Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KezdőlapKezdőlap  CalendarCalendar  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

You may think I'm ghostin', but the truth is I'm a liar
I sell you what I tell you, but you ain't a fucking buyer


 
belépés
it's bad karma
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
I don't believe in luck

utolsó posztok
I don't play the nicest

Baby Fletcher
12.09.21 21:25

Vendég
12.09.21 11:54

Vendég
27.08.21 14:31

Vendég
07.08.21 11:22

Vendég
15.07.21 8:59

Kim Min-So
23.06.21 21:30

Baby Fletcher
23.06.21 18:40
belépett tagjaink
such a heart breaker
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (21 fő) 21.02.21 12:39-kor volt itt.

 
 Xinie Laconte

Maxine Laconte
stonewall


Maxine Laconte
⋪ posts ⋫ :
214
⋪ age ⋫ :
20
⋪ your place ⋫ :
thunder bay
⋪ face claim ⋫ :
casimere jollette
⋪ i need ya here ⋫ :

Xinie Laconte Empty
TémanyitásXinie Laconte ⋪ ⋫ 06.04.21 18:57

maxine laconte
casimere jollette

17
stonewall high students
harmadéves gimnazista
keresett karakter
család
Nagy rokonság sokféle generációval. Mégis általában csak akkor találkozik a család apraja-nagyja, ha valamilyen fontos alkalom azt éppen igényli.
Nem meglepő hát, ha azt mondom, hogy egyedül az édesapámmal szoros a kapcsolatom. Mióta anyám fogta magát és elhagyott minket, azóta csak egymásra számíthatunk mi ketten.
életcél
A válasz egyértelmű: a világ legjobb táncosává szeretnék majd válni! A balett már egészen kiskorom óta egyaránt szabadidős tevékenység és munka az életemben, és nap, mint nap azon vagyok, hogy egyre jobb legyek benne. Ezért pedig szó szerint szinte mindent megteszek.
meghatározó pillanat
Azt hiszem három momentumot is fel tudok sorolni az életemből.
Az első egyértelműen az első táncórám. Szerelem volt első látásra, bár egészen másmilyen, mint amilyenre egy lány vágyik.
A második az a nap, amikor az anyám összetörte az édesapám szívét és kivonult az életünkből. Akkor nemcsak a családunkat tette tönkre, de bennem is elvágott valamit: azóta ugyanis nemcsak lelkileg, de testileg is egyaránt szenvedek... Hiszen nincs is rosszabb egy olyan ideálnál, akit igazából a szíved mélyén utálnod kellene, te mégis azon igyekszel, hogy egy nap végre észrevegye, hogy ki is vagy te valójában és mennyit is érsz...
A harmadik pedig egy nem is olyan régi történet: mindössze csak pár hete történt, hogy az édesapám megkötötte élete üzletét és ezzel egyidejűleg egy csapásra megváltoztatta mindkettőnk életét.

Na, jó, talán akad még egy momentuma az életemnek, ami megváltoztatott bennem még valamit... De arról majd később mesélek inkább. Vagyis, mindjárt.
deena ⋪ ⋫ huszonéves

Ennél láthatóbban nem is szenvedhetnék és ezt apa is nagyon jól tudja, amint, miután végigsimít a hajamon, majd az arcomon, pár bankjegyet a kezembe nyomva próbál megnyerni magának, bocsánatkérés gyanánt.
- Lehet, hogy még jól fog ma jönni, kicsim.

- Maxine, kérlek viselkedj és ne drámázz! Ez most nem a táncterem, ahol mindez megengedett.
Válaszként csak pislogtam anyámra, bármilyen arckifejezés nélkül. Viszont a tekintetembe igyekeztem minden létező ellenszenvemet belenyüstölni, csak, hogy érezze, mit is gondolok most éppen róla... és az új családjáról. Meg amúgy is.
Nem értem őt! Hogy kérheti tőlem, hogy mosolyogva fogadjam az újdonsült barátját, aki egész egyszerűen elfoglalta az édesapám helyét az életében, és a hirtelen jött mostohafiát, akit már most úgy kezel a gyermekeként, mint ahogyan engem kellett volna egész eddigi életemben...
- Azt hiszem, nekem ebből elég is volt ennyi - gyűröm galacsinná a szalvétát és a tányérra dobom, amin az este vacsorája majdnem teljes egészében, hiánytalanul foglal helyet. Én pedig felállok és a mosdó felé veszem az irányt, mit sem törődve anyám hangos kárálásával.

Percekkel később már a vacsora maradékától megszabadulva lököm ki a mosdó ajtaját, hogy a tükörbe nézve konstatáljam, hogy mekkora csalódás vagyok nemcsak az anyám, hanem saját magam számára is...
- Nem gondoltam volna, hogy ilyen sokáig tart elintézni a... dolgodat.
- Te meg mi a francot keresel a női mosdóban? Esetleg nem vagy tisztában az identitásoddal?
- Erős szavak ezek attól a lánytól, aki láthatólag valamilyen evészavarban szenved és éppen most...
- Erre most abszolút nem vagyok kíváncsi - csattanok fel és ellököm a kijárat elől a fiút. Vagyis csak lökném, ha nem fogná meg a karomat és rántana közelebb magához. - Anyádnak tényleg igaza volt, nem kell a dráma, kislány. Ha ennyi felesleges energiád van, mit szólsz inkább egy házibulihoz?

Ha kevésbé lennék részeg és még tudnék tisztán gondolkodni, valószínűleg életem egyik legnagyobb hibájának titulálnám azt a pillanatot, amikor fogtam magam és az alig ismert mostohatestvéremre hallgatva megléptem az étteremből és eljöttem erre a partira.
Persze, utólag könnyű okosnak lenni, mostmár viszont szinte teljesen mindegy: ezt a helyzetet már akkor elrontottam, finoman szólva is, amikor az elfogyasztott alkohol mellé elfogadtam az első fehér tablettát attól a tarajos hajú sráctól. Apának milyen igaza volt: nagyon is jól jött az a pár bankjegy...
Valószínűleg ez az egyetlen magyarázat arra, hogy hogyan sikerült ennyire kivetkőznöm magamból és miért csókolozom éppen azzal a fiúval, akit mostantól már inkább a bátyámként kellene bemutatnom az ismerőseimnek, nem pedig egy potenciális, barátság extrákkal kapcsolatként...

Nincs mese: az életem pár nap alatt a feje tetejére állt és engem is teljesen megváltoztatott. Hol van már az a végletekig naiv lány, aki maga helyett mások problémáival foglalkozott és mindenkihez volt egy kedves szava? Talán egyedül már csak a barátnőim emlékeznek rá... Rám...

Vissza az elejére Go down
Jax Kingsley
stonewall


Jax Kingsley
⋪ ⋫ :
Xinie Laconte 27c3ce30fdbcc563553ebde678370f94e1260227
⋪ posts ⋫ :
107
⋪ age ⋫ :
21
⋪ face claim ⋫ :
andy biersack
⋪ ⋫ :
Xinie Laconte 039a5305ed11283fc0d48b0ecf7d4d28f08ab393

Xinie Laconte Empty
TémanyitásRe: Xinie Laconte ⋪ ⋫ 09.04.21 11:42

elfogadva
üdvözlünk köreinkben!

Cutiepie, eszméletlen aranyos vagy, de tényleg. A történeted már egy kicsit kevésbé, ami pontosan az oka annak, hogy szerettem olvasni minden egyes szavát. Nem könnyűek a mindennapjaid, sok a nehézség, sok a változó, egyáltalán nem csodálkozom, hogy  valami ki akar törni a felszínre benned, valami arra késztet, hogy kivetkőzz önmagadból, néha mindannyiunknál eljön ez a pont. Tetszik a stílusod, szépen írsz, hibát egyet sem találtam, az asszony már vár, és amúgy baromi kómás vagyok (psszt, ne nézzük az időt), úgyhogy nem húzom ezt tovább Very Happy
A foglalókat itt találod.  yeay

Vissza az elejére Go down
 
Xinie Laconte
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakter részleg :: Nyilvántartás :: Stonewall high students-
Ugrás: