó - mosolygok rá, de tudom milyen szar érzés, szóval eszem ágában sincs lerombolni az egóját még egy kicsit sem. Hiába hiszem, hogy borzasztóan hamar fel tudná építeni, nem szeretném senkinek sem, hogy rossz legyen. Főleg azért nem mert én olyat mondok róla. Nem nagyon tudnék olyat mondani róla igazából, hiszen egy kis panaszra se volt okom. Minden talán még túl jó is volt vele, jobb, mint valaha bárkivel. Itt már bajok vannak.
- Akkor nincs csók sem! - értek vele egyet, mert nem tudok nem a miénkre gondolni, ahogy ahhoz a rohadt ajtóhoz szorított testével... Akkor elvesztem egy pillanatra ebben biztos vagyok, és az még nem is szólt kifejezetten az exeknek, inkább csak neki, és, hogy miért is kellene ez. Eddig még nem bántam meg.
- Igazad van - nevetek halkan, hihetetlen, hogy egyik pillanatról a másikra eljutottunk a müzlikhez, és még nem is hangzik annyira furcsán, mint amennyire egy külső szemlélőnek lehetne furcsa.
- Köszönöm - megint egy olyan bók, ami valami olyannak szól amit én utálok, és úgy pirulok el, mint valami paradicsom, mikor megérik. Nehezen tudok mit kezdeni a bókokkal, de igazából nem zavar, sőt, nagyon jól esik, és tőle még szívesen is hallom.
- Hmmm nem is tudom- gondolkozom el megállva mellette, de az ötletére elmosolyodok, nem hangzik rosszul kicsit sem, de meglep, hogy nem valami igen perverz dolgot nyögött be. - Oké, ez jó tervnek hangzik! Milyen filmre gondoltál? - nem vagyok válogatós filmek terén, szóval szinte bármit mond az jó lesz.  

Vissza az elejére Go down
Lee Jiwoon
thunder bay


Lee Jiwoon
⋪ ⋫ :
talk that talk  - Page 2 Tumblr_pajrkqlu7h1u7epwao1_250
⋪ posts ⋫ :
172
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
Thunder Bay
⋪ face claim ⋫ :
Seo Kang Joon
⋪ ⋫ :
talk that talk  - Page 2 675e6603b4788f8072ecd4f7d78be2b3
⋪ i need ya here ⋫ :
talk that talk  - Page 2 D339be1dd02b8e1027f872d887578d3328d48a54

talk that talk  - Page 2 Empty
TémanyitásRe: talk that talk ⋪ ⋫ 23.06.21 17:07



Baby & Lee
- Mindennél IS jobb- Vágom rá, mert, ha van, ami igazán jó, hát akkor a szex az tuti az. Néha vetekszik vele egy jó pohár whisky, de ott inkább a választással van a gond és nem magával a szexel. Szóval, kénytelen vagyok rohadtul egyetérteni. Orvosságnak, feszültséglevezetőnek, rossz közérzet ellen, a jó jegyekért.. tényleg mindenre jó.  - Túl szexi vagy ahhoz azt hiszem, hogy bármiről tudj lelohasztóan beszélgetni. Kivéve, ha az exed a téma, de nem szeretnék Chuckyról társalogni. – Akkor inkább kínkeservesen állok, mint a cövek egész nap a megváltásra várva bassza meg. Szerintem ez a nő egy titkos viagra kísérlet, vagy ilyesmi. Mindene baszottul csábító, én meg itt küzdök az életemért. Mármint, mégis mennyit adhatnak maximum nemi erőszakért? Többet, mint ami nekem jól jönne, gyanítom. - Köszönöm szépségem! – Vigyorodom el, de él bennem a „sose bízz egy nőben” mondás. Igyekszem elhinni, de azt hiszem úgy szétcsapná az egóm, hogy pislogni sem lenne időm. És a legnagyobb baj, hogy még mindig bírom az ilyen nőket. Maximálisan idióta vagyok.
- Várj, azért köztünk legyen! Mert, akárhogy is nézem, az ajkad kiköveteli. Nem tehetek róla, muszáj lesz néha megadnom, amit akar, hogy aztán nyugtunk legyen. De mással nincs csók. – Nézek a szemébe közelebb lépve. Olyan kibaszott szép szája van, hogy a fenébe bírnám ki mellette csókok egész sora nélkül? Meleg lennék, ha ez menne. Vagy legalábbis durván aszex, amit el sem tudok magamról képzelni.
- Baromira szexin pirulsz. De ne csábítgass itt engem, mert sose jutsz vacsorához! – Vigyorgok rá viccelődve, pedig komolyan gondoltam a szavaimat. Tényleg iszonyat szexi ez a nő. Bár tudnám mitől vonz annyira.
- Nekem bármi jó, amit szeretnél. Nagyon ritkán nézek filmeket. Csak ne valami atom nyálas romantikus szar legyen. – Na azokat nem csípem, mert olyan, mint valami elbaszott kínzás. Leültetnek és a sok sírás-rívás, Jajj de szeretlek kirágja az agyad. – Milyen típusú filmek jönnek be neked? Akció, krimi, horros, thriller? Ezeket mind csípem. – És lassan kezd randiszaga lenni a dolognak, amitől még a hátamon is felállna a szőr, ha lenne. De szerencsére nincs.
- Ha vacsora után még belefér, van nasi is a filmhez, vagy pia. – Mert én többnyire filmezés közben is inkább piálok, bár erről le kellene szoknom. Azt hiszem, kezdek egy kicsit túlzásokba esni. – Gyönyörű vagy! – Csúszik ki a számon, miközben az alul öltözött lányt nézem a konyhánkban. Azok a lábak kikészítenek, pedig épp nagy felvidító expedíción vagyok. – Nézhetnénk az ágyban? Nem tapizok, ha nem szeretnéd. -  Ezt most tényleg én mondtam?  

Szószám: 400
Lesz jobb is...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



talk that talk  - Page 2 Empty
TémanyitásRe: talk that talk ⋪ ⋫

Vissza az elejére Go down
 
talk that talk
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Thunder Bay városa :: villámjáték-
Ugrás: