Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KezdőlapKezdőlap  CalendarCalendar  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

You may think I'm ghostin', but the truth is I'm a liar
I sell you what I tell you, but you ain't a fucking buyer


 
belépés
it's bad karma
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
I don't believe in luck

utolsó posztok
I don't play the nicest

Baby Fletcher
12.09.21 21:25

Vendég
12.09.21 11:54

Vendég
27.08.21 14:31

Vendég
07.08.21 11:22

Vendég
15.07.21 8:59

Kim Min-So
23.06.21 21:30

Baby Fletcher
23.06.21 18:40
belépett tagjaink
such a heart breaker
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (21 fő) 21.02.21 12:39-kor volt itt.

 
 our little group has always been, and always will until the end

Jax Kingsley
stonewall


Jax Kingsley
⋪ ⋫ :
our little group has always been, and always will until the end 27c3ce30fdbcc563553ebde678370f94e1260227
⋪ posts ⋫ :
107
⋪ age ⋫ :
21
⋪ face claim ⋫ :
andy biersack
⋪ ⋫ :
our little group has always been, and always will until the end 039a5305ed11283fc0d48b0ecf7d4d28f08ab393

our little group has always been, and always will until the end Empty
Témanyitásour little group has always been, and always will until the end ⋪ ⋫ 22.03.21 16:19

maddox (mad) ...
18 ⋪ ⋫ stonewall high

Még alig esett le a tojáshéj a seggünkről, mikor megismertelek. Mindketten vézna, nyurga gyerekek voltunk, annak idején nem túl nagy tekintéllyel, és hiába nem álltunk akkoriban még túl szoros kapcsolatban, nekem egyáltalán nem volt kérdés, miután apám megtanított, hogyan védjem meg magam, hogy téged is a szárnyam alá veszlek. Te mindig egy bajkeverő típus voltál. Emlékszem, egy időben szinte minden egyes óra elején krétával besatíroztad a tanári szék párnáját, random nyomkodtad a tűzjelzőt, kikéredzkedtél órán a mosdóba, hogy beosonhass az igazgatói irodába, és baromságokat mondhass a hangosbemondón keresztül, csak azért, mert téged ez szórakoztatott. Az elején egy kicsit még én is azt gondoltam, hogy idegesítő vagy, túl sok, túl búgócsiga, aztán volt egy pont, ahol átlendült az egész egy sokkal magasabb szintre, és már nem érdekelt, mennyire szeretsz mások kínján röhögni, még partner is voltam minden hülyeségedben. Azóta vagyunk elválaszthatatlanok. Sokszor gondolnak mások édes testvéreknek, hiszen egy kicsit külsőre is hasonlítunk, van közös tetoválásunk, folyton együtt lógunk, és ha valaki, akkor te mindig tudod, mi van velem. Tulajdonképpen testvérek is vagyunk, csak nem vér szerint.

Ash Stymest
Jax és Mad kapcsolatán kívül mást olyan nagyon kezdetben nem szabnék meg, szabadon alakítható karakter. Azt nem gondolnám, hogy neki van ambíciója belépni a scarlet crossba, de tudja, hogy Jax csinálja, emellett egyébként simán lehet kötődése hozzá, szívesen adok majd támpontokat is, ami mentén majd fel lehet építeni Mad sztoriját. Ha megjöttél, akkor tartok majd egy gyorstalpalót is Jaxről, az et-n kívül még akad pár dolog, amiről ki más tudna, mint egy brother from another mother Very Happy Ash Stymest-hez eléggé ragaszkodom, mint pb (hát most nézd már), de ha van jobb javaslatod, akkor szívesen meghallgatom.



Vissza az elejére Go down
Jax Kingsley
stonewall


Jax Kingsley
⋪ ⋫ :
our little group has always been, and always will until the end 27c3ce30fdbcc563553ebde678370f94e1260227
⋪ posts ⋫ :
107
⋪ age ⋫ :
21
⋪ face claim ⋫ :
andy biersack
⋪ ⋫ :
our little group has always been, and always will until the end 039a5305ed11283fc0d48b0ecf7d4d28f08ab393

our little group has always been, and always will until the end Empty
TémanyitásRe: our little group has always been, and always will until the end ⋪ ⋫ 24.05.21 20:45

Jax Kingsley írta:
maddox (mad) ...
18 ⋪ ⋫ stonewall high

Még alig esett le a tojáshéj a seggünkről, mikor megismertelek. Mindketten vézna, nyurga gyerekek voltunk, annak idején nem túl nagy tekintéllyel, és hiába nem álltunk akkoriban még túl szoros kapcsolatban, nekem egyáltalán nem volt kérdés, miután apám megtanított, hogyan védjem meg magam, hogy téged is a szárnyam alá veszlek. Te mindig egy bajkeverő típus voltál. Emlékszem, egy időben szinte minden egyes óra elején krétával besatíroztad a tanári szék párnáját, random nyomkodtad a tűzjelzőt, kikéredzkedtél órán a mosdóba, hogy beosonhass az igazgatói irodába, és baromságokat mondhass a hangosbemondón keresztül, csak azért, mert téged ez szórakoztatott. Az elején egy kicsit még én is azt gondoltam, hogy idegesítő vagy, túl sok, túl búgócsiga, aztán volt egy pont, ahol átlendült az egész egy sokkal magasabb szintre, és már nem érdekelt, mennyire szeretsz mások kínján röhögni, még partner is voltam minden hülyeségedben. Azóta vagyunk elválaszthatatlanok. Sokszor gondolnak mások édes testvéreknek, hiszen egy kicsit külsőre is hasonlítunk, van közös tetoválásunk, folyton együtt lógunk, és ha valaki, akkor te mindig tudod, mi van velem. Tulajdonképpen testvérek is vagyunk, csak nem vér szerint.

Ash Stymest
Jax és Mad kapcsolatán kívül mást olyan nagyon kezdetben nem szabnék meg, szabadon alakítható karakter. Azt nem gondolnám, hogy neki van ambíciója belépni a scarlet crossba, de tudja, hogy Jax csinálja, emellett egyébként simán lehet kötődése hozzá, szívesen adok majd támpontokat is, ami mentén majd fel lehet építeni Mad sztoriját. Ha megjöttél, akkor tartok majd egy gyorstalpalót is Jaxről, az et-n kívül még akad pár dolog, amiről ki más tudna, mint egy brother from another mother Very Happy Ash Stymest-hez eléggé ragaszkodom, mint pb (hát most nézd már), de ha van jobb javaslatod, akkor szívesen meghallgatom.


cain ...
18 ⋪ ⋫ stonewall high

Rajtam és Maden kívül te vagy a csapatunk harmadik legrégebbi, oszlopos tagja. Az apád fegyőr a Stonewall börtönben, de a lojalitása a világosabb oldal felé alig ötvenszázalékos, így amióta az enyém ott ül, párszor elintéztétek, hogy soron kívül bemehessek hozzá. A kapcsolatunk annyira nem szoros, és nem is olyan embernek ismerlek, mint aki ilyesmit csak úgy, puszta önzetlenségből tenne meg, de egyelőre nem tetted világossá, mit kérsz cserébe. Első ránézésre az emberek nagy része egyáltalán nem érti, mit keresel köztünk. Jó jegyeid, magas ambícióid vannak a továbbtanulással kapcsolatban, ugyanakkor rengeteg alvilági kapcsolatod, kitűnő hacker vagy, és az általunk csapott bulik szíve-lelke - sokszor főként a helyszín miatt, mivel a nagybátyád belvárosi szórakozóhelye a törzshelyünk.

Toby Wallace
A pb nála csak ajánlás, Toby nekem nagyon illik ehhez a "seems like a good guy but nah" képhez, de mint minden más, ez is szabadon alakítható a karakteren, csak mindenképp beszéljük meg azért, hátha én is tudok még ötletet adni a körvonalakban.  yeay  



Jade...
16-8 ⋪ ⋫ stonewall high

Nem titok, hogy csak azért furakodtál be a hármasunk közé, mert iszonyatosan vágysz a népszerűségre és a figyelemre, ami legtöbbször minket kísér, az már számodra elhanyagolható tény volt, hogy ez hírnév nem feltétlenül pozitív. Eleinte mindannyian eszméletlenül furának tartottunk, túl vadnak, túl soknak, végül pedig pont emiatt kedveltünk meg annyira, hogy maradhattál. Természetesen a sztereotípiákat nem tudjuk elkerülni, a kívülállók véleménye négyfelé oszlik: van, aki azt gondolja, hogy én duglak a nagyközönség háta mögött, vagy Mad, vagy Cain, vagy mind a négyen egyszerre és felváltva is. Valójában egyikünk sem, de a poén kedvéért sosem igyekeztünk elhessegetni az erre irányuló pletykákat. Az őrültségeddel, bajkeverő viselkedéseddel néha mindannyiunkon túlteszel, kedvenc elfoglaltságod mások megbotránkoztatása, és szinte sosincs szégyenérzeted.

Bella Thorne
A pb itt is egy ajánlás, de fontos, hogy Bellához hasonló vadóc, belevaló csajszikat szeretnék látni arcként, úgyhogy erről mindenképp beszéljünk. Ő kellőképpen fontos szereplő Jax életében is külön, így amellett, hogy a története szabadon alakítható, lesz még miről beszélni, ötletelni, ha megérkeztél.  yeay 
Vissza az elejére Go down
 
our little group has always been, and always will until the end
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakter részleg :: keresett karakterek-
Ugrás: