Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KezdőlapKezdőlap  CalendarCalendar  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

You may think I'm ghostin', but the truth is I'm a liar
I sell you what I tell you, but you ain't a fucking buyer


 
belépés
it's bad karma
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
I don't believe in luck

utolsó posztok
I don't play the nicest

Baby Fletcher
12.09.21 21:25

Vendég
12.09.21 11:54

Vendég
27.08.21 14:31

Vendég
07.08.21 11:22

Vendég
15.07.21 8:59

Kim Min-So
23.06.21 21:30

Baby Fletcher
23.06.21 18:40
belépett tagjaink
such a heart breaker
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (21 fő) 21.02.21 12:39-kor volt itt.

 
 burning when the nights grow cold

Baby Fletcher
stonewall


Baby Fletcher
⋪ ⋫ :
burning when the nights grow cold 48ce4bf71cd57eff07661dc8280393115d43e1b5
⋪ posts ⋫ :
287
⋪ age ⋫ :
20
⋪ your place ⋫ :
thunder bay
⋪ face claim ⋫ :
abigail cowen
⋪ ⋫ :
burning when the nights grow cold 94049d362173d310d56613e0dff4d494eefb774c
⋪ i need ya here ⋫ :
burning when the nights grow cold Tumblr_og8l9fIVOE1tpi24go5_400

burning when the nights grow cold Empty
Témanyitásburning when the nights grow cold ⋪ ⋫ 28.05.21 13:44

lee + baby
525 ⋪ ⋫ [You must be registered and logged in to see this link.] ⋪ ⋫ bénus
Igen érdekes azért ez az egész helyzet. Szerintem soha nem is voltam még ilyen helyen, de azt se gondoltam volna, hogy annak a baromnak van erre pénze. Nem mintha én annyira ilyen helyekre akartam volna jönni, de nem gondoltam volna soha, hogy a mekinél messzebbre tudna vinni egy nőt. Aztán tessék. Nem kicsit ámulok azon, hogy mennyire szép már kívülről is a hely, és akkor még bent majd leesik az állam, de igyekszem nem mutatni ezt, mert elég gázosan néznék ki a sok ember között leesett állal. Nem is igazán az emberek között nézek ki gázosan, Lee mellett lennék az, mert hát valljuk be, ő nem néz ki annyira szétesettnek, mint én, sőt, köze nincs ahhoz, ő mindig jóval összeszedettebb, meg sármosabb, és nem mellesleg jobb is ránézni, mint rám. Szerintem ha nem is lenne ez a remek kis bosszúnk, akkor nem is futottunk volna soha össze, ha mégis, akkor se lett volna semmi a helyzetből. Valahogy nehezen veszem le róla a tekintetem, hiába nyűgöz le a környezetem, valahogy ő még most is tud olyat mutatni ami miatt nehezen pillantok el másfele.
Hamar elintézi a szobát, így pillanatok alatt már megyünk is fel, hétvégére jöttünk, nem hoztam volna sok cuccot, de a saját kis fogkefémen, meg ilyeneim kívül nem is engedte Lee, hogy hozzak bármi mást. Valahogy gondolhattam volna, hogy nem fogom megúszni csak azzal az egy csodaruhával a bosszút, pedig nem fogok hazudni, reménykedtem, hogy lesz egy kis pihim ilyen téren. Nem fogok hazudni, csodálatos volt a ruha, a fehérnemű is, bár már páratlan a melltartó, de attól még gyönyörű volt az egész, mégis kicsit erősnek érzem, hogy semmit se kellett hoznom, csak pizsit, amiben majd alhatok, mert minden mást ő intézett. Lehet az alvóst is intézte, nem tudom, azt azért a biztonság kedvéért hoztam, nehogy véletlenül anélkül kelljen majd elaludnom.
- Nem lesz ez egy kicsit nagy két főnek? - pillantok Lee-re, mikor belépek a szobába, és van egy kis esélyem körbe nézni. Esküszöm, nagyobb, mint az egész ház otthon ez az egy szoba, pedig egy két emeletes lakásról beszélünk. Az ágy is hatalmas, szerintem még egyszer ennyien elférnék rajta, anélkül, hogy a másik fél belekönyökölne valaki más bordáiba. - Miért is pont ez a szoba? - nem tudom miért választotta pont ezt, de gondolom okkal tette igazából, nem hiszem, hogy csak ez tetszett volna meg neki. Ok nélkül nem igen szokása semmit sem tenni szerintem. - Nem panaszkodom, nehogy félreérts nagyon szép - vágom rá gyorsan, nehogy rosszra gondoljon, a táskámat leteszem egy székre, majd lehuppanok az ágyra. Úristen, besüpped a hátsófelem!
- Miért is nem kellett hoznom ruhákat? Akarom tudni, mit intéztél? - döntöm oldalra fejemet megtámaszkodva a tenyereimen a hátam mögött. Bevallom kicsit félek attól, hogy ő miként is gondolta a megoldja a ruha gondomat mondatot, de csak nem lesz gáz. Az a vörös is egy csoda volt. Csak remélem, nem azt akarja, hogy alig legyen ruha rajtam, mert azért szeretem úgymond a fantáziára bízni egyes részeimet. - És mi is a terv a madárkákkal? - most ő volt az aki mindent tudott, hogy mi a programjuk itt, mit fognak csinálni, én semmit sem tudok igazán, csak a célját annak, hogy itt vagyunk.

Vissza az elejére Go down
Lee Jiwoon
thunder bay


Lee Jiwoon
⋪ ⋫ :
burning when the nights grow cold Tumblr_pajrkqlu7h1u7epwao1_250
⋪ posts ⋫ :
172
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
Thunder Bay
⋪ face claim ⋫ :
Seo Kang Joon
⋪ ⋫ :
burning when the nights grow cold 675e6603b4788f8072ecd4f7d78be2b3
⋪ i need ya here ⋫ :
burning when the nights grow cold D339be1dd02b8e1027f872d887578d3328d48a54

burning when the nights grow cold Empty
TémanyitásRe: burning when the nights grow cold ⋪ ⋫ 29.05.21 18:22



Baby & Lee


Az egész bosszúállós dologhoz semmi kedvem sem volt az elején és most mégis én vagyok az, aki tervezget. Még egy szállodai szobát is lefoglaltam a dolog miatt, ami egyébként egy teljes vagyonba került. Kíváncsi lennék, hogy az a Chucky gyerek mégis miből fizeti ezt ki, mert nem úgy nézett ki, mint akit felvet a pénz. Aztán ettől függetlenül lehetnek titkos tartalékai a gettócsókának. Ebben a világban semmi sem lehetetlen. Azt hiszem élvezni fogom Cherry születésnapjának tönkretételét, bármennyire szemét dolog is az egész. Főleg, mert a hatalmas szálloda aulájába egy gyönyörű vörös nővel az oldalamon érkezek meg. El sem tudok képzelni olyan lehetőséget, hogy ne élvezzük ezt a hétvégét és talán még a csaj exét is kiüthetem végül. Nem tehetek róla, ha csak rá gondolok viszket a tenyerem. Bejelentkezek és a bőröndöket is rábízom a kajla srácra, aki nagy jatt reményében azonnal munkához is lát és megindul velük fölfelé.
- Mehetünk? – Lépkedünk immár a lift felé, majd percekkel később már a szobát nyitom, de csak miután a mellette álló kajla srác kezébe diszkréten juttatok egy kis pénzt. Belépve a bőröndök fogadnak, az ilyen helyeken ez így szokás. A nyakamat rá, hogy csoki is van a párnán! Jó pár alkalommal megszívatott, mikor részegen nem vettem észre és szétkenődött reggelre. – Ez? Pont elég két főre, bár tény, hogy akár 6-8 ember is kényelmesen elférne itt minden gond nélkül. – Egy kisebb partihoz is megfelelő lenne, ráadásul a teraszról csodálatos a kilátás. Ha nem lennének függönyök a hatalmas ablakokon, akkor az ágyból is remekül lehetne látni a naplementét. – Mert az exed a szomszéd szobát foglalta le, de ami a másik oldalon van, az túl kicsi. Ez nagyobb, mint az övék, jóval. Ráadásul a két teraszt, csak egy egészen apró üveglap választja el.  Simán át lehet lépni. Tehát, ha igazán az orruk alá akarunk dörzsölni valamit, akkor ez a megfelelő szoba. – Legalábbis remélhetőleg jól választottam és nem lesz gond abból, hogy erre felé elég vékonyak a falak. – Nagyjából két óra múlva érkeznek, addig egyeztethetünk, de aztán jobb, ha odafigyelünk miről beszélünk.  – Kicsit izgalmas, mintha kémek lennénk egy nyamvadt akciófilmben, akik házastársakat alakítanak. A végén remélem, hogy kinyírjuk az ellenséget, még ha csak képletesen is.
- A fehér bőrönd a tiéd, azt hiszem minden van benne, amire csak szükséged lehet. – Mindenből drága, exkluzív darab, mert Cherry jól ismeri az ilyesmit, ettől biztosan agygörcsöt kap majd. – Bár most is lenyűgöző vagy, de Cherrynek túl jó szeme van a márkákhoz. – És ezen nem bukhat el a terv semmiképpen sem. Ha már ennyit „szenvedünk”, győznünk kell. Eltekintve attól, hogy kicsit sem szenvedtem eddig, sokkal inkább élveztem a kialakult helyzetet. - Igyekeztem nem túl kurvás darabokat választani, ez az úrilány és a ribanc első felvonása lesz. – Nevetve huppanok a nő mellé, még van egy kis időnk, a nagy előadás előtt. - A hétvége folyamán előadjuk a tökéletes, boldog, szerelmes és kurva gazdag párost. Olykor keresztbe is tehetünk nekik, ha jól jön ki a lépés. Megfelel a terv? – Ezt a születésnapot nem felejtik majd el egyhamar, arról gondoskodok. Extrán gyerekes és botrányos, de erre gondolva még szórakoztatóbb a dolog. – Van valami, amit egyeztessünk még mielőtt ideérnek cicám? – Máris bedob egy idióta becézést, szokni kell ezt. Azt viszont nem tudja, hogy mindenre gondolt e. - Szerinted kell majd még valami? – Néz a nőre, mert később maximum a zuhanyzóban beszélhetnek ilyen nyíltan, anélkül, hogy véletlenül se hallhassák az exek.

Szószám:552
Lesz jobb is...
Vissza az elejére Go down
Baby Fletcher
stonewall


Baby Fletcher
⋪ ⋫ :
burning when the nights grow cold 48ce4bf71cd57eff07661dc8280393115d43e1b5
⋪ posts ⋫ :
287
⋪ age ⋫ :
20
⋪ your place ⋫ :
thunder bay
⋪ face claim ⋫ :
abigail cowen
⋪ ⋫ :
burning when the nights grow cold 94049d362173d310d56613e0dff4d494eefb774c
⋪ i need ya here ⋫ :
burning when the nights grow cold Tumblr_og8l9fIVOE1tpi24go5_400

burning when the nights grow cold Empty
TémanyitásRe: burning when the nights grow cold ⋪ ⋫ 31.05.21 10:13

lee + baby
547 ⋪ ⋫ [You must be registered and logged in to see this link.] ⋪ ⋫ bénus
Bólintok csak a kérdésére, hogy mehetünk-e, mert bevallom kicsit elveszve érzem magam itt, így nem bánnám, ha minél előbb elbújhatnánk a szobában, meg amúgysem árt egy picit összeszedni a gondolatainkat a nagy bemutató előtt. Valamivel biztosan másabb lesz ez a mai, mint az a buli volt, az csak pár órácska volt amit az orruk előtt töltöttünk, de ez azért más, itt végig előttük leszünk majdnem három napig. Bár ahogy a szobában végig nézek annyira nem lesz rossz ez a hétvége, aludni meg már hát aludtam vele, csak nem fog megenni amíg nem figyelek. Bár zavarna az engem? Nem hiszem.
- Kicsit kényelmetlenebbül meg kétszer annyi is - nevetek halkan, de tényleg borzasztóan nagynak tűnik a szoba, bár ez lehet jó is, ha esetleg egy kis távolságra van szüksége a másiknak, mégsem vagyunk úgy egymás nyakán. De azt mondjuk nem gondolom, hogy baj lenne egy kisebb szobából, de ha neki ez jó, akkor legyen. Én nem fogok szólni amiatt merre meg mire költi a pénzét, de kicsit kényelmetlen, hogy egyes dolgokban jelenleg rám is költi. - Azért nem örülnék annak, ha ide-oda lépegetnénk a két szoba között - jegyzem meg kicsit az orrom alatt, nekem aztán át ne jöjjön ide egyik se, mert nagyon nem vagyok kíváncsi rájuk. Chadre végképp nem, meg a kakaskodásra sem, hogy vajon kinek van nagyobb begye... Persze, jó dolog ez a bosszú, nem véletlen találtam ki, de annak nem örülnék, ha kifejezetten fizikailag megsérülne bárki is. Főleg, hogy nem a föld közelében vagyunk, innen ha leesnének akkor... Nem, csak nem fognak összeverekedni, hogy leessenek. Akkor aztán igazán idióták lennének, Lee meg nem tűnik annak, maximum kicsit problémásnak, ha visszagondolok korábbi beszélgetéseinkre. - Szóval vékonyak a falak, értem. Van olyan helység ahol nem lehet baj?  - azért jó lenne tudni, hogy van-e olyan része a szobának, ahol anélkül beszélhetünk, hogy hallanának minket. Bármi közbe jöhet, amit hirtelen meg kellene beszélnünk.
Amikor mondja, hogy a fehér az enyém kicsit nagyon pislogok, akkora az a bőrönd, hogy még én is beleférnék, de még csak hallgatom szavait, próbálom feldolgozni a dolgot, és majd meg kell néznem, hogy mi van benne, hogy mire számítsak, és még azelőtt kiakadjak, hogy ideérnének azok ketten. - Valahogy gondoltam, hogy a drága szarokhoz van szeme - és ez kicsit annak is szól, hogy hát Leevel volt, akiről valószínűleg igen könnyen levágta, hogy van pénze. - Értékelem az igyekezeted még akkor is, ha esetleg nem sikerült - nevetek fel halkan, de nem hiszem, hogy tényleg úrilány vs ribanc lenne a dolog, mert nem tartom magam annak. Bár a látszat az menni fog, cask túl ne toljam, mert Chad ismer.
- Ennél tökéletesebben nem is hangozhatna ez a terv -vigyorgok rá, ha már mellém ült még felé is fordulok, hogy arcát figyelhessem. Jól szétcsesszük a szülinapját, ami miatt talán még egy picit sajnálom is, de nem eléggé ahhoz, hogy hagyjam ezt az egészet a fenébe. - Nem tudom, van valami olyan sztori amit kellene esetleg, ha rákérdeznek? Vagy hagyjalak beszélni, aztán sodródjak a meséddel? - mert első alkalommal nem kérdeztek, biztosan a sokk miatt, de ha most itt meglátnak minket már biztosan lesznek kérdéseik, amikre nem ártana tudni a választ. - Jelenleg nem érzem úgy, hogy kéne még bármi - de azért elgondolkozom a dolgon, szinte fel sem tűnik egy becézés sem, annyira megszoktam a nevem után.

Vissza az elejére Go down
Lee Jiwoon
thunder bay


Lee Jiwoon
⋪ ⋫ :
burning when the nights grow cold Tumblr_pajrkqlu7h1u7epwao1_250
⋪ posts ⋫ :
172
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
Thunder Bay
⋪ face claim ⋫ :
Seo Kang Joon
⋪ ⋫ :
burning when the nights grow cold 675e6603b4788f8072ecd4f7d78be2b3
⋪ i need ya here ⋫ :
burning when the nights grow cold D339be1dd02b8e1027f872d887578d3328d48a54

burning when the nights grow cold Empty
TémanyitásRe: burning when the nights grow cold ⋪ ⋫ 31.05.21 19:12



Baby & Lee


Igazából nem készültem olyan sokat a hétvégére, hisz a terv adott volt és nagyjából egy óra alatt beszereztem mindent a hotel szobával együtt. Nem vágyom különösebben arra, hogy a boldog Chastert bámuljam napokig, de a ledermedt, kétségbeesett Chaster a kedvemre lenne. Cherry meg, hát ő a hátam közepére sem hiányzik éppen. Főleg mert legalább ezer üzenetet hagyott az elmúlt napokban, azt hiszem, kicsit berezelt attól, hogy behajthatom rajta azt a rengeteg pénzt. De a félelme akár még jól is jöhet, ha a majmot kegyelemdöfésben akarnánk részesíteni.
- Azért annyira nem nagy. – De, végül is az, viszont, ha szeretnénk igazán jól kivitelezni az egész hétvégét, akkor kell ez. Mindenben jobb kell, mint ami nekik van. Ennél nagyobb szoba azonban nem volt ezen a szinten, szóval be kell érnünk vele.  – Nem hinném, hogy az exed van akkora barom, hogy csak úgy átsétáljon hozzánk. Ha mégis, akkor egyértelműen leütöm a picsába. Cherry esetleg, de azt majd a javunkra fordítjuk. – Mert minden rosszban meg kell találni a jót. És azt a patkányt biztos kikészítené, ha az új nőjét kitessékelnénk éjszaka a szobánkból. Igaz, nem veszélytelen az egész, hiszen előbb utóbb felhúzom annyira, hogy nekem ugorjon a csóka, de várom is a pillanatot. Csak mert, mióta megláttam őket együtt, viszket a tenyerem és nem élhettem még ki magam ezen a téren. – A fürdő, ha megnyitjuk a zuhanyt, akkor nem igazán hallatszik át semmi sem.  Ha akarod minden este tarthatunk ott kupaktanácsot, de ez nem kötelező eleme az akciónak. – Vigyorgok perverz módon, de azt nem kötöm a nő orrára, hogy honnan vagyok ennyire értesült a dolgokról.
Látom, hogy kissé sokkoltam a bőrönddel, de remélhetőleg minden egyes ruhadarab elnyeri majd a tetszését. Anyám asszisztense segített összeválogatni őket és mivel a divatiparban dolgozik, csak nem lehetnek annyira rosszak. Ha mégis, akkor átugrunk egy közeli boltba és beszerzünk pár dolgot.  – Azokhoz nagyon jó szeme van. – Bár nem mindenre mondanám, hogy szar, csak azért mert drága. Vannak jó cuccok is, bár tény, hogy az ára a márka miatt borsos és nem a termék miatt.
- Majd menet közben alakulnak a dolgok, ha valamit szeretnél, küldj egy üzit én is fogok neked. Ha pedig meg kell beszélnünk valamit, akkor a fürdőszobában megtehetjük, de csak óvatosan. Ha lebukunk, akkor minden felesleges volt. – És a közös kis kaland is véget érne, pedig kifejezetten tetszik, hogy vele lehetek. Mondjuk melyik fickónak ne tetszene, ha egy ilyen gyönyörű nővel lehet?  - Mire gondolsz? Hogy hogyan jöttünk össze? – Pillantok rá, mert egy cseppet elvesztettem menet közben a fonalat, talán azért, mert most is gyönyörű a hófehér, szeplős dekoltázsa és rohadtul szeretném végig csókolni. – Megláttalak egy barátnőddel a közeli kávéházban és addig könyörögtem, hogy randizz velem, amíg bele nem egyeztél, de valójában mindkettőnk részéről szerelem volt első látásra. Megfelel, vagy ez túl nyálas? – Nem nagyon vágom az ilyen romantikus dolgokat. – Azért vagyunk most itt, mert pontosan három hónappal ezelőtt szólítottalak meg először. Hagy gondolják, hogy nem csak ők szarvaztak fel minket, hanem mi is őket. – Bár ez az idő talán túl sok. Nem vagyok biztos abban, hogy jó lesz, ezért nézek segítség kérően a nőre. – Menni fog több mint két napon át ez az egész színjáték? Most még lefújhatjuk, ha mégsem. – Mert magamban teljesen biztos vagyok, de attól tartok egy kicsit, hogy a lány elgyengül, ha újra találkozik vele. A patkány meg csak rájött azóta, hogy mennyire szar cserét csinált. Voltaképp én vagyok ennek az egésznek az igazi nyertese.

Szószám:560
Lesz jobb is...
Vissza az elejére Go down
Baby Fletcher
stonewall


Baby Fletcher
⋪ ⋫ :
burning when the nights grow cold 48ce4bf71cd57eff07661dc8280393115d43e1b5
⋪ posts ⋫ :
287
⋪ age ⋫ :
20
⋪ your place ⋫ :
thunder bay
⋪ face claim ⋫ :
abigail cowen
⋪ ⋫ :
burning when the nights grow cold 94049d362173d310d56613e0dff4d494eefb774c
⋪ i need ya here ⋫ :
burning when the nights grow cold Tumblr_og8l9fIVOE1tpi24go5_400

burning when the nights grow cold Empty
TémanyitásRe: burning when the nights grow cold ⋪ ⋫ 01.06.21 11:41

lee + baby
670 ⋪ ⋫ [You must be registered and logged in to see this link.] ⋪ ⋫ bénus
Egy pillanatra gondoltam arra, hogy ez lehet mégsem ötlet, mert lehet kicsit túl erős, de amikor Chad elkezdett üzeneteket küldeni, akkor rájöttem, hogy nem, megérdemli. Az üzenetek eleinte kis normálisak voltak, hogy beszéljük meg hol csúszhattunk el, meg nem akar velem ellenségeskedni, de amikor nem azt a választ kapta, hogy hát persze, gyere át egy öt perces menet után megbeszéljük stílust váltott. Már nem volt túl kedves, nem akart semmit se megbeszélni, csak én voltam a szar alak, aki belemászott a levesébe, elege van belőlem, és hagyjam abba. Persze erre nem kapott választ, mert minek tettem volna, de még nem tiltottam le a számát, kíváncsi vagyok meddig tervez még szidalmazni.
- Oh, hogy fordíthatnánk azt a javunkra? - fogalmam sincs mire gondol, de tetszik, hogy mennyire belevetette magát ő is a tervezésbe ehhez az egészhez, mintha tényleg élvezné, vagy nem is tudom, hogy mondjam. Én élvezem, hogy mindkettő orra alá dörgölhetjük, hogy kapják be, sokkal jobb lett ez a "csere", de ez nem is olyan hű de nagy kamu. Már ha csak arra gondolok, hogy milyen volt vele a buli vége... Chad sose érne fel ezzel, ha hat gumit húzna fel akkor sem. Bár nem a védekezésről híres. Mekkora egy idióta voltam. - Nem biztos, hogy lesz arra szükség, de jó tudni, hogy van egy hely ahol nem hallanak - bár ez kizár olyan dolgokat, amiket a fürdőben lehetne csinálni a beszélgetésen kívül, mert ha azt szeretnénk, hogy mindent halljanak, ahhoz kint kell lennünk, ahol semmi sem zavarhatja a hangunkat. Nem mintha egy pillanatig is bánnám, de jó tudni, hogy valahol tudunk  úgymond nyugodtan beszélni.
- Egyáltalán hogy sikerült rátalálnod? - Cherryre, ha már ő a téma, és az, hogy van szeme a márkához. Ezt még nem beszéltük, csak azt, hogy minek volt vele, de nekem még mindig kicsit érthetetlen a dolog. Mármint csak a szexért... Mondom én, aki azért volt azzal a barommal, mert úgy érezte legalább valaki ott van neki, ha kellene. Hát nem így lett, de ezt a hibát nem fogom legalább újra elkövetni, és kerülöm az olyan embereket. A ruhák viszont kis fejfájást okoznak nekem, nagyon remélem, hogy tényleg hordhatóak lesznek, azt tudom, hogy a méreteimet igen könnyen eltalálta, és a vörös ruha is nagyon szép volt. Szóval nem is abban kételkedem, hogy jók lesznek-e inkább csak abban, hogy miként fogom érezni magam bennük.
- Az üzenet lehet nagyon feltűnő lenne, de ha nagyon muszáj persze jó lesz - de bevallom reménykedem abban, hogy nem fog kelleni, mert nincs kedvem ahhoz, hogy még a telefonomra is figyeljek nehogy beleolvassanak az üzenetimbe. Bár Chad biztos nem emlékszik rá, hogy kell felnyitni. - Fürdős beszélgetést nem túltolni, rendben, értem. Nem fogunk gyanúsak lenni - bólintok, nem akarok lebukni, már csak azért sem, mert eléggé élvezem ezt a helyzetet ahhoz, hogy olyan könnyen azt mondjam, hogy vége. - Például, arra biztosan rá fognak kérdezni -most, hogy az első sokkhatás elmúlt tudom, hogy ha a csaj nem is, de Chad gyanakodik, és kérdezősködni fog. - Nem lesz Cherrynek feltűnő, hogy eddig nem próbálkoztál más lányoknál? - és most a sztori alapján hirtelen könyörögni kezdett nekem. Bár lehet olyan sötét a csaj, hogy nem fog ez megfordulni a fejében. - Ha tudsz szerelmesen nézni, akkor nem túl nyálas -ha nem, hát akkor kicsit alakítani kellene, bár én sem tudom, hogy képes vagyok-e annyira csillogó szemekkel nézni, ahogy Tayt láttam Jaxre. - Novemberben kaptam őket rajta, és az is három hónapja volt nagyjából... Akkor vagy túl jó a három hónap, vagy kevés - lehet túl nagy egybeesés zavarná meg a szemüket, de nem tudom. Kérdésére, hogy menni fog-e ez az egész nem válaszolok azonnal, tarkójánál fogva húzom magamhoz, és most nagyon óvatos csókot nyomok ajkaira, a legpuhábbat amit csak tudok, és amennyire csak tudom szerelmessé próbálom tenni. - Szerintem menni fog - most már nem fújhatjuk le, mert túlságosan is jól jönne ki, hogy pont itt találkozunk, és ugyan nem értek még ide, leléphetnénk, de nem akarok. - Neked menni fog nagyfiú? - vigyorodom el már teljesen visszaülve a korábbi pozíciómba, és nem odahajolva hozzá.

Vissza az elejére Go down
Lee Jiwoon
thunder bay


Lee Jiwoon
⋪ ⋫ :
burning when the nights grow cold Tumblr_pajrkqlu7h1u7epwao1_250
⋪ posts ⋫ :
172
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
Thunder Bay
⋪ face claim ⋫ :
Seo Kang Joon
⋪ ⋫ :
burning when the nights grow cold 675e6603b4788f8072ecd4f7d78be2b3
⋪ i need ya here ⋫ :
burning when the nights grow cold D339be1dd02b8e1027f872d887578d3328d48a54

burning when the nights grow cold Empty
TémanyitásRe: burning when the nights grow cold ⋪ ⋫ 02.06.21 19:11



Baby & Lee


Nem tudom miért merültem ennyire el az egész bosszú dologba. Vagyis azt hiszem, hogy a csaj miatt és mert jól esik a másik kettő alá tenni. De ebben sem vagyok biztos. Lehet, hogy csak túlzottan vonzódom a vöröshöz és így próbálok meg a közelében maradni. Na erre kurva nagy az esély, de hülye lennék nem kihasználni a helyzetet, ha egyszer megadatik, hogy a karomban tarthassam újra. Nem tehetek róla, de azt az éjszakát elég nehezen verem ki a fejemből. Ismételni akarok, még ha nem is az egészet, de a jó részt a buli végén mindenképp.
- Gondolom az exed nem örülne, ha át kellene kopognunk azzal, hogy az új nője inkább velünk aludna. Tehát, ha az a gyökér csaj átmászik, légy kedves és adj neki pár pohár italt. Háromtól padlón lesz, aztán már elhisz mindent. – Leszereltem így párszor az egy év alatt, mikor már nem bírtam idegekkel. – Utána csak annyi a dolgunk, hogy felbasszuk Chaster agyát. Hogy tetszik a terv? – Mert Cherry, ha észreveszi, hogy át tud jönni, szinte biztos, hogy bepróbálkozik majd. Értem én, fél, mert túl sokkal tartozik. irtó rendes dolog lenne tőlem, ha neki adnám a szerződést, de nem vagyok rendes pali. Na meg, bírom, hogy a saját ürülékében vergődik. Így jár, aki átbassza a fejemet. – Ne vedd el a kedvem! A meztelen együtt tusolás lett az új álmom, méghozzá úgy, hogy közben gonosz terveket szövögetünk. – Bár a tervek nem is olyan fontosak, csak a tusolás és a szeplőid. Mert azokért teljesen odáig vagyok, a fene tudja miért. Túl egyedi és szexi, ez a baj vele. De persze muszáj visszafognom magam, mert kettőnk közül valaki, nem épp a dolog szex részéért van itt. És az a valaki baromira nem én vagyok.
- Tudod ő csípi a gazdag fickókat. Sokan azt hiszik, hogy csak egy kis ribanc, akit valahol az út szélén szedtem össze, vagy egy lepukkant buliban. De valójában egy nagyon puccos partin találkoztam vele. Azon a fajtán, ahol az estélyi és a gyémánt alapvető kelléke egy hölgynek. Valami hülye gyerek kísérője volt, de megtetszett – szóval megdugtam a ruhatárban aztán az események követték egymást és a végén szerződést kötöttünk. Ő megszabadult a gyíkfejütől, én meg szereztem egy „játékot”. jó üzletnek tűnt, ráadásul a csaj elég pénzéhes ahhoz, hogy bármit bevállaljon érte. Eleinte tényleg szórakoztató volt, de azt hiszem mára már kissé meguntam.
- Nem lesz feltűnő, a falakon nem látnak át. Ha lehalkítod a mobilt, észre sem veszik, hogy „csevegünk”. – Valószínűleg kicsit elbeszéltünk egymás mellett ezért pontosítok. Nem előttük akarok üzengetni, hanem a szobában, ha olyan van, amit nem akarunk, hogy halljanak. – Ha nem csak beszélgetünk, maradhatunk bent tovább is. – Újabb kis perverz elszólás egy vigyor kíséretében. Nem vagyok én a jó dolgok elrontója.
Közben a téma elterelődik a nagy egymásra találás pillanatára, amihez kapásból elő is állok egy jó tervvel, ami azért nem éppen világelső. – Őszintén, fogalmam sincs arról, hogy Cherrynek mi lenne feltűnő. Az a csaj annyira sötét, hogy néha köszön a tükörképének. Ezek után, szerintem semmi sem tűnne fel neki.  De ha van jobb ötleted, akkor meghallgatlak. Semmi sincs kőbe vésve. – Tényleg nincs, ez csak egy hirtelen jött ötlet, amit bármikor módosíthatunk egészen addig, amíg eléjük nem tárjuk.  – Nem igazán tudom, hogy tudok e úgy nézni. Azt sem tudom, hogy milyen az a nézés. – Szóval lehet, hogy tényleg szar az ötletem és egy jó nagy variálásra szorul, de sürgősen, mielőtt befutnak. – Akkor, mi legyen? Régi barátok, akik kibaszottul vonzódnak egymáshoz? – Na ezt, gond nélkül el tudnám játszani, sőt, még játszanom sem kellene, mert tényleg baromira vonzódok hozzá és ez talán kölcsönös. – Ha régi barátok vagyunk, akkor lehet ez felmelegített viszony is. – Jegyzem meg, csupán mellékesen, mert ugye még egyáltalán nem állt össze a kép. Pedig vészesen fogy az időnk és abban sem vagyok biztos, hogy a lánynak menni fog a színjáték. De közben magához húz és édes, puha csókot nyom ajkamra, amitől bassza meg bevadulok egy pillanat alatt és jócskán elmélyítem, miközben kezem hajába túr. – Ja, menni fog! – Kétség sem fér hozzá, csak azt nem tudom, hogy én, hogy a francba fogom majd vissza magam. – Fogalmam sincs, mert kibaszottul kívánlak minden pillanatban. Őszintén, te rendesen elvonod a figyelmem. – Vigyorgok, teljesen őszintén kiejtve a gondolataimat.

Szószám:686
Lesz jobb is...
Vissza az elejére Go down
Baby Fletcher
stonewall


Baby Fletcher
⋪ ⋫ :
burning when the nights grow cold 48ce4bf71cd57eff07661dc8280393115d43e1b5
⋪ posts ⋫ :
287
⋪ age ⋫ :
20
⋪ your place ⋫ :
thunder bay
⋪ face claim ⋫ :
abigail cowen
⋪ ⋫ :
burning when the nights grow cold 94049d362173d310d56613e0dff4d494eefb774c
⋪ i need ya here ⋫ :
burning when the nights grow cold Tumblr_og8l9fIVOE1tpi24go5_400

burning when the nights grow cold Empty
TémanyitásRe: burning when the nights grow cold ⋪ ⋫ 04.06.21 13:08

lee + baby
768 ⋪ ⋫ [You must be registered and logged in to see this link.] ⋪ ⋫ bénus
Szerintem érdekes lesz ez a hétvége alakuljon bárhogy is, mert ha nem is megy annyira a játék előttük, akkor is van kibúvó, hogy most kicsit szeretnénk kettesben is lenni, ha már itt vagyunk. Akkor visszajöhetünk a szobába és lefoglalhatjuk magunkat bármi mással, amihez kedvünk van, akár bepótolhatjuk azt is ami elmaradt a múltkor, pedig nem lett volna ellenemre, ha anyám nem akaszt ki. Mindegy, azért volt alkalmunk megbeszélni ott elég sok dolgot ami fontos lehet ma.
- A legyél kedves része igen nehéz lesz, de oké, megpróbálkozom vele - a múltkor is ment, csak nem lesz ezzel baj, és akkor még ezzel is borsot törünk az orruk alá. Bár igen érdekes, hogy tényleg lenne pofája a csajnak ahhoz, hogy éjjel átmásszon, azok után, hogy a bulin nem ért semmit a könyörgése, és visszamászott Chadhez. Elég szánalmas akármi is vezérelje. - Chad még mindig, de amúgy jól hangzik a terv. Az ő fejét mondjuk szerintem nem fogod felcseszni azzal, hogy a becsiccsentett nője itt fekszik nálunk - ha pont annyira érdekli az a nő, mint én, akkor azt fogja mondani oké, hozzátok vissza. Mondjuk erre nem volt példa, de amikor egy haverja rám mászott, nem igen mozgatta, hagyta volna, hogy bedrogozzon és felrángasson a csávó ahova akar. Még jó, hogy figyelek ilyenekre és ismeretlen közegben nem iszom sokat. De lehet csak én nem számítottam neki, de a szöszi meg igen, és akkor szerencsénk van, de nem árt, ha van tervünk másra is. - Egészen teljesíthető álomnak tűnik -vigyorgok rá, nem bánnám azért én sem, nem tagadom, nem is lenne értelme, hiszen tudja ő is, hogy nyögtem alatta. Na most ezt a zuhany párás levegőjével megspékelni nem hangzik rosszul, sőt! Az, hogy emellett azt beszéljük-e meg, hogy Chad és Cherry, hogy forronghatnak még jobban az mellékes, belefér előtte vagy utána is, akkor valahogy nem az lenne a legfontosabb ebben biztos vagyok.
- Miért is érzem úgy, hogy annak az eseménynek is szex lett a vége - forgatom meg szemeimet, de a vigyor ott van az arcomon, nem lepne meg, ha tényleg így lett volna, de az sem igen lep meg, hogy a csaj ilyen helyekre ment. Na ez az amit én nagyon elítélek, mert gusztustalan, de úgy néz ki gazdagéknál szokás ilyen nőket tartani. Még ha rosszul nézne ki, talán megérteném, de egy igen vonzó, és jóképű pasi, akinek igen egyedi humora van, de van, és a flörtölésben verhetetlen. Nem értem ha valaki ilyen miért vetemedik fizetett nőkre, amikor biztosan sokan hevernének a lába előtt egy-egy mosolyért cserébe is. Most egy kicsit én is így érzem magam, de megfogott, és nem a külsője, bár csak az lenne...
- Áh szóval, hogy itt! Oké - ez még most nekem is fájt, de nem tehetek róla, kicsit akaratlanul is elkalandoztam a beszélgetés alatt, szánom-bánom bűnöm, de azért nem gyónnám meg, hacsak nem neki kellene itt és most. Jézusom, ezt be kell fejeznem! - Nem lenne ellenemre, de ahhoz le kell nyomni a vizet, nehogy lemaradjanak a műsorról - ha már vékonyak a falak, hallják csak, de a szex az nem értük lesz, ezt mindketten tudjuk szerintem. A színjáték előttük az az övék, igen, de ami itt történik a falak között, ahol látni nem láthatnak az nem igazán.
- Hogy mi? - pár pillanat kell mire felfogom a tükörképes megjegyzését, de akkor akaratlanul is felnevetek, hát ezt nem hiszem el. Eskü nem értem, szex után egymáshoz se szóltak? Meg előtte sem? Nem csináltak semmit közösen, ahol beszélnie kellett? Mert ha nem oké, megértem, de ha igen... Hát én falnak mentem volna tőle. - Nem voltál még szerelmes? Én csak látásból ismerem az milyen - de az is kicsit szomorúbbnak hatott másokon, mégis úgy érzem ha azt kellene rekreálnom nem menne, akármennyire is szeretném. - Ez még jó is lehet, mivel a vonzalom az megvan. Ismerte a barátaid? - mert ha nem akkor van egy remek ötlet, ami még könnyen is kivitelezhető, mert a vonzalom szerintem az első két mondat óta megvan. - Ez hihetőbben hangzik, mint a szerelem első látásra szerintem. Sajnos Chad nem olyan sötét, mint Cherry - és neki már a bulin is bűzlött a dolog, így most nagyot kell alakítanunk ebben biztos vagyok. A csókot nem tervezem túl hosszúra igazán, de ahogy hajamba túr és elmélyíti kezem mellkasára teszem eleinte csak távol tartás céljából, de végül felsőjébe markolva húzom kicsit jobban bele, pedig most nem ezt kellene tennünk azt hiszem. - Ez nem biztos, hogy baj, a szerelmesek is csak egymásra figyelnek igazán, nem? - gondolkozom el, de ő is levonja az én figyelmem, szóval szerintem semmi baj nincs ezzel. Azzal inkább baj van, hogy most szívesen teperném le, de nem szabad, még nem.

Vissza az elejére Go down
Lee Jiwoon
thunder bay


Lee Jiwoon
⋪ ⋫ :
burning when the nights grow cold Tumblr_pajrkqlu7h1u7epwao1_250
⋪ posts ⋫ :
172
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
Thunder Bay
⋪ face claim ⋫ :
Seo Kang Joon
⋪ ⋫ :
burning when the nights grow cold 675e6603b4788f8072ecd4f7d78be2b3
⋪ i need ya here ⋫ :
burning when the nights grow cold D339be1dd02b8e1027f872d887578d3328d48a54

burning when the nights grow cold Empty
TémanyitásRe: burning when the nights grow cold ⋪ ⋫ 05.06.21 20:40



Baby & Lee


- Nem olyan nehéz az. Képzeld, hogy Cherry egy fejlődésben lemaradt beteg ember, akinek segítened kell. Végül is igaz. Agyilag olyan zokni, hogy arra szavak sincsenek. – Így talán könnyebb lehet kedvesnek lenni vele. Mondjuk nekem megy, mert annyira rohadtul nem érdekel, hogy akár még az is lehetek vele. Bármi, ha az segít az ügyünknek, ami igazán nem is érdekel, mégis valahogy annyira mélyen beleástam magam, hogy már a májam is csak pislog az alkoholhiányban. Ugyanis a szervezés és ez a hétvége is némi józanságot kíván, olyat, ami tőlem kicsit sem megszokott. De bevállalom, mert a kis vörös túl vonzó ahhoz, hogy kihagyjak vele egy ilyen estét. – Teljesen mindegy, hogy hívják a patkányt. És ebben nem értünk egyet. Ha azt hiszi, hogy a régi és az új nője is velem hentereg, az hidd el, bármelyik férfi agyát felcseszi. – Ez ego játék, semmi más. Nincs benne szív, vagy érzelem. Egyszerűen kiakadunk, ha nem mi vagyunk a kakasok a dombon. Tudom, én is pont ilyen vagyok és az a nyomoronc, vélhetőleg nálam is rosszabb. Én legalább nem csalom meg a nőimet. Ja, mert nincs is, de az részletkérdés. - Márpedig, teszünk róla, hogy azt higgye. Persze, nem szó szerint, Cherryhez nem igazán van kedvem mostanság. - Húzom el a számat grimaszolva. Tervnek jó, de elég a látszat, nem kell valóban megtörténnie ilyesminek. Bár, ha muszáj lenne talán rávenném magam, de ha lehet, inkább maradnék egyelőre csak a kis vörösnél. Baby egyelőre eléggé leköti az érdeklődésem, Cherry meg, lehet akármilyen jó ribanc az ágyban, jelenleg csak egy karót állítanék belé. Egyenesen a hűtlen dög szívébe. - Akkor teljesítsd nekem! - Egyértelműen visszaütöm a magas labdát. Hogy a picsába hagyhatnék ki egy ilyen esélyt? Már a gondolattól is alig férek a gatyámba. Pedig ez azért ritka eset, de határozottan elképzelem a dolgot és az első, ami begerjeszt, az a makulátlan szeplőinek látványa. Általában a mellek fognak meg és akárhogy nézem, merthogy épp azt teszem elég nyilvánvalóan, egyáltalán nem panaszkodhat azon a téren sem.
-Talán mert pontosan az lett a vége. – Most minek tagadjam? Nyilvánvaló, hogy nem sakkpartikat vagy épp vetélkedőket akartam nyomni a szőkével, csak az ágyat. Vagyis ez esetben a ruhatárat. Aztán meg úgy alakultak a dolgok, ahogy. Előtte nem volt hosszabb kapcsolatom, sem szerződésen alapuló, sem más, de ő megfogott a tornászképességével. Semmi mással, de azzal igen. Na meg jól jött, hogy nem kellett egyedül lennem esténként, azt nem igazán csípem. Ezért is vártam ezt a rohadt hétvégét, hogy ismét Baby mellett ébredhessek. Be kell ismernem, hogy legutóbb is kibaszottul tetszett a dolog. Mondjuk ezen nincs mit csodálkozni. Fiatal, gyönyörű, édes…. Álj! Édes? Mi a szarra gondolok?
- Ühhmm.. még szép, hogy itt. – Előttük azért kissé feltűnő lenne, ha egymásnak üzengetnénk hosszú időn keresztül. Bár olykor egy-egy lopott üzenet esetleg úgy is beleférne, de jobb, ha a szobára szorítkozunk. - Feláldozom a vizet, ha az kell az álmom beteljesüléséhez. – Vigyorgok, mint a vadalma, ez egy kibaszott nagy igennek hangzott. Most már el nem megyek ebből a retkes szállodából addig, amíg az enyém nem lesz a tusolóban is. Le se szarom az exek táborát, igazából az sem zavar, ha semmit sem hallanak, elég, ha én hallom a vörös vágykeltő nyögéseit.
-Nevess csak, de tényleg ennyire sötét. – Más szó nem igazán jó rá, de ez tökéletes. A tükörnek köszönés csak egy őrültség a hosszú listán, amit az elmúlt évben írhattam volna róla. Na meg ott volt a műanyag gyümölcsevős incidens, amitől anyám kiakadt. Aztán mikor apám különleges mustárkrémét kente az arcára. Túl sok történetem van róla és mind egytől egyig ilyen. Azon kívül, amit az ágyban tett. Szóval, lássuk csak be, Cherry egy élő szexbaba, semmi másra nem igazán használható. Csak az a baj, hogy önállóan vándorol, hiába baszod be a szekrénybe. Ellenben a kis tűztündér, na ő ízig-vérig igazi nő! – De, voltam szerelmes, csak sose magamat néztem, inkább őt. – Azt se kellett volna, mert csak felbaszta az agyam, hogy az unokabátyámmal enyeleg. Inkább néztem volna magamat a tükörben egész áldott nap. -A vonzalom, az tényleg eléggé megvan. De egyébként nem, csak párat. A szeretőmnek nincs sok köze az életemhez, a nyilvánvaló dolgokon túl.– Például Taeyang és Ash találkozott vele, még a nevüket is tudta talán, de a többiek azt hiszem soha. Ha el is vittem magammal pár helyre, nem igazán csevegett másokkal, ami érthető. Ő inkább iszik és kelleti magát, ahhoz ért. – Akkor maradjunk ennél. Mikor kezdtünk igazán összemelegedni? – Ezt azért még fontos lenne tisztázni, mondjuk én elég jól el tudom vinni a témát, ha kell, de hihetőbb a sztori, ha összeáll a kép. Közben magához húz és puha csókot nyom ajkamra, és én egy pillanat alatt elmélyítem, miközben kezem hajába túr. Alig vagyok képes abbahagyni, főleg mikor egyre közelebb húz magához. Ha tehetném, ebben a pillanatban lerántanám a padlóra és addig csókolnám, amíg nem könyörög a beteljesülésért. De bassza meg, most nem lehet! – Akkor kiválóan alakítom majd a szerelmest. – És most kéne elengednem, de nem olyan könnyű ez, mikor olyan szépen tud a karjaimba simulni.

Szószám:814
Lesz jobb is...
Vissza az elejére Go down
Baby Fletcher
stonewall


Baby Fletcher
⋪ ⋫ :
burning when the nights grow cold 48ce4bf71cd57eff07661dc8280393115d43e1b5
⋪ posts ⋫ :
287
⋪ age ⋫ :
20
⋪ your place ⋫ :
thunder bay
⋪ face claim ⋫ :
abigail cowen
⋪ ⋫ :
burning when the nights grow cold 94049d362173d310d56613e0dff4d494eefb774c
⋪ i need ya here ⋫ :
burning when the nights grow cold Tumblr_og8l9fIVOE1tpi24go5_400

burning when the nights grow cold Empty
TémanyitásRe: burning when the nights grow cold ⋪ ⋫ 06.06.21 18:35

lee + baby
781 ⋪ ⋫ [You must be registered and logged in to see this link.] ⋪ ⋫ bénus
- Csak azt ne mond, hogy te is így álltál hozzá egy éven keresztül - pislogok nagyokat, én biztosan nem tudnék kedves lenni vele, hogyha úgy gondolnám, hogy szellemileg lemaradt, pedig tudom, hogy csak szimplán ostoba. Mármint Chad nem sötét, nem egy hülye gyerek, de nem is a legokosabb igazából, de ha még gázosabb lett volna, akkor valószínűleg nem lettem volna mellette. Mondjuk így sem tudom miért voltam mellette, valahogy tetszett, hogy egy biztos pont volt az életemben, én legalábbis annak gondoltam, és szerettem, hogy számíthatok valakire. Legalábbis az elején, az utóbbi egy-két hónapban már rohadtul nem volt ott nekem, és nem számíthattam rá. Kellene nekem megint egy ilyen ember? Nem tudom... Lehet inkább nem kellenek biztos pontok, magamnak kellene annak lennem. - Oké, ez mondjuk logikus, valószínűleg, ha együtt henteregnétek ti ketten Cherryvel én is ideges lennék - még belegondolni is rossz, nem akarom, hogy Cherry most még őt is lenyúlja azok után hogy Chad lazán ágyba bújik vele már hónapok óta. Lehet csak én gondolom így, és más lány sírna a sarokban, de én akkor biztosan megkopasztanám a csajt, és Chadet meg az erkélyről csapnám ki... Valahogy a gondolat is zavar, de nem tudom miért. A barom exem miatt, vagy sem. Inkább az zavarna, hogy Még egy amolyan szexpartnert sem tudnék megtartani, mert annyira egy szerencsétlen vagyok, és még az ágyban is szar. - Nekem soha nem is lenne kedvem hozzá - nevetek fel halkan, na az a nő, nekem aztán nem kell sehova sem. Az ágyba nem akarom magam mellett tudni, de még az egy légtér is zavarna, nemhogy az ágy. - Most rögtön, vagy várjuk meg a közönséget? - megtenném most is, igen, ami lehet nem a legjobb ötlet, de annyira jó volt vele azon a rohadt szar bulin, hogy még arra is csak úgy emlékszem vissza, hogy mennyire jó is volt igazán. Ha nincs az a buli, ha nincs az a vég ami lett, még most sem lettünk volna együtt. Mégis, azóta sem tudtam betelni vele, a csókjaival, az érintésével, a szenvedélyével.. A picsába, soha nem kívántam még senkit sem ennyire, de nem tehetem, nem mászhatok ré, mert a végén még elfelejtjük miért is vagyunk itt. Én legalábbis el tudnám felejteni a barmot a másik oldalon, és csak ráfigyelni.
- Azok a legjobb végkimenetelek, nem? - enyhe célzás ugyan, de imádtam, hogy úgy végződött az este, és megismételném újra. Ha valahogy arra a napra újra visszamehetnék akkor sem változtatnék semmin, az úgy volt jó, ahogy volt, mindennel együtt.
- Én is simán feláldozom, ha erről van szó - a víz az csak egy kis plusz, de el lehet engedni a dolgot, hogy jobban hallhassam a hangját. Borzasztóan izgató volt hallani az ő nyögéseit, ahogy a nevemet mondta, annyira gyönyörűen csengett tőle. El nem tudom mondani mennyire jól esett a törődése utána is, és előtte is, ahogy a szeplőimet csókolta... Bassza meg, úgy utáltam a szeplőimet, amennyire csak lehetett, erre jött ő, és olyan gyengéden csókolta őket, hogy majd elolvadtam a karjai között. Nem vagyok normális. Mit tesz velem?
- Ne haragudj, ez nagyon gáz - nem tudok nem nevetni, pedig nem szabadna, az, hogy ennyire szerencsétlen az gáz, és nem kinevetni kellene, de hát nem tudok mást tenni. Ekkora idiótát, esküszöm, nem normális, köszön a saját tükörképének. Mint egy buta macska, aki először látja meg hogy van más is a tükörben. - Hát akkor lehet csak azt kéne felidézned, hogy mit éreztél mikor ránéztél? Fogalmam sincs amúgy - vonom meg a vállaimat, ő legalább volt szerelmes, én még az sem, így nem tudom mit kellene. - Logikus. Viszont akkor jó ez a sztori, vonzódó barátok, az simán menni fog így - ha nem ismeri mindet, akkor beleférhet, de mivel nem túl okos, lehet fel se tűnne neki. Chad se ismerte a barátaimat, csakis azokat akiket inkább látott, olyanokat, mint Xinie, de azokról akik iskolán kívüli ismerettségek voltak, azokról semmit sem tudott. Még ez a szerencse. - Megtarthatjuk a 4 hónapot, és akkor előbb belekezdtünk, minthogy tudtunk róluk - gondoljanak csak csalónak, meg is érdemelnék, hogyha megtettük volna, így, hogy már tudjuk, hogy ők is ilyenek. A csók túl jóra sikerül mert nagyon nehezen szakadok el tőle, és egyre csak közelebb akarom tudni magamhoz, épphogy nem fekszem el az ágyon és rántom magamra, de annyira vágyom már rá. Már akkor vágytam rá, mikor eljött értem, csak rohadtul nem úgy alakultak a dolgok. - Szerintem sem lesz ezzel baj - biztosan nem, mert még mindig nem szakadunk el túl messzire, hiába tehetnénk meg. - Hol fogunk kezdeni? - nem tudom hol akarjuk megjátszani azt, hogy oh véletlen kerültünk pont ide mi is... Csak, hoyg felkészülhessek, még van egy kis időnk, nem tudom mennyi, remélem még bőven elég, mert nem szándékozom elszakadni.

Vissza az elejére Go down
Lee Jiwoon
thunder bay


Lee Jiwoon
⋪ ⋫ :
burning when the nights grow cold Tumblr_pajrkqlu7h1u7epwao1_250
⋪ posts ⋫ :
172
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
Thunder Bay
⋪ face claim ⋫ :
Seo Kang Joon
⋪ ⋫ :
burning when the nights grow cold 675e6603b4788f8072ecd4f7d78be2b3
⋪ i need ya here ⋫ :
burning when the nights grow cold D339be1dd02b8e1027f872d887578d3328d48a54

burning when the nights grow cold Empty
TémanyitásRe: burning when the nights grow cold ⋪ ⋫ 10.06.21 15:57



Baby & Lee


- Szex közben, nem zavar, ha hülyeségeket beszél, főleg, amikor hasznosítja a hajlékonyságát. Azon kívül pedig bulikba, koncertekre, klubokba vittem magammal. Ilyenkor nem egészen szoktam beszámítható lenni – szépen fejezem ki, hogy iszok, mint a gödény és mindenféle szart tolok az arcomba, amíg el nem kábul az agyam – szóval nem zavar. Józan állapotban, nem igazán csináltunk sok mindent. – Talán egy két ilyen alkalom volt az egy év alatt, de ezek is okkal általában. Különösebben nem kerestem a társaságát, amikor elmélyült beszélgetésekre vágytam. Bár ilyen sem nagyon szokott lenni. Ha mégis, akkor Taeyang az, akit zaklatok, mert Ash csak a piálásra képes. Na meg arra, hogy szívja Cherry vérét, de az a buta nő ezt észre sem vette. – Az egyezségünk miatt ilyenre nem kerülhet sor. Egyébként is, ha valakivel henteregnék azon az ágyon – pillantok az említett bútorra – az kurvára te lennél. – Tagadhatnám, de úgyis tudja már, hogy eléggé vonzódok hozzá és persze azt sem rejtettem eddig sem véka alá, hogy szeretném megismételni a bulin történteket. Nem vagyok az a hátulról bekúszó típus, ha akarok valamit akkor azt nyíltan felvállalom az esetek többségében, meg azt is, ha már nem kell. A kis vörös viszont kell, nagyon is. Talán ezért vártam ezt a hétvégét és ezért igyekeztem annyira a bosszú kapcsán. Mert megint kettesben lehetünk méghozzá egy egész hétvégén át. Rohadjak meg, ha anélkül megyek haza, hogy az enyém lesz. - Nem is kell, hogy legyen. Nem tetszene, ha vele lennél. – Nem mintha utálnám a leszbi jeleneteket, sőt, rohadtul bírom őket. De a két lány annyira más kategória, hogy azt már rossz lenne nézni. Ráadásul Cherry eljátszotta a bizalmam, ha nem lenne az elég, hogy Babyt magamnak akarom. – Most akarom. – Jelentem ki határozottan, mert nem érdekel a közönség, az exek, a bosszú, vagy bármi más a világon, ha meztelen testét ölelhetem újra. De nem lehetek akkora seggfej, hogy egy pillanatig sem gondolok rá. Neki fontos ez az egész, a bosszú meg minden. Ha józan fejjel gondolkodok, akkor jobb lenne, ha a ruhákat nézné át és kicsit belaknánk a szobát mielőtt megérkeznek a jómadarak. De mi a faszért törődök és a nő érzéseivel? – De túl sok dolgunk van még ahhoz és hamarosan megérkeznek. Így le kell mondanom az élvezetekről, de remélem, hogy csak egy kis időre. – Nézek mélyen a lány szemébe, hogy megértse, akarom, méghozzá amint lehet. Jobb esetben lenyugszom, ha megkapok valakit és igen, nem lesz rossz a szex, csak épp nem lángolok úgy, mint egy friss falatért. Ám a vörös esetében, hiába kaptam meg, kurva kevés volt az alkalom. Azóta másra sem vágyom, csak rá és lassan megőrjít a gondolat is. Főleg, amikor egy buliban próbálok felszedni valakit és csak a szeplőkre és arra az észbontó vörös hajra tudok gondolni. Jól megbabonázott a boszorka.
- Ha jó partnerrel történnek, akkor igen. – De ha be vagy tépve, mint az állat és ismeretlen nők között ébredsz a szeretőddel együtt egy mocskos motelban, az nem annyira klassz. Ellenben a tűztündéres estével, mert ott tényleg az volt a legjobb végkimenetel, hogy letéphettem róla az apró bugyit.
- Akkor csináljuk odabent szárazon! – Perverz mosollyal nézek rá a kétértelmű megjegyzésem közepette. Ha nem kell a víz, jó nekem anélkül is. Bármit beáldozok a cél érdekében. ráadásul a hangja is sokkal tisztábban visszhangzik majd a vízcsobogás nélkül. Bassza meg, attól is szűk a gatyám, hogy ilyesmikre gondolok. Pedig most már addig nem fogom tudni kiverni a fejemből, amíg be nem teljesül ez a vágy.
- Miért haragudnék? Tudom jól, hogy nem barátnőnek való. – Gáz a csaj ez tagadhatatlan. Szép és jó az ágyban, de csak ennyit tud felmutatni és a szépsége is mű. Még a mellei is szilikonból vannak, nem mintha attól rosszabb lenne a tapintása, de nem ér fel az eredetihez. És nem is tudom, hogy mióta bámulom újra Baby dekoltázsát. A francba, ma kicsit sem bírok magammal. – Vágyat, hogy a kezeim közé fogjam a nyakát és addig szorítsam, amíg lélegzik. De nem hiszem, hogy ez segítene az ügyünkön. – Pedig kurvára ezt éreztem a legtöbbször, miután megláttam az unokabátyámmal henteregni. De aztán kegyesen csak alájuk gyújtottam. Ez azért nem olyan durva, mint a szeretett nő megfojtása. Mert nem kizárt az akkori magatartásomat nézve, hogy az is bekövetkezhetett volna. – Barátság extrákkal, valójában is hasonló a kapcsolatunk. Az extrák benne a legjobbak. – De ha őszinte akarok lenni, azt is be kellene vallanom, hogy az extrákon kívül is szórakoztatónak tartom. Aligha volt még nő, akivel nem unatkoztam akkor sem, ha csak szomorú szemekkel vacsorát készített. De ő valahogy pont ilyen és meg nem tudnám mondani, hogy mitől más. – Oké, akkor 4 teljes hónapja imádom a tested borító összes apró szeplőt barátom. – Vigyorgok egy erőteljes flörtöt bevetve. Nem is hazudok nagyot, mert tényleg bírom a szeplőit a hófehér bőrén. Talán ő a legkülönlegesebb nő, akivel valaha dolgom volt. Ezért is mélyítem el a tőle kapott csókot és vesztem el a fejem egyetlen pillanatra. Vagy inkább többre, mert kell idő, hogy rájöjjek, nem erőszakolhatom meg a szoba közepén vad, ősember stílusban nyomva. És nem is teszem, de szinte fáj, hogy vissza kell fognom magam. elengedni viszont, még képtelen vagyok. – Nézd át a bőröndöt, hogy tudd miket hoztam, aztán kiülhetnénk romantikázni az erkélyre egy üveg borral. Esetleg kicsit lazább ruhában. Köntös? – Ha át akarjuk vágni őket, akkor igazán nagy meglepetést kell okoznunk, de nem csak nekünk. – És ha megérkeznek, nagyon lepődj meg! Mi nem is tudtunk róluk. – Súgom ajkába és baszki mi a fenét csinálok? Már megint a nőt csókolom.

Szószám:890
Lesz jobb is...
Vissza az elejére Go down
Baby Fletcher
stonewall


Baby Fletcher
⋪ ⋫ :
burning when the nights grow cold 48ce4bf71cd57eff07661dc8280393115d43e1b5
⋪ posts ⋫ :
287
⋪ age ⋫ :
20
⋪ your place ⋫ :
thunder bay
⋪ face claim ⋫ :
abigail cowen
⋪ ⋫ :
burning when the nights grow cold 94049d362173d310d56613e0dff4d494eefb774c
⋪ i need ya here ⋫ :
burning when the nights grow cold Tumblr_og8l9fIVOE1tpi24go5_400

burning when the nights grow cold Empty
TémanyitásRe: burning when the nights grow cold ⋪ ⋫ 14.06.21 17:01

lee + baby
890 ⋪ ⋫ [You must be registered and logged in to see this link.] ⋪ ⋫ bénus
- Áháá, így már érthető, hogy bírtad eddig - bár nem teljesen, mert én lehet nem bírtam volna eddig sehogy sem, de mindenki más. Én Chad nagy leszaromságát is tűrtem már egy ideje, bár eleinte nem volt ilyen. Fogalmam sincs, hogy bánom-e azt, hogy nem olyan volt a későbbiekben, amikor már félrement, akkor lehet nehezebben kezeltem volna a helyzetet. De így, hogy amúgyse volt már jó a végén, így eléggé leszarom, a dolgot. Csak hát bántó dolog, ha a semmiből fognak aztán lecserélnek ezért nem, akarom szó nélkül hagyni. És lehet az elején még átgondoltam párszor ezt a tervet, nem akartam, és a többi, de aztán tessék, még élvezem is azt ami kialakult a dologból. - Na az már nem lenne ellenemre egy fél pillanatig sem - már csak azért sem, mert igen kényelmesnek tűnik az ágy, és a múltkor is igen jól alakult az ágy közelében történt dolog. Nem is az a fura igazából, hogy a bulin, hogy alakult az este, az elég kiszámítható volt, az a meglepő, hogy utána, amikor nem voltam fényesen se mondott le rólam, sőt még segített is összeszedni magam. Fogalmam sincs, hogy mikor aludtam egyáltalán olyan jól valaki mellett, mint aznap mellette. Meglepett, valahogy ezt nem gondoltam volna róla, de nem fogok hazudni, borzasztóan jól esett, hogy ennyire kedves volt. Nem bántam meg, hogy végül átmentem, pedig kicsit paráztam rajta igazából. - Hát nekem még annyira sem tetszene, mint neked - nevetek halkan, nincs bajom a nőkkel, sőt! De ez a Cherry engem tuti kiidegelne, nem is kezdenék olyannal, mint ő, de meglep ettől függetlenül, hogy azt mondja nem tetszene neki. Mármint ha jól emlékszem korábban azt mondta voltak hármasban a csajjal, de ez nem tetszene neki. Érdekes egy ember, de nem bánom, legalább nem kell elviselnem a csajt annál tovább, amíg szükséges. - Akkor miért ücsörgünk még mindig itt? - döntöm oldalra fejemet, alsó ajkamba harapva, valahogy nem bánnám, még a gondolattól is úgy érzem, hogy egy-két fokkal melegebb lett a szobában, de gondolom ez is cask miattam van. Vissza kéne fognunk magunkat, még kellene, de pont nem érdekel valahogy, hogy itt van-e a közönségünk vagy sem, mert nem teljesen miattuk van. Vagy legalábbis most nem, mert már nem érdekelnek ők, csak az, hogy mennyire kívánom Leet, és az, hogy egyre többször gondolok rá. Nem értem miért, mármint persze, jó volt meg minden, de ennyire sosem fogott meg senki sem, mint ő. És nem a kedves szavai miatt, hiába estek nagyon jól, már az első találkozásnál volt valami ami miatt nehezen viseltem volna el, ha nemet mond, és nem a bosszú miatt lett volna. - Mi olyan dolgunk van amit nem lehet mellette? - kérdezem halkan nevetve, beszélgetni lehet közben is, báár lehet kissé lehangoló lenne, ezt aláírom. - De legyen, ha így szeretnéd - biztos van még mit megbeszélnünk, és tennünk is, így szerintem ha ezt elhalasszuk az nem lesz baj egy pillanatig sem.
- Biztos vagy te abban, hogy szárazon szeretnéd? - vonom fel szemöldökeimet, de csak mosolygok rá továbbra is, tudom mennyire kétértelmű volt amit mondott nagyon jól. Bár akárhogy is mondanék nemet, mégsem tenném azt teljesen, lehet a szavaim nemek lennének, de én már most húznám magamhoz ha tehetném.
- Ooooké, akkor azt hiszem nem alakult jól a csajjal... Nem tudod felidézni ez előtt mi volt? - vonom fel szemöldökeimet érdeklődve, de lehet, hogy nem tudja hogy nézett rá a gyilkos gondolatok előtt. Az igen, nagyon remekül csinálja, bár én nem bánnám, ha újra nyakamon érezném a kezét... Basszus koncentrálnom kell. - Hűek vagyunk a sztorihoz, és igen, azok a legjobbak - halk sóhaj engedek meg magamnak, mert tényleg imádom az extrákat, amik vele járnak. - Az jó sok idő, eléggé elkényeztetve érezhetem akkor magam - Sok mindenre elég sok idő, és nem is vagyok ellene, ha meg tényleg 4 hónapja lenne nem tudom mi is lenne. Biztos, hogy ennek a picit észveszejtő csóknak nem lenne itt vége. - Oké, rendben - mondom mindenre egyszerre, mert ajkait kapom, és csókolhatom újra. Megint elönt a forróság pillanatok alatt, ilyen még sosem éreztem, és nem is akarom abbahagyni, de muszáj, mert haladnunk kell, hiába túl finom a csókja. - A ruhák - próbálom összeszedni magam, de csak pár pillanat kell, majd fel is pattanok, de csak addig, amíg az ágyhoz nem húzom a bőröndöt, akkor visszaülök, és ültemből nézem, a szebbnél szebb ruhadarabokat. Mindegyiket megnézem, és tényleg nem olyan hű de neccesek, nem lóg ki a seggem vagy ilyenek, a mélyen dekoltált darabokkal viszont nincs baj, és az sincs túl sok. - Jó, ezekkel nem lesz gond, ha rám jönnek, akkor nekem jók - ezekben nem fogom egy címeres ribancnak érezni, csak pont amennyire, hogy Cherry orra alá dörgölhessem. Bár igen szépen kerekedik azt meg kell hagyni, csak nem olyan magas mint én, így lehet nem látszódik annyira. - Deeee mit szólnál, ha nem köntösökről beszélnénk? - kezeimet megemelem, és az ingjébe nyúlok, óvatosan gombolgatni kezdem, nem sietem el egy pillanatig sem, közben végig szemeit nézem, könnyű elveszni bennük, nem tagadom. Mindegyikre ügyelek, hogy egy se akadályozzon abban amit tervezek, és amint megvan lent az utolsó is felsimítok mellkasán az ing alatt, a vállainál pedig megemel és hátra tolom. - Mégiscsak jobban néznék ki az ingedben, nem? Több mindent láthatnál, érinthetnél... - a köntösök igen hosszúak, de elég magas vagyok, így nagyjából a fenekem alatt érne véget az ingje, szerintem sokkal jobb ötlet.

Vissza az elejére Go down
Lee Jiwoon
thunder bay


Lee Jiwoon
⋪ ⋫ :
burning when the nights grow cold Tumblr_pajrkqlu7h1u7epwao1_250
⋪ posts ⋫ :
172
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
Thunder Bay
⋪ face claim ⋫ :
Seo Kang Joon
⋪ ⋫ :
burning when the nights grow cold 675e6603b4788f8072ecd4f7d78be2b3
⋪ i need ya here ⋫ :
burning when the nights grow cold D339be1dd02b8e1027f872d887578d3328d48a54

burning when the nights grow cold Empty
TémanyitásRe: burning when the nights grow cold ⋪ ⋫ 23.06.21 10:35



Baby & Lee

- Az nekem sem lenne ellenemre – mert veled lenni baszki, valami kibaszott jó. Ezt nem lehet szépen kifejezni. Nem olyan elmegy, vagy egész jó, még csak nem is a „jó” a jó szó rá, mert átkozottul fantasztikus volt a buli befejezése. Lehet, hogy csak a hülye bosszú miatt, kicsit felspanolt a dolog, vagy maga a kis vörös, nem is tudom. Majd idővel kiderül, egyelőre elég, hogy annyit tudok, hogy kell még nekem. Mert az az este, csak arra volt jó igazán, hogy még jobban akarjam. Átkozottul vágyom arra a gyönyörű, szeplők borította, hófehér testére. – Meglesz az is, ez szinte biztos! – Kár lenne hazudni, azt mutatni, hogy nincsenek hátsó szándékaim ezen a hétvégén, mert kibaszottul vannak. Mindkettőnknek jobb, ha teljesen egyértelmű a dolog. HA a pillantásom nem elég, ebből már csak leszűri, hogy egyértelműen akarom őt. Az meg rohadtul nem érdekel, hogy Cherry és Chucky itt lesznek a szomszédban. Élvezzék a műsort, ha jólesik. Két kis patkány, jól összeillenek! Baszki, még a szexgondolataimat is tönkre vágják. Élniük sem lenne szabad! - Jó, mert te az enyém vagy! Legalábbis az egyezség végéig. – Közlöm rezzenéstelen arccal a szemébe nézve. Ebben az egyben komoly vagyok. Sem nő sem férfi, hacsak nem akarjuk mindketten azt a bizonyos harmadikat, mert az már teljesen más. Azt úgy nevezném, hogy az egyezség szelíd kibővítése. Szeretek bővítgetni, de csak az egyik irányba. A másikhoz, hát kurva sok pia és drog kéne azt hiszem és még úgy sem biztos, hogy menne a dolog. Bár a franc sem tudja. – Mert számodra fontos a bosszú és nem akarjuk már az elején elbaszni. – Vigyorgok a saját megfogalmazásomon, hát ez szó szerint el lenne baszarintva. Mégis közben azt figyelem, ahogy beharapja az ajkát és muszáj nyelnem egyet, különben olyan sóhaj szaladna ki belőlem, hogy még a szomszéd városban is hallanák. Hogy én mennyire akarom ezt a csajt! Ez már kóros. Általában aktív vagyok szexuális téren, ez nem meglepő, az viszont igen, hogy milyen rohadt nehezen tudom visszafogni magam. Ha lehetne, már puszta kézzel téptem volna le az összes ruháját, hogy végig csókoljam a testét minden egyes aprócska porcikáját. – De, ha így viselkedsz, nem állok jót magamért! – Célzok a tekintetére és ajkának beharapására. Ilyen apró szarságokkal készít ki. Mintha nem is én lennék, csak egy nyomorult, aki még életében nem volt nővel. Bár azt hiszem, akkor sem voltam ennyire izgatott, mikor az első alkalomra sor került.  Vagy tudja a fészkes sokszínű fenemadár. Kurva rég volt. - Megbeszélni a hétvégét. Nem nagyon szeretném, ha a nevem helyett az ágyban arról nyögdösnél, hogy basszunk ki Chrissel. – Az tényleg lehangoló lenne. Egy másik pali emlegetése az ágyban kábé olyan, mintha tökön szúrna egy irdatlan nagy halász lándzsával. Értem én, hogy cápára ezzel kell vadászni, de baszki, attól még kegyetlenül fáj. - Ja, nem így szeretném, de azt hiszem olykor a józan eszemre is hallgatnom kell. Nem lehetek mindig seggfej az túl kiszámítható! – Vigyorgok rá pofátlanul. Én vagyok a józan ész! Ilyen sem volt még a nap alatt. Itt kérlek történelem íródik épp. A nap, amikor Lee Jiwoon inkább beszélgetne szex helyett. Egy átkozott barom vagyok.
- Menne neked szárazon egyáltalán? Azt nem tudom még elképzelni sem. – Mert abból, amit legutóbb tapasztaltam, aligha menne. Nem kell zuhany, hogy elárassza a legjobb helyeket. Egy két csók és némi simogatás is éppen elég. Imádom az ilyen buja nőket. Nem, rosszul fogalmaztam. Az ilyen buja, vörös hajú, szeplős nőket, akiknek még a mosolyából is azt olvasom ki, hogy nagyon is benne lenne pár dologban. Az én agyam meg persze azonnal kombinál és már látom is magam előtt meztelen testét kikötözve. Hogy én miket tudnék csinálni vele.
- Nem is tudom. Kanos voltam az biztos és totál zakkant. Szóval gondolom úgy néztem, mint egy bolond. – És próbálom felidézni, de rohadtul nem megy. Viszont azt tudom, hogy Tae, hogyan szokott nézni mikor az apácáról beszél. – Ködösen, mint egy részeg, akinek elszívták a maradék agyát is a zombik, ahhoz pedig társul egy fura, szinte ijesztően boldog mosoly. Azt hiszem ilyen lehet. – Ennél jobb kiindulópontom nincs és aligha tudnám azt az ábrázatot magamra varázsolni. Ennyire nem vagyok retardált. Vagy legalábbis épp nem vagyok az, de a fene tudja mikor kapja el a szívemet valaki a vagindájával. Remélhetőleg soha, elég az, hogy a vágyaimat már szorosan megkötözte a kis vörös és valahogy magához csatlakoztatta. – A sztorihűség fontos. – Bólogatok, de fejemben az pörög le, hogy milyen extrákat próbálhatnánk még és mennyire szeretném vörösre pacskolni a fehér fenekét. – Inkább nekem kellene úgy éreznem magam melletted. – Mert ahogy ez a csaj gyónni tud, az maga a gyönyör. És bassza meg, már megint csak ilyenekre tudok gondolni. A csók az oka, az a szenvedélyes, észvesztő csók, amitől elhalnak az utolsó agysejtjeim is. Mármint, ha még vannak egyáltalán, de már abban is kételkedek, mert mire észbe kapok, ismét az ajkát falom. Bassza meg, koncentrálj már Jiwoon! Vicc, hogy csak én hívom magamat így.
Csendben figyelem, ahogy átnézi a ruhákat. Egy hatalmas fotelbe vágom le magam, mert ezeket irdatlanul csípem és rá is gyújtok. Legalább leköt egy kicsit a bagó és nem csak azon kattogok, mennyivel jobb lenne, ha a bosszú helyett csak az élvezetekre koncentrálnánk. – Biztos lehetsz benne, hogy jók lesznek rád. Tudom a méreteidet, mindet az alapján válogatták össze. – Ehhez van tehetségem, de aligha leszek milliárdos abból, hogy a nők méreteit megtippelem egyetlen ölelésből. Bár néha nem árt tudni, hogy mekkora kebleket takar az a sok pulóver télen. Elnyomva a csikket lépek a nőhöz. – Lassan kezdődik a műsor primadonna! Készen állsz? – Pillantok rá, de nyelnem kell egyet, mikor a köntös ötletét ingre cseréli és szép lassan el is kezdi kigombolni. Bassza meg, megöl ez a nő! - Baromira szeretnélek látni, érinteni.. – Gondolkodás nélkül rántom magamhoz és csókolom azokat a gyönyörű, vörös ajkait.

Szószám: 934
Lesz jobb is...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



burning when the nights grow cold Empty
TémanyitásRe: burning when the nights grow cold ⋪ ⋫

Vissza az elejére Go down
 
burning when the nights grow cold
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» i feel it burning us

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Thunder Bay városa :: Thunder Bayen kívül-
Ugrás: