Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KezdőlapKezdőlap  CalendarCalendar  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

You may think I'm ghostin', but the truth is I'm a liar
I sell you what I tell you, but you ain't a fucking buyer


 
belépés
it's bad karma
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
I don't believe in luck

utolsó posztok
I don't play the nicest

Baby Fletcher
12.09.21 21:25

Vendég
12.09.21 11:54

Vendég
27.08.21 14:31

Vendég
07.08.21 11:22

Vendég
15.07.21 8:59

Kim Min-So
23.06.21 21:30

Baby Fletcher
23.06.21 18:40
belépett tagjaink
such a heart breaker
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (21 fő) 21.02.21 12:39-kor volt itt.

 
 are you sure about that?

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Lee Jiwoon
thunder bay


Lee Jiwoon
⋪ ⋫ :
are you sure about that? - Page 2 Tumblr_pajrkqlu7h1u7epwao1_250
⋪ posts ⋫ :
172
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
Thunder Bay
⋪ face claim ⋫ :
Seo Kang Joon
⋪ ⋫ :
are you sure about that? - Page 2 675e6603b4788f8072ecd4f7d78be2b3
⋪ i need ya here ⋫ :
are you sure about that? - Page 2 D339be1dd02b8e1027f872d887578d3328d48a54

are you sure about that? - Page 2 Empty
TémanyitásRe: are you sure about that? ⋪ ⋫ 11.06.21 11:54



Taeyang & Jiwoon
- Most miért vagy ilyen lehangoló?- Hiába próbálom rávezetni az élet élvezetére semmi haszna. Pedig, ha megismerne valakit, aki szexi, érdekes és aranyos, talán könnyebben tovább lépne, de hiába minden. Ha nem akar, akkor nem nagyon tudok mit tenni. Kicsit mintha tényleg mazochista lenne és élvezné a fájdalmat. Talán hagynom kéne, de bassza az agyam a mélabús ábrázata. Ráadásul baromira egyedül maradtam, szóval jól jönne az a buli mindkettőnknek. De persze egyetlen nőért sem hagynám ott valahol a picsába, mert azért ő nem Cherry vagy Ash, akikkel zokszó nélkül megteszem. Szóval gyakorlatilag lőttek a ma esti numerának azzal, hogy nemet mondott. – Baszki ne gondolj ennyit arra a csajra! Ezért nem tudsz továbblépni. – Ha tudom, hogy ebből is ez lesz, hát bassza meg fel sem hozom a témát. Most ahelyett, hogy rávettem volna egy kis szórakozásra és arra, hogy nyisson már mások felé, elértem, hogy megint csak rá gondoljon. Rosszul van ez az ember bekötve. – Nem hiszem, hogy ez baj lenne. A nők csípik a hülye fejem, úgyhogy nincs baj. – Még akár meg is köszönhetném anyáméknak. Tökéletesre gyártottak és még a jegyeim is jók. Hát ez van, mindenben penge vagyok, de főleg az ivásban.
- Oké, belátom, tényleg kurvára pánikolok! – De nem egyszerű beismerni az ilyesmit, mert ez már majdnem azt jelenti, hogy fél valamitől. Sőt, rohadtul azt jelenti. – És olyanban könnyű, aki neked nem adott esélyt? – Vág vissza, de ez már inkább csak ösztönös védekezés. – Bocs haver, csak, felbasz ha igazad van. – Mert olykor az van neki, de ha lehet, egyszerűen kizárom a szavait. Mert túl bölcsnek tűnik ahhoz képest, hogy kurvára semmi tapasztalata sincs, főleg nem a nőkkel és a kapcsolatokkal.  kapcsolatban. – Fogalmam sincs, csak azt tudom, amit az én szüleim művelnek. Mert nem vagyok vak vagy idióta. – Nem tudom azt mondani, hogy náluk nincs baj, mert azt a fene sem tudja. Tapasztalataim szerint még a legszerelmesebb párok is ráunnak egymásra idővel, vagy jön egy harmadik, aki persze csak barát, de túl érdekes ahhoz, hogy az maradjon. Apámnak van pár igazi jó barátja.  – Fent tudom tartani abban az esetben, ha tudom, hogy otthon úgyis leápolnak. De ez inkább lustaság, mintsem hűség, azért félre ne értsd. Az meg semmit sem jelent, hogy te nem tudnál félre menni. Nincs nőd, de most sem hajtasz a szexre, akkor minek tennéd, mikor már ott van egy a nyakadon? Lehet, hogy vannak még hozzád hasonlók akár nőben is, de én a tüzes, mindent bevállalós amazonokat szeretem, akikkel lehet játszadozni. – Fejtem ki a véleményem a témával kapcsolatban. Ez igen is egy ilyen világ. Nincs nagy szerelem, meg egy életen át tartó kapcsolat, csak kompromisszumokkal. Én meg nem az a fajta vagyok, aki hosszú távon képes kiegyezni a nyitott kapcsolattal. Ami az enyém, azon nem szívesen osztozom. – Ha megtetszik más, az meg már régen rossz. Ott kurvára nincsenek igazi érzések. – Mert, ha vannak, fel sem merülhet olyan, hogy megtetszik más, legalábbis azt hiszem. Én például észre sem vettem más lányokat anno, csakis azt, akit szerettem. Jó nagy idióta voltam. – Szóval azért vagy odáig érte, mert érdekesnek talált? Ha hoznék egy dögösebb, nagymellű szőkét, aki napestig beszél neked és rajongva néz, az megoldaná a tovább lépési gondjaidat? – Mert isten bizony ismerek ilyet és ha kell, még ma este elhívom bassza meg. Előbb kellett volna mondania, hogy a dumás csajokat bírja. Bár én még alig hallottam beszélni az apácát, inkább csak a faszija hangoskodik. De ha vele ilyen volt és neki ez kell. Nem gond, megoldjuk.
- Akkor meg ne rinyálj, csak élvezd, ha eléd térdelnek. – Hihetetlen, hogy arról tépem a szám, mennyire jó, ha lecummantanak. Most már igazi cumi nagykövetnek érzem magam, aki terjeszti az igét.
- Kedvelem is, kurva jó vele a szex. Az ilyet szeretem. Ráadásul szép és szórakoztató. De nem fogok azon görcsölni, hogy mikor láthatom újra, ahogy te szoktad, úgyhogy ne kombinálj. Lennék a szexmackója és ennyi. – Azt hiszem legalábbis, hogy tényleg ennyi, attól függetlenül, hogy épp ő az egyetlen nő, akire gondolni tudok. Walter Bishop szavaival élve, megfogott a vagindájával.
- Sokan csinálják például a pénzért. rengeteg nő ugrik a pénzes csávókra és igen, sokuk eleinte megjátssza a nagy szerelmest. – Úgy beszélek, mintha nem a pénzesek közé tartoznék és nem tapasztaltam volna meg mindezt. Pedig de, még Cherry is előadta magát az elején, aztán rájött, hogy kurvára felesleges.
- Jó, majd meséld el milyen, ha találtál egy olyat. – Én örülnék ennek a legjobban, de vélhetőleg várhatom az idők végezetéig, vagy még annál is tovább. Mert a törődés dolog szerelmi szinten nem úgy működik, mint a barátoknál. Az más, valami olyan, ami szívből kell, hogy jöjjön. Márpedig, mindkét fél szívéből egyazon időben. Mint a lottó nyeremény, kb. annyi az esélye.
- Akkor majd meleg leszek! – Röhögöm el magam szinte azonnal. Hát, ha nem jön több nő, nincs mit tenni. De egyébként az a legnagyobb rémálmom, hogy egyszer majd tényleg nem jön több. - Oké, értem én. Imádod ahogy van, fasza. – Mert erre is mi a jó Istent mondhatnék? Nem baj, ha palija van, ha le sem szarja, az sem, ha frigid. Minél többet hallok tőle a szerelem nevű kórság tüneteiről, annál jobban ver a víz az egésztől. kell ez a ráknak, annak! – Most ezt fogod ismételgetni, mi? Nem annyira meglepő, ha káprázatosnak és édesnek találok valakit. Biztos volt már ilyen. – Csak éppen nem emlékszem egyre sem, de lennie kellett. Nem szoktam én nőktől megborulni. – Egyébként nem ribanc, azokat jól ismerem – és szeretem is, de Baby más. Még nem tudom miben, de mégis az.
- Nem lehet, holt biztos, hogy nem vagy normális. – Eddigi életemben egyetlen embert sem hallottam még így nyilatkozni a szexről, mintha csak azt mondaná, hogy ja, ma is semleges idő volt. Nem fáztam, de a nap sem sütött. Jobb mintha esne, de semmi extra. Közben meg egy kibaszott csaj nyögött alatta. Hát én ezt, tényleg nem értem. – Csak beleszeretsz egyszer olyanba is, aki hajlandó rá. – Forgatom a szemeimet, mert az apáca frigid és foglalt, a haverom meg szimplán nem is tudom micsoda. Szextaszító, kissé aszexuális csodabogár. Vagy valami hasonló. – Gondoltam nem nyaggatlak tovább a nőkkel kapcsolatban. – Tolok én is pár szendót, hogy jobban bírjam az éjszakai tivornyát.
- Mától arra is gondolhatsz, hogy megkeress, ha gáz van. – morgok tovább, mert az agyamra megy teljesen. Kivel beszélhetnénk meg az ilyesmit, ha nem egymással? Anyámmal aligha, apám meg, na az egy jó vicc lenne. De azt hiszem, ő sem pont a szülei vállán akarná kisírni vagy épp elinni a bánatát. - Tudom, de legalább annyira, ha nem jobban szeretem a piát, mint te azt a csajt. Nem tudok nem gondolni rá! – Vigyorgok, de basszus, ez konkrétan így van. Lehet, hogy az alkoholba vagyok szerelmes? -Engedély nélkül is megtenném. – Ez azért egyértelmű.
- Ja, eléggé gáz a gyerek. – Egyetértően állítjuk át a vitorlákat miután elfogytak a szendvicsek és hála a feltámadó szélnek, hamarosan visszaérünk. - Halál biztos, hogy Ceo volt. már csak felismerem, 4 éve bámulom a bamba képét a suliban. Arról viszont fogalmam sincs, hogy mit tud a nője, vagy mit nem. Ő nem volt vele, voltaképp nem emlékszem, hogy valaha láttam volna egyetlen buliban is. – Ráncolom a homlokom, de akárhogy agyalok, nem igazán rémlik ilyesmi.

Szószám:1164
Lesz jobb is...
Vissza az elejére Go down
Ryeo Taeyang
thunder bay


Ryeo Taeyang
⋪ ⋫ :
are you sure about that? - Page 2 3fb63dc32ca67b3c0d0c825f0f1b13b5c7a3e1a4
⋪ posts ⋫ :
187
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
thunder bay
⋪ face claim ⋫ :
song kang
⋪ ⋫ :
are you sure about that? - Page 2 Fd9f0b9137f61f31153a0b4cc5c6b02a07e3bfe0
⋪ i need ya here ⋫ :
are you sure about that? - Page 2 A83a1aa170990a72677f81c615c7968a8bf71646

are you sure about that? - Page 2 Empty
TémanyitásRe: are you sure about that? ⋪ ⋫ 17.06.21 16:22

jiwoon && tae
- Nem tudok másra gondolni, na... Neked még sose volt olyan, hogy csak egy emberen járt az eszed, és minden kis dologról eszedbe jutott? - mert ez nálam ilyen, minden kis dologról eszembe jut, hogy miként mosolyogna rajta, vagy hogy mennyit tudna beszélni róla azon a csodálatos hangján. Nem tudok nem rágondolni, szinte mindig, még úgy is, hogy amúgy nincs okom rá. Pedig annyira szépen tud nézni nagy barna szemeivel, hogy nem tudom kiverni a fejemből, nem tehetek róla. Nem hiszem el, hogy soha nem érzett még ilyet, hiszen volt szerelmes, biztosan így kellett lennie. Vagy ténylegesen én vagyok rosszul bekötve, és valamit nagyon elrontottak nálam a szüleim. - A ribancok csípik - javítom ki, bár szerintem azok nem konkrétan a hülye fejét csípik, inkább csak elviselik, hogy megmaradjon a pénz, amit költhetnek. De ő tudja, ha neki ez elég, nem tudok mit tenni, de az biztos, hogy szerintem nem ez a legjobb döntés amit valaha is hozott.
- Pedig nincs semmi pánikolni való ebben - számára főleg nem, mert rühell egyedül lenni, és ha lenne valaki állandó nem is kellene úgy lennie. Bár persze, a szívfájdalom nagyon is rossz, de egy próbát minden megér szerintem. Hirtelen nem reagálok arra amit mond, de mikor bocsánatot kér nagyot sóhajtok, neki is igaza van, ebben legalábbis teljesen, ami felett nem csusszanhatok el. - Igazad van neked is, nem vagyunk ugyanolyanok, de szerintem egy esélyt minden megérné - persze, hogy azzal vág vissza, hogy én Hyeban bízom meg, nem is ő lenne, ha nem így lett volna igazából. De nem zavar, teljesen igaza van abban amit mondott, és ez ellen nem tudok mit tenni. - Én inkább szeretnék mindkettő lenni - mert nem szeretném, ha megtudnám, hogy a szüleim félremennek. Nem a tökéletes pár, persze, sőt, attól nagyon messze vannak, de nem akarom elhinni, hogy lehet azért van mert valamelyik félremegy. Mondjuk az maximum apám lehet, ő az aki belesüppedt ebbe az életbe, és világba, anyám nem annyira van ezért oda. - Túl borúsan látod a dolgot, de a tüzes... hogy is fogalmaztál? Amazonnak, ha megadod amit akar, nem hiszem, hogy lenne kedve félremenni - mert ez a dolog nem csak a pénz mellett van így. Ő nem ment félre, mert Cherry mindig ott volt kéznél, ha most ő megadja azt annak a nőnek aki mellette van, amire annak szüksége van szerintem nem fog elmenni máshoz. Ott kezdődnek a gondok, ha valami már hiányzik, és sajnos ez a gondolat tényleg a szüleimhez vezet vissza. - Én nem, értek hozzá, te is tudod - három éve töretlenül cask egy embert látok magam előtt minden alkalommal, és ez nem változott. Soha senki nem érdekelt nála jobban, pedig együtt sem vagyunk és az sem biztos, hogy van bármi esélyem nála. Mégsem tudom elengedni, nem tud megtetszeni más, képtelen vagyok erre. - Nem azért... Nem tudom megmagyarázni, hogy miért vagyok oda érte, egyszerűen csak így van. Nem kell nekem senki akit te tudnál nekem szeretni, csak ő - Nem tudom neki elmagyarázni, hogy ez miért van, kicsit sem, de egyszerűen nem megy. Még próbálkoztam is, nem mondhatja, hogy nem, csak nem volt jó, és még ez is a baj.
- A szexmackója, mi? A macikat inkább ölelgetni szokták éjszakánként - érdekes hiába minden, nagyon is érdekes, ahogy erről a nőről vélekedik, csak remélem, hogy nem megint egy Cherry félét szedett össze. Bár az biztos, hogy érdekes egy sztorijuk van. Ki a franc akar az exe előtt nyalakodni mással? Kattos. De mintha ezek a fura nőket vonzaná a hülye fejével, a ribancokat, és a furákat, remek...
- Felesleges eljátszani szerintem - úgyis tudja mindenki, hogy nem erről van szó, Cherryről is messziről bűzlött as dolog, pedig akkor még azt sem tudtam, hogy a viharba szedte össze.
- Mindenképpen el fogom mesélni - már ha találok olyat, magam sem tudom, mert keresni nem fogok. Ha Hyerim nem olyan, akkor nem kell nekem senki törődése, csak az övé. Lee más, ő mindig ott lesz, ahogy én is neki, tudom, csak őt sem akarom a saját bajaimmal nyaggatni. Gáznak érzem, és hiába tudja mindenki, hogy megvernek nem olyan egyszerű beszélni róla, olykor szánalmasnak érzem magam miatta.
- Gondolom az aktívabb fél is, vagy odaadod valakinek a hátsód? - vonom fel szemöldökeimet gondolkozva. Nem hiszem el, hogy tényleg ilyen tervei vannak, hogy majd akkor meleg lesz. Bár a helyzet az, hogy belőle szinte bármit kinézek már. - Viccelsz? Cherryvel úgy indultál, hogy ribanc az ágyban, kint meg sötét. Ez volt az első amit róla hallottam. Erre jössz itt a káprázatossal! - nem, soha nem volt még ilyen, ne akarja nekem bemagyarázni. - Talán egyszer volt, hogy normálisan beszéltél egy nőről. Ugye tudod mikor volt? - nagyon igyekszem nem elnevetni magam, mekkora képtelenség már, hogy csak a nagy szerelemről beszélt anno is normálisan, utána soha többet senkiről. Most meg ez, azt hiszem végre lesz mivel szívnom a vérét nekem is. - Akkor ő meddig marad? - ha már nem ribanc nem vagyok ellene, cask kíváncsiság, főleg ha még be is akarja mutatni, hihetetlen. Még a végén jó nagy meglepetést okoz nekem a haver.
- Akkor nem vagyok az - vonom meg a vállam, erre nem tudok mást mondani igazából, ez van, fura vagyok, de ha nincs érzés mögötte nekem nem megy. Mármint megy, kipróbáltam, de egyszerűen nem az igazi. - A fene tudja - vonom meg a vállaimat, mert nem tudhatom, hogy Hye akarja-e velem, de azt igen, hogy most őt szeretem, több, mint három éve töretlenül igazából, nem hiszem, hogy ez valaha is elmúlhat. Csak bólintok arra, hogy nem nyaggat tovább, már a fél életem elnyaggatta, így most inkább a szendvicsre koncentrálok, és megpróbálom megenni, mintha mostanában kezdene visszajönni az étvágyam.
- Gondolni fogok rá, de leszel az első akinek az ajtaján kopogok majd, hogy hallgasson meg - mert tényleg egyszerűbb lehet elmondani, de jobb szeretek nem kikotyogni mindent, inkább csak úgy óvatosba. Ezért sem tud mindent, de azt se tudom mennyire jött rá magától. - Akkor azt hiszem neked az alkohol a szerelmed - nevetek fel halkan, már csak a gondolat miatt is, hogy ez így van, az alkoholba nem tudom hogy lehet valaki szerelmes, de legyen, ha ez neki jó. Csak vigyázzon magára, sokszor aggódok érte, ha Ashel elmegy inni. Annak sose jó a vége.
- Ez teljesen biztos? Szerinted el kéne mondani Hyenak? Hinne nekünk? - nem, neki biztosan nem hinne, de talán még nekem sem, ha ilyeneket mondanék a pasijáról. Nem tudom mit tehetnék, pedig nagyon szeretnék valamit tenni, de már forognak is a kerekeim. Ha cask úgy elmondom neki, akkor nem hisz nekem, de bizonyítékot nem tudom, hogy szerezhetnék.
1264
nana
lesz jobb is, ígérem
Vissza az elejére Go down
Lee Jiwoon
thunder bay


Lee Jiwoon
⋪ ⋫ :
are you sure about that? - Page 2 Tumblr_pajrkqlu7h1u7epwao1_250
⋪ posts ⋫ :
172
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
Thunder Bay
⋪ face claim ⋫ :
Seo Kang Joon
⋪ ⋫ :
are you sure about that? - Page 2 675e6603b4788f8072ecd4f7d78be2b3
⋪ i need ya here ⋫ :
are you sure about that? - Page 2 D339be1dd02b8e1027f872d887578d3328d48a54

are you sure about that? - Page 2 Empty
TémanyitásRe: are you sure about that? ⋪ ⋫ 23.06.21 13:07



Taeyang & Jiwoon
- Nem hinném. Mármint ja, van, amikor többet gondolok egyes személyekre, de olyan aligha, hogy nem tudok másra gondolni, csak egyvalakire. – Mert basszus, lehet a nő akármilyen csodálatos, rengeteg hal van a vízben. Igen, volt, hogy kicsit elvesztettem a fejem és rengeteget gondoltam éppenséggel az unokabátyám menyasszonyára, de még akkoriban sem kizárólagosan ő járt a fejemben. Ez a majom meg itt mellettem, mást sem csinál, csak azon a vézna apácán kattog. Szétcseszi az agyamat ez az egész ügy. Már rég meg kellett volna fektetnie, aztán tovább állni. Baszki, de megnéztem volna a Ceo gyerek fejét, ha egy ilyen kitudódik. Komoly vérontást tolna az már biztos. Olyan lenne, mint a gyereknap. Szinte már vágyom rá, annak ellenére, hogy egyáltalán nem akarom, hogy a haverom szarban legyen. Bár abból a szarból örömmel kihúznám. Ha nem én nyomom be az első ütést, akkor tulajdonképpen csak védekeztem. Azt meg már csak lehet. – Mi a bajod a ribancokkal? Ők tartják életben a szexuális életem. Majdhogy nem imát mondok hozzájuk esténként. – És ez tényleg így van, mert nélkülük aztán leshettem volna évekig a plafont alvás helyett. A bogyó nem használ, azt hiszem túl sokat szedtem, vagy a pia sok, amivel le szoktam öblíteni. De valami biztosan nagyon sok. Szóval az altató kizárva. Az még működik, hogy olyan csont részegre iszom magam, hogy mondhatni bekómálok, de a májam nem bírná hosszútávon. Kell az alvópartner. De senkit sem akarok igazán hosszabb távon. Tehát a ribancok a gyógyszereim. Mondhatni, hogy a doki írta fel őket, egészségügyi okokból. - Könnyen mondod, te sem vagy épp kapcsolatban és ha jól tudom, nem is voltál. Majd akkor beszélj, ha összejön. – Mert nem olyan jó az a véleményem szerint, mint ahogy egyesek megálmodják. A legtöbb csaj hisztérikává válik, ahogy nyeregben érzi magát. A hűség meg, hát azt ő is tudja már, hogy arról mi a véleményem. Szinte nem létező fogalom. Ha létezne, most nem egy kis szexis vörössel akarnék bosszút állni azokon, akik félreléptek. Szerintem akár klubot is nyithatnánk. A megcsalt idióták klubját. Mert ez van, vagy te csalsz, vagy téged csalnak. Az első variáció azért jobban tetszik. – Nem szeretek elvetélt ügyeknek esélyeket osztogatni. Az olyan, mintha direktbe bántanám magam. – De nem igazán vagyok mazochista alkat, inkább szadista, ha már a kettő közül kell választani. Ő bezzeg, ízig-vérig mazochista. Néha irigylem is a kitartása miatt. – Én meg Istennők keblén akarok aludni minden éjjel. De persze egyikünk sem kaphatja meg amit szeretne. Ne álmodozz! -  A szülők többsége félrelép. Nem azért, mert nem szerették egymást amikor összejöttek, hanem azért, mert idővel beleuntak egymásba. Nem lehet egy életen át egyetlen emberrel lenni, az baszott unalmas. Mármint, mennyi esély van arra, hogy az ember nem csak találkozik, de bele is szeret valaki olyanba, aki egy életen át fent tudja tartani az érdeklődését? Azt hiszem körülbelül 0,0000001%. Erre azért nem tenném fel az összes pénzem. – Dehogynem lenne! Épp ettől olyan izgalmas az a típus. Őket nem lehet egyszerűen lekötni. Általában még ha jó is a szex, akkor is valami másra, valami újra vágynak. – És nem is tudom, hogy miért bukom ezekre. De tény, hogy ha választanom kell egy apáca és egy amazon között, akkor gondolkodás nélkül az utóbbit választom, pedig a másik típussal talán jobban járnék hosszú távon. De nem érdekel a hosszú táv, úgyis megunnám két nap alatt. Na meg, nehogy már még könyörögjek a szexért. Hát milyen már az? – Tényleg nem?  Nekem úgy rémlik, hogy a hősszerelmes haveromnak is megtetszett egy másik lány egy bizonyos conon. – Vigyorgok a képébe, mintha ezzel már bizonyítanám is, hogy nincs hűség, még akkor sem, ha érzések vannak. Mert még egy szerelmes csávó is képes megdugni egy tök idegen csajt valami random helyen. És ha ő képes rá, akkor bassza meg, nagyjából mindenki az. Tehát, a hűség nem egy elvárható dolog. Nem is várom el, csak bizonyos időkorláttal. Cherrynél ezt elbasztam, nagyon belekényelmesedtem a dologba, nem lesz több ilyen. – Azt majd még meglátjuk. A con előtt is ezt mondogattad és lám, mi lett a vége. Ilyenek a csinos nők, elcsavarják az ember fejét. Észre sem veszed, hogy flörtölni kezdett és hopp, már bugyi sincs rajta. Isten áldja a ribancokat! – Nélkülük a világ egy szar hely lenne, legalábbis nekem. De velük, móka és kacagás van amikor az ember nem olyan baszott lusta, mint én. de holnapra kipihenem magam és ha egy ribanchoz nem is, de szerenádot írok a csillárhoz. Miután megittam a kedvenc whiskymből egy jó nagy üveggel, mert az azért nem maradhat el. Hiányzik a whisky, teljesen kiszáradtam. És már faszságokra gondolok, ezek az elvonási tünetek.
- A macikat csak azok ölelgetik, akik nem járnak rendszeresen szexshopba. A szexmackó ugyanis egy remek találmány. Édes, kicsi, barna mackó, aminek a hátulján van egy cipzár, hogy betehesd a vibrid és ne lássa meg anyuci, ha nálad takarít. Tehát, ha azt mondom lennék a szexmackója, úgy értem, hogy előkapnám a mestert, hogy játszhasson vele. Bár, azt is el tudnám viselni, ha aztán egész éjjel ölelgetne. – Csúszik ki a számon és még én is meglepődök rajta. Mi a jó szent szar? Ezt most tényleg én mondtam? Elment a józan eszem.
- Persze, hogy felesleges, de egyesek olyan jól csinálják, hogy simán bepaliznak másokat. – Előbb elveszi őket a gazdag csávó, ha elhiszi, hogy nagy a szerelem. Nem tudom, hogy én el tudnám e hinni. Lehetséges, azt hiszem, ez a csajtól függ.
- Remélem, hogy egyszer lesz mit mesélned. – Mert ő azért megérdemli azt a kibaszott törődést valaki olyantól, aki tényleg szereti. De én még így sem tudok hinni a csodákban. Minden ember hazug egy bizonyos szinten és csalfa is.
- Természetesen az aktívabb. De, úgyis te tudod majd meg elsőnek. Mégis, hol találnék még egy ilyen cuki fiút? – Vonom fel a szemöldököm bevetve azt a flörtölős mosolyt, amit a csajoknál szoktam. Persze csak szívatom. Nem tehetek róla, hogy imádom kiakasztani. – Cherry egy másik kategória. Nagyon más. – Nem tudom elmagyarázni, hogy miben, de ne hasonlítgassuk már a kis vöröshöz. Azért az nagyon durva lenne. – Te most konkrétan célozgatsz? – Vonom fel a szemöldököm, hát előbújt belőle a kis mocsok és nem is kellett napokig basztatnom érte. Fejlődőképes. Bár a célzás nem tetszik. Nem vagyok szerelmes, nem is akarok az lenni. De tény, hogy tetszik a vörös. - Nem tudom, a bosszú végéig biztosan. – De azt sem tudom, hogy az meddig tart, szóval, fogalmam sincs, hogy meddig leszünk így a Tűztündérrel.
- Jól van baszod, ha ennyire kell, akkor szerezd meg. Most mégis mennyire lehet nehéz rávenni egy éjszakára? – Bár, ha arra a csajra gondolok, akkor az olyan, mint egy lehetetlen küldetés. – Utálom, mikor ilyen világvége képet vágsz, hagyd abba!  - Szólítom fel már a szendvicset zabálva. Tisztára olyan, mintha most süllyedt volna el a Titanic és ő lenne a megfagyott nyámnyila a jégen.
- Remek, mert tényleg baromira unom, hogy nyomoznom kell, mint egy átkozott Calambo, ha tudni akarok valamit. Felbasz, ha nem szólsz. – Mert mi másra valók a gyerekkori barátok, ha nem erre?  Lehet, hogy csak az dühít, hogy én közelebb érzem magamhoz, mint ő engem. Faszom, lelkizős picsa lettem miatta! - Lehet, hogy el is kéne vennem egy whiskygyárat. Mit gondolsz? – Az nem volna rossz buli, bár épp úgy megölne, mint egy nő, szóval mindegy is. Bár, a pia mindig jó választás. De szex nélkül nem tudnék létezni.
- Halálosan biztos. Az a faszi félrekúr és drogozik és árulja is. Igazi főnyeremény! – Ezek olyan tények, amiket aligha tagadhat le azok után, amiket a bulikban művel.  Nem értem mit esznek az apáca félék ezen. Úgyse térne meg. – Nem hinném, hogy a kis barátnőd nekem valaha elhinne bármit is. De valaki felnyithatná már a szemét. – Azt nem mondom, hogy lehet, hogy tud mindenről a csaj, mert kiakasztaná a haverom. De erősen így gondolom. – Készülj, hamarosan kikötünk! Már érzem a bulit a lábaimban! – Pattanok fel vigyorogva. Alkohol, nők, tombolás… jövök!

Szószám: 1271
Lesz jobb is...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom



are you sure about that? - Page 2 Empty
TémanyitásRe: are you sure about that? ⋪ ⋫

Vissza az elejére Go down
 
are you sure about that?
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Thunder Bay városa :: Thunder Bayen kívül-
Ugrás: