Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KezdőlapKezdőlap  CalendarCalendar  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

You may think I'm ghostin', but the truth is I'm a liar
I sell you what I tell you, but you ain't a fucking buyer


 
belépés
it's bad karma
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
I don't believe in luck

utolsó posztok
I don't play the nicest

Baby Fletcher
12.09.21 21:25

Vendég
12.09.21 11:54

Vendég
27.08.21 14:31

Vendég
07.08.21 11:22

Vendég
15.07.21 8:59

Kim Min-So
23.06.21 21:30

Baby Fletcher
23.06.21 18:40
belépett tagjaink
such a heart breaker
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (21 fő) 21.02.21 12:39-kor volt itt.

 
 we are related by blood

Ryeo Taeyang
thunder bay


Ryeo Taeyang
⋪ ⋫ :
we are related by blood 3fb63dc32ca67b3c0d0c825f0f1b13b5c7a3e1a4
⋪ posts ⋫ :
187
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
thunder bay
⋪ face claim ⋫ :
song kang
⋪ ⋫ :
we are related by blood Fd9f0b9137f61f31153a0b4cc5c6b02a07e3bfe0
⋪ i need ya here ⋫ :
we are related by blood A83a1aa170990a72677f81c615c7968a8bf71646

we are related by blood Empty
Témanyitáswe are related by blood ⋪ ⋫ 13.03.21 17:38

Ryeo  csodaszép név
16 ⋪ ⋫ thunder bay diák (második évfolyam)

Az én drága kishúgom vagy, akit annak ellenére is imádok, és szeretek hogy konkrétan letagadtál. Nem haragszom, megértem hiába esett rosszul. 2 évvel ezelőttig nagyon jó kapcsolatunk volt, én nagyon szerettem veled tölteni az időm nagy részét, és mindig is jó nagy testvér akartam neked lenni. Tudom, hogy te is szerettél velem lenni, játszani, és az én estimesét olykor jobban szeretted, mint apáét, de anya mesélése volt az igazi mindig is. Nincs sok köztünk, és nem is éreztettem, hogy igenis az idősebb vagyok, és apáskodni fogok feletted, mert sosem volt az a fontos számomra. A gond csak az volt, hogy az iskolában történtek miatt én megváltoztam, és te is inkább kerültél. Nem tudom, hogy azzal romlott-e meg a kapcsolatunk, hogy én bezárkóztam túlságosan is, vagy amiatt, amiért senki sem beszélget ott szinte velem. Nem tudom, de az biztos, hogy nem szeretem ha ilyen állapotban vagyunk én mégsem merek odamenni hozzád. Egyszer hallottam, ahogy a barátaid előtt letagadtál, azóta meg sem próbálom a társaságod keresni. Sajnálom, ha bármi rosszat tettem ellened, remélem még helyrehozhatjuk.

jennie kim
Azt megbeszélésre hagyom, hogy mégis miért távolodtak el egymástól, amikor nagyon jó kapcsolatban voltak, lehet abból a két okból valami amit fentebb említettem, de ki is találhatunk valami egészen mást is, szívesen ötletelek bárkivel. A pofi igazán szabadon választható a kérésem csak annyi lenne, hogy maradjon koreai, ha már vértestvérek Very Happy Minden más úgy alakítható, ahogy csak szeretnéd jellemmel együtt, annyi csak amit még megszabnék, hogy szeretném ha a későbbiekben valamilyen módon kibékülnének:3 nagyon várlak, és ha itt vagy mindenképpen dobj meg egy pm-el  uuuu
De ne csak engem, Hyerim is vár téged, aki szintúgy szeretne pm-et, ahol majd megbeszélitek, hogy pontosan mi lenne, de annyi biztos, hogy az első éveid óta barátnők vagytok *-*
Vissza az elejére Go down
 
we are related by blood
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakter részleg :: keresett karakterek-
Ugrás: