Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KezdőlapKezdőlap  CalendarCalendar  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

You may think I'm ghostin', but the truth is I'm a liar
I sell you what I tell you, but you ain't a fucking buyer


 
belépés
it's bad karma
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
I don't believe in luck

utolsó posztok
I don't play the nicest

Baby Fletcher
12.09.21 21:25

Vendég
12.09.21 11:54

Vendég
27.08.21 14:31

Vendég
07.08.21 11:22

Vendég
15.07.21 8:59

Kim Min-So
23.06.21 21:30

Baby Fletcher
23.06.21 18:40
belépett tagjaink
such a heart breaker
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (21 fő) 21.02.21 12:39-kor volt itt.

 
 This guy is my hobby ~

Dommiel Sullivan
inactive


Dommiel Sullivan
⋪ ⋫ :
Shadows fall over my heart
I black out the moon
I wait for you to come around
This guy is my hobby ~ 5b45b75949a1d62c54861f914b1bc9a1
You got me dancing in the dark
I've closed my eyes
But I won't sleep tonight
⋪ posts ⋫ :
12
⋪ age ⋫ :
26
⋪ your place ⋫ :
+ Scarlet Cross +
⋪ face claim ⋫ :
+ Bang C. Chan +
⋪ ⋫ :
In a nocturnal state of mind
Children of the night
But it's the only way alive
This guy is my hobby ~ 7b97046dfae72aaeb936dd8e305649f5
This black hole's pulling me inside
Of this black heart, this black soul
Undermeath this black, black sky
⋪ i need ya here ⋫ :
Baby, you should come with me
I'll take you to the dark side
Me and you, you and me
This guy is my hobby ~ 55ccde7404ff26a7c4dd8e6331c71cfa
Do bad things in the night time
Baby, you should come with me

And we can kill the lights
Hit the lights, let it blackout, blackout

This guy is my hobby ~ Empty
TémanyitásThis guy is my hobby ~ ⋪ ⋫ 13.03.21 21:02

Fehér csokoládéba mártott eper
18-22 ⋪ ⋫ goodboys

Imádom, ahogy vékony ujjaiddal babrálod a gombokat, miközben öltözködsz vagy mikor egy fárasztó nap után eldőlök a kanapén és te hozzám bújsz, mint egy imádnivaló macska. Azt is nagyon szeretem benned, hogy noha tudod mennyire nem szeretem azokat a salátás cuccokat, mégis mindig úgy huppansz le mellém, hogy az majszolva végül én sem tudom megállni, hogy ne hajoljak oda tátani a számat. Pedig tudom, hogy nem ízlik, sosem fog. Szeretem benned, hogy azt hiszed nem látom, de alkalomadtán a fotelbe szórt felsőmbe szagolsz, és bugyutagságnak gondolod, ezért zavarodban mindig elmosolyodsz, pedig amikor te vagy távol, én is ugyanezt teszem. Imádom, hogy csak az enyém vagy, csak nekem. Hogy bár állítom megszelídíthetetlen vagyok, az illatodat érezve, a szemeidbe nézve teljesen elgyengülök. Ez a te különleges képességed.
Tudd, hogy nem volt ez mindig így. Sőt! Az első találkozásunkra én nem is emlékszem. Részeg voltam és bőrig áztam, míg nem jöttél te és bár nyilvánvaló volt a számodra, hogy egy nagyszájú, piás barom vagyok, mégis megosztottad velem az esernyőd.
Egy kicsivel később botlottunk ismét egymásba, de akkor is csak egymásra pillantottunk. Érdekelni kezdtél, ezért nyomozni kezdtem utánad és akkor derült ki, hogy nem is lakunk olyan távol egymástól. Egy darabig követtelek is, legalábbis látatlanban mindig a közeledben voltam. Mégis pont akkor vettem a bátorságot, hogy rád köszönjek, mikor teljesen más ügyben jártam.
Emlékszem éppen akkor pillantottalak meg a buszon leghátul, mikor már zárta az ajtóit, de még pont feljutottam. Nem vettél észre, mert úgy tűnt nagyon el vagy kenődve, de én simán belöktem az útban lévő kapaszkodókat az ülők ölébe, hogy utat törjek magamnak hozzád, aztán lehuppantam melléd. Megszeppentél, mint egy kislány, amin én jót mosolyogtam. Én már tudtam a neved, hogy hol laksz, ismertem a családod, maroknyi barátod, de a személyiséged nem. Ahogy azt sem, hogy akadnak korabeli elleneid, akik terrorizálnak a munkahelyeden vagy a suliban. Ezt is csak nehezen szedtem ki belőled, mert irtó zárkózott fiú voltál. Viszont másnapjára mindet a kórházba küldtem, noha azt nem tudtad, hogy én kezdtem el játszani az őrangyalod.
S bár nem avattalak be életem sötét részeibe, elkezdtünk összebarátkozni, eleinte amolyan bromance kapcsolatban voltunk, de sok időt töltöttél nálam. Aztán egy alkalommal... történt ez az... A legcsodálatosabb pedig az volt benne, hogy zárkózottságod ellenére te kezdeményeztél.

Felix Lee
Tudom, gonoszul hangzik, de a playbyből nem szeretnék engedni, viszont minden más szabadon választható. Tény, hogy kicsit furcsa lenne, ha Szőkeségünk valamelyik "csínytevő" csoportba tartozna, de ha bele tudod magyarázni, az ne legyen akadály. Kapcsolatuk kialakulása közben pedig simán eltudom képzelni, hogy mindkét fiú megpróbálja kicsit áthúzni a másikat a túloldalra, mint például, hogy Dom elviszi kis hercegét valami eszeveszet buliba, Szöszke pedig cserébe jógázni tanítja. Akárhogy is, majd kitaláljuk, csak gyere hamar! cukika
Vissza az elejére Go down
 
This guy is my hobby ~
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakter részleg :: keresett karakterek-
Ugrás: