Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KezdőlapKezdőlap  CalendarCalendar  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

You may think I'm ghostin', but the truth is I'm a liar
I sell you what I tell you, but you ain't a fucking buyer


 
belépés
it's bad karma
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
I don't believe in luck

utolsó posztok
I don't play the nicest

Baby Fletcher
12.09.21 21:25

Vendég
12.09.21 11:54

Vendég
27.08.21 14:31

Vendég
07.08.21 11:22

Vendég
15.07.21 8:59

Kim Min-So
23.06.21 21:30

Baby Fletcher
23.06.21 18:40
belépett tagjaink
such a heart breaker
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (21 fő) 21.02.21 12:39-kor volt itt.

 
 Peach Valentine

Peach Valentine
new member


Peach Valentine
⋪ posts ⋫ :
1
⋪ face claim ⋫ :
DEBBY RYAN

Peach Valentine  Empty
TémanyitásPeach Valentine ⋪ ⋫ 15.06.21 13:39

Peach Valentine
Debby Ryan

16
THUNDER BAY
2. évfolyam (tanuló)
Keresett
Család
A valódi szüleim hagyták, hogy elválasszanak a nővéremtől, akiről gyakorlatilag mit sem tudtam, és minden szülinapomra őt akartam ajándéknak, másra nem is vágytam, bár helyette ott volt a mostoha bátyám, John aki az elején még nem akart mostoha testvért, ma viszont nem tudná nélkülem elképzelni a lakást, nagyon jóban lettünk, és sokat beszélgetünk, és ugyan van mikor egymás idegeire megyünk, azért mindig számíthatók rá. Stan apu, és Linda anyu saját gyermekük ként szerettek mindig is, és rengeteget köszönhetek nekik. Linda anyu, mindig az ágyamnál vírasztott, ha beteg voltam, és mindig igyekezett a kedvemben járni, ha letört voltam. A barackos pitéjétől, mindig jobb kedvem támad. Stan apu,
Életcél
mik a terveid a jövőre nézve, mi szeretnél, lenni, ha nagy leszel, vagy van-e bármi elképzelésed. Ennek sem kell hosszúnak lennie.  
Meghatározó pillanat
egy, vagy akár több is, esetleg egy rövid felsorolás, amit csak szeretnél, és lehet ez akármilyen kis alap, kis dolog is, nem kell nagy volumenű pillanatokra gondolni.
user never ⋪ ⋫ kora

Az előtörténeted kérjük ide, olyan formában, ahogy csak szeretnéd, 400 szó viszont lehetőleg legyen meg. Nem szedjük le a fejed 399-nél, de ha jelentősebb a különbség, akkor nem tudjuk elfogadni a lapodat!

Vissza az elejére Go down
 
Peach Valentine
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakter részleg :: karakteralkotás :: készülô karakterek-
Ugrás: