Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KezdőlapKezdőlap  CalendarCalendar  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

You may think I'm ghostin', but the truth is I'm a liar
I sell you what I tell you, but you ain't a fucking buyer


 
belépés
it's bad karma
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
I don't believe in luck

utolsó posztok
I don't play the nicest

Baby Fletcher
12.09.21 21:25

Vendég
12.09.21 11:54

Vendég
27.08.21 14:31

Vendég
07.08.21 11:22

Vendég
15.07.21 8:59

Kim Min-So
23.06.21 21:30

Baby Fletcher
23.06.21 18:40
belépett tagjaink
such a heart breaker
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (21 fő) 21.02.21 12:39-kor volt itt.

 
 when i kissed the teacher (beregisztrált)

Vendég
Vendég


avatar

when i kissed the teacher (beregisztrált) Empty
Témanyitáswhen i kissed the teacher (beregisztrált) ⋪ ⋫ 21.02.21 19:09

keresetted neve neve
30+ ⋪ ⋫ teachers

   
Szóval a tanárom vagy. Felőlem tarthatsz bármilyen órát, egyikből sem vagyok valami penge. A "kapcsolatunk" csupán pár hete kezdődött, még a bizonyítvány osztás előtt nem sokkal, mikor feleszméltem, hogy a tárgyadból elég durván bukásra állok. Az egész egy ártatlan konzultációnak indult, de végül a bugyim az asztalod fiókjában kötött ki. És ott raboskodott napokat, a következő találkánkig.
Lehetsz nős, agglegény, egy vérbeli perverz, aki a "kislányokra" bukik, vagy alapjáraton egy teljesen normális figura, akit elvarázsolt ez a két kosárlabda itt a mellkasomon. Emészthet bűntudat a történtek miatt, de élvezheted is, hogy egy ilyen kislány teljesíti a vágyaidat.  bomm baby
   

   
pb
Nem szeretnék a fentieken kívül mást megkötni, nem muszáj keresettnek lenned, ha saját karit hoznál is tökéletes plot lehetőség, szerintem. *-*
Az ET-m elolvasását csak azért tanácsolom, hogy valamilyen szinten megismered Geot, de rólad új infókat nem fogsz megtudni belőle, mivel Veled szeretném kialakítani a karaktert.
ui.: annyit még lehet érdemes tudod, hogy lehet meglett az eredménye a légyottoknak..  csapj oda neki
/Szeretettel várlak!  *-*
   
Vissza az elejére Go down
 
when i kissed the teacher (beregisztrált)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakter részleg :: keresett karakterek :: elkelt karakterek-
Ugrás: