Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KezdőlapKezdőlap  CalendarCalendar  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

You may think I'm ghostin', but the truth is I'm a liar
I sell you what I tell you, but you ain't a fucking buyer


 
belépés
it's bad karma
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
I don't believe in luck

utolsó posztok
I don't play the nicest

Baby Fletcher
12.09.21 21:25

Vendég
12.09.21 11:54

Vendég
27.08.21 14:31

Vendég
07.08.21 11:22

Vendég
15.07.21 8:59

Kim Min-So
23.06.21 21:30

Baby Fletcher
23.06.21 18:40
belépett tagjaink
such a heart breaker
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (21 fő) 21.02.21 12:39-kor volt itt.

 
 Jester

Nerea Layden
thunder bay


Nerea Layden
⋪ ⋫ :
Jester Tumblr_ozueucowYU1qfg6byo9_250
⋪ posts ⋫ :
14
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
Thunder Bay
⋪ face claim ⋫ :
Vanessa Morgan
⋪ ⋫ :
Jester A43796c3eb9bade978d29bdb65dcdcc30cf759e2

Jester Empty
TémanyitásJester ⋪ ⋫ 19.05.21 20:05

Nerea 'Jester' Layden
Vanessa Morgan

18
Thunder Bay
Negyedik
Saját
Család
Még emlékszem a szüleim arcára, milyen öröm és meghatottság sugárzott róluk, amikor először neveztem őket anyának és apának, olyan szeretetteljesen néztek rám, mint soha senki előtte. Az után, hogy kislányként örökbe fogadtak, néhány évbe beletelt mire Mila és Alexander helyett, így kezdtem szólítani őket, s amikor ez végre megtörtént, azt hiszem megadtuk egymásnak életünk legszebb ajándékát; saját családot.
Arra a pofára is emlékszem, amilyet én vágtam, amikor bejelentették, hogy testvérem lesz, ráadásul fiú. Nem voltam túl boldog, annyit megmondhatok - anyáék pedig azzal ijesztgettek, ha sokáig grimaszolok, akkor örökre így fog maradni az arcom. Nem hittem nekik, de azért abbahagytam, mert pontosan tudtam, milyen érzés abban a cipőben járni. Ráadásul azt a bociszemű taknyost nem lehetett nem azonnal megkedvelni, amikor magasabb is voltam nála és amúgy is olyan energiákat árasztott magából, hogy öröm volt egy légtérben lenni vele.
Nem mondom, hogy elsőre minden tökéletesen ment, meg kellett szoknunk egymást, meg kellett tanuljuk, hogyan éljünk együtt, hogyan legyünk igazi család annak dacára, hogy nincs köztünk vérkötelék és a legkevésbé sem hasonlítunk egymásra, de merem állítani, hogy olyan mély kötelék alakult ki közöttünk, amit az életben semmi sem vághat el.
A halálnak viszont volt némi beleszólása a boldog családi idillbe, és elszakította tőlünk apát, ennek már vagy hat éve. Azóta sem tűnt el az a furcsa űr, amit maga után hagyott, bár anya próbálta kitölteni új udvarlókkal, egy sem léphetett soha apa helyébe. Legfőképpen nem Ő, hiába is fészkelte be magát az életünkbe, mint valami parazita, amíg én lélegzem, sose lesz a családunk része. Megvédem tőle magunkat, ha törik, ha szakad.  
Életcél
Kezd baromira frusztrálni, hogy mindenki ezzel nyaggat. "Nerea, tudod már, hogy mihez akarsz kezdeni suli után?" "Nerea, melyik egyetemre szeretnél jelentkezni?" "Rea, az élet nem csak játékból áll!" "Rea, ideje lenne elkezdened komolyan venni a jövődet!" "Rea, Rea, REA..!"
Mi baj van azzal, ha egyelőre még nincsenek konkrét céljaim? Ha csak élvezni szeretném az életem és nem azon aggódni, hogy mi lesz velem a jövőben? Mi van akkor, ha egyszerűen csak sodródni szeretnék az árral és meglátni, merre sodor az élet? Szeretem a meglepetéseket.
Meghatározó pillanat
Felejtsd el mit mondtam korábban; rohadtul utálom a meglepetéseket. Főleg 'amiben az egész kicseszett család részt vesz és te vagy az egyetlen, akinek fogalma sincs róla, mi a büdös franc folyik körülötted' típusú meglepetéseket. Nem, nem arról van szó, amikor minden évben közrefognak és kényszerítenek, hogy végighallgassam, ahogy eléneklik a boldog szülinapot, mert arra azért valahol lélekben számít az ember, de hasonlóan traumatikus.
Az hagyján, hogy Ő miatta egy év után ott kellett hagynom a Stonewall gimit, hogy aztán az Thunder Bay elittel tanulhassak együtt - rohadtul örültem neki, tényleg... -, de a nap, amikor elhatároztam, hogy a virtuális világba menekülök a valóság elől akkor jött el, amikor a megkérdezésem nélkül döntöttek amellett, hogy új házba költözünk. Hogy Hozzá költözünk...
 
My name is no (...) You need to let it go ⋪ ⋫ Nah to the ah to the, no, no, no

Utálom. Napról napra egyre jobban. Hogy mit vagy inkább kit? Őt. Mindennél jobban. Azt, hogy nála kellett élnem, hogy pénzelte a tanulmányaimat, hogy belopta magát az életünkbe és az orránál fogva vezette anyát és az öcsémet, hogy előadta mennyire jó ember és azt, hogy a mézesmázos mosolya mögött egy igazi szarrágó lapult meg. Engem nem tudott átvágni, ismertem azt a tekintetet, amivel engem méregetett; mindig valami sötét húzódott meg a szemeiben, de élénken fénylett, akárhányszor csak végig siklott az alakomon. Pont úgy, mint mikor a jó szimatú üzletember értékes kincsbe botlik… Na persze, Ő azt sem árulta el soha, miféle üzletben utazik.
- Halj meg! Gyerünk már! Halj már meg! - Vér, vagy valami hasonló cucmó fröccsent a kijelzőn, ahogy végül sikerült lekaszabolnom az ellenfelemet. Örömittasan pattantam fel a székemből és emeltem a konzolom a magasba. – HÁH! Na, most ki az apuci?
Egy jó boss fight mindig meghozta a jó kedvem, a legszarabb napomon is. A Resident Evilnek pedig egyik része sem okozott még csalódást ebben. Ezzel a hetedik résszel most játszottam először, és eddig imádtam, főleg, hogy az éjszaka közepén toltam, így csak még több adrenalin robbant az ereimben ettől a játékélménytől. Láncfűrésszel lekaszabolni és autóval többször is elgázolni valakit mire megnyúvad, eléggé felpörgeti az ember lányát, főleg, ha olyan embert képzel a helyére, akit mindennél jobban utál, ugye. Apuci... kicsit ironikus, hogy pont ő volt az első legyőzendő boss, mert nálam most telibe ide vágott ahhoz, amit még éjjelre terveztem.
Ő ugyanis megint lelépett itthonról. Egy ideje már megfigyeltem, hogy a hét néhány napján fogja magát és a hajnali órákban kisunnyog a házból - ilyeneket nem nehéz észrevenni, ha valaki éjszakai bagoly és pirkadatig nyomat mindenféle játékot a haverokkal. Érdekes, hogy eleinte azért vigyázott, nehogy bárkinek is szemet szúrjon, de az után, hogy egyszer rajta kaptam és nem szaladtam vele egyből anyához, gyakorlatilag le se szarja, hogy én tudok-e róla mit szokott csinálni. Nem mintha konkrétan tudnám, de azt biztosan, hogy semmi jót. Valamiféle kimondatlan egyezség született köztünk akkor; én nem köpöm be, Ő pedig nem szól bele az én dolgaimba és megtűri a gyanakvó pillantásaimat.
Igazából sokszor eljátszottam már a gondolattal, hogy elég lenne anyát, meg az öcsémet is csak egyszer felkelteni emiatt, biztos eredményezne valami balhét, de nem elég maradandót ahhoz, hogy eltakarítsam ezt a szemetet az életünkből. Így is túl sokáig volt már részese amúgy is.
Nem, nekem határozottan valami olyan aduász kell ellene, amiből sehogy sem magyarázhatja ki magát. Biztos szar embernek tűnhetek, amiért ennyire fúrom Őt, de egyszerűen rossz érzésem volt vele kapcsolatban már a kezdetek óta, amit sosem rejtettem véka alá. Kezdetben még hittem benne, hogy megváltozhat róla a véleményem és bebeszéltem magamnak, hogy talán csak azért nem kedvelem, mert apa helyére pályázott, de így, három év után már tudom, hogy az első megérzésem volt a helyes. Bőven volt időm, hogy kicsit szaglásszam utána és kiderítsem, hogy nem jó arcokkal üzletel.
Ma éjjel egy kicsit messzebbre akartam menni a szimatolásban, mint eddig valaha. Párszor megesett már, hogy követtem, s mint kiderült, mindig ugyanahhoz a régi, külvárosi ingatlanhoz ment, ami leginkább egy lepukkant laktanyához hasonlított, ott meg általában valami öltönyös, vagy legalábbis drága ruhás és egész biztosan pénzes fickókkal találkozott. Most úgy döntöttem, ezúttal nem csak kívülről fogok ott nézelődni; be akartam menni.
Ránéztem az órára. Lassan két óra. Már vagy fél órája annak, hogy Ő elment. Most már biztonságos lesz számomra is elindulni. De mielőtt belevágnék ebbe a hülyeségbe, még el kell mentenem a játékállást és rituálisan írnom kell a legbizalmasabb online cimbimnek, hogy megint öngyilkos küldetésre indulok.
Hellcraze épp offline volt discordon, ami tökéletes, mert a világért sem akartam megint végig hallgatni a szokásos aggodalmaskodását - na nem mintha nem lenne jogos -, az csak idegessé tenne. Így viszont nyugodt szívvel küldhettem el neki az üzenetemet:

DarkJester Heyy csak szólok, hogy megint Őt követem. Ezúttal be
                  fogok menni abba az épületbe, muszáj tudnom, hogy
                  mi van odabent
                  Ha reggelig nem jelentkezem, akkor meghaltam
                  JK

Vissza az elejére Go down
Baby Fletcher
stonewall


Baby Fletcher
⋪ ⋫ :
Jester 48ce4bf71cd57eff07661dc8280393115d43e1b5
⋪ posts ⋫ :
287
⋪ age ⋫ :
20
⋪ your place ⋫ :
thunder bay
⋪ face claim ⋫ :
abigail cowen
⋪ ⋫ :
Jester 94049d362173d310d56613e0dff4d494eefb774c
⋪ i need ya here ⋫ :
Jester Tumblr_og8l9fIVOE1tpi24go5_400

Jester Empty
TémanyitásRe: Jester ⋪ ⋫ 10.06.21 19:10

elfogadva
üdvözlünk köreinkben!

Hűha! Azt hiszem, nagyon is megérte várni a lapodra, és nagyon örülök neki, hogy végül emellett a pofi mellett döntöttél, mert nagyon illik hozzá, és olyan kis különleges underrated pd *-*
Nem tudom ki ez az Ő, de abban biztos vagyok, hogy nagyon nem szimpatikus, és remélem jó mélyre temeted majd el, ahol senki se fog rátalálni. Ha kell segítség csak szólj, szerzünk kocsit, meg ásót is, nem lesz gond. Kíváncsi vagyok, hogy mi fog még róla kiderülni, azokon a morzsákon kívül, amiket elejtettél már itt, és csak remélni merem, hogy nem fogsz a halálodba szaladni, és Hell még kap reggel tőled egy üzenetet, ha nem akkor csapj oda neki
Nagyon szépen fogalmazol, öröm volt olvasni minden szavadat, így nem akarlak tovább feltartani, sicc lefoglalni a pofid, meg ilyenek, aztán vesd bele magad a játékba, üdv itt köztünk  uuuu

Vissza az elejére Go down
 
Jester
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakter részleg :: Nyilvántartás :: Thunder Bay High students-
Ugrás: