Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KezdőlapKezdőlap  CalendarCalendar  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

You may think I'm ghostin', but the truth is I'm a liar
I sell you what I tell you, but you ain't a fucking buyer


 
belépés
it's bad karma
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
I don't believe in luck

utolsó posztok
I don't play the nicest

Baby Fletcher
12.09.21 21:25

Vendég
12.09.21 11:54

Vendég
27.08.21 14:31

Vendég
07.08.21 11:22

Vendég
15.07.21 8:59

Kim Min-So
23.06.21 21:30

Baby Fletcher
23.06.21 18:40
belépett tagjaink
such a heart breaker
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (21 fő) 21.02.21 12:39-kor volt itt.

 
 Dommiel K. Sullivan

Dommiel Sullivan
inactive


Dommiel Sullivan
⋪ ⋫ :
Shadows fall over my heart
I black out the moon
I wait for you to come around
Dommiel K. Sullivan 5b45b75949a1d62c54861f914b1bc9a1
You got me dancing in the dark
I've closed my eyes
But I won't sleep tonight
⋪ posts ⋫ :
12
⋪ age ⋫ :
26
⋪ your place ⋫ :
+ Scarlet Cross +
⋪ face claim ⋫ :
+ Bang C. Chan +
⋪ ⋫ :
In a nocturnal state of mind
Children of the night
But it's the only way alive
Dommiel K. Sullivan 7b97046dfae72aaeb936dd8e305649f5
This black hole's pulling me inside
Of this black heart, this black soul
Undermeath this black, black sky
⋪ i need ya here ⋫ :
Baby, you should come with me
I'll take you to the dark side
Me and you, you and me
Dommiel K. Sullivan 55ccde7404ff26a7c4dd8e6331c71cfa
Do bad things in the night time
Baby, you should come with me

And we can kill the lights
Hit the lights, let it blackout, blackout

Dommiel K. Sullivan Empty
TémanyitásDommiel K. Sullivan ⋪ ⋫ 12.03.21 21:33

Dommiel King Sullivan
Bang Christopher Chan

23
Scarlet Cross
Főállású bérgyilkos és mellette hacker
Saját
Család
Félvér vagyok. Anyám koreai származású volt, gyermekorvos, ha jól emlékszem, apám meg amerikai, eredetileg informatikus, de mivel hatalmas adósságot halmozott fel a játékfüggősége miatt, ezért végül a fekete piacon találta meg a számításait. Aki azonban a tűzbe nyúl, könnyen megégeti magát, a mi esetünkben pedig anyámat is magával rántotta. Én csupán a bérgyilkosok lustasága miatt maradtam életben.
Noha sokáig nem tudtam róla, van egy féltestvérem is apám oldaláról. Illetve szintén az ő ágáról ismerhettem meg nagybátyám, aki végtére is helyettem is eldöntötte, milyen útra térjek.
Életcél
Életcél, jövő, tervek? Nos, mindig tervezek kitakarítani, de általában csupán addig jutok vele, hogy fejben elképzelem a dolgot. Ah, ne már, a mosogatás nem nekem való! Viccet félretéve akad valami, ami a gazdagságon túl is jobban érdekel. Pontosabban valaki. Nem olyan régen, s az okát se tudnám megmagyarázni, de eldöntöttem, hogy nekem ő kell. És ha én akarok valamit, azt így vagy úgy, de megszerzem. 
Meghatározó pillanat
A születésemen kívül?
Mi tagadás, kölyökként árván maradni se piskóta, noha hazudnék, ha azt mondanám, hogy nagyon megszenvedtem volna. Nyilván szar volt, hogy mással kellett laknom és tudtam, hogy a szüleimet többé nem látom viszont, de elég kicsi voltam, ahhoz, hogy nem kellett évekig depiznem. Nem némultam meg, és nem kellett szednem semmit sem. Az élet, mint mindig, ment tovább.
Nem mintha annyira céltudatos kamasz lettem volna, de éles kanyart vett életem, mikor a nagybátyám beavatott a sötétweb rejtelmeibe. Aztán mikor elsajátítottam ezt meg azt, gyakorlataim alatt bukkantam rá a féltestvéremre is. Kellemest a hasznossal, mi? Hehe!
Ami még tán meghatározó lehet az életemben, hogy belefutottam ebbe a korábban már említett valakibe, és azóta hobbimá vált az utána való kutakodás és közelébe férkőzés. Jó, tudom, ez még szerintem is übergáz...
Jellybean ⋪☆ ⋫ (+18)

Amikor egy gazdag félnótás nagy hatalomra jut és komoly bevételei származnak mindebből, érthető módon előbb vagy utóbb paranoiás lesz. Félni kezd szinte mindentől. Az üzlettársaitól, alkalmazottaitól, olykor még a barátaitól és a családtagjaitól is, hiszen retteg tőle, hogy hátbaszúrják. Már pedig az csak akkor történhet meg, ha elég közel kerül hozzá az illető. Az őrültség határán pedig megszűnik a beléjük vetett hite, mindegy az, hogy gyermekkori barát vagy saját gyerek, és egy külsősben keresi erre a megoldást. Egy bérgyilkosban. És itt jövök én a képbe.
A tag hozzám fordult segítségért, és egy szép kis összegért felbérelt, hogy öljem meg egyik üzlettársát, aki szerinte nem csupán fúrja a háta mögött, de ezáltal szívesen látná holtan is. Bár egy ismeretlen fickó csendes eltüntetése is elég macerás, de tudtam mit vállalok, így kezet ráztunk. Ilyenkor fontosnak tartom nem csak a célpontot megismernem, de azt is, aki felbérel, mert egy bérgyilkos - egy jó bérgyilkos - nem tudhatja nem-e csapdába sétál egy jónak hangzó ügy alatt. Na meg lévén, hogy jómagam is sötétüzelmekkel foglalkozom, okos dolog az elővigyázatosság, mert hiába a kádnyi lóvé, ha véletlen valami főfejes fiát nyírom ki, hiszen akkor könnyen megeshet, hogy engem fojtanak vízbe vagy etetnek meg a kutyusokkal. A kutató munkát követően jöhetett a terep szemle és az ötletelés, miként oldható meg a leggyorsabban és feltűnésmentesen a procedúra. Mindezek azért is jók, mert a munkavégzés közben nem csupán újabb kihívásokkal találkozhatsz, de sok új tapasztalattal is gazdagodik az ember. Na de erről később...
A kitűzött napon már nincs idő előkészületekre, mint mondjuk egy túrához, hanem napokkal előtte mindennel el kell készülni, mert különben kapkodhatunk. És ha kapkodunk, akkor könnyen otthon maradhat az iránytű vagy a telefon. Szóval kaptam az előre kikészített cuccaim és a helyszínre mentem, ahol aztán majd jól bekuckózhatom magam egy néhány órára - attól függően, hogy minden rendben megy majd - és kényelmesen elvégezhetem a munkám, majd biztonságban le is léphetek. Szépen letelepedtem egy bontásra szánt parkoló tetején és miután összeszereltem a puskát, a szkóppal bíbelődés mellett már rágyújthattam. Az illető ott volt, ahol lennie kellett, egy jóval távolabbi épület sokadik emeleti irodájában, aminek üveg falai voltak. De nem golyóálló. Ennél könnyebb munkám sincs túl gyakran. Az asztala sarkán ült és idegesen lötyögtette a kezében lévő whiskys poharat. Egy telefonra várt. Én pedig éltem a lehetőséggel és még azelőtt agyonlőttem, mielőtt leszállt volna kényelmetlen ülőalkalmatosságáról. Nem tört ki az egész üveg és jó ideig talán észre sem vették, hogy mi történt. Addigra pedig én már egy klubban iszogattam a bárpultnál mialatt a megbeszélt összeg dupláját utalták át hozzám. Hogy miért? Mert a paranoia noha rohadt egy dolog, sokszor nem is akkora ostobaság.
A tagnak igaza volt üzlettársát illetően, valóban megakarta öletni. S minek után ez bebizonyosodott, megkerülvén a dolgot, a magam malmára hajtva a vizet felbéreltettem magam ezzel az üzlettárssal, aki a pénzösszeg dupláját ígérte, annyi különbséggel, - mert neki volt annyi gógyija, - hogy nem utalta azonnal. A tag az üveg kalitkában az én hívásomra várt, amit akkor kellett volna megejtenem, ha megöltem gyilkos szándékú partnerét. De a munkám elvégeztem és ez a lényeg. Egy bérgyilkos pedig attól bérgyilkos, hogy felbérelheti akárki. Már pedig, ha az egyik többet ajánlj, hülye leszek visszautasítani. Tény, hogy nem egy túl tiszta munka ez, de ezzel tudni kell élni.
Aznap éjszaka úgy berúgtam, hogy ahelyett, hogy taxit fogtam volna, egy buszmegállóban kötöttem ki, miközben hangos morgás közepette próbáltam meggyújtani az utolsó szál cigim. Az esőben.
Biztos nagyon röhejesen nézhettem ki, mert megjelent mellettem valaki és egyszeriben csak azt vettem észre, hogy már nem kopog a bőrdzsekimen az eső. Fel is néztem hunyorogva, számban az elázott szállal, kezemben az öngyújtóval, és ekkor tudatosult bennem, hogy esernyőt tart fölém. A ciginek már lőttek, de értékeltem az idegen figyelmességét. Rá is sandítottam, hogy ki az a lökött, aki képes volt megszánni és támogatni, hogy rontsam itt a levegőt és az egészségem. Akkor még nem tudtam, de szőkesége onnantól a kedvenc hobbimmá vált.

Vissza az elejére Go down
Jax Kingsley
stonewall


Jax Kingsley
⋪ ⋫ :
Dommiel K. Sullivan 27c3ce30fdbcc563553ebde678370f94e1260227
⋪ posts ⋫ :
107
⋪ age ⋫ :
21
⋪ face claim ⋫ :
andy biersack
⋪ ⋫ :
Dommiel K. Sullivan 039a5305ed11283fc0d48b0ecf7d4d28f08ab393

Dommiel K. Sullivan Empty
TémanyitásRe: Dommiel K. Sullivan ⋪ ⋫ 13.03.21 21:55

elfogadva
üdvözlünk köreinkben!

Holyshit! Ahogy észrevettem, Bébz már elkotyogta, hogy lestoppoltalak, rendesen zavarba is gyüttem, de jeez, totál megérte. Most itt jöhetnek a tipik adminos sablonszövegek, hogy megvettél kilóra, meg olvastam volna még tovább, ilyen uncsi seggnyalások, ami amúgy nem lehetne ennél helyénvalóbb, mert így is van. Oda meg vissza vagyok attól, amit itt olvastam, baromira tetszik a stílusod, és asszem' el is foglak rabolni egy játékra, ha benne vagy, akkor dobj már meg egy féltéglával. Very Happy Imádlak, meg minden, menj csak foglalózni, mielőtt elkezdene nagyon gáz formákat ölteni ez az ömlengés itt.  zacskóstej

Vissza az elejére Go down
 
Dommiel K. Sullivan
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakter részleg :: Nyilvántartás :: scarlet cross-
Ugrás: