Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KezdőlapKezdőlap  CalendarCalendar  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

You may think I'm ghostin', but the truth is I'm a liar
I sell you what I tell you, but you ain't a fucking buyer


 
belépés
it's bad karma
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
I don't believe in luck

utolsó posztok
I don't play the nicest

Baby Fletcher
12.09.21 21:25

Vendég
12.09.21 11:54

Vendég
27.08.21 14:31

Vendég
07.08.21 11:22

Vendég
15.07.21 8:59

Kim Min-So
23.06.21 21:30

Baby Fletcher
23.06.21 18:40
belépett tagjaink
such a heart breaker
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (21 fő) 21.02.21 12:39-kor volt itt.

 
 kapcsolatkeresô

Admin
Admin


Admin
⋪ posts ⋫ :
45
⋪ your place ⋫ :
safe place
⋪ ⋫ :
kapcsolatkeresô Tumblr_mibkqt1tPY1rbboauo1_500

kapcsolatkeresô Empty
Témanyitáskapcsolatkeresô ⋪ ⋫ 16.02.21 23:19

mi lenne ha
a könnyebb utat választanánk?

Nincs konkrét keresett ötleted, de szívesen fogadnál az életedbe régi ismerősöket, távoli rokonokat, vagy őrült exeket? Akkor ezt a topikot neked találták ki! Engedd el a fantáziád, mindig lesz olyan, aki bármire is vevő

Vissza az elejére Go down
Maxine Laconte
stonewall


Maxine Laconte
⋪ posts ⋫ :
214
⋪ age ⋫ :
20
⋪ your place ⋫ :
thunder bay
⋪ face claim ⋫ :
casimere jollette
⋪ i need ya here ⋫ :

kapcsolatkeresô Empty
TémanyitásRe: kapcsolatkeresô ⋪ ⋫ 11.04.21 8:33

Semmi jónak nem vagyok elrontója. rúdtánci
Család (bár akkor inkább a távolabbi vérvonal), barát (azokból meg elég kevés van, aki nemcsak olyan... haver féle), ellenség (a táncórák alatt sokat összegyűjt az ember lánya), szerelem meg nincs (nem is volt, csak gyenge próbálkozások).

Na, szóval. Lehetsz akárki, bármilyen szándékkal, hidd csak el: neked is van helyed az életemben.
Csak szólj! : )


Egyelőre nagyon is elkeltem minden értelemben.
Vissza az elejére Go down
Nerea Layden
thunder bay


Nerea Layden
⋪ ⋫ :
kapcsolatkeresô Tumblr_ozueucowYU1qfg6byo9_250
⋪ posts ⋫ :
14
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
Thunder Bay
⋪ face claim ⋫ :
Vanessa Morgan
⋪ ⋫ :
kapcsolatkeresô A43796c3eb9bade978d29bdb65dcdcc30cf759e2

kapcsolatkeresô Empty
TémanyitásRe: kapcsolatkeresô ⋪ ⋫ 15.06.21 22:11

Kukk! integet

Friss husi lévén mindenféle kapcsolatokra szükségem lenne; lehetsz fiú vagy lány, nemsemleges is, bármelyik csoport tagja, biztosan találunk valami kapcsolódási pontot, teljesen nyitott vagyok bármire is! uuuu  
Tudni kell rólam, hogy az első gimis évemet a Stonewallban töltöttem - amit ugyan nem önszántamból hagytam ott -, így lehetsz akár ottani diák is, régi barát, vagy ("újdonsült") ellenség az után, hogy a Thunder Bay High diákja lettem és lehetsz akár az új baráti köröm része is, vagy valaki, akivel kölcsönösen unszimpatizálunk egymással. Rolling Eyes
Sokat játszom online mindenfélével, így nem kizárt, hogy ott ismerkedtünk össze, esetleg azért, mert párszor kinyiffantottalak among us közben, netán fordítva, az sem kizárt, hogy baromi jó impostor duót alkottunk. yeay
Az sem áll távol tőlem, hogy olyanba üssem az orrom, amibe nem kéne,  főleg mostanában; egy olyan ember után kutakodom, aki a Scarlet Cross tagja, ezért nem kizárt, hogy közben beletenyerelek néhány dologba, ahogy az sem, hogy csúnyán rajta kapnak szimatolás közben. szemüveg
Ezek csak kis kiindulók, ha megtetszik, vagy ha eszedbe jutott valami más, én boldogan plotolok, csak egy pm az ára! *-*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



kapcsolatkeresô Empty
TémanyitásRe: kapcsolatkeresô ⋪ ⋫

Vissza az elejére Go down
 
kapcsolatkeresô
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: alapok :: közlemények-
Ugrás: