Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KezdőlapKezdőlap  CalendarCalendar  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

You may think I'm ghostin', but the truth is I'm a liar
I sell you what I tell you, but you ain't a fucking buyer


 
belépés
it's bad karma
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
I don't believe in luck

utolsó posztok
I don't play the nicest

Baby Fletcher
12.09.21 21:25

Vendég
12.09.21 11:54

Vendég
27.08.21 14:31

Vendég
07.08.21 11:22

Vendég
15.07.21 8:59

Kim Min-So
23.06.21 21:30

Baby Fletcher
23.06.21 18:40
belépett tagjaink
such a heart breaker
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (21 fő) 21.02.21 12:39-kor volt itt.

 
 Best Uncle

Bastien Blanchet
stonewall


Bastien Blanchet
⋪ ⋫ :
Best Uncle Original
⋪ posts ⋫ :
50
⋪ age ⋫ :
21
⋪ face claim ⋫ :
Thomas Doherty
⋪ ⋫ :
Best Uncle 14d7be2e2bddb7af933088749497

Best Uncle Empty
TémanyitásBest Uncle ⋪ ⋫ 24.02.21 13:50

Szabadonválasztott
35-45 ⋪ ⋫ teachers

Te vagy az én drágalátos nagybátyám. Pontosabban te vagy az apám testvére. A Blanchet család egy befolyásos család az alvilágban. A Scarlet Cross nevű szervezetben generációk óta vezető szerepet töltenek be a Blanchet férfiak. Te vagy a család fekete báránya, ugyanis te a jó útra akartál térni és felhagyni minden illegális üzlettel, amiben a családunk részt vett. Ezt nem nézték jó szemmel, de neked még is sikerült megúsznod és új életet kezdened az új neveddel. A Thunder Bay High egyik kiemelkedő tanára vagy, aki mindent megtenne a diákjaiért. Van egy gyönyörű feleséged, lakásod, autód, minden amiről álmodtál és te érted el, a Blanchet család segítsége nélkül. Egyetlen egy dolog nem jött össze, amit a feleségeddel elszerettetek volna érni. Számtalan próbálkozás és vizsgálat után sem lett gyereketek. A bátyád, azaz az apám börtönbe került és a bátyám meghalt, de te jelentkeztél, hogy leszel a gyámom. Azóta ugyan már nagykorú lettem, de még mindig veletek élek és nagyon örültök neki, hogy felpezsdítettem az életeteket.




Michael Fassbender (ötlet)
Igazából nem szabnék meg semmit azon kívül, hogy Bas nagybácsija és a "jó" oldalt erősíti. A pb is csak egy ötlet, mert nagyon rossz vagyok a pb választásban, szóval bátran hozd másik arccal. Igazából a feleség sem kötött, lehetsz nőtlen, de akár lehet már gyereked, kutyád, macskád vagy halad. Van mozgástér a karaktert illetően, szóval gyere bátran. Már nagyon várlak.  szív
Vissza az elejére Go down
 
Best Uncle
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakter részleg :: keresett karakterek-
Ugrás: