Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KezdőlapKezdőlap  CalendarCalendar  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

You may think I'm ghostin', but the truth is I'm a liar
I sell you what I tell you, but you ain't a fucking buyer


 
belépés
it's bad karma
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
chatbox
I don't believe in luck

utolsó posztok
I don't play the nicest

Baby Fletcher
12.09.21 21:25

Vendég
12.09.21 11:54

Vendég
27.08.21 14:31

Vendég
07.08.21 11:22

Vendég
15.07.21 8:59

Kim Min-So
23.06.21 21:30

Baby Fletcher
23.06.21 18:40
belépett tagjaink
such a heart breaker
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (21 fő) 21.02.21 12:39-kor volt itt.

 
 What friendship means? - Army of disasters

Taylor Layne
stonewall


Taylor Layne
⋪ ⋫ :
What friendship means? - Army of disasters Tumblr_inline_pprao5OyvX1ts1epz_400
⋪ posts ⋫ :
143
⋪ age ⋫ :
21
⋪ your place ⋫ :
Thunder B
⋪ face claim ⋫ :
Olivia Culpo
⋪ ⋫ :
What friendship means? - Army of disasters Tumblr_inline_ppr1hitrIJ1ts1epz_400

What friendship means? - Army of disasters Empty
TémanyitásWhat friendship means? - Army of disasters ⋪ ⋫ 22.03.21 14:36

Carla  X
18 ⋪ ⋫ SW

TheLeader or something else. Alapvetően egy tök szorgalmas csaj voltál, aki talán képbe vette a kihágásokat, és azok sem voltak renszeresek. Te vagy a guru, aki mindenkiről mindent tud. Jönnek a hírek instáról, messengerről, twitterről, egyszerűen mindenhonnan amit én fel sem fogok. Mióta fura mód szétmentél az exeddel, azóta fordultál 180 fokot. Hirtelen már semmi sem számít, minden is mindegy, csak égjen 200 fokon a buli. Te lettél hirtelen a vezéralkat, a társaság közepe. Az akart, a vágyott, az, akit tisztelni kell. Hol vagy mindebben Carla? Miért halljuk, hogy ezzel dugtál meg azzal? Mi a háttered? Nem tudom eldönteni, hgoy a régi éned akarom vissza, vagy tökéletes a mostani. TE mit gondolsz, mondd? Elmeséled valaha nekem, hogy mi az igazság? Tényleg abortuszod volt, vagy az csak kamu?  Ki bántott meg? Ki, mi, hol merre? Csak a kérdéseim, az átkozott kérdéseim!

Madelyne Cline/Emeraude Tobia
God, nehezen szabok meg dolgokat, szóval most sem nagyon szeretnék. Carla most irányító pozícióban van. Mint valami hagyaték, vagy hirtelen a kezébe akaszkodott gyeplő, amit vagy irányít vagy elszalad tőle. Erős, irányító személyiségnek képzelem el, aki Taylor egyik legjobb barátnője ettől függetlenül, csak már nincs popcornos filmmaraton hétvégén. Helyette más van. Imádnám onnan építeni, hogy valamelyik kiborul egy súlyosabb este után. Elmondja az igazat? Hogyan éli meg a váltást? Mi történt vele?


Maxine Y
17-18 ⋪ ⋫ SW students

Max, Max, Max! Te édes, te drága! Képzeljük el a világ legcukibb lányát 1-2. évben! Megvan? Aki mindenkit meghallgat, mindenkihez van egy-két jó szava, sosem zavar, nem utálkozik jobban mint kellene, nem szeret jobban mint az ajánlatos. Az örök mértéktartó. Hát...az akkor volt. Tavaly az apja milliókat kaszált - nem tudom mivel -, azóta minden buli az ő jóságos pecsétje alatt fut el. Mind tudjuk, hogy táncosnak készülsz, az életed a balett és egyszer azt mondtad, bármit megtennél érte, hogy elérd a csúcsot.

Casimere Jollette
Maxine élete nem túlzás, hogy hatalmas fordulatot vett a hirtelen gazdagodással. Új, fullos ház, kocsik, menő cuccok, saját bankkártya..álomszerű ugye? Hirtelen kap nagy figyelmet, mert pénzzel minden elérhető, pláne tinédzserek körében. Ami közöttük van: alapvetően full szabad a karakter, hogy mit és hova csavarsz az életében, de szívesen nézném a pályaívet, hogy mit tesz ez ezzel a lánnyal. Elnyomja-e az alapvető személyiségét és ültet a helyébe egy másikat, vagy nem? Megadnám, hogy a tánc miatt küzd némi étkezési problémával és újabban sokszor nyúl oxyhoz, hogy múljon a fájdalma. Egy angyal, csak nem tudom bukott-e. Muti meg nekem<3


Linette "Linz" Z
17-18 ⋪ ⋫ SW students

Sweet girl! Elsőben egy szőke cukorka voltál a rózsaszín-babakék szettjeidben a mangáiddal, mint aki egy másik világban él és a miénkben csak szenved. Kedves, de zárkózott lány voltál, de nem egy suliba jártunk. Egy tavaszi bulin ismerkedtünk meg, amikor megmentettél a lebukástól. Egy dühös kamaszlány és a tanárok bora nem egy jó egyveleg. Segítettél, tök kedves dolgokkal vigasztaltál meg és fogtad a hajam, míg hüppögve démont űztem. Very Happy Aztán eltávolodtunk és megjelentél idén ősszel a a mi suliban úgy, mint aki beállt valami sátánista szektában. A cuki cipőidet lecserélted bakancsra, a helyes kis rakott szoknyáidat bőrnadrágra és szaggatott farmerre és hétvégente nagyobb füstfelhővel jársz mint a kéménysor. Nyiss felénk, kérlek! Ne ess ki, ne tűnj el!

Emma Mackey
Linz vagány csaj lett, azt a megalkotóra bíznám, hogy milyen a felszín alatt. Amit én belelátnék az az, hogy kikerült róla egy videó/képek a netre, elég kompromittáló helyzetben, megombázták egy tonnányi üzenettel, alázással, lekezeléssel, mintha legalábbis mindenki valami szent lenne. Tudjuk, a suli kegyetlen állatok gyűjtőhelye. Természetesen mi is láttuk a felvételeket, de hé I'm not judging u, szeretnélek jobban megismerni, ha már együtt lógunk mostanában. ^^


Shawn B
17-18 ⋪ ⋫ SW students

Shawn! Egy zseniális jövő várományosa lehetnél, hiába nincs gazdag családod. Okos vagy, vicces és az egyik legjobb barátom. A kapcsolatod is látszólag rendben van, sok helyen lehet látni titeket, boldognak tűntök, már-már irigylésre méltóan annak. Mint az én első csókom adója és a szomszédom kb. 8 éves korom óta, egyértelmű, hogy sok a közös programunk, ahol nincsenek ott mások. Talán nem véletlen, hogy itt mondtad el nekem az igazat - részegen - . Hogy minden csak egy látszat körülötted. Meleg vagy, de apád megölne, anyád zokogna, és rettegsz, hogy mi, többiek mit szólnánk. Megleptél és őrzöm a titkod. Senkinek nem mondtam el.

Logan Lerman ajánlás, bárki lehet
Szeretném Shawn-Tay barátságát tartani, na meg imádom a drámákat, szóval ha akarod behirdetheted a kamucsajod, aki szerint persze ami közöttetek van, az valódi. Azt is rád bízom, hogy kivel van a valódi, és ha úgy van, Taylor még a látszat csajod szerepét is simán bevállalná, ha azzal megvédene a verbális bántalmazásoktól amik akkor lennének, ha kiderülne. A barátnőjét egyébként valami diáktanács tagnak képzelem el, szóval fontos személyiség a hierarchiában. Very Happy
Vissza az elejére Go down
 
What friendship means? - Army of disasters
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakter részleg :: keresett karakterek-
Ugrás: