Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KezdőlapKezdőlap  CalendarCalendar  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

You may think I'm ghostin', but the truth is I'm a liar
I sell you what I tell you, but you ain't a fucking buyer


 
belépés
it's bad karma
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
I don't believe in luck

utolsó posztok
I don't play the nicest

Baby Fletcher
12.09.21 21:25

Vendég
12.09.21 11:54

Vendég
27.08.21 14:31

Vendég
07.08.21 11:22

Vendég
15.07.21 8:59

Kim Min-So
23.06.21 21:30

Baby Fletcher
23.06.21 18:40
belépett tagjaink
such a heart breaker
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (21 fő) 21.02.21 12:39-kor volt itt.

 
 Song Ji-Ho

Song Ji-Ho
outsider


Song Ji-Ho
⋪ ⋫ :
Song Ji-Ho 285c4cc340f6adef2d545174591f66bbd305cb70
⋪ posts ⋫ :
3
⋪ age ⋫ :
25
⋪ your place ⋫ :
thunder bay
⋪ face claim ⋫ :
kim seok-woo
⋪ ⋫ :
Song Ji-Ho Bf485a27871001115c08d1b5f23c019c24ae48d3

Song Ji-Ho Empty
TémanyitásSong Ji-Ho ⋪ ⋫ 14.06.21 8:42

Song Ji-Ho
Kim Seok Woo

22
kívülállók
egyetemista
saját
Család
A szüleim Thunder Bayen kívül élnek, nem mondhatnám, hogy boldogan, mert mindig is voltak nézeteltéréseik, de amíg a család együtt volt, addig nagyon rejtegették, és próbáltak minket összetartani. A költözésünk után is onnan messziről igyekeztek segíteni minket, tehát nem rossz emberek. Csak nem szeretik egymást. Sosem szerették, de a nagyszüleink azt mondták, hogy ennek így kell lennie. Ők még nagyon is hagyománytartóak voltak, kiszaladtak volna a világból, ha nem úgy lesz, ahogy ők akarják. Éppen emiatt él egymás mellett még mindig anyám és apám, de érezhető, hogy már semmi sem ugyanolyan, mint azelőtt volt, hogy el nem költöztem öcsémmel. Már nem hívnak minket családi eseményekre, nem akarnak velünk négyesben lenni, és valahol megértem őket. Valahol meg lehet őket is érteni, hiszen az élet eléggé máshogy hozta számukra is a dolgokat, ahogy számunkra is, de mégis felneveltek minket, és volt családunk, volt gyerekkorunk és életünk. Hiányt sose szenvedtünk semmiben, maximum talán egy kis szeretetben, de ez nem az ő hibájuk volt. Nem akarták se a házasságot, se a gyerekeket, mégis ugyanúgy viselkednek, mint ahogy a nagyszüleim tették velük. Erőltetik a házasságot, a családot, mintha jobb dolgukban nem tudnák mit tegyenek, vagy csak azt remélnék, hogy ez minden helyrehoz majd.
Jin az egyetlen olyan személy a családban, akihez tényleg bármivel, bármikor fordulhatok, ha kell egy beszélgetőtárs, vagy csak kiakarom panaszkodni magam, ő ott van, és megkereshetem. Sosem hittem volna, hogy két év sok lehet, mégis érződött olykor, hogy egy kicsit máshogy vélekedünk bizonyos helyzetekben. Míg én sokkal nyugodtabban próbáltam meg átgondolni, ő belerohant a dolgokba, aztán értetlenül nézett a maga elé, hogy min csúszhatott el a terve. Nem vagyunk egymás szöges ellentétei, de sosem voltunk teljesen ugyanolyanok, ettől függetlenül elég közel állunk egymáshoz, és nem tudom mihez kezdenék nélküle. Mindig is azt hittem, hogy ismerem, hogy tudom milyen ember, és ha választania kellene, tudnám mit választana. Sajnos túl későn derült ki, hogy e így nincs, túl későn jöttem rá arra, hogy nem voltam elég figyelmes vele, pedig mit nem adnék, ha megváltoztathatnám ezt. Fingom sincs, hogy ő vajon szeretett volna valaha is megbeszélni velem bármit is, de én bennem még él a remény, hogy talán igen. Hiszen, most mintha kicsit könnyebb lenne a beszélgetés, mint régen.  
Életcél
Orvos szeretnék lenni, vagyis szerettem volna, de már nem vagyok abban biztos, hogy az amit három éve tanulok már, a megfelelő foglalkozás a számomra. Lehet nem én vagyok erre a legjobb ember, hiszen amikor meg kellett volna mentenem valakit, akkor képtelen voltam rá. Mintha mindent elfelejtettem volna, amit egyszer már megtanultam, kapkodtam, vert a víz, és nem tudtam előrébb gondolkodni a kettőnél. Mégsem adtam még fel az egészen, még mindig próbálkozom, csak már magam sem tudom, hogy mi visz még előre. Talán mert van értelme annak amit csinálok, és ezt valahol mélyen érzem is, mégsem tudnám konkrétan kimondani, hogy van okom arra, hogy még tovább csináljam.
Meghatározó pillanat
Van néhány, némelyik erősebb, más gyengébb, de az biztos, hogy fel tudnék párat sorolni. Az első hosszabb kapcsolat kezdete, és vége, a nap amikor megtudtam, hogy felvettek az egyetemre ösztöndíjjal, és nem kell feladnom az álmaimat. Amikor összeköltöztem az öcsémmel, és az ő barátnőjével, és az első halott akit láttam. Javarészt inkább csak szép emlékek, de az az egy, minden más emlékre ráteszi a bélyegét. Már nem tudok úgy a tükörbe nézni, ahogy eddig, mindig visszatekint rám az az egy ballépésem, amit soha az életben nem fogok elfelejteni.
D ⋪ ⋫ +20

Megemelem az üveget ami a kezemben van, de hiába emelem ajkaimhoz, hogy beleigyak egyáltalán nem jön belőle semmi, hiába várom a megváltó nedűt, ami majd elűzi minden rossz gondolatomat. Valószínűleg már órákkal ezelőtt megittam, és akkor sem volt tele, mégis vártam, mint aszály idején az esőt. Elemelem magamtól és fejjel lefelé fordítva rázom meg, mintha akkor kijönne belőle ami nincs is benne, de mikor ez nem történik meg elhajítom. A szőnyeg puha, így tompa hanggal koppan, majd gurul be a velem szembe lévő sarokba. Szemem jó hosszú pillanatokig le sem veszem róla, csak nézem, hogy vajon mikor mozdul el onnan, reménykedve, hogy majd valaki felveszi és elteszi onnan, felteszi az ágy melletti éjjeli szekrényre, és közli velem, hogy a világ barma vagyok, és szedjem össze magam. Semmi másra nem vágyok jobban, csak arra, hogy valaki fejbe basszon valami jó keménnyel, ami majd talán észhez térít, de ez nem történik meg, nem lép be senki sem az ajtón. Teljes a csend, szinte azt is hallani lehetne, ha valaki egy tűt ejtene le a földre, de a padlószőnyeg annak is tompítaná a hangját, és csak akkor tűnne fel bárkinek is, ha belelépne és megszúrná. Jelenleg csak az én mellkasom szúr, könnyeim már nem potyognak, valahol elvesztettem őket, mintha már erre is képtelen lennék, csak a szobán nézek körbe, és emlékek tömkelege lepi el elmémet, az elsőtől kezdve az utolsóig.
A legelső ami két évvel ezelőtt történt, aznap amikor beköltöztünk itt, ebben a szobában ültünk, még nem nagyon voltak bútorok, két rekesz sör, csak az volt, semmi más, és azokon ültünk mindketten röhögve és iszogatva. Azon vitatkoztunk kié legyen ez a szoba. Mindketten a legjobb érveinket hoztuk fel, de mégsem tudtunk megegyezni rajta. - Mi ketten vagyunk, nekünk nagyobb szoba kell tesó, ezt te is beismerheted - zeng hangja a fülemben, mind a mai napig. Igaza volt, nekik kellett a nagyobb szoba, de én mégsem akartam engedi a dolgokból. - Az lehet, de a másik szoba közelebb van mindenhez. A fürdőhöz is, ha érted mire gondolok - utalok arra, hogy Minnyvel lehet nagyon szükségük van arra, hogy ne kelljen a fél lakáson átszaladniuk, hogy a fürdőbe mehessenek, az ügyes-bajos dolgaik után. Minny... Milyen tökéletes pár voltak, mindenki szerint az iskolában ebben biztos vagyok,. még én is így gondoltam, csak belülről mart az érzés, hogy mennyivel másabb lehetett volna minden, ha nem jönnek össze. Ha nem vele jön össze. Hosszú pillanatokig ecseteltük, hogy kié lehetne ez a szoba és miért, mígnem az említett kincs be nem tette a lábát és oda nem kaptuk mindketten a tekintetünket. - Itt fogunk mi aludni? - kérdésére szinte azonnal bólintottam, mert ha ő neki ez a szoba kellett én zokszó nélkül átadtam nekik. Akkor még csak a fal sem volt kifestve, most pedig egy belakott szoba, mégsem érzem teljesen kettejükének. Talán mert nem sokat voltak bent együtt, mert Minnynek külön tanulószobája volt, nem tudom, de inkább érződik Jin szobájának.
Hamar elhalványodik a kép szemeim előtt és egészen más gondolatok jutnak eszembe, Minny hangja, majd mintha csak egy film forogna le előttem. Minden olyan gyorsan történt, még most sem tudnám megmondani, hogy mi volt az amivel elrontottuk, miért nem tudtuk megmenteni... Amikor berontottam a szobába mindenre számítottam a lány hangjának hallatán, csak arra nem, hogy az öcsém élettelen teste fogad, amint ringatózik a csillárról lógva, miközben a szék, amire felállt eldőlve hever a padlón. A mai napig érzem, ahogy akkor kifutott a vér az arcomból, testemnek nem tudtam parancsolni, és lefagytam, tudom, hogy nem lett volna szabad, hogy tennem kellett volna azonnal valamit, de nem tudtam. Pár pillanatig erejéig csak álltam ott és bámultam a testet, azon gondolkozva, hogy mit tehetnék, pedig nagyon jól tudtam, hogy mit kellene lépnem. Mégsem jutott el egy ideig, Minny érintése rántott ki a transzból, ahogy megfogta a kezemet, és mint egy villámcsapás hasított belém, hogy le kell szednem onnan ahogy csak tudom. Innentől homályosak az emlékeim, nem tudom, hogy sikerült leszednünk, de emlékszem, hogy nem lélegzett, és próbáltuk Minnyvel lélegeztetni, próbáltuk visszahozni, de esélytelen volt, mégis addig próbálkoztunk míg ki nem értek a mentők. Nem tudom ki hívta őket, azt sem, hogy jutottam be a kórházba, csak a fájdalomra emlékszem, és a dühre, amit azután éreztem miután azt mondták meghalt.
Fejemet megrázva igyekszem elkergetni ezeket az emlékeket, próbálom kiverni az egészet a fejemből, és fejemet a falhoz is vágom párszor, fáj, de nem foglalkozom vele egészen addig, amíg a képek el nem tűnnek szemem elől. Légzésemet pillaantok alatt rendezem, és mintha egy új ember lennék úgy nyitom ki a szemeimet, amiket észre se vettem, hogy lecsuktam. A velem szembe lévő oldalon a kis fotelen megpillantok valakit, aki annyira vádlón néz rám, mint soha senki más, kezében a korábban eldobott üveg, és ingatja a fejét. - Miért kell bejönni a szobámba és szemetelni, mi? - Jin hangja cseng a fejemben, és mintha az amikre korábban gondoltam el is tűnnek és arcomra egy mosoly helyezkedik el. - Nem voltál itt, gondoltam befoglalom a helyed, csak otthonossá akartam tenni - intek az üveg felé amit az imént felvett és a kezében van. Az agyam úgy tesz, mintha tényleg itt lenne, hiába tudom, hogy meghalt, mégis képes vagyok elhinni, hogy itt van, és az az egész csak egy rossz álom volt.

Vissza az elejére Go down
Jax Kingsley
stonewall


Jax Kingsley
⋪ ⋫ :
Song Ji-Ho 27c3ce30fdbcc563553ebde678370f94e1260227
⋪ posts ⋫ :
107
⋪ age ⋫ :
21
⋪ face claim ⋫ :
andy biersack
⋪ ⋫ :
Song Ji-Ho 039a5305ed11283fc0d48b0ecf7d4d28f08ab393

Song Ji-Ho Empty
TémanyitásRe: Song Ji-Ho ⋪ ⋫ 19.06.21 0:03

elfogadva
üdvözlünk köreinkben!

Tesó, én sem mondhatom, hogy egyszerű a családi helyzetem, de te biztosan nem tartozol azok közé, akiket irigyelnék az övék miatt.     Szerettem volna egy kicsit jobban kifejezni, mennyire tetszik a sztorid, meg ahogy írsz, viszont a félév utolsó beadandójának leadása után sajnos nagyon félek, hogy az utolsó ép agysejtem is öngyilkos lesz, ha megpróbálok esetleg egy félmondatot is értelmes szavakkal véleményezni... Very Happy Így remélem, megelégszel egy csinos színnel elismerésem jeléül.
A foglalókat itt találod.  yeay

Vissza az elejére Go down
 
Song Ji-Ho
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakter részleg :: Nyilvántartás :: outsiders-
Ugrás: