Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KezdőlapKezdőlap  CalendarCalendar  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

You may think I'm ghostin', but the truth is I'm a liar
I sell you what I tell you, but you ain't a fucking buyer


 
belépés
it's bad karma
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
I don't believe in luck

utolsó posztok
I don't play the nicest

Baby Fletcher
12.09.21 21:25

Vendég
12.09.21 11:54

Vendég
27.08.21 14:31

Vendég
07.08.21 11:22

Vendég
15.07.21 8:59

Kim Min-So
23.06.21 21:30

Baby Fletcher
23.06.21 18:40
belépett tagjaink
such a heart breaker
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (21 fő) 21.02.21 12:39-kor volt itt.

 
 talk that talk

Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Baby Fletcher
stonewall


Baby Fletcher
⋪ ⋫ :
talk that talk  48ce4bf71cd57eff07661dc8280393115d43e1b5
⋪ posts ⋫ :
287
⋪ age ⋫ :
20
⋪ your place ⋫ :
thunder bay
⋪ face claim ⋫ :
abigail cowen
⋪ ⋫ :
talk that talk  94049d362173d310d56613e0dff4d494eefb774c
⋪ i need ya here ⋫ :
talk that talk  Tumblr_og8l9fIVOE1tpi24go5_400

talk that talk  Empty
Témanyitástalk that talk ⋪ ⋫ 01.05.21 19:12

lee + baby
323 ⋪ ⋫ baby, baby ⋪ ⋫ ez most maradjon villám szív
Eljött értem. Ténylegesen, nem csak mondta, meg is tette, én meg még sem tudom, hogy ezzel mit kezdjek. Mármint részben rohadt jókor toppant be, anyámmal sikerült megint összevesznünk, mintha muszáj lenne, de közben meg egy rossz is, mert az életről is lehozott az az alkoholista... Az is lehet, hogy nemet kellett volna mondanom, de bassza meg, elég későn kocsikázott csak miattam, nem lenne szép azt mondani, hogy bocs menj haza nincs már kedvem. Meg lehet nem is ártana a dolog, mármint a fene se tudja, a bulin is jól szórakoztunk, lehet most is menne. Bár a fasz tudja, nem érzem jó társaságnak most magam.
- Ugye tudod, hogy igazán nem kellett volna? - fordulok felé, már itt vagyunk a szobájában, ahol azért messziről ugyan, de természetesen körbe nézek. Már a szobája nagyobb, mint az egész házunk szerintem, persze ez túlzás, de minden hatalmas itt. Azt se tudom én, hogy tölteném ki ezt a hatalmas teret nőként, nemhogy pasiként... Esküszöm, szerintem nekem csak nagy babzsákfoteljeim lennének bent, amik jó nagy helyet vesznek el, és még praktikusak is.
- De azért anyám feje megért mindent, amikor meglátott téged a kocsival a ház előtt - kicsit kárpótolt azért, ahogy összevesztünk a tátott szája és kidülledt szemei. Kár, hogy azt nem láttam, hogy néz, mikor én szálltam be a kocsiba, konkrétan egy szál semmiben. Mert ez a valami minden, csak nem ruha, és sokat nem is takar ha nincs jól összekötve. Mégsem öltöztem át, hiszen ezt mondtam neki is, de nem tudom. Eléggé el lett baszarintva a hangulatom. Szerintem érzi mikor van az, hogy rohadtul nincs szükségem rá, mert esetleg terveim vannak, olyankor mindig jön, én meg még többet iszok a bulikon, mint terveztem. Esküszöm alkoholistává akar tenni. Igyekszem ugyan jókedvűnek tűnni, mint amilyen voltam, de nem igazán meg sajnos, pedig elég jó kis álarcom van ezekre a helyzetekre, most mégsem akar működni. Mintha belefáradtam volna, vagy nem érezném úgy, hogy kellene, pedig igenis kellene az a kurva álarc.

Vissza az elejére Go down
Lee Jiwoon
thunder bay


Lee Jiwoon
⋪ ⋫ :
talk that talk  Tumblr_pajrkqlu7h1u7epwao1_250
⋪ posts ⋫ :
172
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
Thunder Bay
⋪ face claim ⋫ :
Seo Kang Joon
⋪ ⋫ :
talk that talk  675e6603b4788f8072ecd4f7d78be2b3
⋪ i need ya here ⋫ :
talk that talk  D339be1dd02b8e1027f872d887578d3328d48a54

talk that talk  Empty
TémanyitásRe: talk that talk ⋪ ⋫ 03.05.21 23:41



Baby & Lee
Ha egy olyan nő, mint a vörös azt mondja menjek érte, 600 lóval sem tarthat vissza semmi sem. Legalábbis így éreztem nem olyan rég, mikor a sebességhatárt átlépve száguldottam át érte az egész városon. A hangulat kissé megromlott, mire odaértem, de még így is, bassza meg, kurvára vágytam a társaságára. Utálom egyedül tölteni az időt ebben a hatalmas házban. Anyámék megint „telelnek” egy hétig, de amikor nem, akkor sincsenek éjfél előtt itthon.
- De nagyon akartam és olyankor muszáj – különben egész éjjel az jár a fejemben, hogy miért nem mentem. Tetszik a nő látványa a szobámba, valahogy passzol hozzá az egyszerű fekete fehér design. Feldobja a tüzes megjelenésével, napról napra egyre jobban kedvelem a vörös színt.
- Gondolom én is érdekes fejet vághattam mikor megláttalak. Remélem nem fagytál meg. – Út közben csak a pulóverem tudtam számára felajánlani és attól még alul eléggé szellős ez a szett, ami egyébként nagyon a kedvemre való. De mivel látom, hogy elég szar lelki állapotban van, visszafogom magam. Nem vagyok akkora seggfej, hogy ilyenkor is csak arra menjek rá, hogy kellőképpen kielégítsen. Már az is csodás, hogy nem kell egyedül lennem.
 – Szeretnél beszélni a dologról? – Lépek közelebb, de nem trappolok az intim szférájába. Az most nem biztos, hogy jót tenne, mert még félreértené a közeledésem. – Nem kérsz egy melegebb ruhát? – Nálunk abból mindig rengeteg akad, vadiújak is, hála anyám mániájának.
- Aztán esetleg vacsorázhatnánk, ha van kedved. Remekül tudok elkészíteni, úgy nagyjából bármit, amihez nem kell ötnél több összetevő. – Vigyorgok a nőre, hátha ezzel kibillentem a letargiából. – De profi gyors étel rendelő vagyok, a gyorshívómon van az összes közeli kajálda - és pár sztriptízbár is a magányos estékre. De ezt azért nem szoktam hangosan hirdetni, főleg nem annak a nőnek, akinek az érintésére vágyom az első csókunk óta szinte állandóan. Egyébként is szeretem, ha nyugodt, jófiúnak hiszek, akinek a legnagyobb izgalom az életében, hogy nyer e sakkban a gép ellen. Persze én kurva távol állok egy ilyen figurától.

Szószám:320
Lesz jobb is...
Vissza az elejére Go down
Baby Fletcher
stonewall


Baby Fletcher
⋪ ⋫ :
talk that talk  48ce4bf71cd57eff07661dc8280393115d43e1b5
⋪ posts ⋫ :
287
⋪ age ⋫ :
20
⋪ your place ⋫ :
thunder bay
⋪ face claim ⋫ :
abigail cowen
⋪ ⋫ :
talk that talk  94049d362173d310d56613e0dff4d494eefb774c
⋪ i need ya here ⋫ :
talk that talk  Tumblr_og8l9fIVOE1tpi24go5_400

talk that talk  Empty
TémanyitásRe: talk that talk ⋪ ⋫ 04.05.21 12:45

lee + baby
342 ⋪ ⋫ baby, baby ⋪ ⋫ ez most maradjon villám szív
Fogalmam sincs, hogy mennyire érezhetően szar a kedvem, de van egy olyan érzésem, hogy ezt most nehezebben tudnám csak elrejteni, mint azt ami általában szokott lenni. Pedig tényleg szívesen vagyok vele, nagyon is, de mégis kicsit rosszul érzem magam emiatt is.
- Különben azon törted volna a fejed, hogy mi lett volna ha...? - én biztosan ezt tettem volna, főleg azután, hogy anyám kiverte a balhét. Nem normális esküszöm, annyira odavolt azért a baromért, hogy képes még azt is elhinni, hogy lehet nem is csalt meg rosszul láttam. Esküszöm, hogy hülye, és orvosra lenne szüksége. Nem tudom, hogy gondolhatja ezt, sosem csalnék meg senkit, hiába mondja, hogy a véremben van, mert ő is ezt tette. Szerintem ez nem örökletes dolog, egyszerűen csak gyér az erkölcsi értékrendje, semmi köze a vérnek ehhez.
- Nem is értem, mondtam, hogy nem öltözöm át - annyira azért nem volt hideg a kocsiig, meg benne sem, szóval... Bár a pulóvere jól jött, jó meleg, és kényelmes is, az más dolog, hogy az illatát is érezhettem úgy, ami még mindig borzasztóan finom.
- Mire gondolsz? - kicsit meglepetten pislogok felé, nem zavar, hogy közelebb jön, sőt! De van persze gondolatom arról, hogy miért is kérdezi. Érezhetően más a hangulatom, mint eddig volt, és nagyon utálom is magam azért, hogy emiatt kellett ilyenkor kocsikáznia, de késő lett volna nemet mondani azt hiszem. - Nincs olyan hideg itt, miért kellene? - otthon sokkal hűvösebb a lakás, szóval nem igazán tudom miért kellene melegebb ruhát vennem. Tényleg nem fázom, vagy csak hozzászoktam a szellősebb, kevésbé fűtött lakáshoz.
Halkan nevetek arra amit mond, azért ez egészen aranyos tőle, és nem is esik rosszul, de nem tudom. - Ha éhes vagy akkor nyugodtan, ahogy szeretnéd, de nekem nincs túl nagy étvágyam most - nem szépítem a dolgot, nem kellene most itt se lennem talán. Hirtelen igazából azt se tudom, hogy kellene reagálnom a közelségére, teljesen össze vagyok zavarodva most mindenben. - Nem fogja zavarni a szüleid, hogy itt vagyok? - nem tudom kiket hordott fel ide, vagy azt, hogy a szülei egyáltalán itthon vannak-e, mégis muszáj megkérdeznem.

Vissza az elejére Go down
Lee Jiwoon
thunder bay


Lee Jiwoon
⋪ ⋫ :
talk that talk  Tumblr_pajrkqlu7h1u7epwao1_250
⋪ posts ⋫ :
172
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
Thunder Bay
⋪ face claim ⋫ :
Seo Kang Joon
⋪ ⋫ :
talk that talk  675e6603b4788f8072ecd4f7d78be2b3
⋪ i need ya here ⋫ :
talk that talk  D339be1dd02b8e1027f872d887578d3328d48a54

talk that talk  Empty
TémanyitásRe: talk that talk ⋪ ⋫ 04.05.21 21:12



Baby & Lee
- Még szép, hogy azon törtem volna – adok igazat a szemeimet forgatva. Ennyire egyértelmű lennék, vagy mindenki ezt tette volna ilyen esetben? Meg egyébként is, ha egy nő hív, aki még be is jön, még szép, hogy veszett kutya módjára röpülök hozzá, főleg, ha épp ráérek és kibaszott egyedül vagyok a házban.
- A nők sok mindent mondanak, de aztán sokszor mégis mást tesznek.  Komolyan azt hittem, hogy nyakig beöltözve vársz majd. – Mosolyodok el, mert baszott jó élmény volt meglátni a lányt ebben a kis semmiben, ráadásul valahogy meglökte az egómat, hogy páran látták is beszállni a kocsimba. Páratlan látvány volt, az a lényeg. Imádom, ha egy nő meg tud lepni, nem olyanokkal, mint Cherry, mert a „hé, épp más jár bennem” meglepi kurvára nem jó. – Jól áll neked a pulcsim. – Tényleg így van, valahogy még ebben a nagy, lezser darabban is kívánatos tud maradni, a jó fene tudja, hogy hogyan csinálja. Mintha egy kislány felvette volna apuci pulcsiját, csakhogy én nem vagyok az apja, ráadásul úgy ráizgulni baromira perverz lenne.
- Mi történt az a pár perc alatt, amíg átszáguldottam érted a városon? – Világosan rákérdezek, hátha így nem kerüli ki a témát. Végül, úriemberség ide vagy oda, mégis berontok az intimebb szférájába és gyengéden a karomba zárom. Még ha nem is akar elárulni semmit sem, akkor is világos, hogy nincs jó hangulatban és az is, hogy ez valahogy rosszul érint engem.
- Biztos? Nem akarom, hogy tüdőgyulladással ébredj, nem vagyok olyan jó ápolónő mint amilyennek látszom! – Mosolyom és hülye beszólásaim talán kizökkentik a letargiából a gyönyörű tűztündért és egy kicsit visszanyeri a ragyogását, ami annyira vonzó benne.
- Egy kis finomság sem kell? Mit is szoktak a nők enni, ha szomorúak? Csokit? – Gondolkodok pár percet, de más nem lévén, anyámat veszem alapul. – Nem, az a vérhold alatt kell, mikor feléled a sárkány. Talán fagyit? – Tovább tippelgetek, hátha valamihez megjön a kedve. – Nem nagyon érdekli őket, hogy ki van nálam, éjfél előtt nem szoktak hazaesni, most meg épp édes kettesben „telelnek” egy hétig, úgyhogy nyugodtan ellazulhatsz. – A keze után nyúlok és ujjainkat összekulcsolva vezetem ki a konyhába, hogy együtt keressünk valami ehetőt.

Szószám:347
Lesz jobb is...
Vissza az elejére Go down
Baby Fletcher
stonewall


Baby Fletcher
⋪ ⋫ :
talk that talk  48ce4bf71cd57eff07661dc8280393115d43e1b5
⋪ posts ⋫ :
287
⋪ age ⋫ :
20
⋪ your place ⋫ :
thunder bay
⋪ face claim ⋫ :
abigail cowen
⋪ ⋫ :
talk that talk  94049d362173d310d56613e0dff4d494eefb774c
⋪ i need ya here ⋫ :
talk that talk  Tumblr_og8l9fIVOE1tpi24go5_400

talk that talk  Empty
TémanyitásRe: talk that talk ⋪ ⋫ 05.05.21 16:17

lee + baby
352 ⋪ ⋫ baby, baby ⋪ ⋫ ez most maradjon villám szív
- Ebben biztos vagyok, de én szeretem betartani amit mondok - olykor persze megesik, hogy nem úgy alakul valami, de nem szokásom csak úgy a levegőbe beszélni, főleg nem ilyen dolgokról. Persze, nem volt olya hű de meleg, de annyira hideg sem, hogy ne élhessem túl. Az, ahogy nézett pedig megérte az egészet. - Igen? Nagyon kényelmes - kicsit jobban is ölelem körbe magamat, jó meleg és puha, az illata miatt meg mindent megér igazából.
- Hát... - nem szeretek panaszkodni olyan helyzetben, amit nem is értek, de ahogy karjai közt vagyok egy kicsit megnyugszom, és át is ölelem őt. Arcomat mellkasába fúróm és illatát erősen beszívom, tényleg borzasztóan megnyugtató az ölelése. - Mondjuk azt, hogy volt egy kis összezörrenésem anyámmal, mert a fülébe jutott, hogy már nem vagyok Chaddel - ez elég enyhe kifejezés, csodálom, hogy most nem vágta hozzám a vodkáspoharát, mint a múltkor. Bár akkor nem sok pohara maradna, ha mindig ezt tenné.
- Biztosan vagy olyan jó, mint amilyennek látszol, de tényleg nem lesz baj, nincs hideg itt - mosolyog rá kis megnyugtató tekintettel, hogy ne aggódjon miattam.
Érdeklődve hallgatom szavait, de nem tudok nem kuncogni a vérhold kifejezésen, ha az amire gondolok, akkor igenis találó. - Vérhold, mi? - ingatom is picit a fejemet, de a mosolyom még nem lohad le az arcomról. - Tényleg nem kérek semmit, amúgy is, az édességtől csak a hátsóm nőne - fintorgok rajta egy kicsit, na arra nem igen van szükségem, így sem szeretem magamat úgy igazán. - Telelnek? Hogyhogy nem mentél velük? Vagy ez ilyen romantikus valami? - nekem furcsa, hogy nem ment velük, mármint engem  apám lehet a mai napig nem szeretne egyedül hagyni, ha nem lett volna muszáj neki. Anyám... Na ő lazán megtette azt akkor is, amikor csak hat éves voltam, de az más kérdés. - Nem szoktad nagyon egyedül érezni magad? - kérdezem már a konyha felé haladva valószínűleg, és kezét fogva szorosan, nehogy elvesszek ebben a nagy házban. Ha éjfél után érnek haza a szülei, akkor borzasztóan sokat szokott egyedül lenni szegény. Bár én néha mindent megadnék már azért, hogy ne lássam anyám, az egyedüllét az más.

Vissza az elejére Go down
Lee Jiwoon
thunder bay


Lee Jiwoon
⋪ ⋫ :
talk that talk  Tumblr_pajrkqlu7h1u7epwao1_250
⋪ posts ⋫ :
172
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
Thunder Bay
⋪ face claim ⋫ :
Seo Kang Joon
⋪ ⋫ :
talk that talk  675e6603b4788f8072ecd4f7d78be2b3
⋪ i need ya here ⋫ :
talk that talk  D339be1dd02b8e1027f872d887578d3328d48a54

talk that talk  Empty
TémanyitásRe: talk that talk ⋪ ⋫ 05.05.21 21:28



Baby & Lee
- Tetszik ez a hozzáállás – mert szeretem tudni, hogy mire számíthatok. A legtöbb nő azonban olyan, mint egy száz ismeretlenes egyenlet, teli gyökökkel meg négyzetekkel. Idáig nem nagyon agyaltam a dolog megfejtésén, most meg úgy tűnik, nem is kell.
- Fura, de még így is szexi vagy! – Nem sok nőnek állna jól egy ekkora pulóver, mintha egy zsákot húztak volna rá, mégis, ha valaki engem kérdezne, simán kiengedném így a kifutóra. Vagy épp be, az ágyamba.
A nőt ölelve állok, hátát gyengéden simogatom és arra várok, hogy kiöntse a lelkét. Valószínűleg elment az eszem. Vagy csak mostanában igazán szeretem a megmentő lovagot játszani. – Ennyire szerette Chadet? – Nem is próbálom leplezni a meglepettségemet. Az a fickó egy seggfej, mégis mi a baja a csaj anyjának? Tőle kizárólag csak jobbat találhat egy ilyen nő. Baby, hogy is mondjam, 10-es skálán biztos, hogy legalább 85-ös. Tovább simogatom a hátát, mintha ettől bizonyára megnyugodna, de nem nagyon értek én ezekhez a dolgokhoz.
- Ja, olyankor jönnek elő a sárkányok, hogy ártatlan férfiakat zabáljanak! – Vigyorgok rá, veszélyes dolog az a vérhold, nem egyszerű embernek való. Olyankor lakatra kell zárni az ajtókat és ki kell várni a végét.
- Emlékeim szerint, mesés hátsód van, egy kis édesség nem fog rontani rajta, de ha mégis, örömmel segítek ledolgozni. – Csak nem bírom ki most sem, hogy ne tegyek valamilyen féle burkolt szexuális ajánlatot. Nem tehetek róla, ezt hozza ki belőlem. A varázsa az oka!
- Ja, ők néha eltűnnek egy-egy hétre kettesben. Előbb kötöm fel magam, minthogy évi egynél több családi kiruccanásra menjek el. Az olyan, mint a kínzás. – Nincs megtiltva, hogy magammal vigyek valakit, de Cherry nem volt épp jó társaság és anyám nem csípte, Ash-el szemben meg kegyetlenség lenne, ha évente összezárnám legalább egy hétre a szüleimmel.
- Olykor, de általában volt társaságom esténként – Cherry ha másra nem volt jó, de lekötött amíg el nem aludtam. A felnőtt torna sok mindenre jó. Kísérem kézen fogva a konyha felé. Nem ez az első alkalom, hogy nővel vagyok itthon, de ez az első, hogy a konyhába cipelem és nem az ágyamba. Ez azért jelent valamit, nem? Vagy csak megzavart engem is valami fura csillagállás vagy ilyesmi. Igen, ez lehet az oka.

Szószám:356
Lesz jobb is...
Vissza az elejére Go down
Baby Fletcher
stonewall


Baby Fletcher
⋪ ⋫ :
talk that talk  48ce4bf71cd57eff07661dc8280393115d43e1b5
⋪ posts ⋫ :
287
⋪ age ⋫ :
20
⋪ your place ⋫ :
thunder bay
⋪ face claim ⋫ :
abigail cowen
⋪ ⋫ :
talk that talk  94049d362173d310d56613e0dff4d494eefb774c
⋪ i need ya here ⋫ :
talk that talk  Tumblr_og8l9fIVOE1tpi24go5_400

talk that talk  Empty
TémanyitásRe: talk that talk ⋪ ⋫ 06.05.21 9:38

lee + baby
308 ⋪ ⋫ baby, baby ⋪ ⋫ ez most maradjon villám szív
- Ezen mi a fura - meglepetten pislogok rá, szerintem nem furcsa, hogy még egy ilyen cuccban is lehet szexi valaki. Ariana Grabdera is nyálaztak az emberek, amikor csak ilyeneket hordott, a hosszú combok mindenkit elvarázsolnak.
Ölelése nagyon is jól esik, szerintem utoljára apám ölelt meg úgy igazán, de az ő ölelése más, sokkal másabb, de mégis a maga módján a simogatással együtt nagyon is jó. - Igen. Nem tudom mi a francért, de még azt is elhitte Chadnek, hogy én csaltam meg őt veled - biztos, hogy ő kezdte a pletykát is, de még mindig nem ez a legrosszabb. - Szerinte a véremben van, mert ő is megcsalta apámat, csak idő kérdése volt mikor teszem meg... - pedig sosem tenném meg, borzalmas érzés, még a szerelem nélkül is, nem lennék képes valakinek ekkora fájdalmat okozni.
- Hülye vagy - mosolyogva ingatom a fejemet, tudom mire gondol, de akkor nem cask a férfiak vannak veszélyben, konkrétan mindenki. Bár emberfüggő, és csak kajás vagyok, nem hisztis olyankor, meg könnyen elsírom magam.
- Nem lenne ellenemre a ledolgozás - talán nem most, de amúgy nem lenne egy pillanatig sem, bár vissza nem utasítanám, mert igenis jó élmény volt vele lenni.
- Miért olyan? Mármint, nálam érthető, de úgy tudtam, hogy amúgy jók a családi kiruccanások - az én anyámmal a boltba nem megyek együtt, mert csak szégyellném, hogy már megint egy rakat alkohollal jön ki onnan. Szerintem arra megy el az össze pénze.
- Mondjuk ezt gondolhattam volna - kuncogok egy kicsit, társaságot neki biztosan nem lehetett nehéz találni, hiszen én is itt vagyok most, és nem is bánom, egy kicsit sem. A konyháig el sem engedem a kezét, de ott persze körbe is nézek, basszus, nagyobb mint a nappalink... - Egy ilyen konyhát remélem ki is használtok - gyönyörű, ha nekünk ilyen lenne otthon anyám már tuti szétbaszta volna, pedig én ellettem volna vele.

Vissza az elejére Go down
Lee Jiwoon
thunder bay


Lee Jiwoon
⋪ ⋫ :
talk that talk  Tumblr_pajrkqlu7h1u7epwao1_250
⋪ posts ⋫ :
172
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
Thunder Bay
⋪ face claim ⋫ :
Seo Kang Joon
⋪ ⋫ :
talk that talk  675e6603b4788f8072ecd4f7d78be2b3
⋪ i need ya here ⋫ :
talk that talk  D339be1dd02b8e1027f872d887578d3328d48a54

talk that talk  Empty
TémanyitásRe: talk that talk ⋪ ⋫ 08.05.21 9:16



Baby & Lee
- Még egy nő se tetszett ilyen öltözetben. – Egyre sem adtam rá eddig a felsőm, ha jól emlékszem, bár nyilván való, hogy a bulis éjszakák jó része még csak nem is rémlik. De én nem az a típus vagyok, akinek bejönnek a laza férfiruhákat viselő nők, én a szexis szetteket bírom. Ami nem túl kurvás, hogy azért a fantáziám is szabadon mozoghasson. Ebbe a kategóriába nem nagyon fér bele a túlméretezett pulóverem.
Mire észbe kapok, már gyengéden ölelem a lányt és hátát simogatva nyugtatom. Mostanában túl sok ilyen szituban veszek részt, pedig rám nem igazán jellemző, hogy másokkal foglalkozok. - Nem lenne meglepő, ha te csaltad volna meg őt. Az egy patkány – jegyzem meg egy kicsit hangosabban, mint kellene, mert annak a pasinak az említése is felhúz – aki kurvára szerencsés volt, hogy egyáltalán ránéztél. Pedig, még egy Cherry kaliberű nőhöz is elég kevéske. – Mert mégis mi a szart tud felmutatni? Nagyjából semmit sem, csak a köcsög nagy arcát. – Anyád gondolkodásmódja szerint szinte mindenkinek a vérében lehet. A jó ég tudja, hogy a felmenőink mennyit csalták egymást, főleg a nagy háborúk idején. – Hülyeség az egész. - Szerintem a szülők tettei nem minősíthetik a gyermekeiket. – Jelentem ki végül és ezt komolyan is gondolom. Milyen világ lenne, ha tényleg minden e szerint működne? AZ összes gyilkos gyermeke szintén gyilkolna, az összes zöldségárusé meg zöldséget árulna? Baromság. - Mit szeret anyukád annyira Chadben? Bunkó, csóró és ha már itt tartunk, egy tetű is. – Vannak nők, akiket soha a büdös életben nem fogok megérteni.
A „hülye vagy” kijelentésére csak vigyorgok. Ja, az vagyok ezen nincs mit tagadni, aki ismer, az tudja.
- Az nekem sem lenne ellenemre, legutóbb is kibaszott jó volt veled. – Pironkodhatnék, de az nem én lennék. Helyette teljesen nyíltan közlöm, hogy bejött vele a szex, nagyon is. Ha lehetne napi rendszerességgel ismételném, amíg csak bírjuk.
- Anyámmal és apámmal hármasban? Nem kösz, az unalomba halnék bele! – Tiszta nyugdíjas parti, de az ember csak nem csapja szét magát a szülei előtt.
Kézen fogva vezetem a konyhába egyes szavaira csak egy mosolyt villantok. Tényleg nem olyan nehéz társaságot szerezni, de jót, alig lehet. – Nem igazán szoktunk főzni. Anyám nem ér rá, én meg nem tudok. Különleges alkalmakkor szakácsnő jön. – Csak azért nem minden nap, mert általában senki sincs itthon napközben.

Szószám:370
Lesz jobb is...
Vissza az elejére Go down
Baby Fletcher
stonewall


Baby Fletcher
⋪ ⋫ :
talk that talk  48ce4bf71cd57eff07661dc8280393115d43e1b5
⋪ posts ⋫ :
287
⋪ age ⋫ :
20
⋪ your place ⋫ :
thunder bay
⋪ face claim ⋫ :
abigail cowen
⋪ ⋫ :
talk that talk  94049d362173d310d56613e0dff4d494eefb774c
⋪ i need ya here ⋫ :
talk that talk  Tumblr_og8l9fIVOE1tpi24go5_400

talk that talk  Empty
TémanyitásRe: talk that talk ⋪ ⋫ 12.05.21 12:07

lee + baby
399 ⋪ ⋫ baby, baby ⋪ ⋫ épphogy meglett
- Akkor ezt most megtiszteltetésnek veszem - annak kellene? Magam sem tudom, de talán tényleg nagy dolog, hogyha még így is azt mondja, hogy tetszem neki.
- De nem tettem meg, és soha nem is lennék rá képes, kibaszott szar érzés - megcsalva lenni tényleg az, még úgyis, hogy soha nem voltam szerelmes, nem akarom megtudni milyen lehet, ha az ember az. Ha mindenét odaadja egy embernek, aki aztán fogja, és mindent összetör, a szívét, a lelkét, a bizalmát... Na ez az, amire soha nem lenne szükségem, és nem is akarom megtudni milyen lehet, ilyen tapasztalatra nincs szükségem. - Nem tudom, hogy tényleg az volt-e emiatt. Gondolom nem gondolta így, ha sikerült találnia mást - vonom meg a vállamat, már annyira nem mozgat Chad, és amit tett, inkább zavar jelenleg az anyám. Ha ennyire szereti menjen hozzá basszameg. - Oh neki a gondolkodása eddig nem terjed. Szerinte én is olyan szar alak leszek, mint ő meg az apám - amiben lehet van valami, és ez el is szomorít sokszor, lehet rényleg borzalmas ember leszek, mert a véremben van. Csak tudnám miből gondolja, mi alapon hiszi azt, hogy olyan rossz leszek, mint ők együtt... Akkor azt hiszem az antikrisztusnak kellene lennem minimum. - Fogalmam sincs... Nem is nagyon beszélgettek ha ott voltam. Lehet este anyámat dugta amíg aludtam - húzódik arcom grimaszba, sajnos mást nem igen tudok elképzelni arra, hogy miért kedveli ennyire.
- Nem panaszkodhatok én sem rád - tehetném, hogy ne nőjön az egója, de nincs értelme, ő is nagyon jól tudja, hogy mennyire élveztem, szerintem azt nem is tudtam volna leplezni. Nagyon jól bánik minden egyes testrészével, ebben biztos vagyok.
- Oh ugyan már, biztos találnál ott is társaságot magadnak - nem kell végig a szülőkkel lenni szerintem, de igazából ki, hogy éli meg a dolgokat, én tuti tartottam volna egy-egy napot apámmal, a többit max az estét töltöttem volna vele. Nem hangzik rosszul, bár sose jutottunk el oda.
- Kár ezért a konyháért - mert szép, és jól be is van rendezve, bár nem lepődöm meg igazán ezen. - Akkoooor mi is a tervünk most itt? - mosolyodom el, kicsit jobban érzem magam így, hogy kiadhattam magamból, hogy mégis mi a bajom, és biztosan közrejátszik az is, hogy nem kellett anyámmal maradnom. Nem, biztosan nem Lee társasága nyugtatott meg, dehogy, szerintem ő nem is lenne képes arra, egyszerűen csak jobb, mint anyám. Kár, hogy ezt még magam sem hiszem el...

Vissza az elejére Go down
Lee Jiwoon
thunder bay


Lee Jiwoon
⋪ ⋫ :
talk that talk  Tumblr_pajrkqlu7h1u7epwao1_250
⋪ posts ⋫ :
172
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
Thunder Bay
⋪ face claim ⋫ :
Seo Kang Joon
⋪ ⋫ :
talk that talk  675e6603b4788f8072ecd4f7d78be2b3
⋪ i need ya here ⋫ :
talk that talk  D339be1dd02b8e1027f872d887578d3328d48a54

talk that talk  Empty
TémanyitásRe: talk that talk ⋪ ⋫ 13.05.21 18:04



Baby & Lee
- Soha se mond, hogy soha – mert bármi megtörténhet. Én is úgy gondolom, hogy sohasem lennék annyira aljas valakivel, aki megbízik bennem, de tudom, hogy néha nincs választásunk. Olykor csak elsodornak az érzések és ha már megtörtént, nincs visszaút. Mert nem hiszek abban, hogy a váza még akkor is használható, ha összeragasztották. Szerintem az már csak arra jó, hogy kibasszuk a kukába. Vannak megbocsájtható dolgok, de az ilyesmi pont nem az. Még a szeretőmtől sem tűröm el, hogy félrekúrjon, pedig csak pár nap kellett ahhoz, hogy Cherry ismét bepróbálkozzon. De bassza meg, most már maradjon a patkány mellett. – Az volt, nekem elhiheted. – Mert, ha nem így lett volna én sem beszélgetnék veled egy ilyen éjszakán, mert kurvára nem szokásom a letört nőket pátyolgatni. - Azért talált mást mert egy komplett idióta. Az ilyeneket betomba kéne önteni és bebaszni a tengerbe. – Mert ez egy jó módszer arra, hogy többet az életbe ne másszanak ki onnan.  – Szerintem csak a keserűség beszél belőle. Bizonyára ő sem így képzelte el az életét. – Ahogy senki sem szeretne alkoholista ribanc lenni vélhetőleg, de ha egyszer megindul a lavina, nincs megállás. Legalábbis én így képzelem el a dolgot. Egy megcsalás, kis hazugságok, bűnbánatpiálás és hopp, már ott is van a gödör alján. - Hát, ez baromi jól hangzik! – Torzul grimaszba a képem arra, hogy a Chucky gyerek talán az anyját is dugta. – Anyukád tényleg elég dögös, de azért messze nem ér a nyomodba! – Elbaszott bók ez, főleg, hogy csak egy pillanatra láttam a nőt mikor felvettem a házuknál a formás kis valagát a vörösnek. Az anyja olyan párszor elmegy típus, egykor holtbiztos, hogy káprázatos nő volt, de az idő és az alkoholimádat azért már látszik rajta. Nem mintha pár éve visszautasítottam volna egy ilyen puma ajánlatát, mostanában viszont, már annyira nem vonz a dolog.
- Ezt jó tudni! – Főleg mert talán mindketten tudjuk kimondatlanul is, hogy ha tovább játszadozunk előbb vagy utóbb úgyis megint az ágyban kötünk ki. Én biztosan nem fogok tiltakozni.
- Cherry mellett nem akartam másokat, hacsak nem volt ő is ott. – Ne szépítsük a dolgokat, azért nem vonultam papnak, mert mellettem volt, de miatta nem kerestem társaságot a nyaralásokon. – Anyám nem kedveli a sötét csajokat, úgyhogy inkább nem vittem magammal. – Mert lássuk be, hülye a nő, mint egy fadarab.
- Azt készítünk, rendelünk vagy épp kotrunk elő, amit a gyönyörű tündér kíván! -Engedem el a kezét a konyhába érve, de előtte még vigyorogva nyomok rá egy csókot.

Szószám:400
Lesz jobb is...
Vissza az elejére Go down
Baby Fletcher
stonewall


Baby Fletcher
⋪ ⋫ :
talk that talk  48ce4bf71cd57eff07661dc8280393115d43e1b5
⋪ posts ⋫ :
287
⋪ age ⋫ :
20
⋪ your place ⋫ :
thunder bay
⋪ face claim ⋫ :
abigail cowen
⋪ ⋫ :
talk that talk  94049d362173d310d56613e0dff4d494eefb774c
⋪ i need ya here ⋫ :
talk that talk  Tumblr_og8l9fIVOE1tpi24go5_400

talk that talk  Empty
TémanyitásRe: talk that talk ⋪ ⋫ 13.05.21 20:04

lee + baby
385 ⋪ ⋫ baby, baby ⋪ ⋫ épphogy meglett
- Nem hiszem, hogy lenne olyan ember ezen a világon, akinek ne lehetne ellenállni, ha valaki kapcsolatban van - vonom meg a vállamat, nem hiszem az igaz, nagy szerelemben, így nem gondolom, hogy lenne olyan ember a földön, aki el tudna csábítani annyira, hogy megcsalásra vetemedjek. - Biztos vagy te ebben? - nem tudom mennyire hihetem el neki, mert oké, lefeküdtünk, jó is volt, nem kicsit, de nem volt velem egy évig kapcsolatban, nem tudja milyen vagyok amikor felkelek, vagy azokon a bizonyos heteken. - Mit mond el rólam, ha megnézném azt, ahogy ezt teszed vele? - pislogok fel rá, nem tudom, hogy ettől rossz embernek számítok, vagy sem, de valahogy nem tud érdekelni, hogy Chaddel mi történik vagy mi nem. Egy pöcs, nem érdemli meg azt sem, hogy kicsit is boldog lehessen. - Biztosan nem. És valószínűleg apám is kellett ehhez - nem szent egyikőjük sem, de anyámtól elég sok rossz dolgok kaptam ahhoz, hogy ne tudjam sajnálni. A rémálmaim, és a rossz tapasztalataimat is neki köszönhetem meg, ő az akinek szintúgy köszönhetem a borzalmas gyerekkorom is. - Hát ha a te logikádat követem, akkor mindenképpen beéri kevesebbel, mint én - nevetek halkan, de nem hiszem, hogy így lenne, nem hiszem, hogy jobb lennék, mint anyám, vagy Cherry. Mindketten szebbek szerintem, maximum kicsit különlegesebb a hajam, de az anyámnak is vörös.
- Tudtad te enélkül is - nevetek halkan, biztos vagyok benne, hogy nagyon jól tudta.
- Wow, szóval benne volt a többesben is? Na nem mintha nem lenne ez sok nőnek az álma... - én is egyszer megnézném, bár orgián már voltam, az nem volt valami buli, nagyon ki tudták zárni olykor az embert. Ahhoz nem kell több ember, elég egy Chad, aki gyorsan elvégzi és kész. - Valahogy megértem, egy nyaralás alatt amennyi faszságot mondhatott volna - még az én fejem is belefájdul, pedig csak belegondoltam abba mi lehetne az amit nem ért és kiakad, vagy ilyenek.
- Én mondtam már, hogy nem vagyok éhes, édes vagy, de inkább neked kellene enned, ha az vagy - mosolygok a gesztusára, én nem szoktam ilyenkor már enni, és nem is érzem a kényszert rá. - Nagyon szívesen csinálok is neked valamit, ha segítesz benne - abban legalábbis, hogy mi merre és hol van, mert nem vagyok én itt otthon, nem tudom mit keressek és hol.

Vissza az elejére Go down
Lee Jiwoon
thunder bay


Lee Jiwoon
⋪ ⋫ :
talk that talk  Tumblr_pajrkqlu7h1u7epwao1_250
⋪ posts ⋫ :
172
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
Thunder Bay
⋪ face claim ⋫ :
Seo Kang Joon
⋪ ⋫ :
talk that talk  675e6603b4788f8072ecd4f7d78be2b3
⋪ i need ya here ⋫ :
talk that talk  D339be1dd02b8e1027f872d887578d3328d48a54

talk that talk  Empty
TémanyitásRe: talk that talk ⋪ ⋫ 13.05.21 22:17



Baby & Lee
- Mindig van egy olyan ember, olykor több is. – Ebben a kérdésben, lehet, hogy kurva negatív vagyok, de lássuk be, nem is volt még pozitív tapasztalatom az ügyben egyetlen alkalommal sem. Sőt, voltam már én az a bizonyos, akivel megcsaltak valakit és még csak igazán küzdenem sem kellett a nő figyelméért. Ilyen ez a világ, alig van bizalom, hűség meg szinte semmi. – Holt biztos. – Ha másban nem is, de ebben az vagyok. Cherry egy szexgép, mi tagadás, abban kurva jó. De közben marhára sötét. Az ágyon kívül alig lehet elviselni a baromságait. Már az is megnyugtat, hogy ha egy nő felismeri a műanyag gyümölcsöket és nem akarja felzabálni. - Azt, hogy legalább annyi szadista hajlamod van, mint nekem. Ez szexi! – Határozottan bejön, ha egy csaj nem játssza nekem a szende kislányt. Tipikus pali vagyok. Ribancot akarok az ágyba és szűzlányt a konyhába. Csakhogy a kettő együtt nem megy, úgyhogy beérem azzal, ha nem unalmas a csaj és az ágyban is jó. Na ő, pont ilyen. – Egy ember sem születik kurvának, vagy gonosznak, mind azzá válnak valami miatt. – Na tessék, itt egy fasszentos Lee féle bölcsesség csak neked szépséges tűztündér. Persze ettől még elítélendő társadalmilag az, amit tesznek, de ha valaki engem kérdez, azért némely tettre van mentség. Például, ha egy Cock féle marhát bebetonozok és a tengerbe hajítok, az miért gyilkosság? Maximum állatkínzás lehetne, de még azt is finomítanám, mert kurvára elvette a Cserkómat. - Akkor ezt meg kellene köszönnöm neki, mert ezért kaphattalak meg! – Vigyorgok önelégülten. Tetszik kimondva a dolog, megkaptam. Nem is tudom mikor voltam ennyire büszke utoljára amiatt, hogy sikerült ágyba keverednem egy nővel.
- Ő nem csak benne van, egyenesen imádja az ilyesmit. Ő maga válogatja össze a lányokat hozzá. – Bár mindig rábólintottam, vagy épp megtagadtam egy-egy választását, de lényegében ő szelektál és szervez le mindent ilyen esetekben. Szerintem kurvára nem volt gyerekszobája a csajnak! - De a legtöbb nő, nem meri bevallani. – Mintha az ilyen álmok szörnyűek lennének. – Ja, meg kellett kímélnem a családot – és magamat is, mert napokig egyfolytában összezárva vele, én sem bírtam volna.
- Oké, akkor dobjunk össze valamit együtt! Ez a konyha már úgyis azért zokog, hogy valakinek a hasznára legyen. Mi az, amiben van hús és gyorsan összedobható? – Oké, pár dolgot el tudok készíteni, de a pirítós nem éppen egy mesterszakácsnak való feladat. Meg azt hiszem, a rántotta készítéssel sem leszek én az ász.

Szószám:391
Lesz jobb is...
Vissza az elejére Go down
Baby Fletcher
stonewall


Baby Fletcher
⋪ ⋫ :
talk that talk  48ce4bf71cd57eff07661dc8280393115d43e1b5
⋪ posts ⋫ :
287
⋪ age ⋫ :
20
⋪ your place ⋫ :
thunder bay
⋪ face claim ⋫ :
abigail cowen
⋪ ⋫ :
talk that talk  94049d362173d310d56613e0dff4d494eefb774c
⋪ i need ya here ⋫ :
talk that talk  Tumblr_og8l9fIVOE1tpi24go5_400

talk that talk  Empty
TémanyitásRe: talk that talk ⋪ ⋫ 14.05.21 12:57

lee + baby
350 ⋪ ⋫ baby, baby ⋪ ⋫ épphogy meglett
- Ebben most nem értek veled egyet, szerintem nincs olyan ember aki miatt a megcsalást be lehetne vállalni - nem szerettem Chadet, de nem mentem volna félre, hiába nem volt szex, inkább szereztem magamnak egy eszközt, amivel lefoglaltam magam. Nem mentem máshoz, és a vibrátor nem hiszem, hogy megcsalásos tényező lenne. De nem tudom, gondolom mindenki máshogy éli ezeket meg, engem nem zavarna a pornóra kiverés sem, ha éppen ahhoz van kedve. - Te szabadon hagynád az arcát, hogy meg is fulladhasson? Mert akkor igen ugyanannyi a szadista hajlam - nehogy már a betonba fulladjon, bár az is jó lehet, mégis úgy érzem, hogy a vízbe fulladás a betonba öntés után kielégítőbb bosszú lenne. - Milyen bölcs vagy ma - ingatom meg egy picit a fejemet, de mosolygok azért, ma tényleg az, és igaza van, de ki nem mondanám. - Úgy érzed, ezt meg kell köszönni? - nevetek kicsit hitetlenkedve, nem hiszem, hogy annyira nagy dolog lenne, és neki kellene köszönnie. - Inkább magadnak köszönd, te csavartad el a fejem - azzal a sok idióta poénnal, a flörttel, valahogy levett a lábamról. Magam sem értem, hogy a fenébe sikerült neki olyan könnyen elérnie, hogy ágybabújjak vele, még akkor is, ha csak később jött az ágy. Voltak egy éjszakásaim, persze, de nem terveztem igazán semmi olyat vele, de ahogy csókolt... Nem tudtam volna nemet mondani.
- Egy pöppet betegesen hangzik... - mintha unalmas lett volna neki Lee-vel, de ezt hangosan nem merem kimondani, nehogy aztán megsértsem. - Szerintem ez nem olyan, amit ne lehetne - a kíváncsiság miatt úgyis megfordul az emberek fejében, hogy mi lenne ha. És innentől jöhet a képzelet, és jön a gondolat is, akkor pedig már amolyan "álomnak" számít szerintem. - Valahogy megértem, alig hallottam beszélni, de lejjebb is süllyedtem... - borzasztóan butának tűnt a csaj, nem értem, hogy tudta elviselni.
- Ha szereted a tésztás kajékat, akkor szinte bármelyik - gondolkozom el ezen, azok hamar megvannak, nem csinálnak nagy rendetlenséget sem, és laktatóak is. - Mennyire gyorsat szeretnél? - mert még akár egy pizza is pillanatok alatt megvan, maga a tészta az, aminek állnia kell csak semmi más.

Vissza az elejére Go down
Lee Jiwoon
thunder bay


Lee Jiwoon
⋪ ⋫ :
talk that talk  Tumblr_pajrkqlu7h1u7epwao1_250
⋪ posts ⋫ :
172
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
Thunder Bay
⋪ face claim ⋫ :
Seo Kang Joon
⋪ ⋫ :
talk that talk  675e6603b4788f8072ecd4f7d78be2b3
⋪ i need ya here ⋫ :
talk that talk  D339be1dd02b8e1027f872d887578d3328d48a54

talk that talk  Empty
TémanyitásRe: talk that talk ⋪ ⋫ 15.05.21 19:30



Baby & Lee
- Szerintem van az a személy, aki el tudja venni az ember eszét. Még csak nem is kell szándékosnak lennie, bár megjegyzem, a legtöbb nő, akihez eddig szerencsém volt, simán megtette minden további nélkül – talán mert bevonzom a ribancokat. – De olykor elsodornak az érzések és csak később tudsz gondolkodni – ha feláll a dákó, megáll az ész, ezt szokták mondani, de rohadtul igaz ez a nőkre is. Ha lázba jönnek, már mindegy, hogy várja e őket „otthon” valaki. – állítólag. – Velem még nem történt meg soha, de valószínűleg azért, mert nem igazán volt senkim sem, akit megcsalhattam volna. Pedig van az a nő, aki el tudja csavarni a fejem annyira, hogy az ex szeretőm szeme láttára akarjam ledönteni egy buli közepén.  – Még szép, hogy szabadon hagynám! Anélkül semmit sem érne az egész. Még meg is vágnám egy kicsit, hogy rácuppanjanak a kis dögevő halak mielőtt megfullad. - Rágják szét a fejét annak a gyökérnek. – Tudod, vannak jó pillanataim! – Vigyorgok a magam flörtölős stílusában, miközben minimum Buddhának érzem magam, a saját kis bölcsességeimmel. – Rád nézve, határozottan úgy! – Végigfut a tekintetem a nő alakján, bassza meg, milyen csodás volt megérinteni. – Én ugyan nem! Te csavartad el az enyémet! Tulajdonképpen örökké ezt csinálod a gyönyörű pillantásoddal – az illatoddal, az érintéseiddel, azzal, hogy minden esetben képes vagy beleállni a kis flörtökbe és a csodás mosolyoddal. Nem is említve az alakod, apám, az a fenék! Már a gondolattól is azonnal átjár valami különös izgalom. Furcsa, általában, ha megkapok valakit, onnantól kezdve már nincs meg az a kis plusz. Az ismeretlen friss hús varázsa. De rá, mintha azóta egyre jobban vágynék. Vagy csak bebeszélem magamnak, mert a bosszúhadjáratos dolog ennyire feltüzel? Nem is tudom.
- Nem ez a legfurább dolog, amit csinál – bizony, ennél van rosszabb is, mert például a gruppenbe nem voltam hajlandó belemenni, túl sok nekem abban a kolbász. – Ha hiszed, ha nem, eléggé önbizalom hiányos. Neki kell a megerősítés, férfitól, nőtől, bárkitől. – Kicsit fura, mikor négyen vagytok egy ágyban és valaki állandóan azt szajkózza, hogy Cherry milyen fantasztikusan csinálja, amit épp csinál.  – Azért függ az a kapcsolati státusztól is – bár általában épp azok vállalják be egy-egy bulis hétvégén, akik régóta együtt vannak a párjukkal. A Cherryt érintő megjegyzésre csak bólintok.
- Igen, eléggé bírom a tésztát – ha van hozzá hús, mert anélkül semmi sem jó igazán. – Éhes vagyok, de várok veled, ha szükséges. - Simítok végig a karján, nem hagyva afelől kétséget, hogy mivel ütném el az időt.  

Szószám:399
Lesz jobb is...
Vissza az elejére Go down
Baby Fletcher
stonewall


Baby Fletcher
⋪ ⋫ :
talk that talk  48ce4bf71cd57eff07661dc8280393115d43e1b5
⋪ posts ⋫ :
287
⋪ age ⋫ :
20
⋪ your place ⋫ :
thunder bay
⋪ face claim ⋫ :
abigail cowen
⋪ ⋫ :
talk that talk  94049d362173d310d56613e0dff4d494eefb774c
⋪ i need ya here ⋫ :
talk that talk  Tumblr_og8l9fIVOE1tpi24go5_400

talk that talk  Empty
TémanyitásRe: talk that talk ⋪ ⋫ 16.05.21 8:29

lee + baby
378 ⋪ ⋫ baby, baby ⋪ ⋫ telón írtam, szóval bocsi zacskóstej
- Én valahogy erre nem látok részemről semmilyen esélyt, de nem mondom azt sem, hogy nincs igazad - mert lehet, hogy van ilyen, mindenhol ezt hallani, a sok nyálas filmben is vannak ilyenek, de én még sosem tapasztaltam olyat, hogy ezt éreztem volna. A megcsalásom utáni elcsavarásom nem számít, nem igaz? - Állítólag? Szóval még nem tapasztaltál ilyet? - én sosem éreztem még késztetést arra, hjogy megcsaljak valakit, főleg, ha szeretném az illetőt, akkor nem hiszem, hogy lenne olyan ajánlat amire ugranék. Ha nem szeretem akkor meg lehet a szakítás lenne okosabb. - Kicsit kezdek megijedni tőled, meg attól, hogy ez tetszene - nevetek fel halkan, hihetetlen, hogy eddig szinte ki tudtam volna sírni a lelkemet is, most meg itt röhögök azon, hogy tenném el Chadet lábalól, Na mondjuk az nem lenne jó, akkor ennek itt köztünk hamar vége lenne. - Sok ilyen jó pillanatod van? - kérdezem mosolyogva, bár valahogy nem tudom elképzelni, hogy a bölcs Lee-t többet látnám, mint a flörtölőset. - Én? Szerintem képtelen lennék bárki fejét is elcsavarni, nemhogy a tiédet -ingatom a fejemet mosolyogva, valahogy nem hiszem el, hogy tényleg így gondolja, hogy képes lennék elcsavarni bárki fejét is. Max az újdonság varátsa az, ami elvarázsolta őt. Bár nem tudom, ha mégis esetlegesen lehettem én az aki elvarázsolta, akkor sem direkt volt, egyszerűen csak túl jól éreztem magam mellette.
- Azt hiszem nem akarom tudni miket szokott még csinálni - pislogok nagyokat, nekem ez is kicsit erős, de persze, ha olyan a "partnerem" én is szívesen kipróbálnám vele a hármast, maximum mondjuk akkor ha a helyzet úgy adja. Direkt eltervezve, válogatva nem. - Meglepne, ha azt mondanám, hogy gondoltam róla? - én is az vagyok, a megcsalás óta még inkább, de Chaddel ilyen téren nem jár jól Cherry. - Attól sok minden függ igazából - ha valakivel rendes kapcsolatom lenne, tuti nem mennék bele  a hármasba, de addig azért megeshetne egyszer tutira.
- Akkor.... Egy lasagne? - a simítására felmosolygok rá, lefoglalja magát ebben biztos vagyok, bár nincs ellenemre szinte semmi sem. A lasagne pedig gyorsan összedobható, és a sütőben még figyelni sem kell rá. - Max egy fél óra az szerintem, és amíg a sütőben van, nem kell ácsorogni és bámulni - se kevergetni, se semmi, így az egy igen hálás vacsora tud lenni.

Vissza az elejére Go down
Lee Jiwoon
thunder bay


Lee Jiwoon
⋪ ⋫ :
talk that talk  Tumblr_pajrkqlu7h1u7epwao1_250
⋪ posts ⋫ :
172
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
Thunder Bay
⋪ face claim ⋫ :
Seo Kang Joon
⋪ ⋫ :
talk that talk  675e6603b4788f8072ecd4f7d78be2b3
⋪ i need ya here ⋫ :
talk that talk  D339be1dd02b8e1027f872d887578d3328d48a54

talk that talk  Empty
TémanyitásRe: talk that talk ⋪ ⋫ 16.05.21 23:49



Baby & Lee
- Persze minden attól is függ, hogy kinek mi a megcsalás. Van, akinek csak a szex, másoknak egy csók, vagy épp a flört az. Lehet, hogy te nem is érezted annak, de a partnered már igen. – Túl bonyolult ez az egész, ráadásul a nők szex nélkül is képesek megcsalni a másikat, mert annyira lelkisek, hogy az már szinte bűn. Sokkal rosszabb lehet, ha lélekben csal meg és enged magához valakit annyira közel, amennyire nem kellene. Legalábbis egyesek szerint, de ahhoz, hogy mindezt igazolni, vagy cáfolni tudjam, át kellene esnem egy viszonzott szerelmen és a megcsalások típusain, de ahhoz rohadtul nincs semmi kedvem. – Még nem jártam senkivel, ezért megcsalni is nehéz lett volna bárkit is. – Ez azért egy vitathatatlan tény, kijátszottam a megcsalás dolgot azzal, hogy nem volt még barátnőm. - De azt hiszem, talán képes letten volna rá. – Ha épp Cherryvel járok és alkalmam adódik megdönteni a kis vöröst, szinte biztos, hogy megtettem volna. Baszottul nem lehet neki ellenállni. - Ne ijedj meg. Kibaszott szexi bűnöző páros leszünk, Chuch meg a halakkal alszik majd. – Utánozom a keresztapa hangleejtését és stílusát, így igazi a bűnöző stíl.
- Olykor akad. Néha kikívánkozik belőlem a felesleges értelem bölcsességek formájában, mikor már annyi van, hogy a szép koponyám nem bírja a nyomást! – Komolyan adom elő mindezt, mintha orvosi tény lenne minimum, de persze kibaszott nagy marhaság.
- Pedig nagyon is képes vagy rá. – Fogalma sincs róla, hogy milyen hatással lehet egy pasira és ettől valahogy még jobban bejön. De az ilyen csajok veszélyesek, tudtukon kívül játszadoznak a férfinemmel. - Mit jelent, hogy: nemhogy a tiédet? – Ez vajon jót vagy rosszat jelent?  Mi baja van a fejemmel, azon kívül, hogy nem vagyok mindig tökéletesen a helyzetek magaslatán?
- Jobb is, ha nem. – Bár azt hiszem, a kis vörösnek is lenne néhány remek szexsztorija, nem hiszem el, hogy nem. Aki ennyire jó az ágyban, és úgy tudja élvezni ahogy ő, az nem kezdő a témában. – Ja, meglepne. Mindig annyira magabiztosan adja elő magát, de aztán százszor megkérdezi, hogy szép e bimbója vagy épp a szemöldökcsontja. Tök fura helyeket nézeget magán. – Iszonyat kattant a csaj valójában, kedvelem ezt a típust. - Van, akinek igen, másoknak nem. – Nem mindenkit tart vissza a kapcsolata egy kalandtól.
- Persze, jól hangzik a lasagne. – Előkotrok egy kötényt, a nő nyakába akasztom, majd szemből hozzásimulva kötöm be neki. – Csak mond, miben segítsek! – Ajkam az övét súrolja, de csak játszadozom.  

Szószám:388
Lesz jobb is...
Vissza az elejére Go down
Baby Fletcher
stonewall


Baby Fletcher
⋪ ⋫ :
talk that talk  48ce4bf71cd57eff07661dc8280393115d43e1b5
⋪ posts ⋫ :
287
⋪ age ⋫ :
20
⋪ your place ⋫ :
thunder bay
⋪ face claim ⋫ :
abigail cowen
⋪ ⋫ :
talk that talk  94049d362173d310d56613e0dff4d494eefb774c
⋪ i need ya here ⋫ :
talk that talk  Tumblr_og8l9fIVOE1tpi24go5_400

talk that talk  Empty
TémanyitásRe: talk that talk ⋪ ⋫ 18.05.21 21:32

lee + baby
375 ⋪ ⋫ baby, baby ⋪ ⋫ telón írtam, szóval bocsi zacskóstej
- Erre van a csinos kis szánk, hogy megbeszéljük, hogy kinek mi mit jelent. Legalábbis szerintem - nem tudom ő, hogy gondolja, milyen egy kapcsolat, de szerintem ezeket a dolgokat illik az elején megbeszélni egymással, és akkor úgy alakítani a dolgokat. Én szerintem a flört az erős, az mehet, ha nincs mögöttes tartalma igazán, a csók már nem, de ez függ attól is, hogy akart, viszonzott, vagy csak lekapta a másik fél. Nem tudom, hoyg ez mennyire működik úgy egyébként, nem próbáltam még olyan kapcsolatot, de szerintem megbeszélhető minden. - Én meg nem csaltam meg senkit, szóval... - bár szerintem a Cherrys dolog számíthat annak, de ha szerinte nem akkor én ráhagyom, nem tudhatom, hogy milyen érzések vannak benne. - Mindenféle kapcsolatban? - mert az nem hangzik túl jól, én nem lennék képes, nem azért mert nem lenne kivel, hanem nem venné be a gyomrom, hogy képes voltam rá. Anyám a legrosszabb, és egyben a legjobb példa arra, hogy miért ne tegyem. - Chad, de a többiben egyetértek - nevetek halkan, nem bánnám, ha tényleg így történne, és nem kellenre többet látnom, de hát akkor erre se lenne már okunk.
- Szép koponya? Miben szebb a tied, mint másé? - persze, hogy a lényeget ragadom meg, ez mindig is ilyen jól ment nekem, mindig azt a részét a mondatnak, ami amúgy nem is lenne fontos.
- Hát, hogy is mondjam... Én úgy érzem, hogy sokkal szebb lányokat is megkaphatnál, és nem tartom magam olyan hű de szépnek, hogy képes legyek egy olyan pasi fejét elcsavarni, mint te - ezt komolyan is gondolom, nem csak egónövelés miatt mondom, sokkal jobb kalibernek tartom, mint amilyeneket én össze tudnék szedni.
- Általában azok, akik a legmagabiztosabbnak tűnnek, azok a legbizonytalanabbak - ezt sajnos átérzem, mindig magamban keresem a hibát, még akkor is, hogyha nem velem van a baj. Én mindig is úgy fogom érezni, hogy az én hibám, és nem tudok tenni ez ellen. Az már megint más kérdés, hogy a testemmel sem vagyok kibékülve. A hármasos dologra nem mondok inkább semmit.
- Köszönöm - mosolygok rá a gesztus során, bár még sosem főztem le magamat, de attól még rendes tőle. - A hozzávalók összeszedésében, meg az edényekben, tudod itt te vagy otthon - nem én, így nem tudom mi merre van.

Vissza az elejére Go down
Lee Jiwoon
thunder bay


Lee Jiwoon
⋪ ⋫ :
talk that talk  Tumblr_pajrkqlu7h1u7epwao1_250
⋪ posts ⋫ :
172
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
Thunder Bay
⋪ face claim ⋫ :
Seo Kang Joon
⋪ ⋫ :
talk that talk  675e6603b4788f8072ecd4f7d78be2b3
⋪ i need ya here ⋫ :
talk that talk  D339be1dd02b8e1027f872d887578d3328d48a54

talk that talk  Empty
TémanyitásRe: talk that talk ⋪ ⋫ 19.05.21 15:39



Baby & Lee
- Nem tudom, hogy szokták ezt a párok, nem voltam még olyan szituban – és nem is vágytam rá sohasem. Okoskodhatnék tovább, de semmi értelme. Nem tudom, hogy intézném az ilyesmit, mert nem volt még részem benne. De majd, ha egyszer lesz, akkor bizonyára meglesz róla a véleményem. Egyelőre a megcsalás számomra inkább valami megfoghatatlan, ego romboló dolog. De ha már a szív is játszik, akkor biztosan szar lehet. Olyasminek képzelem el, mint a viszonzatlan szerelmet. Az is kibaszott szar érzés. – Nem mindenféle kapcsolatban. Komolyban nem. – Mert, ha már komoly kapcsolatra vetemedek, akkor ott igazi érzelmek is vannak. Ilyen esetben meg az ember nem gondol arra, mi lehet a másik lány bugyijában. Legalábbis anno, mikor belém csapott a villám, még csak észre sem vettem más lányt. De aztán az is lehet, hogy csak túl fiatal és naiv voltam. Mégis azt hiszem, hogy amikor már a szív is a pakliban van, képes leszek megemberelni magam. – Mi? – Pislogok. – Mikor változtatott nevet? – Határozottan Chuckra emlékszem és olyan is az ábrázata, mint egy Chucknak. Vagy Chadnek. Lehet, hogy a lánynak van igaza. – Oké, legyen egyszerűen csak görény! – Ez egy szép név, főleg neki. Mindegy is, a lényeg az, hogy a lány végre nevet.
- Miért, te nem találod szépnek? Olyan kis formás, ha meghalnék, szuper kaspó lenne! – Mert mi másra jó az ember koponyája, ha nem arra, hogy virágot tegyenek bele? De addig is, büszkén hordom a feszes fejbőröm alatt.
- Őrült vagy! – Nevetek fel hangosan a lány szavaira. – Te egy gyönyörű nő vagy! Már az első perctől kezdve odáig vagyok a gyönyörű, tüzes hajadért és megőrjítenek a szeplőid. A tested pedig, basszus - nyelek egyet, mert kurvára kiszárad a szám amint végigmérem – egy álom. Tudod te milyen ritka az, hogy egy ilyen nő még szórakoztató és értelmes is legyen? – Jó, nem is tagadom, hogy a múltkori bulin rendesen elcsavarta a fejem. De úgy tűnik, hogy még a mai napig is hatással van rám.
- Értem, ezek szerint én is bizonytalan vagyok – amiben azért lehet némi igazság, mert vannak dolgok, amik esetében csak megjátszom a magabiztost, miközben e mögött nincs semmi tartalom. Az összes többi esetben viszont, tényleg magabiztos vagyok, vagy szimplán csak hülye.
- Nincs mit! – Vakarom a fejem, mert basszus, nagyjából annyira vagyok otthon a saját konyhánkban, mint a lány. Ha csinálok is itt valamit, általában nem józanul. – SOS! Van egy picike gond. Fogalmam sincs arról, hogy mi hol van. - Sóhajtok tanácstalanul.  

Szószám:396
Lesz jobb is...
Vissza az elejére Go down
Baby Fletcher
stonewall


Baby Fletcher
⋪ ⋫ :
talk that talk  48ce4bf71cd57eff07661dc8280393115d43e1b5
⋪ posts ⋫ :
287
⋪ age ⋫ :
20
⋪ your place ⋫ :
thunder bay
⋪ face claim ⋫ :
abigail cowen
⋪ ⋫ :
talk that talk  94049d362173d310d56613e0dff4d494eefb774c
⋪ i need ya here ⋫ :
talk that talk  Tumblr_og8l9fIVOE1tpi24go5_400

talk that talk  Empty
TémanyitásRe: talk that talk ⋪ ⋫ 21.05.21 17:13

lee + baby
392 ⋪ ⋫ baby, baby ⋪ ⋫ bénus bocsi zacskóstej
- Konkrétan én sem, de úgy hallottam egy kapcsolatban fontos a kommunikáció - vonom meg vállaimat, én sem vagyok benne teljesen biztos, mert Chaddel nem beszéltük meg, de szerintem a megcsalás bőven megtörtént, akkor is, ha valószínűleg igen gyors meneteken vannak túl. A hossza nem számít szerintem, mindenképpen bekerül, akkor ígyis úgyis megcsalás. - Honnan indul egyáltalán egy komoly kapcsolat? Onnan, hogy kimondja az ember, hogy barát meg barátnő, vagy onnan, hogy szerelmes valaki? - kíváncsi vagyok a véleményére, én magam nem tudom eldönteni, de inkább a második felé hajlok. Chad is elvileg a barátom volt, de képes volt a megcsaládra. Csak nem ilyen minden "komoly" kapcsolat. Ha igen, köszönöm, nem kérek belőle. - Semmikor, mindig is Chad volt - döntöm el kicsit a fejemet és úgy figyelem őt, mi a fene, nem is értem. - Oké... - de nem tudok nem nevetni, a görény tényleg egy találó név annak a baromnak.
- Én úgy tudom a legtöbb koponya elég hasonló, de ha nem kapsz fejsérülést tuti remek kaspó leszel - bár nem tudom, mondjuk koponyabögre van, én azt szeretnék, nem tudom, hogy máséból akarok én inni, vagy az enyémből igyanak.
Szavaira eleinte csak figyelem őt, de ahogy végignéz rajtam az arcom kicsit elvörösödik, sok béna bókot hallottam már, de egyik sem volt rám ilyen hatással. Lehet csak azért nem, mert most érzem, hogy ezek nem csak üres szavak, de nem tudom, valahogy jobban esik tőle, mint mástól. - Köszönöm, ez most nagyon jól esett - főleg, hogy kiemelte a szeplőimet is, amiket annyira utáltam mindig is magamon, és próbáltam elrejteni. Neki tetszik... El sem hiszem, hogy ami miatt cikiztek, az szerinte ennyire szép lehet.
- Annak érzed magad? - kíváncsian figyelem arca minden rezdülését, tényleg szeretném tudni, hogy érzi ezt.
- Mi? - vonom fel szemöldökeimet, de muszáj vagyok felnevetni ezen, nem hiszem el, a saját konyháját nem ismeri. - Oké, akkor egyszerűsítsük le. Az evőeszközök merre vannak? Meg a hűtőből kellenek cuccok - mert annyi fiók van, nem tudom melyik lehet az a fiók, ami nekem kell, de a sütőt látom, kicsit bonyolultnak tűnik, de amíg érthetően van leírva minden addig jók vagyunk. - Meg nem tudom, hogy van-e ilyen kamra szerű dolgotok, vagy csak szekrényekben tartjátok-e a cuccokat, de tészta, és paradicsom is kell a húshoz - gondolkozom el gyorsan, a fűszereket azokat látom, meg a fakanalat is, de még edények kellenének.

Vissza az elejére Go down
Lee Jiwoon
thunder bay


Lee Jiwoon
⋪ ⋫ :
talk that talk  Tumblr_pajrkqlu7h1u7epwao1_250
⋪ posts ⋫ :
172
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
Thunder Bay
⋪ face claim ⋫ :
Seo Kang Joon
⋪ ⋫ :
talk that talk  675e6603b4788f8072ecd4f7d78be2b3
⋪ i need ya here ⋫ :
talk that talk  D339be1dd02b8e1027f872d887578d3328d48a54

talk that talk  Empty
TémanyitásRe: talk that talk ⋪ ⋫ 21.05.21 19:31



Baby & Lee
- Mindig fontos a kommunikáció! – Persze biztosan egy kapcsolatban is, de a családtagok és a barátok között is az. Mert kommunikáció nélkül minden rohadtul összekuszálódhat. De talán, ha ilyen alapon nézem a dolgokat, akkor igen, a szerelmi viszonynál lehet a legfontosabb. – Természetesen a szerelemtől, mert mondani kurvára bármit lehet, ha nincsenek mögötte mély érzések, akkor semmit sem számítanak a szavak. – Viszont, ha vannak, ki sem kell igazán mondani, hogy barát és barátnő, mert azt tudni fogják, legalábbis én ezt hiszem. De nagy tapasztalatom nincs benne. - Tényleg? nagyon nem arra emlékeztem. – De mindegy, mert a görénynél úgysincs találóbb név arra a fickóra.
- Nem tetszik a gondolat, hogy a görény és az én koponyám hasonló. Ázsiai vagyok, biztosan különbözünk. – Ezt úgy mondom, mintha a lánynak eddig nem tűnhetett volna fel, hogy rohadtul koreai vagyok. De nyilvánvaló, hogy erre magától is rájött már az első pillanatban.
Rázúdítok a szépségre egy teljes bókáradatot. Nem azért, hogy levegyem a lábáról, inkább azért, mert ő tette ezt velem. - Látod? Még a pír is kibaszott szexi rajtad! – És tényleg az bassza meg. Annyira, hogy kénytelen vagyok hosszabb ideig nézni a szokásosnál. Aggasztó, hogy kurvára élvezem a társaságát és ha tehetném, már becipeltem volna a hálóba.  – Nem kell megköszönnöd, ez az igazság! Sokkal jobb nő vagy, mint azt hiszed. És észre sem veszed milyen hatással vagy a férfiakra. – Nem is tudom, hogy magyarázhatnám meg neki úgy, hogy ne képzelje bele, hogy csak fel akarom szedni még egy körre. nem mintha nem akarnám, úgy egyébként. – Egyszerűen megbabonázod őket. Boszorkány vagy! – Vagy legalábbis engem, de nagyon. Mert már megint a dekoltázsán ülő szeplőket nézem bassza meg.
- Olykor, mint minden ember. – Hazudhattam volna. De minek? Olykor mindenki bizonytalan. Aki azt mondja, hogy nem, az biztosan hazudik.
- Ne nézz így rám, nem vagyok nagy szakács! – Mert azon kívül, hogy a mikróba bedobom, amit a hűtőben találok és esetleg csinálok egy rántottát holt részegen, nem sok időt szoktam ebben a helységben tölteni. A nőket sem ide hozom általában, de ő valamiért most épp kivétel. – Evőeszközök abban a fiókban, a hűtők meg ott. A szélesebb a sima, a vékonyabb fagyasztó. – És nagyjából ennyit tudok a konyhánkról.  – Ja, hogy kajatároló – mert nekem a kamra nem sokat mond – a hűtők melletti ajtó - ami egy kisebb szobát rejt, tele polcokkal és minden féle élelmiszerrel. Csak a fene tudja minek, mikor anyám fényévente egyszer főz. – Mond, miben segítsek még? Ölellek, ha úgy könnyebb! – Vigyorgok.  

Szószám:395
Lesz jobb is...
Vissza az elejére Go down
Baby Fletcher
stonewall


Baby Fletcher
⋪ ⋫ :
talk that talk  48ce4bf71cd57eff07661dc8280393115d43e1b5
⋪ posts ⋫ :
287
⋪ age ⋫ :
20
⋪ your place ⋫ :
thunder bay
⋪ face claim ⋫ :
abigail cowen
⋪ ⋫ :
talk that talk  94049d362173d310d56613e0dff4d494eefb774c
⋪ i need ya here ⋫ :
talk that talk  Tumblr_og8l9fIVOE1tpi24go5_400

talk that talk  Empty
TémanyitásRe: talk that talk ⋪ ⋫ 21.05.21 23:39

lee + baby
396 ⋪ ⋫ baby, baby ⋪ ⋫ bénus bocsi zacskóstej
- Az lenne az alap, de gondolom te se kommunikáltál sokat Cherryvel - én Chaddel biztosan nem, de vele meg nem tudom, hogy kellene-e beszélnem. Mármint, nem tudom, úgy érzem kellene, de közben meg villog a piros lámpa a fejem felet, hogy minek, pár hét max, és mindenki megy a maga dolgára. - Igazad van, tök logikus - ez most tényleg az, a szerelemtől számít csak igazán a kapcsolat, szóval, én akkor nem is voltam igazán kapcsolatban Chaddel... Ez mókásan hangzik, pedig elvileg annak számítottunk, ő legalábbis azt mondta, hogy ez így van. De már semmiben sem merek hinni. Mondjuk a szeretlek tényleg soha az életbe  nem hangzott el köztünk. - Semmi gond - legyintek erre, nem olyan fontos a neve, én is szeretném már elfelejteni és soha a büdös életben nem hallani többet róla. Vagy legalábbis addig nem, amíg megint nem dörgölhetem ezt az orruk alá.
- Ennek nincs köze ahhoz, hogy milyen vagy... A koponya az koponya - nevetek halkan, mintha az számítana, hogy ázsiai, vagy sem.
- Ne már! - nevetek fel azon, ahogy még mindig bókol, el is takarom az arcom, mert annyira áthatóan bámult, hogy meglepem magamat is, de még vörösebb lett a fejem, mint eddig volt. Mi a fenét művel velem? Ilyet évek óta nem éreztem. - Mi ez a nagy bókáradat? Nem mintha zavarna ám - csak kíváncsi vagyok, meglep, hogy ennyire édesen viselkedik most. - A vörösekre régen is ezt mondták, de akkor téged is megbabonáztalak? - vigyorodom el ezen, tényleg annak hittek minden vörös embert. Az viszont már nagyobb örömmel tölt el, hogy arra gondolok, hogy őt is sikerült.
- Szerintem nem mindenki szokott így lenni - de valahogy ő jobban érdekel, mint bárki más ilyen téren. Megkattantam, esküszöm, kikészít ez az ember.
- Na jól van - kuncogok, csak nekem kell feltalálnom magamat, de akkor megyek is, és összeszedek mindent ami csak kellhet egy lasagne elkészítéséhez, az edényeket is megtalálom így, és kipakolok a pultra. - Az ölelés neked nem segítene, mert sokat mocorgok, és biztosan történne valami, ha folyton neked dörgölőznék - pillantok ré, de megsimítom mellkasát, ahogy elmegyek előtte, hogy nekikezdjek az ételnek. A húsnak állok neki, és amint szépen meg is fő, már folytatom is a paradicsomszósszal, azt be is fűszerezem, majd a fakanálra téve megfordulok felé. - Megkóstolod? - én már azon túl vagyok, de inkább neki kell, hogy finom legyen, én szeretem a saját főztöm.

Vissza az elejére Go down
Lee Jiwoon
thunder bay


Lee Jiwoon
⋪ ⋫ :
talk that talk  Tumblr_pajrkqlu7h1u7epwao1_250
⋪ posts ⋫ :
172
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
Thunder Bay
⋪ face claim ⋫ :
Seo Kang Joon
⋪ ⋫ :
talk that talk  675e6603b4788f8072ecd4f7d78be2b3
⋪ i need ya here ⋫ :
talk that talk  D339be1dd02b8e1027f872d887578d3328d48a54

talk that talk  Empty
TémanyitásRe: talk that talk ⋪ ⋫ 22.05.21 21:30



Baby & Lee
- Azt megbeszéltem vele, amit kellett. De a mi viszonyunk, nem hasonlítható egy kapcsolathoz. Inkább egy üzleti szerződéshez – azokat meg nem kell túlbeszélni. Az elején kikötötte a szabályokat és ennyi. Elég lett volna, ha ezeket be tudja a nő tartani, de ez sem ment.  – Szeretnél mondani valamit? – Nézem az elgondolkodott arcát, ilyenkor a nők agyában iszonyatos dolgok suhannak át. Vajon az övében mi? – Persze minden kapcsolat más és más, azt hiszem. – Szóval lehet, hogy ez nem így van másoknál. Nem is érti miért beszélget ilyesmiről, mikor semmilyen tapasztalata sincs a témában. Csak azt tudja, hogy ő nem venne komolyan egy olyan kapcsolatot, amiben nincsenek igazi érzések.
- Nem tudom, csak zavar, hogy ugyan olyan a görényé, mint az enyém. Hagyd meg a tévképzeteimet! -Morgok, ázsiai vagyok, más a koponyám. Formásabb, nagyobb, sárgább, tök mindegy, de más.
- A bókokat fogadni kell, nem hárítani. És ne takard el magad, mikor olyan kurva szép vagy! -Mert tényleg az és én örömmel nézem őt, főleg most, hogy úgy pirul, mint egy ártatlan szűz kislány és baszki, még ez is izgat engem. – Lehet, hogy így akarok bejutni a bugyidba! – Nézek nyíltan a szemébe, majd pimasz mosoly kúszik a számra. – Vagy csak rohadtul tetszel nekem. – Ami azt hiszem igaz is, de még mennyire. Egy ilyen nő mellett szerintem mindenki ezt érezné. – Meg, határozottan megbabonáztál, alig vagyok az eszemnél! – Vakarom meg a tarkómat továbbra is a lányt nézve. A szeplői látványa küzd a mosolyával és a tekintetével, de nem tudnék közülük választani. Mindért odavagyok. Mennyire lenne szar ötlet feldobni a pultra? Nagyon…gondolom. Nem akarom elüldözni, még nem.
- Dehogy nem! Én bizonytalannak tűnök? – Nézek rá, mert határozottan nem szoktam annak látszani, de mégis az vagyok néha. Szóval élő példája vagyok a rejtett bizonytalanságnak.
Mivel nagy segítség nem vagyok, ezért csak figyelem a konyhában tevékenykedő nőt, ami annyira szürreális látvány. Még sose főzött nekem nő a konyhánkban. Még csak egy barát sem, nemhogy valaki olyan, akit már ágyba vittem. – Az pedig nagyon segítene rajtam! Főzhetnénk meztelenül! – Vigyorgok az érintésétől, és a fantasztikus ötletem miatt. Nem is kell annyira a kaja, ha felfalhatom őt. - Persze! – Kóstolásra legalább jó vagyok, de amint közelebb lépek kezem máris a csípőjére simul és a nő szemébe nézve nyalom le az utolsó cseppeket is a fakanálról. – Hmm… finom! – Nyomok egy apró, csókot a szájára, épp csak megérintve őt. – És ez is isteni! – Lépek hátra helyet adva neki, hogy befejezhesse a főzést.

Szószám:394
Lesz jobb is...
Vissza az elejére Go down
Baby Fletcher
stonewall


Baby Fletcher
⋪ ⋫ :
talk that talk  48ce4bf71cd57eff07661dc8280393115d43e1b5
⋪ posts ⋫ :
287
⋪ age ⋫ :
20
⋪ your place ⋫ :
thunder bay
⋪ face claim ⋫ :
abigail cowen
⋪ ⋫ :
talk that talk  94049d362173d310d56613e0dff4d494eefb774c
⋪ i need ya here ⋫ :
talk that talk  Tumblr_og8l9fIVOE1tpi24go5_400

talk that talk  Empty
TémanyitásRe: talk that talk ⋪ ⋫ 24.05.21 13:29

lee + baby
391 ⋪ ⋫ baby, baby ⋪ ⋫ bénus bocsi zacskóstej
- Értem - bólintok erre, szóval nem tudom, lehet valamit elég rosszul beszéltek meg.
- Hát igazából csak azon gondolkoztam, hogy ha már Cherryvel, mint "üzleti partner" beszélgettetek ilyenekről. Nekünk is kellen? - mert, azt hiszem köztünk ez a valami is annak számít, de nem látok bele a fejébe. Most mondhatnám, hogy semmit sem akarok mondani, de azzal meg nem haladunk előre. - Valószínűleg, én elvileg kapcsolatban voltam - csak szerelem nem társult hozzá, mégis elvileg barátnőnek számítottam.
- Oké, oké, ne haragudj - nevetve legyintek egyet, akkor nem ragozom tovább ezt a sztorit, szerintem.
- Köszönöm - de hát nem szokása senkinek komolyan bókolni nekem, ezeket pedig nem üres szavaknak érzem, és az arcom vörösebbnek érzem, mint amilyen a hajam színe. Basszus, mit csinál velem? - Nem sok szükség van erre ahhoz - vallom be egy pillanatra lepillantva, bár igen, nem érzem magam teljesen jó állapotban arra, de nem kell neki semmit se mondania, hogy bejuthasson oda. Az, hogy rohadtul tetszem neki, az felélénkíti a figyelmem és újra rápillantok, ez még mindig hihetetlen. - Az jó, mert én sem tudom hol az eszem - valahogy elhagytam, talán még a legelső alkalommal amikor megcsókolhattam, és az ajtóhoz szorított... Azt hiszem sosem leszek eszemnél, ha ő a közelemben van.
- Háááát... Szerintem ha nem lennél olykor bizonytalan, nem zavart volna annyira a megcsalás - szerintem legalábbis, de lehet én gondolkozom rosszul, viszont én az vagyok, és ezért is volt szar az, hogy lecserélt Chad.
- Meztelenül nem a legelőnyösebb, de ha valami olyat ennél amit nem kell főzni... - akkor nem lehet baj belőle, így a leforrázás esélye túl nagy. Felkarjára helyezem a tenyeremet, ahogy ő jön és a csípőmön érzem tenyerét, csak remélem, hogy ízleni fog neki, és nem főztem eddig rosszat. A csók nagyon kis apró, de gondolkodás nélkül viszonzom egy hatalmas mosollyal az arcomon. - Ennek örülök - így már nyugodtan megyek vissza, hogy mindent megcsináljak, majd egy tálban összeöntsem, a sajt pedig megy a tetejére. - Kinyitod nekem a sütőt? - kicsit nehéz a tál, de ha nem segít is megoldom, csak könnyebb lenne, ha már a kezemben van. A lényeg az, hogy amint bekerül a sütőbe kiokoskodom, hogy mit merre kell, beállítom az időt is. - Olyan 20-25 perc, és kész is van - fordulok felé mosolyogva, amint már a sütőben sül a vacsora neki. Nem tudom mi történik itt és most...

Vissza az elejére Go down
Lee Jiwoon
thunder bay


Lee Jiwoon
⋪ ⋫ :
talk that talk  Tumblr_pajrkqlu7h1u7epwao1_250
⋪ posts ⋫ :
172
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
Thunder Bay
⋪ face claim ⋫ :
Seo Kang Joon
⋪ ⋫ :
talk that talk  675e6603b4788f8072ecd4f7d78be2b3
⋪ i need ya here ⋫ :
talk that talk  D339be1dd02b8e1027f872d887578d3328d48a54

talk that talk  Empty
TémanyitásRe: talk that talk ⋪ ⋫ 25.05.21 18:29



Baby & Lee
- Szeretnéd, ha lefektetnénk valamilyen szabályokat? – Oké, tőlem ez nem annyira szokatlan. Mármint szoktam ilyet csinálni, csak most nem igazán jutott eszembe hasonló gondolat. Mit írjak egy ilyen szerződésbe? Ne feküdj újra az exed alá? Az egy kicsit túl nyers lenne talán. – A bosszú vagy a szex miatt? – Mert ez sem mindegy, attól függetlenül, hogy a kettő szorosan kapcsolódik egymáshoz. Nem is tudom akarnék e és ha igen, akkor épp melyik miatt. – Mindenképp abban voltál, de szerelem nélkül aligha volt komoly. – Mert kapcsolatban lenni és komoly kapcsolatban lenni kurvára nem ugyan az. Az elsőben nagyjából csak a szex számít, a másikban játszanak az érzelmek, számít a másik minden téren. Ezért félek a komoly kapcsolatoktól. Nem hiszem, hogy a megfelelő ember lennék arra.
Tolok rá egy bókáradatot, nem azért, mert kell, hanem mert kurvára bejön. Persze, Ő nem az a típus, mint Cherry, aki egy „Köszike, tudom!”-al lerendezné a szitut. – Igaz, voltaképp már bejutottam!  - Önelégült vigyort engedek meg magamnak. Ilyen esetben bárki más is piszok büszke lenne a dologra. De persze, arról szó nincs, hogy nem akarok repetázni. Csak épp nem most azonnal. – Egyszerre elveszteni a legjobb! – Bár a pultra nem dobom fel, de azt sem bírom ki, hogy ne lépjek hozzá és pecsételjem megy egy apró csókkal a dolgot. – Hátha ettől észhez térünk! – Nézek a szemébe, de baszki, ez nem fog azon segíteni.
- Bizonytalan? -Nevetek fel Cherryre gondolva. – A megcsalás nem azért zavart, hanem mert kurva sok pénzt fizettem a hűségéért. Ez olyan, mintha vettem volna egy bazi drága autót, amit mikor épp nem vezetek, sutyiban a szomszédok is használnak. Összekenik minden szarral. Hát nem baromira dühítő? – Próbálom megértetni vele, hogy az egómnak csak az fáj, hogy más is játszott a játékommal.
- Téged…..egy szaftos húsz szeleten? – Momentán más ötletem nincs, ez meg kukázható, hiszen a lány nem úgy tűnik, hogy hurrá szexelünk állapotban van. Pedig az bizony nagyon is kivitelezhető lenne meztelenül. Végül csak kóstolás jut nekem az ételből és a nőből is. Nem panaszkodom, mindkettő marha finom. Segédkezek, amiben csak kell, tálat cipelek, sütőt nyitok. Ha a haverok ezt látnák, behugyoznának a röhögéstől. – Az nagyon sok mindenre elegendő idő. –Mosolygok, átölelve egy pillanatra 20 perc pont elég lenne pár csókra. – Kérsz egy kis bort, vagy valami mást? –De a csókáradat most elmarad, csak egy puszit nyomok az ajkára, mert bármennyire is mosolyog, zavar, hogy érzem rajta a láthatatlan feszültséget. Itt az ideje lazítani Baby!

Szószám:396
Lesz jobb is...
Vissza az elejére Go down
Baby Fletcher
stonewall


Baby Fletcher
⋪ ⋫ :
talk that talk  48ce4bf71cd57eff07661dc8280393115d43e1b5
⋪ posts ⋫ :
287
⋪ age ⋫ :
20
⋪ your place ⋫ :
thunder bay
⋪ face claim ⋫ :
abigail cowen
⋪ ⋫ :
talk that talk  94049d362173d310d56613e0dff4d494eefb774c
⋪ i need ya here ⋫ :
talk that talk  Tumblr_og8l9fIVOE1tpi24go5_400

talk that talk  Empty
TémanyitásRe: talk that talk ⋪ ⋫ 26.05.21 14:33

lee + baby
395 ⋪ ⋫ baby, baby ⋪ ⋫ bénus bocsi zacskóstej
- Nem tudom, lehet kellene, nem? - döntöm oldalra a fejemet figyelve őt, nekem nem muszáj, de ha már valami "kapcsolat" van köztünk akkor kéne. A mostani is az, csak nem olyan amire más gondolna. - Mindkettő miatt? - nem tudom játszik-e, de szerintem egyik miatt sem ártana, amíg tart a bosszú nem árthat egy ilyen beszélgetés. - Szerelem. Hah! - nevetek fel ezen, attól nagyon messze voltunk, ezért sem érdekel, hogy megcsalt, a tényt leszarom, hogy mást talált, inkább csak cseszi a csőrömet, és kiidegel kurvára, hogy még utána én voltam a hibás. Nem tudom mit képzelt magáról úgy egyébként, hogy képes volt még ezt is rám fogni, de az biztos, hogy a kis egóját darabokra akarom törni. A szívét nem hiszem, hogy tudnám, lehetetlen, hogy szeretett.
- És nem lenne erre szükség ahhoz sem, hogy ez újra megtörténjen - ezzel ugyan kimondom, hogy nem lenne ellenemre megint csak egy olyan, de nem most, valahogy még nincs olyan hangulatom, hiába nem bánnám a dolgot. - Úgy gondolod? - én kicsit sem akartam elveszteni a fejemet, de ahogy megcsókol nem tudom még összeszedni sem a gondolataimat, csak viszonzom a gesztust felkarjára simítva tenyeremet. - Szerintem ezzel csak az ellenkezőjét érjük el - harapom be alsó ajkamat, a csókok kicsit sem fognak észhez téríteni engem.
- Hmm érdekes egy hasonlat... De igazából teljesen érthető is - szóval tudom mire szeretett volna utalni ezzel, de hát hűséget megvenni... Úgy néz ki elég szar módszer, vagy több kellett volna, nem tudhatom, de Cherry nem lett szimpatikusabb.
Inkább nem válaszolok arra amit mond, csak megingatom a fejemet, és befejezem a kaját, ami után el is pakolászom, nem akarok semmit sem elől hagyni, és rendetlennek tűnni, az nem lenne túl jó benyomás senkinek sem. Bár kire akarok én jó benyomást tenni? Szerintem senkire, nincs kire, nincs miért. Oh baszki ez egyre rosszabb... - Na mesélj, mire elegendő? - kérdezem egy mosollyal az arcomon, de a boros kérdésére leülök, és mérlegelem, hogy mennyit ettem ma, és kellene-e erre boroznom, de bólintok egy picit. - Jöhet, miért is ne - igazából ellene egy kicsit sem vagyok, csak nem biztos, hogy a bor van rám a legjobb hatással. - Segítsek valamiben? - nem tudom miben tudnék a borral, de ha kéne, itt vagyok, és nagyon szívesen nyújtok neki segédkezet. A kötény leveszem, és szépen összehajtva le is teszem a pultra, már nem hiszem, hogy kelleni fog.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



talk that talk  Empty
TémanyitásRe: talk that talk ⋪ ⋫

Vissza az elejére Go down
 
talk that talk
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Thunder Bay városa :: villámjáték-
Ugrás: